Baner

Klasa B - pomorska - grupa Słupsk I - sezon 2022/2023

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Główczyce 6 16 5 1 0 15 - 3
2. Victoria Słupsk 6 15 5 0 1 19 - 18
3. Błękitni Tychowo 6 12 4 0 2 18 - 15
4. Start Łebień 6 10 3 1 2 11 - 8 1 3 1 0 0 2 - 0
5. KS Zaleskie 7 10 3 1 3 16 - 13 1 0 0 0 1 0 - 2
6. Szansa Siemianice 7 8 2 2 3 12 - 10
7. Start Łeba 6 6 2 0 4 14 - 17
8. Rowokół Smołdzino 6 4 1 1 4 10 - 14
9. Sokół Kuleszewo 6 0 0 0 6 9 - 26
Ostatni komentarz dodał Gandalf12 04.10.2022, 14:35:02


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (13) 
Start Łebień 3 - 2 Rowokół Smołdzino 21 sierpnia 2022 - 11:00
Błękitni Główczyce 3 - 0 Start Łeba 20 sierpnia 2022 - 16:00
KS Zaleskie 5 - 1 Błękitni Tychowo 21 sierpnia 2022 - 15:00
Szansa Siemianice 2 - 3 Victoria Słupsk 21 sierpnia 2022 - 15:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (6) 
Victoria Słupsk 4 - 3 Sokół Kuleszewo 27 sierpnia 2022 - 13:30
Błękitni Tychowo 2 - 1 Szansa Siemianice 28 sierpnia 2022 - 13:00
Start Łeba 1 - 2 KS Zaleskie 28 sierpnia 2022 - 13:00
Start Łebień 0 - 1 Błękitni Główczyce 28 sierpnia 2022 - 11:00
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Błękitni Główczyce 2 - 1 Rowokół Smołdzino 3 września 2022 - 16:00
KS Zaleskie 0 - 2 Start Łebień 4 września 2022 - 14:00
Szansa Siemianice 4 - 0 Start Łeba 4 września 2022 - 15:00
Sokół Kuleszewo 1 - 4 Błękitni Tychowo 4 września 2022 - 13:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (5) 
Rowokół Smołdzino 1 - 4 Victoria Słupsk 11 września 2022 - 13:00
Start Łeba 4 - 2 Sokół Kuleszewo 10 września 2022 - 17:00
Start Łebień 0 - 0 Szansa Siemianice 11 września 2022 - 11:00
Błękitni Główczyce 3 - 1 KS Zaleskie 10 września 2022 - 16:00
Pauza: Błękitni Tychowo,
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (12) 
KS Zaleskie 2 - 2 Rowokół Smołdzino 18 września 2022 - 14:00
Szansa Siemianice 1 - 1 Błękitni Główczyce 18 września 2022 - 15:00
Sokół Kuleszewo 2 - 4 Start Łebień 17 września 2022 - 16:30
Victoria Słupsk 5 - 3 Błękitni Tychowo 17 września 2022 - 16:00
Pauza: Start Łeba,
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (6) 
Rowokół Smołdzino 1 - 2 Błękitni Tychowo 25 września 2022 - 13:00
Start Łeba 7 - 0 Victoria Słupsk 24 września 2022 - 16:00
Błękitni Główczyce 5 - 0 Sokół Kuleszewo 24 września 2022 - 16:00
KS Zaleskie 1 - 3 Szansa Siemianice 25 września 2022 - 14:00
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Szansa Siemianice 1 - 3 Rowokół Smołdzino 2 października 2022 - 15:00
Sokół Kuleszewo 1 - 5 KS Zaleskie 1 października 2022 - 16:30
Victoria Słupsk 3 - 2 Start Łebień 1 października 2022 - 13:30
Błękitni Tychowo 6 - 2 Start Łeba 2 października 2022 - 13:00
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Rowokół Smołdzino - Start Łeba 9 października 2022 - 13:00
Start Łebień - Błękitni Tychowo 9 października 2022 - 11:00
Błękitni Główczyce - Victoria Słupsk 8 października 2022 - 14:00
Szansa Siemianice - Sokół Kuleszewo 9 października 2022 - 13:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo - Rowokół Smołdzino 16 października 2022 - 13:00
Victoria Słupsk - KS Zaleskie 15 października 2022 - 13:30
Błękitni Tychowo - Błękitni Główczyce 16 października 2022 - 13:00
Start Łeba - Start Łebień 15 października 2022 - 16:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rowokół Smołdzino - Start Łebień
Start Łeba - Błękitni Główczyce
Błękitni Tychowo - KS Zaleskie
Victoria Słupsk - Szansa Siemianice
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo - Victoria Słupsk
Szansa Siemianice - Błękitni Tychowo
KS Zaleskie - Start Łeba
Błękitni Główczyce - Start Łebień
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rowokół Smołdzino - Błękitni Główczyce
Start Łebień - KS Zaleskie
Start Łeba - Szansa Siemianice
Błękitni Tychowo - Sokół Kuleszewo
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Słupsk - Rowokół Smołdzino
Sokół Kuleszewo - Start Łeba
Szansa Siemianice - Start Łebień
KS Zaleskie - Błękitni Główczyce
Pauza: Błękitni Tychowo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rowokół Smołdzino - KS Zaleskie
Błękitni Główczyce - Szansa Siemianice
Start Łebień - Sokół Kuleszewo
Błękitni Tychowo - Victoria Słupsk
Pauza: Start Łeba,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Tychowo - Rowokół Smołdzino
Victoria Słupsk - Start Łeba
Sokół Kuleszewo - Błękitni Główczyce
Szansa Siemianice - KS Zaleskie
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rowokół Smołdzino - Szansa Siemianice
KS Zaleskie - Sokół Kuleszewo
Start Łebień - Victoria Słupsk
Start Łeba - Błękitni Tychowo
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Łeba - Rowokół Smołdzino
Błękitni Tychowo - Start Łebień
Victoria Słupsk - Błękitni Główczyce
Sokół Kuleszewo - Szansa Siemianice
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rowokół Smołdzino - Sokół Kuleszewo
KS Zaleskie - Victoria Słupsk
Błękitni Główczyce - Błękitni Tychowo
Start Łebień - Start Łeba
Pauza: Szansa Siemianice, .


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE