Baner

V liga - grupa Słupsk - sezon 2003/2004

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 30 77 24 5 1 94 - 21
2. Brda Przechlewo 30 71 23 2 5 90 - 38
3. Bytovia Bytów 30 70 23 1 6 102 - 30
4. Czarni Czarne 30 63 20 3 7 68 - 36
5. Start Miastko 30 52 16 4 10 73 - 50
6. Start Łeba 30 46 14 4 12 59 - 60
7. Piast Człuchów 30 38 11 5 14 52 - 59
8. Unia Korzybie 30 37 11 4 15 52 - 66
9. Błękitni Główczyce 30 37 11 4 15 44 - 82
10. Karol Pęplino 30 34 10 4 16 42 - 51
11. Kaszubia Studzienice 30 34 10 4 16 43 - 59
12. Myśliwiec Tuchomie 30 30 8 6 16 51 - 77
13. Granit Kończewo 30 28 8 4 18 35 - 78
14. Stal Jezierzyce 30 27 8 3 19 43 - 73
15. GKS Kołczygłowy 30 25 7 4 19 51 - 79
16. Garbarnia Kępice 30 20 5 5 20 32 - 72
Ostatni komentarz dodał patrykpastwa 27.10.2007, 13:38:38


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kołczygłowy 3 - 3 Karol Pęplino
Błękitni Główczyce 2 - 1 Unia Korzybie
Granit Kończewo 3 - 4 Start Miastko
Stal Jezierzyce 5 - 1 Start Łeba
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Jantar Ustka
Brda Przechlewo 4 - 0 Piast Człuchów
Bytovia Bytów 5 - 1 Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne 2 - 2 Garbarnia Kępice
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 0 - 1 Garbarnia Kępice
Kaszubia Studzienice 1 - 2 Czarni Czarne
Piast Człuchów 0 - 2 Bytovia Bytów
Jantar Ustka 3 - 1 Brda Przechlewo
Start Łeba 5 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko 3 - 1 Stal Jezierzyce
Unia Korzybie 7 - 3 Granit Kończewo
GKS Kołczygłowy 3 - 1 Błękitni Główczyce
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 2 - 1 Karol Pęplino
Granit Kończewo 1 - 3 GKS Kołczygłowy
Stal Jezierzyce 3 - 2 Unia Korzybie
Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Start Miastko
Brda Przechlewo 1 - 0 Start Łeba
Bytovia Bytów 0 - 1 Jantar Ustka
Czarni Czarne 2 - 1 Piast Człuchów
Garbarnia Kępice 1 - 0 Kaszubia Studzienice
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 2 - 0 Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów 6 - 3 Garbarnia Kępice
Jantar Ustka 4 - 2 Czarni Czarne
Start Łeba 1 - 1 Bytovia Bytów
Start Miastko 4 - 1 Brda Przechlewo
Unia Korzybie 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie
GKS Kołczygłowy 3 - 1 Stal Jezierzyce
Błękitni Główczyce 4 - 2 Granit Kończewo
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Granit Kończewo 1 - 0 Karol Pęplino
Stal Jezierzyce 4 - 0 Błękitni Główczyce
Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 GKS Kołczygłowy
Brda Przechlewo 3 - 0 Unia Korzybie
Bytovia Bytów 4 - 1 Start Miastko
Czarni Czarne 3 - 4 Start Łeba
Garbarnia Kępice 0 - 5 Jantar Ustka
Kaszubia Studzienice 1 - 4 Piast Człuchów
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 0 - 4 Piast Człuchów
Jantar Ustka 1 - 0 Kaszubia Studzienice
Start Łeba 3 - 0 Garbarnia Kępice
Start Miastko 1 - 3 Czarni Czarne
Unia Korzybie 2 - 3 Bytovia Bytów
GKS Kołczygłowy 4 - 5 Brda Przechlewo
Błękitni Główczyce 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Granit Kończewo 0 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 3 - 0 Karol Pęplino
Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Granit Kończewo
Brda Przechlewo 4 - 0 Błękitni Główczyce
Bytovia Bytów 5 - 1 GKS Kołczygłowy
Czarni Czarne 5 - 2 Unia Korzybie
Garbarnia Kępice 0 - 3 Start Miastko
Kaszubia Studzienice 1 - 4 Start Łeba
Piast Człuchów 1 - 2 Jantar Ustka
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 0 - 1 Jantar Ustka
Start Łeba 2 - 2 Piast Człuchów
Start Miastko 2 - 0 Kaszubia Studzienice
Unia Korzybie 4 - 1 Garbarnia Kępice
GKS Kołczygłowy 0 - 1 Czarni Czarne
Błękitni Główczyce 1 - 7 Bytovia Bytów
Granit Kończewo 1 - 2 Brda Przechlewo
Stal Jezierzyce 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Karol Pęplino
Brda Przechlewo 2 - 0 Stal Jezierzyce
Bytovia Bytów 10 - 0 Granit Kończewo
Czarni Czarne 3 - 0 Błękitni Główczyce
