Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 0 |
Sokół Mareza |
|
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Olimpia II Sztum |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Centrum Pelplin |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Pauza: Tęcza Siwiałka, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
0 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
GKS Gardeja |
3 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Olimpia II Sztum |
|
Sokół Mareza |
3 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
6 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
|
Olimpia II Sztum |
1 - 3 |
Sokół Mareza |
|
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Jurand Lasowice |
0 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
1 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Sokół Mareza |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Pauza: Olimpia II Sztum, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Delta Miłoradz |
3 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Olimpia II Sztum |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 4 |
Sokół Mareza |
|
Jurand Lasowice |
3 - 4 |
Błękitni Stare Pole |
|
GKS Gardeja |
0 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
1 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Sokół Mareza |
2 - 3 |
Jurand Lasowice |
|
Wisła Korzeniewo |
6 - 3 |
Centrum Pelplin |
|
Delta Miłoradz |
2 - 2 |
Olimpia II Sztum |
|
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia II Sztum |
7 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
Centrum Pelplin |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
GKS Gardeja |
4 - 2 |
Sokół Mareza |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: Jurand Lasowice, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
vo (na boisku1-2) |
Sokół Mareza |
1 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Wisła Korzeniewo |
4 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Delta Miłoradz |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Olimpia II Sztum |
1 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
3 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Olimpia II Sztum |
|
Jurand Lasowice |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
|
GKS Gardeja |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 7 |
Sokół Mareza |
|
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
0 - 6 |
Sokół Mareza |
|
vo (na boisku 2-6) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Delta Miłoradz |
3 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Olimpia II Sztum |
6 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Centrum Pelplin |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
4 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Jurand Lasowice |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Olimpia II Sztum |
|
Bałtyk Sztutowo |
3 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
|
Pauza: Sokół Mareza, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Mareza |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Bałtyk Sztutowo |
0 - 0 |
Olimpia II Sztum |
|
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Jurand Lasowice |
0 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Tęcza Siwiałka, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jurand Lasowice |
0 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
Grom Nowy Staw |
3 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Centrum Pelplin |
1 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Olimpia II Sztum |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Delta Miłoradz |
0 - 1 |
Sokół Mareza |
|
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
Sokół Mareza |
0 - 0 |
Olimpia II Sztum |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Bałtyk Sztutowo |
2 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
GKS Gardeja |
4 - 2 |
Jurand Lasowice |
|
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
2 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
|
Jurand Lasowice |
0 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
vo (na boisku 4-2) |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Centrum Pelplin |
1 - 5 |
Sokół Mareza |
|
Delta Miłoradz |
3 - 6 |
Wisła Korzeniewo |
|
Pauza: Olimpia II Sztum, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
0 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Olimpia II Sztum |
|
przełożony |
Sokół Mareza |
6 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
przełożony |
Błękitni Stare Pole |
8 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Bałtyk Sztutowo |
3 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
|
GKS Gardeja |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
Sokół Mareza |
|
Centrum Pelplin |
1 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Olimpia II Sztum |
3 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
0 - 2 |
Olimpia II Sztum |
|
przełożony z powodu kradzie?y bramek w Siwia?ce |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Sokół Mareza |
4 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Błękitni Stare Pole |
5 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Jurand Lasowice, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
8 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
|
Bałtyk Sztutowo |
4 - 4 |
Sokół Mareza |
|
Jurand Lasowice |
0 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Centrum Pelplin |
1 - 3 |
Olimpia II Sztum |
|
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Olimpia II Sztum |
5 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Delta Miłoradz |
4 - 0 |
Jurand Lasowice |
|
Wisła Korzeniewo |
3 - 3 |
GKS Gardeja |
|
Sokół Mareza |
4 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Mareza |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
Bałtyk Sztutowo |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
|
GKS Gardeja |
2 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Jurand Lasowice |
0 - 4 |
Olimpia II Sztum |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Siwiałka |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
|
Olimpia II Sztum |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Delta Miłoradz |
6 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Wisła Korzeniewo |
0 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: Sokół Mareza, . |
|