Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2002/2003
Ostatni komentarz dodał chrobry73 21.05.2015, 14:20:43
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (1) |
LZS Celbowo |
- - - |
Kuźnica Hel |
|
obustronny walkower |
Wicher Wierzchucino |
- |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Kaszubia Starzyno |
1 - 7 |
Zryw Sławoszyno |
|
Klif Chłapowo |
1 - 0 |
Norda Karwia |
|
Bałtyk Swarzewo |
0 - 2 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Sokół Strzelno |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
3 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Kaszuby II Połchowo |
4 - 1 |
Sokół Strzelno |
|
Norda Karwia |
1 - 0 |
Bałtyk Swarzewo |
|
Zryw Sławoszyno |
8 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
2 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
|
LZS Celbowo |
4 - 8 |
Wicher Wierzchucino |
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wicher Wierzchucino |
1 - 5 |
Kuźnica Hel |
|
Kaszubia Starzyno |
5 - 2 |
LZS Celbowo |
|
Klif Chłapowo |
3 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Bałtyk Swarzewo |
2 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
|
Sokół Strzelno |
1 - 4 |
Norda Karwia |
|
MKS Władysławowo |
0 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
1 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Norda Karwia |
9 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Zryw Sławoszyno |
5 - 2 |
Sokół Strzelno |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
0 - 1 |
Bałtyk Swarzewo |
|
LZS Celbowo |
3 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Wicher Wierzchucino |
2 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Starzyno |
0 - 1 |
Kuźnica Hel |
|
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
|
Bałtyk Swarzewo |
1 - 3 |
LZS Celbowo |
|
Sokół Strzelno |
1 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
MKS Władysławowo |
0 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
|
Kaszuby II Połchowo |
1 - 0 |
Norda Karwia |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
2 - 2 |
Norda Karwia |
|
Zryw Sławoszyno |
2 - 4 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
LZS Celbowo |
2 - 0 |
Sokół Strzelno |
|
Wicher Wierzchucino |
6 - 2 |
Bałtyk Swarzewo |
|
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
Klif Chłapowo |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Klif Chłapowo |
0 - 3 |
Kuźnica Hel |
|
Bałtyk Swarzewo |
3 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
|
Sokół Strzelno |
0 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
|
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
LZS Celbowo |
|
Kaszuby II Połchowo |
3 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Norda Karwia |
1 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
1 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
0 - 2 |
Norda Karwia |
|
LZS Celbowo |
0 - 1 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Wicher Wierzchucino |
4 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Kaszubia Starzyno |
2 - 3 |
Sokół Strzelno |
|
Klif Chłapowo |
1 - 2 |
Bałtyk Swarzewo |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Swarzewo |
2 - 4 |
Kuźnica Hel |
|
Sokół Strzelno |
3 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
MKS Władysławowo |
0 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
|
Kaszuby II Połchowo |
6 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
|
Norda Karwia |
5 - 0 |
LZS Celbowo |
|
Zryw Sławoszyno |
5 - 2 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
8 - 0 |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
LZS Celbowo |
0 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
|
Wicher Wierzchucino |
1 - 1 |
Norda Karwia |
|
Kaszubia Starzyno |
3 - 2 |
Kaszuby II Połchowo |
|
Klif Chłapowo |
2 - 5 |
MKS Władysławowo |
|
Bałtyk Swarzewo |
3 - 3 |
Sokół Strzelno |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Strzelno |
1 - 0 |
Kuźnica Hel |
|
MKS Władysławowo |
12 - 1 |
Bałtyk Swarzewo |
|
Kaszuby II Połchowo |
8 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
Norda Karwia |
4 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
Zryw Sławoszyno |
1 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
0 - 5 |
LZS Celbowo |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
- |
LZS Celbowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
Zryw Sławoszyno |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
Norda Karwia |
- |
Klif Chłapowo |
|
Kaszuby II Połchowo |
- |
Bałtyk Swarzewo |
|
MKS Władysławowo |
- |
Sokół Strzelno |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
- |
Kuźnica Hel |
|
Sokół Strzelno |
- |
Kaszuby II Połchowo |
|
Bałtyk Swarzewo |
- |
Norda Karwia |
|
Klif Chłapowo |
- |
Zryw Sławoszyno |
|
Kaszubia Starzyno |
- |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Wicher Wierzchucino |
- |
LZS Celbowo |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
LZS Celbowo |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
- |
Klif Chłapowo |
|
Zryw Sławoszyno |
- |
Bałtyk Swarzewo |
|
Norda Karwia |
- |
Sokół Strzelno |
|
Kaszuby II Połchowo |
- |
MKS Władysławowo |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby II Połchowo |
- |
Kuźnica Hel |
|
MKS Władysławowo |
- |
Norda Karwia |
|
Sokół Strzelno |
- |
Zryw Sławoszyno |
|
Bałtyk Swarzewo |
- |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Klif Chłapowo |
- |
LZS Celbowo |
|
Kaszubia Starzyno |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
Wicher Wierzchucino |
- |
Klif Chłapowo |
|
LZS Celbowo |
- |
Bałtyk Swarzewo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
- |
Sokół Strzelno |
|
Zryw Sławoszyno |
- |
MKS Władysławowo |
|
Norda Karwia |
- |
Kaszuby II Połchowo |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
- |
Kuźnica Hel |
|
Kaszuby II Połchowo |
- |
Zryw Sławoszyno |
|
MKS Władysławowo |
- |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Sokół Strzelno |
- |
LZS Celbowo |
|
Bałtyk Swarzewo |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
Klif Chłapowo |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
- |
Klif Chłapowo |
|
Kaszubia Starzyno |
- |
Bałtyk Swarzewo |
|
Wicher Wierzchucino |
- |
Sokół Strzelno |
|
LZS Celbowo |
- |
MKS Władysławowo |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
- |
Kaszuby II Połchowo |
|
Zryw Sławoszyno |
- |
Norda Karwia |
|
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zryw Sławoszyno |
- |
Kuźnica Hel |
|
Norda Karwia |
- |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
Kaszuby II Połchowo |
- |
LZS Celbowo |
|
MKS Władysławowo |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
Sokół Strzelno |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
Bałtyk Swarzewo |
- |
Klif Chłapowo |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kuźnica Hel |
- |
Bałtyk Swarzewo |
|
Klif Chłapowo |
- |
Sokół Strzelno |
|
Kaszubia Starzyno |
- |
MKS Władysławowo |
|
Wicher Wierzchucino |
- |
Kaszuby II Połchowo |
|
LZS Celbowo |
- |
Norda Karwia |
|
Jastrząb Jastrząbia Góra |
- |
Zryw Sławoszyno |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
- |
Kuźnica Hel |
|
Zryw Sławoszyno |
- |
LZS Celbowo |
|
Norda Karwia |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
Kaszuby II Połchowo |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
MKS Władysławowo |
- |
Klif Chłapowo |
|
Sokół Strzelno |
- |
Bałtyk Swarzewo |
|
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Kuźnica Hel |
- |
Sokół Strzelno |
|
Bałtyk Swarzewo |
- |
MKS Władysławowo |
|
Klif Chłapowo |
- |
Kaszuby II Połchowo |
|
Kaszubia Starzyno |
- |
Norda Karwia |
|
Wicher Wierzchucino |
- |
Zryw Sławoszyno |
|
LZS Celbowo |
- |
Jastrząb Jastrząbia Góra |
|
|