Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantaria Pobłocie |
4 - 3 |
Słupia Kobylnica |
|
Garbarnia Kępice |
0 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
Start Łeba |
4 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Kaszubia Studzienice |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Czarni Czarne |
4 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Unia Korzybie |
6 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
3 - 3 |
MKS Debrzno |
|
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Bytovia Bytów |
5 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Sparta Sycewice |
7 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Miastko |
2 - 1 |
Start Łeba |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
|
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
0 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Karol Pęplino |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Start Łeba |
1 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 2 |
Start Miastko |
|
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Błękitni Motarzyno |
2 - 6 |
Brda Przechlewo |
|
Unia Korzybie |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
Bytovia Bytów |
6 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Brda Przechlewo |
3 - 4 |
Unia Korzybie |
|
Sparta Sycewice |
10 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
|
Start Miastko |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Wybrzeże Objazda |
7 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Jantaria Pobłocie |
0 - 0 |
Start Łeba |
|
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Start Łeba |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
|
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
|
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Błękitni Motarzyno |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Unia Korzybie |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
MKS Debrzno |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 6 - 7/8. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
Sparta Sycewice |
8 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Start Miastko |
0 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Wybrzeże Objazda |
4 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Garbarnia Kępice |
3 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Karol Pęplino |
4 - 2 |
Start Łeba |
|
Kolejka 7 - 14/15. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
3 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Czarni Czarne |
5 - 2 |
Garbarnia Kępice |
|
Błękitni Motarzyno |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
|
Unia Korzybie |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
MKS Debrzno |
0 - 2 |
Start Miastko |
|
Orkan Gostkowo |
2 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 8 - 21/22. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Start Miastko |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Jantaria Pobłocie |
5 - 3 |
Unia Korzybie |
|
Garbarnia Kępice |
4 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
|
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Start Łeba |
2 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 9 - 28/29. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Start Łeba |
|
Błękitni Motarzyno |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
|
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Brda Przechlewo |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 10 - 5/6. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
2 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Start Miastko |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 3 |
Orkan Gostkowo |
|
Garbarnia Kępice |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Start Łeba |
3 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Kolejka 11 - 12/13. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
7 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Błękitni Motarzyno |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Unia Korzybie |
2 - 0 |
Start Łeba |
|
MKS Debrzno |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 3 |
Garbarnia Kępice |
|
Bytovia Bytów |
4 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
|
Brda Przechlewo |
1 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Sparta Sycewice |
0 - 5 |
Start Miastko |
|
Kolejka 12 - 19/20. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
0 - 1 |
Start Miastko |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Start Łeba |
4 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Unia Korzybie |
|
Czarni Czarne |
6 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
|
Kolejka 13 - 26/27. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Motarzyno |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
|
MKS Debrzno |
7 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Start Łeba |
|
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Brda Przechlewo |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
|
Sparta Sycewice |
5 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
|
Start Miastko |
0 - 5 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 3 |
Start Miastko |
|
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Karol Pęplino |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Start Łeba |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Czarni Czarne |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Unia Korzybie |
|
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
MKS Debrzno |
4 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
|
Orkan Gostkowo |
4 - 4 |
Czarni Czarne |
|
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Brda Przechlewo |
10 - 1 |
Start Łeba |
|
Sparta Sycewice |
0 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Start Miastko |
4 - 1 |
Garbarnia Kępice |
|
Wybrzeże Objazda |
5 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
|
Kolejka 16 - 19. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
2 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
|
Wybrzeże Objazda |
5 - 2 |
Garbarnia Kępice |
|
Start Miastko |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Sparta Sycewice |
4 - 2 |
Start Łeba |
|
Brda Przechlewo |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
|
MKS Debrzno |
3 - 3 |
Unia Korzybie |
|
Kolejka 17 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
5 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Unia Korzybie |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Błękitni Motarzyno |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
|
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Start Łeba |
0 - 2 |
Start Miastko |
|
Karol Pęplino |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
|
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Kolejka 18 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
2 - 5 |
Garbarnia Kępice |
|
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Start Łeba |
|
Start Miastko |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Brda Przechlewo |
12 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 19 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Błękitni Motarzyno |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Czarni Czarne |
4 - 1 |
Start Miastko |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Start Łeba |
4 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
|
Karol Pęplino |
4 - 1 |
Garbarnia Kępice |
|
Kolejka 20 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Garbarnia Kępice |
4 - 3 |
Start Łeba |
|
Jantaria Pobłocie |
0 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Start Miastko |
7 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Brda Przechlewo |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Kolejka 21 - 12/13. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Słupia Kobylnica |
|
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Unia Korzybie |
3 - 2 |
Start Miastko |
|
Błękitni Motarzyno |
0 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Czarni Czarne |
9 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Start Łeba |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 22 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 2 |
Start Łeba |
|
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Garbarnia Kępice |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Start Miastko |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Sparta Sycewice |
4 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Brda Przechlewo |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 23 - 1. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
Słupia Kobylnica |
|
Bytovia Bytów |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 5 |
Start Miastko |
|
MKS Debrzno |
0 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
|
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Błękitni Motarzyno |
5 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Start Łeba |
|
Kolejka 24 - 4. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Łeba |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Karol Pęplino |
3 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Garbarnia Kępice |
1 - 4 |
Unia Korzybie |
|
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Start Miastko |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 25 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
7 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Brda Przechlewo |
3 - 4 |
Start Miastko |
|
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
MKS Debrzno |
9 - 2 |
Garbarnia Kępice |
|
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Błękitni Motarzyno |
1 - 1 |
Start Łeba |
|
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 26 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Kaszubia Studzienice |
6 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Start Łeba |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
|
Karol Pęplino |
1 - 4 |
MKS Debrzno |
|
Garbarnia Kępice |
0 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Start Miastko |
1 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 27 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
7 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Sparta Sycewice |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Brda Przechlewo |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
|
vo; na boisku 3-1 |
Bytovia Bytów |
8 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Start Łeba |
|
Unia Korzybie |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Błękitni Motarzyno |
1 - 5 |
Czarni Czarne |
|
Kolejka 28 - 31 maja /1. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
4 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
|
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Kaszubia Studzienice |
5 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Start Łeba |
4 - 4 |
Orkan Gostkowo |
|
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Garbarnia Kępice |
5 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Kolejka 29 - 7/8. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
|
Start Miastko |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
|
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Start Łeba |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
|
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
|
Kolejka 30 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Unia Korzybie |
|
Błękitni Motarzyno |
3 - 3 |
MKS Debrzno |
|
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Start Łeba |
5 - 3 |
Brda Przechlewo |
|
Karol Pęplino |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Garbarnia Kępice |
0 - 5 |
Start Miastko |
|
Jantaria Pobłocie |
2 - 5 |
Wybrzeże Objazda |
|
|