Garbarnia Kępice 2 - 2 GKS Kołczygłowy
Kaszubia Studzienice 7 - 1 Unia Korzybie
Piast Człuchów 3 - 2 Start Miastko
Jantar Ustka 7 - 1 Start Łeba
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 0 - 1 Start Łeba
Start Miastko 0 - 0 Jantar Ustka
Unia Korzybie 1 - 3 Piast Człuchów
GKS Kołczygłowy 0 - 3 Kaszubia Studzienice
Błękitni Główczyce 2 - 0 Garbarnia Kępice
Granit Kończewo 5 - 3 Czarni Czarne
Stal Jezierzyce 2 - 7 Bytovia Bytów
Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Brda Przechlewo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo 1 - 2 Karol Pęplino
Bytovia Bytów 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Czarni Czarne 1 - 0 Stal Jezierzyce
Garbarnia Kępice 0 - 3 Granit Kończewo
Kaszubia Studzienice 3 - 1 Błękitni Główczyce
Piast Człuchów 1 - 1 GKS Kołczygłowy
Jantar Ustka 3 - 0 Unia Korzybie
Start Łeba 2 - 9 Start Miastko
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 3 - 0 Start Miastko
walkower, na boisku było 1-3
Unia Korzybie 1 - 4 Start Łeba
GKS Kołczygłowy 2 - 3 Jantar Ustka
Błękitni Główczyce 1 - 1 Piast Człuchów
Granit Kończewo 2 - 1 Kaszubia Studzienice
Stal Jezierzyce 3 - 1 Garbarnia Kępice
Myśliwiec Tuchomie 1 - 6 Czarni Czarne
Brda Przechlewo 3 - 1 Bytovia Bytów
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 4 - 1 Karol Pęplino
Czarni Czarne 1 - 2 Brda Przechlewo
Garbarnia Kępice 5 - 1 Myśliwiec Tuchomie
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Stal Jezierzyce
Piast Człuchów 1 - 0 Granit Kończewo
Jantar Ustka 3 - 0 Błękitni Główczyce
Start Łeba 4 - 2 GKS Kołczygłowy
Start Miastko 3 - 0 Unia Korzybie
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 2 - 0 Unia Korzybie
GKS Kołczygłowy 0 - 5 Start Miastko
Błękitni Główczyce 1 - 1 Start Łeba
Granit Kończewo 0 - 5 Jantar Ustka
Stal Jezierzyce 5 - 1 Piast Człuchów
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo 2 - 0 Garbarnia Kępice
Bytovia Bytów 1 - 0 Czarni Czarne
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne 1 - 0 Karol Pęplino
Garbarnia Kępice 1 - 7 Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice 2 - 4 Brda Przechlewo
Piast Człuchów 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie
Jantar Ustka 5 - 0 Stal Jezierzyce
Start Łeba 1 - 2 Granit Kończewo
Start Miastko 4 - 0 Błękitni Główczyce
Unia Korzybie 2 - 0 GKS Kołczygłowy
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 1 - 0 GKS Kołczygłowy
Unia Korzybie 0 - 1 Błękitni Główczyce
Start Miastko 0 - 0 Granit Kończewo
Start Łeba 5 - 1 Stal Jezierzyce
Jantar Ustka 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Piast Człuchów 0 - 0 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice 1 - 2 Bytovia Bytów
Garbarnia Kępice 1 - 2 Czarni Czarne
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice 0 - 4 Karol Pęplino
Czarni Czarne 3 - 0 Kaszubia Studzienice
Bytovia Bytów 2 - 0 Piast Człuchów
Brda Przechlewo 3 - 2 Jantar Ustka
Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Start Łeba
Stal Jezierzyce 1 - 4 Start Miastko
Granit Kończewo 1 - 2 Unia Korzybie
Błękitni Główczyce 3 - 1 GKS Kołczygłowy
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 2 - 0 Błękitni Główczyce
GKS Kołczygłowy 0 - 1 Granit Kończewo
Unia Korzybie 1 - 1 Stal Jezierzyce
Start Miastko 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Start Łeba 2 - 3 Brda Przechlewo
Jantar Ustka 3 - 2 Bytovia Bytów
Piast Człuchów 1 - 1 Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice 1 - 0 Garbarnia Kępice
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice 3 - 2 Karol Pęplino
Garbarnia Kępice 0 - 2 Piast Człuchów
Czarni Czarne 0 - 1 Jantar Ustka
Bytovia Bytów 1 - 0 Start Łeba
Brda Przechlewo 2 - 1 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie 2 - 4 Unia Korzybie
Stal Jezierzyce 0 - 5 GKS Kołczygłowy
Granit Kończewo 5 - 0 Błękitni Główczyce
