SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów B - grupa IV (Malbork) - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło II Kwidzyn 22 55 18 1 3 86 - 14
2. Potok Pszczółki 22 46 14 4 4 87 - 24
3. Zawisza Czarne Dolne 22 42 13 3 6 41 - 26
4. MOP Pomezania II Malbork 22 41 13 2 7 55 - 38
5. Bałtyk Sztutowo 22 39 12 3 7 66 - 52
6. LKS Waplewo 22 33 10 3 9 37 - 48
7. Olimpia Sztum 22 29 9 2 11 49 - 61
8. Relax Ryjewo 22 28 8 4 10 27 - 44
9. Błękitni Stare Pole 21 22 7 1 13 35 - 59
10. Czarni Przemysław 22 17 4 5 13 36 - 62
11. Błyskawica Postolin 21 16 4 4 13 39 - 58
12. Olimpic Kwidzyn 22 8 2 2 18 23 - 95
Ostatni komentarz dodał Wielki_Krokus 29.12.2007, 21:59:56


Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 7 - 1 Olimpia Sztum
Relax Ryjewo 1 - 0 Czarni Przemysław
Olimpic Kwidzyn 1 - 2 MOP Pomezania II Malbork
LKS Waplewo 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
Błękitni Stare Pole 3 - 4 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Błyskawica Postolin, Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 2 - 30. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 3 - 1 Błyskawica Postolin
Bałtyk Sztutowo 6 - 4 Błękitni Stare Pole
Rodło II Kwidzyn 5 - 0 LKS Waplewo
Czarni Przemysław 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
vo
Potok Pszczółki 7 - 1 Relax Ryjewo
Pauza: MOP Pomezania II Malbork, Olimpia Sztum,
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo 0 - 3 Olimpia Sztum
Olimpic Kwidzyn 0 - 6 Potok Pszczółki
LKS Waplewo 1 - 0 MOP Pomezania II Malbork
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
Błyskawica Postolin 3 - 5 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, Czarni Przemysław,
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
Olimpia Sztum 1 - 4 Zawisza Czarne Dolne
Rodło II Kwidzyn 2 - 0 Błyskawica Postolin
MOP Pomezania II Malbork 4 - 0 Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław 2 - 3 LKS Waplewo 10 września 2006 - 11:00
Relax Ryjewo 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
Pauza: Potok Pszczółki, Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 5 - 13. września 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
Olimpic Kwidzyn 2 - 3 Olimpia Sztum
LKS Waplewo 2 - 2 Potok Pszczółki
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Czarni Przemysław
Błyskawica Postolin 2 - 4 MOP Pomezania II Malbork
Zawisza Czarne Dolne 6 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Rodło II Kwidzyn, Relax Ryjewo,
Kolejka 6 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
Olimpia Sztum 5 - 3 Bałtyk Sztutowo
Rodło II Kwidzyn 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Czarni Przemysław 4 - 4 Błyskawica Postolin
Potok Pszczółki 6 - 2 Błękitni Stare Pole
Relax Ryjewo 4 - 1 LKS Waplewo
Pauza: Olimpic Kwidzyn, MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 7 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
LKS Waplewo 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
vo
Błękitni Stare Pole 3 - 2 Relax Ryjewo
Błyskawica Postolin 4 - 1 Potok Pszczółki
Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 MOP Pomezania II Malbork
Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Rodło II Kwidzyn
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpia Sztum,
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
Olimpia Sztum 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
MOP Pomezania II Malbork 7 - 0 Bałtyk Sztutowo
Czarni Przemysław 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Relax Ryjewo 1 - 1 Błyskawica Postolin
Olimpic Kwidzyn 1 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: LKS Waplewo, Potok Pszczółki,
Kolejka 9 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
LKS Waplewo 2 - 3 Olimpia Sztum
Błyskawica Postolin 8 - 3 Olimpic Kwidzyn
Zawisza Czarne Dolne 2 - 6 Potok Pszczółki
Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Czarni Przemysław
Rodło II Kwidzyn 5 - 0 MOP Pomezania II Malbork
Pauza: Relax Ryjewo, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
Olimpia Sztum 3 - 0 MOP Pomezania II Malbork
vo, na boisku 1-7
Czarni Przemysław 3 - 0 Rodło II Kwidzyn
vo
Potok Pszczółki 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
vo
Relax Ryjewo 0 - 2 Zawisza Czarne Dolne
LKS Waplewo 2 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Błyskawica Postolin, Olimpic Kwidzyn,
Kolejka 11 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Olimpia Sztum
Błyskawica Postolin 1 - 2 LKS Waplewo
Zawisza Czarne Dolne 3 - 1 Olimpic Kwidzyn
Bałtyk Sztutowo 4 - 4 Relax Ryjewo
Rodło II Kwidzyn 0 - 1 Potok Pszczółki
MOP Pomezania II Malbork 4 - 1 Czarni Przemysław
Kolejka 12 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
Olimpia Sztum 4 - 3 Czarni Przemysław
Potok Pszczółki 1 - 2 MOP Pomezania II Malbork
Relax Ryjewo 0 - 8 Rodło II Kwidzyn
Olimpic Kwidzyn 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Błyskawica Postolin
Pauza: LKS Waplewo, Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
Błyskawica Postolin 2 - 8 Olimpia Sztum
Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 LKS Waplewo
Rodło II Kwidzyn 9 - 0 Olimpic Kwidzyn
MOP Pomezania II Malbork 3 - 0 Relax Ryjewo
vo
Czarni Przemysław 1 - 4 Potok Pszczółki
Pauza: Bałtyk Sztutowo, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 14 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
Olimpia Sztum 4 - 0 Potok Pszczółki
Czarni Przemysław 1 - 1 Relax Ryjewo
MOP Pomezania II Malbork 8 - 1 Olimpic Kwidzyn 24 marca 2007
Bałtyk Sztutowo 1 - 4 LKS Waplewo
Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Błyskawica Postolin, Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
Błyskawica Postolin 0 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Błękitni Stare Pole 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
LKS Waplewo 0 - 6 Rodło II Kwidzyn
Olimpic Kwidzyn 2 - 2 Czarni Przemysław
Relax Ryjewo 1 - 1 Potok Pszczółki
Pauza: MOP Pomezania II Malbork, Olimpia Sztum,
Kolejka 16 - 5. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
Olimpia Sztum 0 - 1 Relax Ryjewo 5 kwietnia 2007
Potok Pszczółki 12 - 0 Olimpic Kwidzyn 5 kwietnia 2007
MOP Pomezania II Malbork 4 - 0 LKS Waplewo 5 kwietnia 2007
Rodło II Kwidzyn 13 - 0 Błękitni Stare Pole 5 kwietnia 2007
Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Błyskawica Postolin 5 kwietnia 2007
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, Czarni Przemysław,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
Zawisza Czarne Dolne 5 - 1 Olimpia Sztum
Błyskawica Postolin 0 - 7 Rodło II Kwidzyn
Błękitni Stare Pole 0 - 3 MOP Pomezania II Malbork
LKS Waplewo 5 - 3 Czarni Przemysław
Olimpic Kwidzyn 0 - 2 Relax Ryjewo
Pauza: Potok Pszczółki, Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
Olimpia Sztum 2 - 2 Olimpic Kwidzyn
Potok Pszczółki 9 - 0 LKS Waplewo
Czarni Przemysław 3 - 1 Błękitni Stare Pole
MOP Pomezania II Malbork 2 - 1 Błyskawica Postolin
Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Rodło II Kwidzyn, Relax Ryjewo,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Olimpia Sztum
Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Rodło II Kwidzyn
Błyskawica Postolin 5 - 1 Czarni Przemysław
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Potok Pszczółki
LKS Waplewo 0 - 1 Relax Ryjewo
Pauza: Olimpic Kwidzyn, MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 20 - 3. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
Olimpic Kwidzyn 0 - 4 LKS Waplewo 3 maja 2007
Relax Ryjewo 0 - 2 Błękitni Stare Pole 3 maja 2007
Potok Pszczółki 1 - 1 Błyskawica Postolin 3 maja 2007
MOP Pomezania II Malbork 0 - 0 Zawisza Czarne Dolne 3 maja 2007
Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 3 maja 2007
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpia Sztum,
Kolejka 21 - 6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
Rodło II Kwidzyn 5 - 1 Olimpia Sztum 6 maja 2007
Bałtyk Sztutowo 8 - 1 MOP Pomezania II Malbork 6 maja 2007
Zawisza Czarne Dolne 0 - 0 Czarni Przemysław 6 maja 2007 - 13:00
Błyskawica Postolin 0 - 1 Relax Ryjewo 6 maja 2007
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Olimpic Kwidzyn 6 maja 2007
vo, goście nie przyjechali
Pauza: LKS Waplewo, Potok Pszczółki,
Kolejka 22 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
Olimpia Sztum 2 - 2 LKS Waplewo
Olimpic Kwidzyn 3 - 4 Błyskawica Postolin
Potok Pszczółki 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne 13 maja 2007
Czarni Przemysław 2 - 5 Bałtyk Sztutowo
MOP Pomezania II Malbork 1 - 1 Rodło II Kwidzyn
Pauza: Relax Ryjewo, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 23 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
MOP Pomezania II Malbork 5 - 3 Olimpia Sztum
Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Czarni Przemysław
vo, goście nie przyjechali
Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Potok Pszczółki 19 maja 2007 - 14:00
Zawisza Czarne Dolne 1 - 0 Relax Ryjewo 20 maja 2007 - 13:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 LKS Waplewo
Pauza: Błyskawica Postolin, Olimpic Kwidzyn,
Kolejka 24 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
Olimpia Sztum 2 - 3 Błękitni Stare Pole
LKS Waplewo 1 - 0 Błyskawica Postolin
Olimpic Kwidzyn 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Relax Ryjewo 0 - 3 Bałtyk Sztutowo
Potok Pszczółki 0 - 1 Rodło II Kwidzyn
Czarni Przemysław 2 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
Czarni Przemysław 3 - 0 Olimpia Sztum
vo
MOP Pomezania II Malbork 0 - 4 Potok Pszczółki
Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Relax Ryjewo
Bałtyk Sztutowo 10 - 2 Olimpic Kwidzyn
Błyskawica Postolin - Błękitni Stare Pole
Pauza: LKS Waplewo, Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 26 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
Olimpia Sztum 3 - 0 Błyskawica Postolin
LKS Waplewo 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
vo
Olimpic Kwidzyn 2 - 5 Rodło II Kwidzyn
Relax Ryjewo 2 - 1 MOP Pomezania II Malbork
Potok Pszczółki 10 - 0 Czarni Przemysław
Pauza: Bałtyk Sztutowo, Błękitni Stare Pole, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE