SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa B - pomorska - grupa Malbork V - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 43 14 1 5 60 - 24
2. Pogoń Smętowo 20 42 13 3 4 70 - 32
3. GKS Gardeja 20 41 13 2 5 59 - 26
4. Orzeł Subkowy 20 39 12 3 5 53 - 38
5. Rodło II Kwidzyn 20 36 12 0 8 64 - 41
6. Sobieski Gniew 20 26 8 2 10 32 - 56
7. Pomorzanka Skórcz 20 25 7 4 9 31 - 37
8. Szpak Skórcz 20 20 5 5 10 33 - 50
9. Korona Rywałd 20 17 5 2 13 30 - 50
10. OTS Osiek 20 16 5 1 14 35 - 81
11. KP Wandowo (*) 20 13 4 1 15 22 - 54
Ostatni komentarz dodał Dzjordzji 15.07.2023, 08:31:28
* KP Wandowo wycofał się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (56) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 1 Korona Rywałd 20 sierpnia 2022 - 16:00
Orzeł Subkowy 2 - 7 Rodło II Kwidzyn 20 sierpnia 2022 - 17:00
Sobieski Gniew 1 - 1 KP Wandowo 20 sierpnia 2022 - 16:00
GKS Gardeja 2 - 1 Szpak Skórcz 20 sierpnia 2022 - 11:00
OTS Osiek 4 - 2 Pomorzanka Skórcz 21 sierpnia 2022 - 13:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (23) 
Pogoń Smętowo 2 - 6 Powiśle Pawlice-Rakowiec 27 sierpnia 2022 - 17:00
KP Wandowo 3 - 1 GKS Gardeja 27 sierpnia 2022 - 17:00
Pomorzanka Skórcz 0 - 2 Sobieski Gniew 27 sierpnia 2022 - 16:00
Orzeł Subkowy 2 - 3 OTS Osiek 27 sierpnia 2022 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 7 - 1 Korona Rywałd 27 sierpnia 2022 - 14:30
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (6) 
GKS Gardeja 4 - 0 Pomorzanka Skórcz 4 września 2022 - 16:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Szpak Skórcz 3 września 2022 - 16:00
Korona Rywałd 1 - 1 Pogoń Smętowo 4 września 2022 - 15:00
Sobieski Gniew 4 - 3 Orzeł Subkowy 4 września 2022 - 14:00
OTS Osiek 4 - 3 Rodło II Kwidzyn 4 września 2022 - 16:00
Pauza: KP Wandowo,
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (22) 
KP Wandowo 0 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 10 września 2022 - 15:30
Orzeł Subkowy 1 - 1 GKS Gardeja 10 września 2022 - 16:00
Szpak Skórcz 4 - 0 Korona Rywałd 10 września 2022 - 16:30
Rodło II Kwidzyn 1 - 5 Pogoń Smętowo 11 września 2022 - 14:30
OTS Osiek 2 - 3 Sobieski Gniew 11 września 2022 - 13:00
Pauza: Pomorzanka Skórcz,
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (8) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Pomorzanka Skórcz 17 września 2022 - 11:00
Korona Rywałd 2 - 1 KP Wandowo 18 września 2022 - 14:00
Pogoń Smętowo 5 - 0 Szpak Skórcz 17 września 2022 - 16:00
GKS Gardeja 5 - 0 OTS Osiek 17 września 2022 - 15:30
Sobieski Gniew 1 - 2 Rodło II Kwidzyn 17 września 2022 - 16:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Pomorzanka Skórcz 2 - 1 Korona Rywałd 24 września 2022 - 16:00
Orzeł Subkowy 0 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 września 2022 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 4 - 0 Szpak Skórcz 25 września 2022 - 11:00
Sobieski Gniew 1 - 5 GKS Gardeja 24 września 2022 - 15:00
KP Wandowo 1 - 7 Pogoń Smętowo 24 września 2022 - 15:00
Pauza: OTS Osiek,
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (6) 
GKS Gardeja 7 - 0 Rodło II Kwidzyn 1 października 2022 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 1 OTS Osiek 1 października 2022 - 11:00
Korona Rywałd 1 - 2 Orzeł Subkowy 2 października 2022 - 14:00
Pogoń Smętowo 4 - 1 Pomorzanka Skórcz 1 października 2022 - 15:30
Szpak Skórcz 1 - 4 KP Wandowo 1 października 2022 - 15:30
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Pomorzanka Skórcz 0 - 0 Szpak Skórcz 8 października 2022 - 15:30
Sobieski Gniew 1 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 października 2022 - 16:00
Orzeł Subkowy 4 - 2 Pogoń Smętowo 8 października 2022 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 1 KP Wandowo 8 października 2022 - 15:00
OTS Osiek 3 - 2 Korona Rywałd 9 października 2022 - 13:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (13) 
Pogoń Smętowo 3 - 2 OTS Osiek 15 października 2022 - 15:30
Szpak Skórcz 3 - 3 Orzeł Subkowy 15 października 2022 - 15:00
KP Wandowo 2 - 1 Pomorzanka Skórcz 15 października 2022 - 13:00
Korona Rywałd 0 - 2 Sobieski Gniew 16 października 2022 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 GKS Gardeja 15 października 2022 - 11:00
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (8) 
Rodło II Kwidzyn 1 - 3 Pomorzanka Skórcz 23 października 2022 - 14:00
GKS Gardeja 5 - 0 Korona Rywałd 22 października 2022 - 14:00
Sobieski Gniew 1 - 4 Pogoń Smętowo 22 października 2022 - 12:00
Orzeł Subkowy 4 - 1 KP Wandowo 22 października 2022 - 14:00
OTS Osiek 3 - 6 Szpak Skórcz 23 października 2022 - 13:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (18) 
Szpak Skórcz 2 - 1 Sobieski Gniew 29 października 2022 - 14:30