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 0 - 1 Granit Kończewo
Błękitni Główczyce 1 - 0 Stal Jezierzyce
GKS Kołczygłowy 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie
Unia Korzybie 0 - 3 Brda Przechlewo
Start Miastko 0 - 2 Bytovia Bytów
Start Łeba 0 - 1 Czarni Czarne
Jantar Ustka 3 - 1 Garbarnia Kępice
Piast Człuchów 1 - 3 Kaszubia Studzienice
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Człuchów 4 - 1 Karol Pęplino
Kaszubia Studzienice 1 - 1 Jantar Ustka
Garbarnia Kępice 0 - 1 Start Łeba
Czarni Czarne 0 - 1 Start Miastko
Bytovia Bytów 1 - 2 Unia Korzybie
Brda Przechlewo 8 - 1 GKS Kołczygłowy
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Błękitni Główczyce
Stal Jezierzyce 1 - 0 Granit Kończewo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 2 - 1 Stal Jezierzyce
Granit Kończewo 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Błękitni Główczyce 5 - 3 Brda Przechlewo
GKS Kołczygłowy 1 - 3 Bytovia Bytów
Unia Korzybie 0 - 3 Czarni Czarne
Start Miastko 1 - 0 Garbarnia Kępice
Start Łeba 4 - 0 Kaszubia Studzienice
Jantar Ustka 6 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 5 - 2 Karol Pęplino
Piast Człuchów 1 - 2 Start Łeba
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Start Miastko
Garbarnia Kępice 3 - 1 Unia Korzybie
Czarni Czarne 4 - 3 GKS Kołczygłowy
Bytovia Bytów 9 - 0 Błękitni Główczyce
Brda Przechlewo 8 - 0 Granit Kończewo
Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie
Stal Jezierzyce 0 - 2 Brda Przechlewo
Granit Kończewo 1 - 3 Bytovia Bytów
Błękitni Główczyce 1 - 4 Czarni Czarne
GKS Kołczygłowy 2 - 1 Garbarnia Kępice
Unia Korzybie 2 - 1 Kaszubia Studzienice
Start Miastko 5 - 1 Piast Człuchów
Start Łeba 1 - 6 Jantar Ustka
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Łeba 1 - 2 Karol Pęplino
Jantar Ustka 6 - 1 Start Miastko
Piast Człuchów 1 - 2 Unia Korzybie
Kaszubia Studzienice 3 - 2 GKS Kołczygłowy
Garbarnia Kępice 1 - 1 Błękitni Główczyce
Czarni Czarne 6 - 0 Granit Kończewo
Bytovia Bytów 4 - 1 Stal Jezierzyce
Brda Przechlewo 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 4 - 1 Brda Przechlewo
Myśliwiec Tuchomie 1 - 5 Bytovia Bytów
Stal Jezierzyce 2 - 3 Czarni Czarne
Granit Kończewo 1 - 1 Garbarnia Kępice
Błękitni Główczyce 2 - 2 Kaszubia Studzienice
GKS Kołczygłowy 5 - 3 Piast Człuchów
Unia Korzybie 1 - 1 Jantar Ustka
Start Miastko 4 - 1 Start Łeba
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko 0 - 0 Karol Pęplino
Start Łeba 1 - 2 Unia Korzybie
Jantar Ustka 3 - 0 GKS Kołczygłowy
Piast Człuchów 2 - 3 Błękitni Główczyce
Kaszubia Studzienice 0 - 0 Granit Kończewo
Garbarnia Kępice 4 - 1 Stal Jezierzyce
Czarni Czarne 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Bytovia Bytów 0 - 2 Brda Przechlewo
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 1 - 4 Bytovia Bytów
Brda Przechlewo 1 - 1 Czarni Czarne
Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Garbarnia Kępice
Stal Jezierzyce 1 - 1 Kaszubia Studzienice
Granit Kończewo 0 - 1 Piast Człuchów
Błękitni Główczyce 0 - 4 Jantar Ustka
GKS Kołczygłowy 0 - 1 Start Łeba
Unia Korzybie 2 - 2 Start Miastko
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Korzybie 1 - 1 Karol Pęplino
Start Miastko 1 - 4 GKS Kołczygłowy
Start Łeba 2 - 1 Błękitni Główczyce
Jantar Ustka 6 - 0 Granit Kończewo
Piast Człuchów 3 - 0 Stal Jezierzyce
Kaszubia Studzienice 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Garbarnia Kępice 1 - 4 Brda Przechlewo
Czarni Czarne 2 - 0 Bytovia Bytów
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (2) 
Karol Pęplino 1 - 2 Czarni Czarne
Bytovia Bytów 3 - 0 Garbarnia Kępice
Brda Przechlewo 6 - 1 Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Piast Człuchów
Stal Jezierzyce 1 - 3 Jantar Ustka
Granit Kończewo 1 - 1 Start Łeba
Błękitni Główczyce 6 - 5 Start Miastko
GKS Kołczygłowy 0 - 6 Unia Korzybie
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE