MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Jantar Ustka | 30 | 77 | 24 | 5 | 1 | 94 - 21 | ||||||
2. | Brda Przechlewo | 30 | 71 | 23 | 2 | 5 | 90 - 38 | ||||||
3. | Bytovia Bytów | 30 | 70 | 23 | 1 | 6 | 102 - 30 | ||||||
4. | Czarni Czarne | 30 | 63 | 20 | 3 | 7 | 68 - 36 | ||||||
5. | Start Miastko | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 73 - 50 | ||||||
6. | Start Łeba | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 59 - 60 | ||||||
7. | Piast Człuchów | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 52 - 59 | ||||||
8. | Unia Korzybie | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 52 - 66 | ||||||
9. | Błękitni Główczyce | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 44 - 82 | ||||||
10. | Karol Pęplino | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 42 - 51 | ||||||
11. | Kaszubia Studzienice | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 43 - 59 | ||||||
12. | Myśliwiec Tuchomie | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 51 - 77 | ||||||
13. | Granit Kończewo | 30 | 28 | 8 | 4 | 18 | 35 - 78 | ||||||
14. | Stal Jezierzyce | 30 | 27 | 8 | 3 | 19 | 43 - 73 | ||||||
15. | GKS Kołczygłowy | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 51 - 79 | ||||||
16. | Garbarnia Kępice | 30 | 20 | 5 | 5 | 20 | 32 - 72 |
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
GKS Kołczygłowy | 3 - 3 | Karol Pęplino | ||
Błękitni Główczyce | 2 - 1 | Unia Korzybie | ||
Granit Kończewo | 3 - 4 | Start Miastko | ||
Stal Jezierzyce | 5 - 1 | Start Łeba | ||
Myśliwiec Tuchomie | 1 - 1 | Jantar Ustka | ||
Brda Przechlewo | 4 - 0 | Piast Człuchów | ||
Bytovia Bytów | 5 - 1 | Kaszubia Studzienice | ||
Czarni Czarne | 2 - 2 | Garbarnia Kępice | ||
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 0 - 1 | Garbarnia Kępice | ||
Kaszubia Studzienice | 1 - 2 | Czarni Czarne | ||
Piast Człuchów | 0 - 2 | Bytovia Bytów | ||
Jantar Ustka | 3 - 1 | Brda Przechlewo | ||
Start Łeba | 5 - 2 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Start Miastko | 3 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Unia Korzybie | 7 - 3 | Granit Kończewo | ||
GKS Kołczygłowy | 3 - 1 | Błękitni Główczyce | ||
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błękitni Główczyce | 2 - 1 | Karol Pęplino | ||
Granit Kończewo | 1 - 3 | GKS Kołczygłowy | ||
Stal Jezierzyce | 3 - 2 | Unia Korzybie | ||
Myśliwiec Tuchomie | 1 - 3 | Start Miastko | ||
Brda Przechlewo | 1 - 0 | Start Łeba | ||
Bytovia Bytów | 0 - 1 | Jantar Ustka | ||
Czarni Czarne | 2 - 1 | Piast Człuchów | ||
Garbarnia Kępice | 1 - 0 | Kaszubia Studzienice | ||
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 2 - 0 | Kaszubia Studzienice | ||
Piast Człuchów | 6 - 3 | Garbarnia Kępice | ||
Jantar Ustka | 4 - 2 | Czarni Czarne | ||
Start Łeba | 1 - 1 | Bytovia Bytów | ||
Start Miastko | 4 - 1 | Brda Przechlewo | ||
Unia Korzybie | 3 - 2 | Myśliwiec Tuchomie | ||
GKS Kołczygłowy | 3 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Błękitni Główczyce | 4 - 2 | Granit Kończewo | ||
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Granit Kończewo | 1 - 0 | Karol Pęplino | ||
Stal Jezierzyce | 4 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
Myśliwiec Tuchomie | 3 - 3 | GKS Kołczygłowy | ||
Brda Przechlewo | 3 - 0 | Unia Korzybie | ||
Bytovia Bytów | 4 - 1 | Start Miastko | ||
Czarni Czarne | 3 - 4 | Start Łeba | ||
Garbarnia Kępice | 0 - 5 | Jantar Ustka | ||
Kaszubia Studzienice | 1 - 4 | Piast Człuchów | ||
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 0 - 4 | Piast Człuchów | ||
