Kolejka 1 - 15. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
|
GKS Sierakowice |
4 - 2 |
Sporting Leźno |
|
KS Żukowo |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 3 |
Nauta Gdynia |
|
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Radunia Stężyca |
7 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Nauta Gdynia |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Sporting Leźno |
2 - 0 |
KS Żukowo |
|
Motława Suchy Dąb |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Start Mrzezino |
4 - 2 |
Murkam Przodkowo |
|
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Murkam Przodkowo |
2 - 3 |
Olimpia Osowa |
|
GKS Sierakowice |
5 - 0 |
Start Mrzezino |
|
KS Żukowo |
1 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Sporting Leźno |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orkan Rumia |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Nauta Gdynia |
|
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Sporting Leźno |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Motława Suchy Dąb |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Start Mrzezino |
2 - 2 |
KS Żukowo |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: Nauta Gdynia, |
Kolejka 5 - 7/8. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
3 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
KS Żukowo |
3 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
|
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
|
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Nauta Gdynia |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 6 - 15/16. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Nauta Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Sporting Leźno |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Motława Suchy Dąb |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
KS Żukowo |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 7 - 22/23. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Żukowo |
5 - 3 |
Olimpia Osowa |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Start Mrzezino |
|
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
|
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Nauta Gdynia |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Sporting Leźno, |
Kolejka 8 - 28/29. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Nauta Gdynia |
|
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Start Mrzezino |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
|
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
KS Żukowo |
0 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Motława Suchy Dąb, |
Kolejka 9 - 5/6. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
KS Żukowo |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
Murkam Przodkowo |
|
Radunia Stężyca |
6 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
26 marca 2003
26.03 |
Nauta Gdynia |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Start Mrzezino, |
Kolejka 10 - 12/13. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Motława Suchy Dąb |
6 - 1 |
Nauta Gdynia |
|
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
KS Żukowo |
1 - 6 |
Orkan Rumia |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Murkam Przodkowo, |
Kolejka 11 - 19/20. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Orkan Rumia |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
KS Żukowo |
|
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
Nauta Gdynia |
2 - 1 |
Start Mrzezino |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Sporting Leźno |
|
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 12 - 26/27. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
|
Motława Suchy Dąb |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
Nauta Gdynia |
|
GKS Sierakowice |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 4 |
GKS Kolbudy |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: KS Żukowo, |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
GKS Kolbudy |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
6 - 1 |
KS Żukowo |
|
Nauta Gdynia |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Start Mrzezino |
|
Sporting Leźno |
2 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
|
Start Mrzezino |
1 - 4 |
Sporting Leźno |
|
Murkam Przodkowo |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
KS Żukowo |
2 - 2 |
Nauta Gdynia |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Orkan Rumia |
4 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Nauta Gdynia |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
KS Żukowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Sporting Leźno |
3 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Motława Suchy Dąb |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
|
Pauza: Orkan Rumia, |
Kolejka 16 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Start Mrzezino |
|
Motława Suchy Dąb |
3 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
Sporting Leźno |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
KS Żukowo |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
vo; na boisku 0-0 |
Nauta Gdynia |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 17 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Orkan Rumia |
3 - 1 |
Nauta Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
23 kwietnia 2003
23.04 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KS Żukowo |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
|
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
|
Murkam Przodkowo |
2 - 1 |
Start Mrzezino |
|
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 18 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Murkam Przodkowo |
|
Start Mrzezino |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Motława Suchy Dąb |
5 - 1 |
KS Żukowo |
|
Sporting Leźno |
1 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Nauta Gdynia |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
GKS Kolbudy |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Sporting Leźno |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
|
KS Żukowo |
0 - 1 |
Start Mrzezino |
|
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Pauza: Nauta Gdynia, |
Kolejka 20 - 7. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 1 |
KS Żukowo |
14 maja 2003
14.05 |
Start Mrzezino |
5 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Motława Suchy Dąb |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Sporting Leźno |
0 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Nauta Gdynia |
1 - 4 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 21 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nauta Gdynia |
4 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
Sporting Leźno |
|
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
Start Mrzezino |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
Murkam Przodkowo |
|
KS Żukowo |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 22 - 1. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
KS Żukowo |
|
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Murkam Przodkowo |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Motława Suchy Dąb |
2 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Nauta Gdynia |
|
Pauza: Sporting Leźno, |
Kolejka 23 - 4. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Olimpia Osowa |
|
Nauta Gdynia |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Sporting Leźno |
|
GKS Kolbudy |
1 - 3 |
Start Mrzezino |
|
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
KS Żukowo |
|
Pauza: Motława Suchy Dąb, |
Kolejka 24 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
KS Żukowo |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Motława Suchy Dąb |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Sporting Leźno |
1 - 1 |
Nauta Gdynia |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Start Mrzezino, |
Kolejka 25 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
|
Nauta Gdynia |
4 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Start Mrzezino |
|
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
KS Żukowo |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Murkam Przodkowo, |
Kolejka 26 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 5 |
Orkan Rumia |
|
KS Żukowo |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Start Mrzezino |
1 - 2 |
Nauta Gdynia |
|
Motława Suchy Dąb |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Sporting Leźno |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 27 - 31 maja /1. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sporting Leźno |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
|
Nauta Gdynia |
1 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
Radunia Stężyca |
5 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: KS Żukowo, |
Kolejka 28 - 7/8. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
KS Żukowo |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
GKS Sierakowice |
5 - 4 |
Nauta Gdynia |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Start Mrzezino |
4 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Motława Suchy Dąb |
1 - 3 |
Sporting Leźno |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 29 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Motława Suchy Dąb |
2 - 4 |
Olimpia Osowa |
|
Sporting Leźno |
1 - 0 |
Start Mrzezino |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Nauta Gdynia |
3 - 1 |
KS Żukowo |
|
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kolbudy |
2 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 30 - 19. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
Nauta Gdynia |
|
KS Żukowo |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
Sporting Leźno |
|
Start Mrzezino |
0 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
|
Pauza: Orkan Rumia, . |
|