Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KA 4 RESPECT Krobia |
0 - 2 |
GOSRiT Luzino |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
LFA Szczecin |
4 - 0 |
Victoria Niemcz |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Lech/UAM Poznań |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Olimpia II Szczecin |
- |
Lechia Gdańsk |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
anulowany, było 1-3 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
7 - 0 |
Lew Lębork |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Górnicza Konin |
1 - 3 |
KKP Chełmża |
28 listopada 2021
28.11 - 13:30 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech/UAM Poznań |
8 - 0 |
Górnicza Konin |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 5 |
LFA Szczecin |
4 września 2021
4.09 - 13:30 |
Lew Lębork |
1 - 8 |
Lechia Gdańsk |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
KKP Chełmża |
- |
Olimpia II Szczecin |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
anulowany, było 5-1 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
2 - 0 |
KA 4 RESPECT Krobia |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Victoria Niemcz |
3 - 3 |
Błękitni Stargard |
3 września 2021
3.09 - 18:30 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KA 4 RESPECT Krobia |
3 - 1 |
Lew Lębork |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 3 |
KKP Chełmża |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Górnicza Konin |
0 - 0 |
Victoria Niemcz |
11 września 2021
11.09 - 15:30 |
LFA Szczecin |
1 - 1 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Olimpia II Szczecin |
- |
Lech/UAM Poznań |
12 września 2021
12.09 - 14:30 |
anulowany, było 0-13 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KA 4 RESPECT Krobia |
0 - 3 |
LFA Szczecin |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Lech/UAM Poznań |
5 - 1 |
Lechia Gdańsk |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 0 |
Górnicza Konin |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Victoria Niemcz |
- |
Olimpia II Szczecin |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
anulowany, było 3-0vo |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
5 - 2 |
Błękitni Stargard |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Lew Lębork |
1 - 4 |
KKP Chełmża |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
5 - 3 |
Victoria Niemcz |
25 września 2021
25.09 - 13:00 |
Olimpia II Szczecin |
- |
GOSRiT Luzino |
25 września 2021
25.09 - 14:30 |
anulowany, było 2-3 |
Górnicza Konin |
0 - 10 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
25 września 2021
25.09 - 15:30 |
LFA Szczecin |
6 - 1 |
Lew Lębork |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
KKP Chełmża |
0 - 4 |
Lech/UAM Poznań |
26 września 2021
26.09 - 15:30 |
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
KA 4 RESPECT Krobia |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KA 4 RESPECT Krobia |
5 - 1 |
Górnicza Konin |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
LFA Szczecin |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
2 października 2021
2.10 - 14:30 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
- |
Olimpia II Szczecin |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
anulowany, było 2-1 |
Victoria Niemcz |
3 - 3 |
KKP Chełmża |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Lew Lębork |
1 - 1 |
Lech/UAM Poznań |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech/UAM Poznań |
4 - 1 |
Victoria Niemcz |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Olimpia II Szczecin |
- |
KA 4 RESPECT Krobia |
6 października 2021
6.10 - 14:00 |
anulowany, było 9-0 |
Górnicza Konin |
0 - 5 |
LFA Szczecin |
9 października 2021
9.10 - 14:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
9 października 2021
9.10 - 19:00 |
Błękitni Stargard |
6 - 3 |
Lew Lębork |
9 października 2021
9.10 - 18:00 |
KKP Chełmża |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KA 4 RESPECT Krobia |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
Lech/UAM Poznań |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
3 - 0 |
KKP Chełmża |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LFA Szczecin |
- |
Olimpia II Szczecin |
16 października 2021
16.10 - 14:30 |
anulowany, było 0-0 |
Lew Lębork |
2 - 0 |
Victoria Niemcz |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
10 - 0 |
Górnicza Konin |
17 października 2021
17.10 - 17:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech/UAM Poznań |
3 - 2 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
24 października 2021
24.10 - 18:00 |
Górnicza Konin |
1 - 1 |
Lew Lębork |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
KKP Chełmża |
4 - 0 |
KA 4 RESPECT Krobia |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Victoria Niemcz |
2 - 3 |
GOSRiT Luzino |
22 października 2021
22.10 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
LFA Szczecin |
24 października 2021
24.10 - 19:00 |
Olimpia II Szczecin |
- |
Błękitni Stargard |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
anulowany, było 2-3 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KA 4 RESPECT Krobia |
1 - 0 |
Lech/UAM Poznań |
28 października 2021
28.10 - 15:00 |
LFA Szczecin |
6 - 2 |
KKP Chełmża |
30 października 2021
30.10 - 15:30 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
3 - 0 |
Victoria Niemcz |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Lew Lębork |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Górnicza Konin |
- |
Olimpia II Szczecin |
27 października 2021
27.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-2 |
Błękitni Stargard |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
31 października 2021
31.10 - 16:30 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech/UAM Poznań |