Jantar Ustka | 1 - 0 | Kaszubia Studzienice | ||
Start Łeba | 3 - 0 | Garbarnia Kępice | ||
Start Miastko | 1 - 3 | Czarni Czarne | ||
Unia Korzybie | 2 - 3 | Bytovia Bytów | ||
GKS Kołczygłowy | 4 - 5 | Brda Przechlewo | ||
Błękitni Główczyce | 4 - 2 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Granit Kończewo | 0 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Stal Jezierzyce | 3 - 0 | Karol Pęplino | ||
Myśliwiec Tuchomie | 5 - 1 | Granit Kończewo | ||
Brda Przechlewo | 4 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
Bytovia Bytów | 5 - 1 | GKS Kołczygłowy | ||
Czarni Czarne | 5 - 2 | Unia Korzybie | ||
Garbarnia Kępice | 0 - 3 | Start Miastko | ||
Kaszubia Studzienice | 1 - 4 | Start Łeba | ||
Piast Człuchów | 1 - 2 | Jantar Ustka | ||
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 0 - 1 | Jantar Ustka | ||
Start Łeba | 2 - 2 | Piast Człuchów | ||
Start Miastko | 2 - 0 | Kaszubia Studzienice | ||
Unia Korzybie | 4 - 1 | Garbarnia Kępice | ||
GKS Kołczygłowy | 0 - 1 | Czarni Czarne | ||
Błękitni Główczyce | 1 - 7 | Bytovia Bytów | ||
Granit Kończewo | 1 - 2 | Brda Przechlewo | ||
Stal Jezierzyce | 2 - 2 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Myśliwiec Tuchomie | 3 - 2 | Karol Pęplino | ||
Brda Przechlewo | 2 - 0 | Stal Jezierzyce | ||
Bytovia Bytów | 10 - 0 | Granit Kończewo | ||
Czarni Czarne | 3 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
Garbarnia Kępice | 2 - 2 | GKS Kołczygłowy | ||
Kaszubia Studzienice | 7 - 1 | Unia Korzybie | ||
Piast Człuchów | 3 - 2 | Start Miastko | ||
Jantar Ustka | 7 - 1 | Start Łeba | ||
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 0 - 1 | Start Łeba | ||
Start Miastko | 0 - 0 | Jantar Ustka | ||
Unia Korzybie | 1 - 3 | Piast Człuchów | ||
GKS Kołczygłowy | 0 - 3 | Kaszubia Studzienice | ||
Błękitni Główczyce | 2 - 0 | Garbarnia Kępice | ||
Granit Kończewo | 5 - 3 | Czarni Czarne | ||
Stal Jezierzyce | 2 - 7 | Bytovia Bytów | ||
Myśliwiec Tuchomie | 0 - 5 | Brda Przechlewo | ||
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Brda Przechlewo | 1 - 2 | Karol Pęplino | ||
Bytovia Bytów | 4 - 0 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Czarni Czarne | 1 - 0 | Stal Jezierzyce | ||
Garbarnia Kępice | 0 - 3 | Granit Kończewo | ||
Kaszubia Studzienice | 3 - 1 | Błękitni Główczyce | ||
Piast Człuchów | 1 - 1 | GKS Kołczygłowy | ||
Jantar Ustka | 3 - 0 | Unia Korzybie | ||
Start Łeba | 2 - 9 | Start Miastko | ||
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 3 - 0 | Start Miastko | ||
walkower, na boisku było 1-3 | ||||
Unia Korzybie | 1 - 4 | Start Łeba | ||
GKS Kołczygłowy | 2 - 3 | Jantar Ustka | ||
Błękitni Główczyce | 1 - 1 | Piast Człuchów | ||
Granit Kończewo | 2 - 1 | Kaszubia Studzienice | ||
Stal Jezierzyce | 3 - 1 | Garbarnia Kępice | ||
Myśliwiec Tuchomie | 1 - 6 | Czarni Czarne | ||
Brda Przechlewo | 3 - 1 | Bytovia Bytów | ||
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Bytovia Bytów | 4 - 1 | Karol Pęplino | ||
Czarni Czarne | 1 - 2 | Brda Przechlewo | ||
Garbarnia Kępice | 5 - 1 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Kaszubia Studzienice | 2 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Piast Człuchów | 1 - 0 | Granit Kończewo | ||
Jantar Ustka | 3 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
Start Łeba | 4 - 2 | GKS Kołczygłowy | ||
Start Miastko | 3 - 0 | Unia Korzybie | ||
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 2 - 0 | Unia Korzybie | ||
GKS Kołczygłowy | 0 - 5 | Start Miastko | ||
Błękitni Główczyce | 1 - 1 | Start Łeba | ||
Granit Kończewo | 0 - 5 | Jantar Ustka | ||
Stal Jezierzyce | 5 - 1 | Piast Człuchów | ||
Myśliwiec Tuchomie | 2 - 1 | Kaszubia Studzienice | ||
Brda Przechlewo | 2 - 0 | Garbarnia Kępice | ||
Bytovia Bytów | 1 - 0 | Czarni Czarne | ||
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Czarni Czarne | 1 - 0 | Karol Pęplino | ||
Garbarnia Kępice | 1 - 7 | Bytovia Bytów | ||
Kaszubia Studzienice | 2 - 4 | Brda Przechlewo | ||
Piast Człuchów | 3 - 1 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Jantar Ustka | 5 - 0 | Stal Jezierzyce | ||
Start Łeba | 1 - 2 | Granit Kończewo | ||
Start Miastko | 4 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
Unia Korzybie | 2 - 0 | GKS Kołczygłowy | ||
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 1 - 0 | GKS Kołczygłowy | ||
Unia Korzybie | 0 - 1 | Błękitni Główczyce | ||
Start Miastko | 0 - 0 | Granit Kończewo | ||
Start Łeba | 5 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Jantar Ustka | 0 - 0 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Piast Człuchów | 0 - 0 | Brda Przechlewo | ||
Kaszubia Studzienice | 1 - 2 | Bytovia Bytów | ||
Garbarnia Kępice | 1 - 2 | Czarni Czarne | ||
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Garbarnia Kępice | 0 - 4 | Karol Pęplino | ||
Czarni Czarne | 3 - 0 | Kaszubia Studzienice | ||
Bytovia Bytów | 2 - 0 | Piast Człuchów | ||
Brda Przechlewo | 3 - 2 | Jantar Ustka | ||
Myśliwiec Tuchomie | 0 - 3 | Start Łeba | ||
Stal Jezierzyce | 1 - 4 | Start Miastko | ||
Granit Kończewo | 1 - 2 | Unia Korzybie | ||
Błękitni Główczyce | 3 - 1 | GKS Kołczygłowy | ||
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 2 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
GKS Kołczygłowy | 0 - 1 | Granit Kończewo | ||
Unia Korzybie | 1 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Start Miastko | 3 - 2 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Start Łeba | 2 - 3 | Brda Przechlewo | ||
Jantar Ustka | 3 - 2 | Bytovia Bytów | ||
Piast Człuchów | 1 - 1 | Czarni Czarne | ||
Kaszubia Studzienice | 1 - 0 | Garbarnia Kępice | ||
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Studzienice | 3 - 2 | Karol Pęplino | ||
Garbarnia Kępice | 0 - 2 | Piast Człuchów | ||
Czarni Czarne | 0 - 1 | Jantar Ustka | ||
Bytovia Bytów | 1 - 0 | Start Łeba | ||
Brda Przechlewo | 2 - 1 | Start Miastko | ||
Myśliwiec Tuchomie | 2 - 4 | Unia Korzybie | ||
Stal Jezierzyce | 0 - 5 | GKS Kołczygłowy | ||
Granit Kończewo | 5 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 0 - 1 | Granit Kończewo | ||
Błękitni Główczyce | 1 - 0 | Stal Jezierzyce | ||
GKS Kołczygłowy | 0 - 1 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Unia Korzybie | 0 - 3 | Brda Przechlewo | ||
Start Miastko | 0 - 2 | Bytovia Bytów | ||
Start Łeba | 0 - 1 | Czarni Czarne | ||
Jantar Ustka | 3 - 1 | Garbarnia Kępice | ||
Piast Człuchów | 1 - 3 | Kaszubia Studzienice | ||
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Piast Człuchów | 4 - 1 | Karol Pęplino | ||
Kaszubia Studzienice | 1 - 1 | Jantar Ustka | ||
Garbarnia Kępice | 0 - 1 | Start Łeba | ||
Czarni Czarne | 0 - 1 | Start Miastko | ||
Bytovia Bytów | 1 - 2 | Unia Korzybie | ||
Brda Przechlewo | 8 - 1 | GKS Kołczygłowy | ||
Myśliwiec Tuchomie | 3 - 1 | Błękitni Główczyce | ||
Stal Jezierzyce | 1 - 0 | Granit Kończewo | ||
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 2 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Granit Kończewo | 0 - 2 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Błękitni Główczyce | 5 - 3 | Brda Przechlewo | ||
GKS Kołczygłowy | 1 - 3 | Bytovia Bytów | ||