KP Wandowo 8 - 0 OTS Osiek 29 października 2022 - 12:00
Pomorzanka Skórcz 0 - 1 Orzeł Subkowy 29 października 2022 - 14:30
Pogoń Smętowo 3 - 4 GKS Gardeja 29 października 2022 - 15:30
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 29 października 2022 - 12:30
Pauza: Korona Rywałd,
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (59) 
Korona Rywałd 0 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 kwietnia 2023 - 12:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Orzeł Subkowy 1 kwietnia 2023 - 17:00
KP Wandowo 0 - 3 Sobieski Gniew
Szpak Skórcz 1 - 1 GKS Gardeja 2 kwietnia 2023 - 14:00
Pomorzanka Skórcz 5 - 2 OTS Osiek 1 kwietnia 2023 - 15:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 13 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (54) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 2 Pogoń Smętowo 15 kwietnia 2023 - 11:00
GKS Gardeja 3 - 0 KP Wandowo
Sobieski Gniew 0 - 4 Pomorzanka Skórcz 15 kwietnia 2023 - 16:00
OTS Osiek 2 - 6 Orzeł Subkowy 16 kwietnia 2023 - 13:00
Korona Rywałd 1 - 2 Rodło II Kwidzyn 16 kwietnia 2023 - 12:00
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (29) 
Pomorzanka Skórcz 2 - 1 GKS Gardeja 22 kwietnia 2023 - 15:00
Szpak Skórcz 1 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 kwietnia 2023 - 14:00
Pogoń Smętowo 5 - 0 Korona Rywałd 22 kwietnia 2023 - 16:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Sobieski Gniew 22 kwietnia 2023 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 9 - 1 OTS Osiek 22 kwietnia 2023 - 13:30
Pauza: KP Wandowo,
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] Komentarze (21) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 KP Wandowo
GKS Gardeja 1 - 2 Orzeł Subkowy 29 kwietnia 2023 - 12:00
Korona Rywałd 6 - 2 Szpak Skórcz 29 kwietnia 2023 - 14:00
Pogoń Smętowo 3 - 0 Rodło II Kwidzyn 29 kwietnia 2023 - 16:00
vo, na boisku 2-6
Sobieski Gniew 2 - 2 OTS Osiek 29 kwietnia 2023 - 16:00
Pauza: Pomorzanka Skórcz,
Kolejka 16 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (11) 
Pomorzanka Skórcz 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 maja 2023 - 15:00
KP Wandowo 0 - 3 Korona Rywałd
Szpak Skórcz 1 - 1 Pogoń Smętowo 7 maja 2023 - 14:00
OTS Osiek 0 - 3 GKS Gardeja 7 maja 2023 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 7 - 0 Sobieski Gniew 7 maja 2023 - 11:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 17 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (30) 
Korona Rywałd 2 - 2 Pomorzanka Skórcz 14 maja 2023 - 12:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 5 Orzeł Subkowy 13 maja 2023 - 11:00
Szpak Skórcz 1 - 6 Rodło II Kwidzyn 14 maja 2023 - 14:00
GKS Gardeja 8 - 1 Sobieski Gniew 14 maja 2023 - 15:00
Pogoń Smętowo 3 - 0 KP Wandowo
Pauza: OTS Osiek,
Kolejka 18 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (24) 
Rodło II Kwidzyn 5 - 1 GKS Gardeja 21 maja 2023 - 17:00
OTS Osiek 1 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 21 maja 2023 - 13:00
Orzeł Subkowy 5 - 0 Korona Rywałd 20 maja 2023 - 17:00
Pomorzanka Skórcz 0 - 5 Pogoń Smętowo 20 maja 2023 - 15:00
KP Wandowo 0 - 3 Szpak Skórcz
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 19 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] Komentarze (10) 
Szpak Skórcz 2 - 2 Pomorzanka Skórcz 27 maja 2023 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Sobieski Gniew 27 maja 2023 - 11:00
Pogoń Smętowo 4 - 4 Orzeł Subkowy 27 maja 2023 - 16:00
KP Wandowo 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
Korona Rywałd 5 - 0 OTS Osiek 28 maja 2023 - 12:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (9) 
OTS Osiek 1 - 3 Pogoń Smętowo 4 czerwca 2023 - 13:00
Orzeł Subkowy 1 - 0 Szpak Skórcz 3 czerwca 2023 - 17:00
Pomorzanka Skórcz 3 - 0 KP Wandowo
Sobieski Gniew 2 - 1 Korona Rywałd 4 czerwca 2023 - 14:00
GKS Gardeja 1 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 czerwca 2023 - 15:00
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (16) 
Pomorzanka Skórcz 2 - 0 Rodło II Kwidzyn 10 czerwca 2023 - 15:00
Korona Rywałd 3 - 0 GKS Gardeja 11 czerwca 2023 - 12:00
Pogoń Smętowo 5 - 0 Sobieski Gniew 10 czerwca 2023 - 16:00
KP Wandowo 0 - 3 Orzeł Subkowy
Szpak Skórcz 3 - 1 OTS Osiek 11 czerwca 2023 - 14:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 22 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] Komentarze (98) 
Sobieski Gniew 3 - 2 Szpak Skórcz 18 czerwca 2023 - 11:00
OTS Osiek 3 - 0 KP Wandowo
Orzeł Subkowy 2 - 0 Pomorzanka Skórcz 18 czerwca 2023 - 11:00
GKS Gardeja 4 - 3 Pogoń Smętowo 18 czerwca 2023 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 18 czerwca 2023 - 11:00
Pauza: Korona Rywałd, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE