Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2002/2003

MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Granit Kończewo 20 45 14 3 3 61 - 30
2. Stal Jezierzyce 20 38 11 5 4 74 - 32
3. Szansa Siemianice 20 33 10 3 7 52 - 51
4. Gryf 95 II Słupsk 20 31 9 4 7 59 - 36
5. Sokół Kuleszewo 20 30 9 3 8 48 - 39
6. Skotawia Dębnica Kaszubska 20 27 8 3 9 31 - 46
7. D±b Kusowo 20 25 8 1 11 42 - 72
8. Diament Trzebielino 20 23 7 2 11 36 - 49
9. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 20 22 6 4 10 51 - 62
10. Barton Barcino 20 22 7 1 12 42 - 59
11. Echo Biesowice 20 18 5 3 12 44 - 64
12. Ikar Redzikowo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał chrobry73 22.09.2013, 15:15:46


 Baner


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Barton Barcino
Sokół Kuleszewo 0 - 1 Szansa Siemianice
D±b Kusowo 1 - 4 Granit Kończewo
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Stal Jezierzyce
Diament Trzebielino 0 - 0 Gryf 95 II Słupsk
Ikar Redzikowo - Echo Biesowice
anulowany, było 4-2
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 2 - 1 Echo Biesowice
Gryf 95 II Słupsk - Ikar Redzikowo
anulowany, było 1-3
Stal Jezierzyce 4 - 1 Diament Trzebielino
Granit Kończewo 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Szansa Siemianice 8 - 3 D±b Kusowo
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Sokół Kuleszewo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo 1 - 2 Barton Barcino
D±b Kusowo 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Szansa Siemianice
Diament Trzebielino 3 - 2 Granit Kończewo
Ikar Redzikowo - Stal Jezierzyce
anulowany, było 2-1
Echo Biesowice 4 - 2 Gryf 95 II Słupsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 2 - 1 Gryf 95 II Słupsk
Stal Jezierzyce 2 - 2 Echo Biesowice
Granit Kończewo - Ikar Redzikowo
anulowany, było 0-0
Szansa Siemianice 5 - 1 Diament Trzebielino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Sokół Kuleszewo 3 - 1 D±b Kusowo
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
D±b Kusowo 1 - 8 Barton Barcino
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 4 Sokół Kuleszewo
Diament Trzebielino 3 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Ikar Redzikowo - Szansa Siemianice
anulowany, było 3-0
Echo Biesowice 1 - 4 Granit Kończewo
Gryf 95 II Słupsk 4 - 4 Stal Jezierzyce
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 1 - 2 Stal Jezierzyce
Granit Kończewo 2 - 0 Gryf 95 II Słupsk
Szansa Siemianice 5 - 3 Echo Biesowice
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Ikar Redzikowo
anulowanym było 2-2
Sokół Kuleszewo 3 - 1 Diament Trzebielino
D±b Kusowo 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Barton Barcino
Diament Trzebielino 0 - 2 D±b Kusowo
Ikar Redzikowo - Sokół Kuleszewo
anulowany, było 1-2
Echo Biesowice 4 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Gryf 95 II Słupsk 2 - 2 Szansa Siemianice
Stal Jezierzyce 4 - 0 Granit Kończewo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 2 - 5 Granit Kończewo
Szansa Siemianice 1 - 4 Stal Jezierzyce
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 7 Gryf 95 II Słupsk
Sokół Kuleszewo 4 - 0 Echo Biesowice
D±b Kusowo - Ikar Redzikowo
anulowany, było 7-1
Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 2 Diament Trzebielino
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Diament Trzebielino 3 - 0 Barton Barcino
Ikar Redzikowo - Skotawia Dębnica Kaszubska
anulowany, było 1-2
Echo Biesowice 0 - 4 D±b Kusowo
Gryf 95 II Słupsk 2 - 2 Sokół Kuleszewo
Stal Jezierzyce 2 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Granit Kończewo 7 - 2 Szansa Siemianice
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 3 - 3 Szansa Siemianice
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 Granit Kończewo
Sokół Kuleszewo 3 - 1 Stal Jezierzyce
D±b Kusowo 2 - 1 Gryf 95 II Słupsk
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Echo Biesowice
Diament Trzebielino - Ikar Redzikowo
anulowany, było 1-1
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ikar Redzikowo - Barton Barcino
anulowany, było 0-0