Unia Korzybie | 0 - 3 | Czarni Czarne | ||
Start Miastko | 1 - 0 | Garbarnia Kępice | ||
Start Łeba | 4 - 0 | Kaszubia Studzienice | ||
Jantar Ustka | 6 - 0 | Piast Człuchów | ||
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Jantar Ustka | 5 - 2 | Karol Pęplino | ||
Piast Człuchów | 1 - 2 | Start Łeba | ||
Kaszubia Studzienice | 2 - 1 | Start Miastko | ||
Garbarnia Kępice | 3 - 1 | Unia Korzybie | ||
Czarni Czarne | 4 - 3 | GKS Kołczygłowy | ||
Bytovia Bytów | 9 - 0 | Błękitni Główczyce | ||
Brda Przechlewo | 8 - 0 | Granit Kończewo | ||
Myśliwiec Tuchomie | 5 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 3 - 3 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Stal Jezierzyce | 0 - 2 | Brda Przechlewo | ||
Granit Kończewo | 1 - 3 | Bytovia Bytów | ||
Błękitni Główczyce | 1 - 4 | Czarni Czarne | ||
GKS Kołczygłowy | 2 - 1 | Garbarnia Kępice | ||
Unia Korzybie | 2 - 1 | Kaszubia Studzienice | ||
Start Miastko | 5 - 1 | Piast Człuchów | ||
Start Łeba | 1 - 6 | Jantar Ustka | ||
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Start Łeba | 1 - 2 | Karol Pęplino | ||
Jantar Ustka | 6 - 1 | Start Miastko | ||
Piast Człuchów | 1 - 2 | Unia Korzybie | ||
Kaszubia Studzienice | 3 - 2 | GKS Kołczygłowy | ||
Garbarnia Kępice | 1 - 1 | Błękitni Główczyce | ||
Czarni Czarne | 6 - 0 | Granit Kończewo | ||
Bytovia Bytów | 4 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Brda Przechlewo | 4 - 2 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 4 - 1 | Brda Przechlewo | ||
Myśliwiec Tuchomie | 1 - 5 | Bytovia Bytów | ||
Stal Jezierzyce | 2 - 3 | Czarni Czarne | ||
Granit Kończewo | 1 - 1 | Garbarnia Kępice | ||
Błękitni Główczyce | 2 - 2 | Kaszubia Studzienice | ||
GKS Kołczygłowy | 5 - 3 | Piast Człuchów | ||
Unia Korzybie | 1 - 1 | Jantar Ustka | ||
Start Miastko | 4 - 1 | Start Łeba | ||
Kolejka 27 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Start Miastko | 0 - 0 | Karol Pęplino | ||
Start Łeba | 1 - 2 | Unia Korzybie | ||
Jantar Ustka | 3 - 0 | GKS Kołczygłowy | ||
Piast Człuchów | 2 - 3 | Błękitni Główczyce | ||
Kaszubia Studzienice | 0 - 0 | Granit Kończewo | ||
Garbarnia Kępice | 4 - 1 | Stal Jezierzyce | ||
Czarni Czarne | 1 - 0 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Bytovia Bytów | 0 - 2 | Brda Przechlewo | ||
Kolejka 28 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Karol Pęplino | 1 - 4 | Bytovia Bytów | ||
Brda Przechlewo | 1 - 1 | Czarni Czarne | ||
Myśliwiec Tuchomie | 2 - 2 | Garbarnia Kępice | ||
Stal Jezierzyce | 1 - 1 | Kaszubia Studzienice | ||
Granit Kończewo | 0 - 1 | Piast Człuchów | ||
Błękitni Główczyce | 0 - 4 | Jantar Ustka | ||
GKS Kołczygłowy | 0 - 1 | Start Łeba | ||
Unia Korzybie | 2 - 2 | Start Miastko | ||
Kolejka 29 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Unia Korzybie | 1 - 1 | Karol Pęplino | ||
Start Miastko | 1 - 4 | GKS Kołczygłowy | ||
Start Łeba | 2 - 1 | Błękitni Główczyce | ||
Jantar Ustka | 6 - 0 | Granit Kończewo | ||
Piast Człuchów | 3 - 0 | Stal Jezierzyce | ||
Kaszubia Studzienice | 1 - 0 | Myśliwiec Tuchomie | ||
Garbarnia Kępice | 1 - 4 | Brda Przechlewo | ||
Czarni Czarne | 2 - 0 | Bytovia Bytów | ||
Kolejka 30 [szczegóły] | Komentarze (2) | |||
Karol Pęplino | 1 - 2 | Czarni Czarne | ||
Bytovia Bytów | 3 - 0 | Garbarnia Kępice | ||
Brda Przechlewo | 6 - 1 | Kaszubia Studzienice | ||
Myśliwiec Tuchomie | 2 - 1 | Piast Człuchów | ||
Stal Jezierzyce | 1 - 3 | Jantar Ustka | ||
Granit Kończewo | 1 - 1 | Start Łeba | ||
Błękitni Główczyce | 6 - 5 | Start Miastko | ||
GKS Kołczygłowy | 0 - 6 | Unia Korzybie | ||
|