V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2002/2003

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan Rumia 28 70 22 4 2 69 - 17
2. Radunia Stężyca 28 62 20 2 6 72 - 22
3. Czarni Pruszcz Gdański 28 60 18 6 4 64 - 24
4. GKS Sierakowice 28 45 13 6 9 47 - 43
5. Nauta Gdynia 28 41 11 8 9 50 - 49
6. Gedania Gdańsk 28 40 10 10 8 30 - 30
7. GKS Kolbudy 28 37 10 7 11 44 - 58
8. Sporting Leźno 28 36 10 6 12 39 - 45
9. Orzeł Trąbki Wielkie 28 35 11 2 15 43 - 56
10. Motława Suchy Dąb 28 34 10 4 14 43 - 56
11. Murkam Przodkowo 28 33 8 9 11 29 - 36
12. Polonia Gdańsk 28 26 7 5 16 41 - 52
13. Start Mrzezino 28 25 7 4 17 34 - 58
14. KS Żukowo 28 24 6 6 16 31 - 62
15. Olimpia Osowa 28 21 6 3 19 33 - 61
Ostatni komentarz dodał Ronaldo!!! 13.10.2010, 13:03:53
* Korona Rywa?d wycofała się po 10. kolejce rozgrywek. Wyniki jej meczów zostały anulowane.


 Baner


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (1) 
Start Mrzezino 0 - 2 Olimpia Osowa
Murkam Przodkowo 0 - 2 Motława Suchy Dąb
GKS Sierakowice 4 - 2 Sporting Leźno
KS Żukowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Gedania Gdańsk
Polonia Gdańsk 5 - 3 Nauta Gdynia
Orkan Rumia 2 - 1 Radunia Stężyca
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (3) 
Radunia Stężyca 7 - 0 GKS Kolbudy
Nauta Gdynia 0 - 2 Orkan Rumia
Gedania Gdańsk 4 - 2 Polonia Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Sporting Leźno 2 - 0 KS Żukowo
Motława Suchy Dąb 1 - 0 GKS Sierakowice
Start Mrzezino 4 - 2 Murkam Przodkowo
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Murkam Przodkowo 2 - 3 Olimpia Osowa
GKS Sierakowice 5 - 0 Start Mrzezino
KS Żukowo 1 - 2 Motława Suchy Dąb
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Sporting Leźno
Polonia Gdańsk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Orkan Rumia 0 - 0 Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy 1 - 1 Nauta Gdynia
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 1 - 3 Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Orkan Rumia
Sporting Leźno 1 - 1 Polonia Gdańsk
Motława Suchy Dąb 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Start Mrzezino 2 - 2 KS Żukowo
Murkam Przodkowo 2 - 3 GKS Sierakowice
Pauza: Nauta Gdynia,
Kolejka 5 - 7/8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 3 - 2 Olimpia Osowa
KS Żukowo 3 - 1 Murkam Przodkowo
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Start Mrzezino
Polonia Gdańsk 0 - 2 Motława Suchy Dąb
Orkan Rumia 2 - 1 Sporting Leźno
GKS Kolbudy 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Radunia Stężyca 4 - 1 Nauta Gdynia
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 6 - 15/16. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 1 - 1 Nauta Gdynia
Gedania Gdańsk 1 - 0 Radunia Stężyca
Sporting Leźno 1 - 2 GKS Kolbudy
Motława Suchy Dąb 0 - 2 Orkan Rumia
Start Mrzezino 2 - 1 Polonia Gdańsk
Murkam Przodkowo 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Sierakowice 2 - 2 KS Żukowo
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 22/23. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 5 - 3 Olimpia Osowa
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 GKS Sierakowice
Polonia Gdańsk 0 - 1 Murkam Przodkowo
Orkan Rumia 4 - 0 Start Mrzezino
GKS Kolbudy 2 - 2 Motława Suchy Dąb
Radunia Stężyca 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Nauta Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 8 - 28/29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 0 - 0 Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Nauta Gdynia
Sporting Leźno 0 - 2 Radunia Stężyca
Start Mrzezino 1 - 3 GKS Kolbudy
Murkam Przodkowo 2 - 1 Orkan Rumia
GKS Sierakowice 1 - 0 Polonia Gdańsk
KS Żukowo 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 9 - 5/6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Olimpia Osowa
Polonia Gdańsk 2 - 0 KS Żukowo
Orkan Rumia 3 - 0 GKS Sierakowice
GKS Kolbudy 1 - 2 Murkam Przodkowo
Radunia Stężyca 6 - 1 Motława Suchy Dąb 26 marca 2003