Echo Biesowice 0 - 3 Diament Trzebielino
vo, mecz przerwany z powodu bijatyki
Gryf 95 II Słupsk 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Stal Jezierzyce 9 - 2 D±b Kusowo
Granit Kończewo 2 - 1 Sokół Kuleszewo
Szansa Siemianice 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 12 - 22. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 4 - 5 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Szansa Siemianice 3 - 3 Sokół Kuleszewo
Granit Kończewo 4 - 1 D±b Kusowo
Stal Jezierzyce 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Gryf 95 II Słupsk 5 - 1 Diament Trzebielino
Pauza: Echo Biesowice,
Kolejka 13 - 29. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Echo Biesowice 3 - 0 Barton Barcino
Diament Trzebielino 3 - 2 Stal Jezierzyce
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Granit Kończewo
D±b Kusowo 2 - 1 Szansa Siemianice
Sokół Kuleszewo 6 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Gryf 95 II Słupsk,
Kolejka 14 - 5. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 1 - 2 Sokół Kuleszewo
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 - 0 D±b Kusowo
Szansa Siemianice 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Granit Kończewo 2 - 1 Diament Trzebielino
Gryf 95 II Słupsk 9 - 1 Echo Biesowice
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 15 - 12. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf 95 II Słupsk 5 - 0 Barton Barcino
Echo Biesowice 0 - 6 Stal Jezierzyce
Diament Trzebielino 0 - 1 Szansa Siemianice
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
D±b Kusowo 4 - 2 Sokół Kuleszewo
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 16 - 26. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 3 - 1 D±b Kusowo
Sokół Kuleszewo 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Diament Trzebielino
Granit Kończewo 3 - 2 Echo Biesowice
Stal Jezierzyce 3 - 1 Gryf 95 II Słupsk
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 17 - 3. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 8 - 0 Barton Barcino
Gryf 95 II Słupsk 1 - 3 Granit Kończewo
Echo Biesowice 3 - 1 Szansa Siemianice
Diament Trzebielino 0 - 2 Sokół Kuleszewo
Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 1 D±b Kusowo
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 18 - 10. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 6 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
D±b Kusowo 5 - 2 Diament Trzebielino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 1 Echo Biesowice
Szansa Siemianice 1 - 5 Gryf 95 II Słupsk
Granit Kończewo 1 - 1 Stal Jezierzyce
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 19 - 17. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Granit Kończewo 5 - 3 Barton Barcino
Stal Jezierzyce 5 - 1 Szansa Siemianice
Gryf 95 II Słupsk 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
vo, na boisku 4-0 (mecz w Bruskowie W.)
Echo Biesowice 4 - 3 Sokół Kuleszewo
Diament Trzebielino 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: D±b Kusowo,
Kolejka 20 - 24. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 3 - 1 Diament Trzebielino
D±b Kusowo 2 - 1 Echo Biesowice
Sokół Kuleszewo 1 - 4 Gryf 95 II Słupsk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 7 Stal Jezierzyce
Szansa Siemianice 3 - 2 Granit Kończewo
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 21 - 31. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szansa Siemianice 4 - 1 Barton Barcino
Granit Kończewo 8 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Stal Jezierzyce 2 - 3 Sokół Kuleszewo
Gryf 95 II Słupsk 5 - 1 D±b Kusowo
Echo Biesowice 9 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Diament Trzebielino,
Kolejka 22 - 7. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (2) 
Diament Trzebielino 4 - 4 Echo Biesowice
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Gryf 95 II Słupsk
vo, mecz się nie odbył
D±b Kusowo 6 - 3 Stal Jezierzyce
Sokół Kuleszewo 2 - 4 Granit Kończewo
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 6 Szansa Siemianice
Pauza: Barton Barcino, .