Kolejka 1 - 15. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
2 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Powiśle Stary Targ |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Ceramik Łubiana |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Wierzyca Pelplin |
3 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Polanka Rokocin |
4 - 1 |
Grom Kleszczewo |
|
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
GKS Gardeja |
3 - 4 |
Kolejarz Chojnice |
|
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
|
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Grom Kleszczewo |
3 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Polanka Rokocin |
|
Pogoń Smętowo |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Lechia Gdańsk |
9 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Stary Targ |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Ceramik Łubiana |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Polanka Rokocin |
2 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
GKS Gardeja |
0 - 0 |
Grom Kleszczewo |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kolejka 4 - 31. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Pogoń Smętowo |
4 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Borowiak Czersk |
0 - 7 |
Polanka Rokocin |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Kolejka 5 - 7/8. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ceramik Łubiana |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wierzyca Pelplin |
3 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Polanka Rokocin |
6 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
|
GKS Gardeja |
1 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
Kolejarz Chojnice |
3 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Grom Kleszczewo |
|
Kolejka 6 - 15/16. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
Borowiak Czersk |
6 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Polanka Rokocin |
|
Powiśle Stary Targ |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Ceramik Łubiana |
3 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejka 7 - 22/23. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Polanka Rokocin |
4 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
GKS Gardeja |
0 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Pogoń Smętowo |
|
Grom Kleszczewo |
3 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 8 - 29/30. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Grom Kleszczewo |
|
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 6 |
Kolejarz Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
9 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Powiśle Stary Targ |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 3 |
Polanka Rokocin |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 9 - 5/6. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Polanka Rokocin |
3 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
GKS Gardeja |
5 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 7 |
Lechia Gdańsk |
|
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Grom Kleszczewo |
3 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 1 |
Pogoń Smętowo |
|
Kolejka 10 - 12/13. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
|
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 3 |
Grom Kleszczewo |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Powiśle Stary Targ |
3 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Polanka Rokocin |
|
Kolejka 11 - 19/20. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polanka Rokocin |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
GKS Gardeja |
0 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejka 12 - 26/27. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Borowiak Czersk |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Powiśle Stary Targ |
1 - 0 |
Grom Kleszczewo |
|
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Polanka Rokocin |
2 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
GKS Gardeja |
2 - 2 |
Polanka Rokocin |
|
Kolejarz Chojnice |
4 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wietcisa Skarszewy |
0 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Grom Kleszczewo |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
Pogoń Smętowo |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Powiśle Stary Targ |
0 - 4 |
Pogoń Smętowo |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Polanka Rokocin |
6 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
|
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
0 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejarz Chojnice |
4 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Polanka Rokocin |
|
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Błękitni Stare Pole |
3 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pogoń Smętowo |
5 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 16 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
Borowiak Czersk |
2 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Grom Kleszczewo |
1 - 5 |
Polanka Rokocin |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Kolejka 17 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
GKS Gardeja |
3 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 3 |
Grom Kleszczewo |
|
Polanka Rokocin |
6 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
|
Ceramik Łubiana |
6 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Stary Targ |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 18 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
Polanka Rokocin |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 0 |
Grom Kleszczewo |
|
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
Pogoń Smętowo |
|
Polanka Rokocin |
5 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Ceramik Łubiana |
0 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Kolejka 20 - 7. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 3 |
Polanka Rokocin |
|
Borowiak Czersk |
4 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Pogoń Smętowo |
9 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Błękitni Stare Pole |
3 - 4 |
Kolejarz Chojnice |
|
Grom Kleszczewo |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kolejka 21 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Kleszczewo |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
Pogoń Smętowo |
|
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Polanka Rokocin |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Kolejka 22 - 1. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Polanka Rokocin |
|
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Grom Kleszczewo |
|
Kolejka 23 - 4. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Grom Kleszczewo |
0 - 0 |
Pogoń Smętowo |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
|
Polanka Rokocin |
12 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejka 24 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
Polanka Rokocin |
|
Ceramik Łubiana |
3 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Lechia Gdańsk |
6 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Borowiak Czersk |
6 - 0 |
Grom Kleszczewo |
|
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 25 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
|
Grom Kleszczewo |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Wietcisa Skarszewy |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
mecz w Gdańsku |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Polanka Rokocin |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 26 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 1 |
Polanka Rokocin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Wierzyca Pelplin |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Ceramik Łubiana |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Lechia Gdańsk |
8 - 1 |
Grom Kleszczewo |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
|
Kolejka 27 - 31 maja /1. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
GKS Gardeja |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 5 |
Polanka Rokocin |
|
Kolejka 28 - 7/8. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Polanka Rokocin |
7 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
|
Powiśle Stary Targ |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
Pogoń Smętowo |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 3 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejka 29 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
|
Błękitni Stare Pole |
5 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Grom Kleszczewo |
0 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 0 |
Polanka Rokocin |
|
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Kolejka 30 - 19. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
10 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
Polanka Rokocin |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Grom Kleszczewo |
|
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Ceramik Łubiana |
4 - 5 |
Pogoń Smętowo |
|
Powiśle Stary Targ |
3 - 3 |
Borowiak Czersk |
|
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
|