Nauta Gdynia 1 - 1 Sporting Leźno
Gedania Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 10 - 12/13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
Sporting Leźno 0 - 2 Gedania Gdańsk
Motława Suchy Dąb 6 - 1 Nauta Gdynia
Start Mrzezino 0 - 2 Radunia Stężyca
GKS Sierakowice 3 - 1 GKS Kolbudy
KS Żukowo 1 - 6 Orkan Rumia
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 11 - 19/20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 2 - 0 Olimpia Osowa
Orkan Rumia 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Kolbudy 3 - 3 KS Żukowo
Radunia Stężyca 0 - 0 Murkam Przodkowo
Nauta Gdynia 2 - 1 Start Mrzezino
Gedania Gdańsk 1 - 0 Motława Suchy Dąb
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Sporting Leźno
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 12 - 26/27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 2 - 0 Sporting Leźno
Motława Suchy Dąb 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
Start Mrzezino 0 - 2 Gedania Gdańsk
Murkam Przodkowo 2 - 2 Nauta Gdynia
GKS Sierakowice 3 - 2 Radunia Stężyca
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 GKS Kolbudy
Polonia Gdańsk 1 - 3 Orkan Rumia
Pauza: KS Żukowo,
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 4 - 0 Olimpia Osowa
GKS Kolbudy 3 - 2 Polonia Gdańsk
Radunia Stężyca 6 - 1 KS Żukowo
Nauta Gdynia 1 - 0 GKS Sierakowice
Gedania Gdańsk 1 - 0 Murkam Przodkowo
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Start Mrzezino
Sporting Leźno 2 - 0 Motława Suchy Dąb
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 0 - 2 Motława Suchy Dąb
Start Mrzezino 1 - 4 Sporting Leźno
Murkam Przodkowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
GKS Sierakowice 1 - 1 Gedania Gdańsk
KS Żukowo 2 - 2 Nauta Gdynia
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Radunia Stężyca
Orkan Rumia 4 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 2 - 1 Olimpia Osowa
Radunia Stężyca 2 - 0 Polonia Gdańsk
Nauta Gdynia 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania Gdańsk 0 - 0 KS Żukowo
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 GKS Sierakowice
Sporting Leźno 3 - 1 Murkam Przodkowo
Motława Suchy Dąb 2 - 2 Start Mrzezino
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 16 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 1 - 2 Start Mrzezino
Motława Suchy Dąb 3 - 0 Murkam Przodkowo
Sporting Leźno 2 - 1 GKS Sierakowice
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 KS Żukowo
Gedania Gdańsk 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
vo; na boisku 0-0
Nauta Gdynia 4 - 1 Polonia Gdańsk
Radunia Stężyca 2 - 1 Orkan Rumia
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 17 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 2 - 1 Radunia Stężyca
Orkan Rumia 3 - 1 Nauta Gdynia
Polonia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk 23 kwietnia 2003
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
KS Żukowo 0 - 3 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 1 - 1 Motława Suchy Dąb
Murkam Przodkowo 2 - 1 Start Mrzezino
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 18 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 0 - 3 Murkam Przodkowo
Start Mrzezino 0 - 1 GKS Sierakowice
Motława Suchy Dąb 5 - 1 KS Żukowo
Sporting Leźno 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 - 0 Orkan Rumia
Nauta Gdynia 3 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 1 - 0 Olimpia Osowa
GKS Kolbudy 3 - 2 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Polonia Gdańsk 2 - 2 Sporting Leźno
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Motława Suchy Dąb
KS Żukowo 0 - 1 Start Mrzezino
GKS Sierakowice 0 - 1 Murkam Przodkowo
Pauza: Nauta Gdynia,
Kolejka 20 - 7. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 1 - 2 GKS Sierakowice
Murkam Przodkowo 0 - 1 KS Żukowo 14 maja 2003
Start Mrzezino 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Motława Suchy Dąb 1 - 4 Polonia Gdańsk
Sporting Leźno 0 - 1 Orkan Rumia
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 GKS Kolbudy
Nauta Gdynia 1 - 4 Radunia Stężyca
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 21 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nauta Gdynia 4 - 0 Olimpia Osowa
Radunia Stężyca 1 - 0 Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy 3 - 3 Sporting Leźno
Orkan Rumia 4 - 0 Motława Suchy Dąb
Polonia Gdańsk 4 - 1 Start Mrzezino
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Murkam Przodkowo
KS Żukowo 0 - 1 GKS Sierakowice
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 1. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 1 - 2 KS Żukowo
GKS Sierakowice 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Murkam Przodkowo 1 - 0 Polonia Gdańsk
Start Mrzezino 0 - 2 Orkan Rumia
Motława Suchy Dąb 2 - 3 GKS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk 1 - 2 Nauta Gdynia
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 23 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 2 - 3 Olimpia Osowa
Nauta Gdynia 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Radunia Stężyca 4 - 0 Sporting Leźno
GKS Kolbudy 1 - 3 Start Mrzezino
Orkan Rumia 1 - 1 Murkam Przodkowo
Polonia Gdańsk 1 - 1 GKS Sierakowice
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 KS Żukowo
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 24 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
KS Żukowo 2 - 1 Polonia Gdańsk
GKS Sierakowice 1 - 1 Orkan Rumia
Murkam Przodkowo 0 - 0 GKS Kolbudy
Motława Suchy Dąb 1 - 2 Radunia Stężyca
Sporting Leźno 1 - 1 Nauta Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Gedania Gdańsk
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 25 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Olimpia Osowa
Gedania Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno
Nauta Gdynia 4 - 0 Motława Suchy Dąb
Radunia Stężyca 4 - 1 Start Mrzezino
GKS Kolbudy 0 - 2 GKS Sierakowice
Orkan Rumia 3 - 0 KS Żukowo
Polonia Gdańsk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 26 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 2 - 2 Polonia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 5 Orkan Rumia
KS Żukowo 0 - 1 GKS Kolbudy
Murkam Przodkowo 0 - 0 Radunia Stężyca
Start Mrzezino 1 - 2 Nauta Gdynia
Motława Suchy Dąb 3 - 0 Gedania Gdańsk
Sporting Leźno 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 27 - 31 maja /1. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 2 - 1 Olimpia Osowa
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Motława Suchy Dąb
Gedania Gdańsk 1 - 1 Start Mrzezino
Nauta Gdynia 1 - 0 Murkam Przodkowo
Radunia Stężyca 5 - 0 GKS Sierakowice
GKS Kolbudy 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Orkan Rumia 2 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: KS Żukowo,
Kolejka 28 - 7/8. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 1 - 2 Orkan Rumia
Polonia Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy
KS Żukowo 0 - 1 Radunia Stężyca
GKS Sierakowice 5 - 4 Nauta Gdynia
Murkam Przodkowo 0 - 1 Gedania Gdańsk
Start Mrzezino 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Motława Suchy Dąb 1 - 3 Sporting Leźno
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 29 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motława Suchy Dąb 2 - 4 Olimpia Osowa
Sporting Leźno 1 - 0 Start Mrzezino
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Murkam Przodkowo
Gedania Gdańsk 2 - 2 GKS Sierakowice
Nauta Gdynia 3 - 1 KS Żukowo
Radunia Stężyca 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Kolbudy 2 - 3 Orkan Rumia
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 30 - 19. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 1 - 2 GKS Kolbudy
Polonia Gdańsk 1 - 3 Radunia Stężyca
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Nauta Gdynia
KS Żukowo 1 - 0 Gedania Gdańsk
GKS Sierakowice 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Murkam Przodkowo 0 - 0 Sporting Leźno
Start Mrzezino 0 - 0 Motława Suchy Dąb
Pauza: Orkan Rumia, .