Baner

Klasa B - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2022/2023

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Sulmin 13 36 12 0 1 47 - 15
2. Czarni II Pruszcz Gdański 13 34 11 1 1 79 - 14
3. KS Grabiny Zameczek 13 27 9 0 4 43 - 29 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Stoczniowiec II Gdańsk 13 27 8 3 2 29 - 18 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Respect Przejazdowo 13 25 8 1 4 46 - 27
6. Pomerania Gdańsk 13 21 7 0 6 45 - 33
7. Sopocka Akademia Piłkarska 13 18 6 0 7 34 - 42
8. KP II Gdynia AP 13 16 5 1 7 35 - 28 1 3 1 0 0 1 - 0
9. GTS Rokitnica 13 16 5 1 7 24 - 38 1 0 0 0 1 0 - 1
10. Morena Gdańsk 13 15 5 0 8 33 - 51
11. GTS Juszkowo 13 14 4 2 7 25 - 39
12. UKS Klukowo 13 12 4 0 9 27 - 40
13. Wisła Steblewo 13 7 2 1 10 24 - 58
14. Sokół II Ełganowo 13 0 0 0 13 10 - 69
Ostatni komentarz dodał FotoPomorze 30.10.2022, 23:44:43


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Respect Przejazdowo 2 - 1 KP II Gdynia AP 20 sierpnia 2022 - 16:00
KS Sulmin 4 - 0 Stoczniowiec II Gdańsk 20 sierpnia 2022 - 18:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 10 Czarni II Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2022 - 11:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 0 Sokół II Ełganowo 31 sierpnia 2022 - 18:30
GTS Juszkowo 0 - 5 UKS Klukowo 21 sierpnia 2022 - 11:30
Wisła Steblewo 1 - 3 GTS Rokitnica 21 sierpnia 2022 - 17:00
Pomerania Gdańsk 6 - 1 Morena Gdańsk 21 sierpnia 2022 - 10:15
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
KP II Gdynia AP 4 - 2 Morena Gdańsk 28 sierpnia 2022 - 19:00
GTS Rokitnica 2 - 4 Pomerania Gdańsk 28 sierpnia 2022 - 14:30
UKS Klukowo 4 - 1 Wisła Steblewo 28 sierpnia 2022 - 11:00
Sokół II Ełganowo 1 - 2 GTS Juszkowo 28 sierpnia 2022 - 17:30
Czarni II Pruszcz Gdański 8 - 0 KS Grabiny Zameczek 28 sierpnia 2022 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 4 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 28 sierpnia 2022 - 17:00
Respect Przejazdowo 2 - 3 KS Sulmin 27 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Sulmin 3 - 1 KP II Gdynia AP 3 września 2022 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 4 Respect Przejazdowo 3 września 2022 - 16:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 1 Stoczniowiec II Gdańsk 3 września 2022 - 16:00
GTS Juszkowo 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 4 września 2022 - 11:30
Wisła Steblewo 4 - 3 Sokół II Ełganowo 3 września 2022 - 17:00
Pomerania Gdańsk 0 - 2 UKS Klukowo 4 września 2022 - 10:15
Morena Gdańsk 5 - 2 GTS Rokitnica 3 września 2022 - 18:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 1 - 0 GTS Rokitnica 11 września 2022 - 19:00
UKS Klukowo 3 - 4 Morena Gdańsk 11 września 2022 - 11:00
Sokół II Ełganowo 0 - 6 Pomerania Gdańsk 11 września 2022 - 16:15
Czarni II Pruszcz Gdański 8 - 1 Wisła Steblewo 11 września 2022 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 2 - 2 GTS Juszkowo 11 września 2022 - 17:00
Respect Przejazdowo 3 - 2 KS Grabiny Zameczek 10 września 2022 - 15:00
KS Sulmin 2 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 10 września 2022 - 18:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 2 KP II Gdynia AP 17 września 2022 - 11:00
KS Grabiny Zameczek 0 - 1 KS Sulmin 18 września 2022 - 11:00
GTS Juszkowo 2 - 3 Respect Przejazdowo 17 września 2022 - 16:00
Wisła Steblewo 0 - 1 Stoczniowiec II Gdańsk 17 września 2022 - 17:00
Pomerania Gdańsk 4 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański 18 września 2022 - 10:45
Morena Gdańsk 6 - 1 Sokół II Ełganowo 17 września 2022 - 19:00
GTS Rokitnica 2 - 1 UKS Klukowo 18 września 2022 - 14:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 4 - 0 UKS Klukowo 25 września 2022 - 19:00
Sokół II Ełganowo 1 - 4 GTS Rokitnica 25 września 2022 - 15:00
Czarni II Pruszcz Gdański 7 - 0 Morena Gdańsk 25 września 2022 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 1 - 0 Pomerania Gdańsk 24 września 2022 - 11:00
Respect Przejazdowo 8 - 0 Wisła Steblewo 24 września 2022 - 15:00
KS Sulmin 6 - 2 GTS Juszkowo 24 września 2022 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 2 KS Grabiny Zameczek 25 września 2022 - 11:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Grabiny Zameczek 4 - 2 KP II Gdynia AP 2 października 2022 - 11:00
GTS Juszkowo 3 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 2 października 2022 - 12:15
vo, na boisku 0-5
Wisła Steblewo 1 - 7 KS Sulmin 1 października 2022 - 16:00
Pomerania Gdańsk 5 - 3 Respect Przejazdowo 2 października 2022 - 10:45
Morena Gdańsk 2 - 7 Stoczniowiec II Gdańsk 1 października 2022 - 17:00
GTS Rokitnica 1 - 10 Czarni II Pruszcz Gdański 2 października 2022 - 13:00
UKS Klukowo 3 - 1 Sokół II Ełganowo 2 października 2022 - 11:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 9 - 0 Sokół II Ełganowo 9 października 2022 - 19:00
Czarni II Pruszcz Gdański 5 - 1 UKS Klukowo 9 października 2022 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 0 - 0 GTS Rokitnica 9 października 2022 - 11:00
Respect Przejazdowo 1 - 2 Morena Gdańsk 8 października 2022 - 15:00
KS Sulmin 5 - 1 Pomerania Gdańsk 8 października 2022 - 16:30
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 4 Wisła Steblewo 9 października 2022 - 11:00
KS Grabiny Zameczek 5 - 1 GTS Juszkowo 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo 4 - 3 KP II Gdynia AP 16 października 2022 - 12:00
Wisła Steblewo 1 - 5 KS Grabiny Zameczek 15 października 2022 - 15:45
Pomerania Gdańsk 7 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 16 października 2022 - 10:30
Morena Gdańsk 1 - 3 KS Sulmin 16 października 2022 - 17:00
GTS Rokitnica 3 - 7 Respect Przejazdowo 16 października 2022 - 16:30
UKS Klukowo 1 - 2 Stoczniowiec II Gdańsk 16 października 2022 - 11:00
Sokół II Ełganowo 0 - 12 Czarni II Pruszcz Gdański 16 października 2022 - 12:30
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 2 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 23 października 2022 - 19:00
Stoczniowiec II Gdańsk 4 - 1 Sokół II Ełganowo 23 października 2022 - 17:00
Respect Przejazdowo 4 - 2 UKS Klukowo 22 października 2022 - 15:00
KS Sulmin 3 - 1 GTS Rokitnica 22 października 2022 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 0 Morena Gdańsk 23 października 2022 - 11:00
KS Grabiny Zameczek 4 - 1 Pomerania Gdańsk 23 października 2022 - 11:00
GTS Juszkowo 3 - 0 Wisła Steblewo 23 października 2022 - 12:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (1) 
Wisła Steblewo 3 - 3 KP II Gdynia AP 29 października 2022 - 15:45
Pomerania Gdańsk 6 - 1 GTS Juszkowo 30 października 2022 - 11:00
Morena Gdańsk 3 - 8 KS Grabiny Zameczek 30 października 2022 - 13:00
GTS Rokitnica 3 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 30 października 2022 - 15:00
vo, na boisku 2-4
UKS Klukowo 2 - 4 KS Sulmin 30 października 2022 - 11:00
Sokół II Ełganowo 0 - 7 Respect Przejazdowo 29 października 2022 - 11:00
vo, na boisku 1-7
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 3 Stoczniowiec II Gdańsk 30 października 2022 - 11:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 1 - 2 Stoczniowiec II Gdańsk 6 listopada 2022 - 19:00
Respect Przejazdowo 0 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 6 listopada 2022 - 14:00
KS Sulmin 6 - 1 Sokół II Ełganowo 5 listopada 2022 - 14:00
Sopocka Akademia Piłkarska 7 - 0 UKS Klukowo 5 listopada 2022 - 11:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 0 GTS Rokitnica 6 listopada 2022 - 11:00
GTS Juszkowo 2 - 4 Morena Gdańsk 6 listopada 2022 - 11:00
Wisła Steblewo 3 - 4 Pomerania Gdańsk 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk 1 - 2 KP II Gdynia AP 13 listopada 2022 - 10:30
Morena Gdańsk 3 - 5 Wisła Steblewo 13 listopada 2022 - 11:00
GTS Rokitnica 3 - 2 GTS Juszkowo 13 listopada 2022 - 13:00
UKS Klukowo 3 - 6 KS Grabiny Zameczek 13 listopada 2022 - 11:00
Sokół II Ełganowo 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 13 listopada 2022 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 KS Sulmin 13 listopada 2022 - 10:30