4 - 1 |
LFA Szczecin |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 5 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Victoria Niemcz |
0 - 2 |
KA 4 RESPECT Krobia |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
KKP Chełmża |
3 - 3 |
Błękitni Stargard |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
9 - 0 |
Górnicza Konin |
6 listopada 2021
6.11 - 19:00 |
Olimpia II Szczecin |
- |
Lew Lębork |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
anulowany, było 0-5 |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
1 - 0 |
KA 4 RESPECT Krobia |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Victoria Niemcz |
0 - 7 |
LFA Szczecin |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Lech/UAM Poznań |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Lew Lębork |
0 - 3 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
KKP Chełmża |
1 - 1 |
Górnicza Konin |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnicza Konin |
0 - 5 |
Lech/UAM Poznań |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
LFA Szczecin |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 1 |
Lew Lębork |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
KA 4 RESPECT Krobia |
0 - 2 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 1 |
Victoria Niemcz |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Pauza: KKP Chełmża, |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
1 - 3 |
KA 4 RESPECT Krobia |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
KKP Chełmża |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Victoria Niemcz |
2 - 2 |
Górnicza Konin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:15 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
2 - 1 |
LFA Szczecin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
6 - 0 |
Błękitni Stargard |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:30 |
Pauza: Lech/UAM Poznań, |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LFA Szczecin |
4 - 1 |
KA 4 RESPECT Krobia |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 4 |
Lech/UAM Poznań |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Górnicza Konin |
1 - 1 |
GOSRiT Luzino |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 7 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
KKP Chełmża |
5 - 2 |
Lew Lębork |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Pauza: Victoria Niemcz, |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Niemcz |
3 - 5 |
Lechia Gdańsk |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
9 - 1 |
Górnicza Konin |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Lew Lębork |
0 - 4 |
LFA Szczecin |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Lech/UAM Poznań |
6 - 1 |
KKP Chełmża |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
KA 4 RESPECT Krobia |
4 - 0 |
Błękitni Stargard |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnicza Konin |
0 - 2 |
KA 4 RESPECT Krobia |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
LFA Szczecin |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
KKP Chełmża |
6 - 0 |
Victoria Niemcz |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
GOSRiT Luzino |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Lech/UAM Poznań |
9 - 1 |
Lew Lębork |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Pauza: Juna-Trans Stare Oborzyska, |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Niemcz |
3 - 6 |
Lech/UAM Poznań |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
LFA Szczecin |
2 - 0 |
Górnicza Konin |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
22 maja 2022
22.05 - 13:30 |
Lew Lębork |
4 - 2 |
Błękitni Stargard |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 5 |
KKP Chełmża |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Pauza: KA 4 RESPECT Krobia, |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
KA 4 RESPECT Krobia |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Lech/UAM Poznań |
8 - 2 |
GOSRiT Luzino |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
KKP Chełmża |
0 - 3 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Victoria Niemcz |
3 - 2 |
Lew Lębork |
29 maja 2022
29.05 - 12:00 |
Górnicza Konin |
3 - 2 |
Błękitni Stargard |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Pauza: LFA Szczecin, |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
2 - 2 |
Lech/UAM Poznań |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Lew Lębork |
3 - 0 |
Górnicza Konin |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
KA 4 RESPECT Krobia |
3 - 2 |
KKP Chełmża |
4 czerwca 2022
4.06 - 14:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Victoria Niemcz |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
LFA Szczecin |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Stargard, |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech/UAM Poznań |
6 - 1 |
KA 4 RESPECT Krobia |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
KKP Chełmża |
2 - 1 |
LFA Szczecin |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Victoria Niemcz |
1 - 8 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Lew Lębork |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
11 - 1 |
Błękitni Stargard |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pauza: Górnicza Konin, |
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LFA Szczecin |
1 - 2 |
Lech/UAM Poznań |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Juna-Trans Stare Oborzyska |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
KA 4 RESPECT Krobia |
3 - 0 |
Victoria Niemcz |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 0 |
KKP Chełmża |
18 czerwca 2022
18.06 - 12:00 |
Górnicza Konin |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
16 czerwca 2022
16.06 - 14:30 |
Pauza: Lew Lębork, . |
|