Stoczniowiec II Gdańsk 2 - 2 Respect Przejazdowo 13 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP - Respect Przejazdowo
Stoczniowiec II Gdańsk - KS Sulmin
Czarni II Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
Sokół II Ełganowo - KS Grabiny Zameczek
UKS Klukowo - GTS Juszkowo
GTS Rokitnica - Wisła Steblewo
Morena Gdańsk - Pomerania Gdańsk
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk - KP II Gdynia AP
Pomerania Gdańsk - GTS Rokitnica
Wisła Steblewo - UKS Klukowo
GTS Juszkowo - Sokół II Ełganowo
KS Grabiny Zameczek - Czarni II Pruszcz Gdański
Sopocka Akademia Piłkarska - Stoczniowiec II Gdańsk
KS Sulmin - Respect Przejazdowo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP - KS Sulmin
Respect Przejazdowo - Sopocka Akademia Piłkarska
Stoczniowiec II Gdańsk - KS Grabiny Zameczek
Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Juszkowo
Sokół II Ełganowo - Wisła Steblewo
UKS Klukowo - Pomerania Gdańsk
GTS Rokitnica - Morena Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rokitnica - KP II Gdynia AP
Morena Gdańsk - UKS Klukowo
Pomerania Gdańsk - Sokół II Ełganowo
Wisła Steblewo - Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Juszkowo - Stoczniowiec II Gdańsk
KS Grabiny Zameczek - Respect Przejazdowo
Sopocka Akademia Piłkarska - KS Sulmin
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska
KS Sulmin - KS Grabiny Zameczek
Respect Przejazdowo - GTS Juszkowo
Stoczniowiec II Gdańsk - Wisła Steblewo
Czarni II Pruszcz Gdański - Pomerania Gdańsk
Sokół II Ełganowo - Morena Gdańsk
UKS Klukowo - GTS Rokitnica
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
UKS Klukowo - KP II Gdynia AP
GTS Rokitnica - Sokół II Ełganowo
Morena Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański
Pomerania Gdańsk - Stoczniowiec II Gdańsk
Wisła Steblewo - Respect Przejazdowo
GTS Juszkowo - KS Sulmin
KS Grabiny Zameczek - Sopocka Akademia Piłkarska
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP - KS Grabiny Zameczek
Sopocka Akademia Piłkarska - GTS Juszkowo
KS Sulmin - Wisła Steblewo
Respect Przejazdowo - Pomerania Gdańsk
Stoczniowiec II Gdańsk - Morena Gdańsk
Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Rokitnica
Sokół II Ełganowo - UKS Klukowo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół II Ełganowo - KP II Gdynia AP
UKS Klukowo - Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Rokitnica - Stoczniowiec II Gdańsk
Morena Gdańsk - Respect Przejazdowo
Pomerania Gdańsk - KS Sulmin
Wisła Steblewo - Sopocka Akademia Piłkarska
GTS Juszkowo - KS Grabiny Zameczek
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP - GTS Juszkowo
KS Grabiny Zameczek - Wisła Steblewo
Sopocka Akademia Piłkarska - Pomerania Gdańsk
KS Sulmin - Morena Gdańsk
Respect Przejazdowo - GTS Rokitnica
Stoczniowiec II Gdańsk - UKS Klukowo
Czarni II Pruszcz Gdański - Sokół II Ełganowo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański - KP II Gdynia AP
Sokół II Ełganowo - Stoczniowiec II Gdańsk
UKS Klukowo - Respect Przejazdowo
GTS Rokitnica - KS Sulmin
Morena Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
Pomerania Gdańsk - KS Grabiny Zameczek
Wisła Steblewo - GTS Juszkowo
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP - Wisła Steblewo
GTS Juszkowo - Pomerania Gdańsk
KS Grabiny Zameczek - Morena Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - GTS Rokitnica
KS Sulmin - UKS Klukowo
Respect Przejazdowo - Sokół II Ełganowo
Stoczniowiec II Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec II Gdańsk - KP II Gdynia AP
Czarni II Pruszcz Gdański - Respect Przejazdowo
Sokół II Ełganowo - KS Sulmin
UKS Klukowo - Sopocka Akademia Piłkarska
GTS Rokitnica - KS Grabiny Zameczek
Morena Gdańsk - GTS Juszkowo
Pomerania Gdańsk - Wisła Steblewo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP - Pomerania Gdańsk
Wisła Steblewo - Morena Gdańsk
GTS Juszkowo - GTS Rokitnica
KS Grabiny Zameczek - UKS Klukowo
Sopocka Akademia Piłkarska - Sokół II Ełganowo
KS Sulmin - Czarni II Pruszcz Gdański
Respect Przejazdowo - Stoczniowiec II Gdańsk


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE