Baner

III liga kobiet - grupa II - sezon 2021/2022

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech/UAM Poznań 20 50 16 2 2 81 - 23
2. Juna-Trans Stare Oborzyska 20 48 15 3 2 80 - 18
3. Lechia Gdańsk 20 45 14 3 3 80 - 29
4. LFA Szczecin 20 39 12 3 5 63 - 25
5. KKP Chełmża 20 30 9 3 8 48 - 46
6. KA 4 RESPECT Krobia 20 28 9 1 10 29 - 35
7. GOSRiT Luzino 20 26 8 2 10 36 - 50
8. Błękitni Stargard 20 21 6 3 11 43 - 59
9. Lew Lębork 20 11 3 2 15 26 - 79
10. Górnicza Konin 20 8 1 5 14 11 - 87 2 2 0 2 0 2 - 2
11. Victoria Niemcz 20 8 1 5 14 27 - 73 2 2 0 2 0 2 - 2
12. Olimpia II Szczecin (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Drużyna Olimpia II Szczecin wycofała się z rozgrywek


Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KA 4 RESPECT Krobia 0 - 2 GOSRiT Luzino 28 sierpnia 2021 - 11:00
LFA Szczecin 4 - 0 Victoria Niemcz 28 sierpnia 2021 - 12:00
Błękitni Stargard 2 - 0 Lech/UAM Poznań 28 sierpnia 2021 - 16:00
Olimpia II Szczecin - Lechia Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 13:00
anulowany, było 1-3
Juna-Trans Stare Oborzyska 7 - 0 Lew Lębork 29 sierpnia 2021 - 17:00
Górnicza Konin 1 - 3 KKP Chełmża 28 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech/UAM Poznań 8 - 0 Górnicza Konin 4 września 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 1 - 5 LFA Szczecin 4 września 2021 - 13:30
Lew Lębork 1 - 8 Lechia Gdańsk 5 września 2021 - 13:00
KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin 5 września 2021 - 14:00
anulowany, było 5-1
Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 0 KA 4 RESPECT Krobia 5 września 2021 - 17:00
Victoria Niemcz 3 - 3 Błękitni Stargard 3 września 2021 - 18:30
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KA 4 RESPECT Krobia 3 - 1 Lew Lębork 11 września 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 2 - 3 KKP Chełmża 11 września 2021 - 15:00
Górnicza Konin 0 - 0 Victoria Niemcz 11 września 2021 - 15:30
LFA Szczecin 1 - 1 Juna-Trans Stare Oborzyska 11 września 2021 - 16:30
Błękitni Stargard 0 - 1 GOSRiT Luzino 12 września 2021 - 11:00
Olimpia II Szczecin - Lech/UAM Poznań 12 września 2021 - 14:30
anulowany, było 0-13
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KA 4 RESPECT Krobia 0 - 3 LFA Szczecin 18 września 2021 - 13:00
Lech/UAM Poznań 5 - 1 Lechia Gdańsk 18 września 2021 - 14:00
GOSRiT Luzino 4 - 0 Górnicza Konin 18 września 2021 - 12:00
Victoria Niemcz - Olimpia II Szczecin 18 września 2021 - 15:00
anulowany, było 3-0vo
Juna-Trans Stare Oborzyska 5 - 2 Błękitni Stargard 19 września 2021 - 17:00
Lew Lębork 1 - 4 KKP Chełmża 19 września 2021 - 13:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 5 - 3 Victoria Niemcz 25 września 2021 - 13:00
Olimpia II Szczecin - GOSRiT Luzino 25 września 2021 - 14:30
anulowany, było 2-3
Górnicza Konin 0 - 10 Juna-Trans Stare Oborzyska 25 września 2021 - 15:30
LFA Szczecin 6 - 1 Lew Lębork 25 września 2021 - 16:30
KKP Chełmża 0 - 4 Lech/UAM Poznań 26 września 2021 - 15:30
Błękitni Stargard 2 - 0 KA 4 RESPECT Krobia 26 września 2021 - 13:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KA 4 RESPECT Krobia 5 - 1 Górnicza Konin 2 października 2021 - 13:00
LFA Szczecin 2 - 2 Błękitni Stargard 2 października 2021 - 14:30
Juna-Trans Stare Oborzyska - Olimpia II Szczecin 3 października 2021 - 15:00
anulowany, było 2-1
Victoria Niemcz 3 - 3 KKP Chełmża 2 października 2021 - 15:30
GOSRiT Luzino 0 - 1 Lechia Gdańsk 2 października 2021 - 13:00
Lew Lębork 1 - 1 Lech/UAM Poznań 3 października 2021 - 13:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech/UAM Poznań 4 - 1 Victoria Niemcz 9 października 2021 - 11:00
Olimpia II Szczecin - KA 4 RESPECT Krobia 6 października 2021 - 14:00
anulowany, było 9-0
Górnicza Konin 0 - 5 LFA Szczecin 9 października 2021 - 14:30
Lechia Gdańsk 3 - 1 Juna-Trans Stare Oborzyska 9 października 2021 - 19:00
Błękitni Stargard 6 - 3 Lew Lębork 9 października 2021 - 18:00
KKP Chełmża 4 - 1 GOSRiT Luzino 10 października 2021 - 13:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KA 4 RESPECT Krobia 0 - 0 Lechia Gdańsk 16 października 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 0 - 2 Lech/UAM Poznań 17 października 2021 - 13:00
Juna-Trans Stare Oborzyska 3 - 0 KKP Chełmża 17 października 2021 - 15:00
LFA Szczecin - Olimpia II Szczecin 16 października 2021 - 14:30
anulowany, było 0-0
Lew Lębork 2 - 0 Victoria Niemcz 17 października 2021 - 13:00
Błękitni Stargard 10 - 0 Górnicza Konin 17 października 2021 - 17:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech/UAM Poznań 3 - 2 Juna-Trans Stare Oborzyska 24 października 2021 - 18:00
Górnicza Konin 1 - 1 Lew Lębork 23 października 2021 - 13:00
KKP Chełmża 4 - 0 KA 4 RESPECT Krobia 24 października 2021 - 13:00
Victoria Niemcz 2 - 3 GOSRiT Luzino 22 października 2021 - 19:00
Lechia Gdańsk 2 - 2 LFA Szczecin 24 października 2021 - 19:00
Olimpia II Szczecin - Błękitni Stargard 24 października 2021 - 12:00
anulowany, było 2-3
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KA 4 RESPECT Krobia 1 - 0 Lech/UAM Poznań 28 października 2021 - 15:00
LFA Szczecin 6 - 2 KKP Chełmża 30 października 2021 - 15:30
Juna-Trans Stare Oborzyska 3 - 0 Victoria Niemcz 31 października 2021 - 14:00
Lew Lębork 1 - 4 GOSRiT Luzino 31 października 2021 - 13:00
Górnicza Konin - Olimpia II Szczecin 27 października 2021 - 14:00
anulowany, było 2-2
Błękitni Stargard 0 - 2 Lechia Gdańsk 31 października 2021 - 16:30
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech/UAM Poznań 4 - 1 LFA Szczecin 7 listopada 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 2 - 5 Juna-Trans Stare Oborzyska 7 listopada 2021 - 13:30
Victoria Niemcz 0 - 2 KA 4 RESPECT Krobia 6 listopada 2021 - 16:00
KKP Chełmża 3 - 3 Błękitni Stargard 7 listopada 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 9 - 0 Górnicza Konin 6 listopada 2021 - 19:00
Olimpia II Szczecin - Lew Lębork 7 listopada 2021 - 12:00
anulowany, było 0-5
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 1 - 0 KA 4 RESPECT Krobia 27 marca 2022 - 12:00
Victoria Niemcz 0 - 7 LFA Szczecin 27 marca 2022 - 12:00
Lech/UAM Poznań 2 - 1 Błękitni Stargard 26 marca 2022 - 12:00
Lew Lębork 0 - 3 Juna-Trans Stare Oborzyska 27 marca 2022 - 13:00
KKP Chełmża 1 - 1 Górnicza Konin 27 marca 2022 - 14:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnicza Konin 0 - 5 Lech/UAM Poznań 2 kwietnia 2022 - 11:00
LFA Szczecin 4 - 1 GOSRiT Luzino 2 kwietnia 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 7 - 1 Lew Lębork 2 kwietnia 2022 - 15:00
KA 4 RESPECT Krobia 0 - 2 Juna-Trans Stare Oborzyska 2 kwietnia 2022 - 14:00
Błękitni Stargard 3 - 1 Victoria Niemcz 3 kwietnia 2022 - 13:00
Pauza: KKP Chełmża,
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 1 - 3 KA 4 RESPECT Krobia 10 kwietnia 2022 - 13:00
KKP Chełmża 0 - 1 Lechia Gdańsk 10 kwietnia 2022 - 14:00
Victoria Niemcz 2 - 2 Górnicza Konin 10 kwietnia 2022 - 12:15
Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 1 LFA Szczecin 10 kwietnia 2022 - 13:00
GOSRiT Luzino 6 - 0 Błękitni Stargard 10 kwietnia 2022 - 11:30
Pauza: Lech/UAM Poznań,
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
LFA Szczecin 4 - 1 KA 4 RESPECT Krobia 23 kwietnia 2022 - 11:00
Lechia Gdańsk 2 - 4 Lech/UAM Poznań 23 kwietnia 2022 - 15:00
Górnicza Konin 1 - 1 GOSRiT Luzino 23 kwietnia 2022 - 16:00
Błękitni Stargard 0 - 7 Juna-Trans Stare Oborzyska 24 kwietnia 2022 - 16:30
KKP Chełmża 5 - 2 Lew Lębork 24 kwietnia 2022 - 14:00
Pauza: Victoria Niemcz,
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Niemcz 3 - 5 Lechia Gdańsk 8 maja 2022 - 12:00
Juna-Trans Stare Oborzyska 9 - 1 Górnicza Konin 8 maja 2022 - 15:00
Lew Lębork 0 - 4 LFA Szczecin 8 maja 2022 - 13:00
Lech/UAM Poznań 6 - 1 KKP Chełmża 7 maja 2022 - 12:00
KA 4 RESPECT Krobia 4 - 0 Błękitni Stargard 7 maja 2022 - 14:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnicza Konin 0 - 2 KA 4 RESPECT Krobia 14 maja 2022 - 11:00
Błękitni Stargard 1 - 2 LFA Szczecin 15 maja 2022 - 11:00
KKP Chełmża 6 - 0 Victoria Niemcz 14 maja 2022 - 14:00
Lechia Gdańsk 7 - 0 GOSRiT Luzino 14 maja 2022 - 15:00
Lech/UAM Poznań 9 - 1 Lew Lębork 14 maja 2022 - 12:00
Pauza: Juna-Trans Stare Oborzyska,
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Niemcz 3 - 6 Lech/UAM Poznań 22 maja 2022 - 12:00
LFA Szczecin 2 - 0 Górnicza Konin 21 maja 2022 - 18:00
Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 2 Lechia Gdańsk 22 maja 2022 - 13:30
Lew Lębork 4 - 2 Błękitni Stargard 22 maja 2022 - 13:00
GOSRiT Luzino 2 - 5 KKP Chełmża 22 maja 2022 - 11:00
Pauza: KA 4 RESPECT Krobia,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 4 - 1 KA 4 RESPECT Krobia 28 maja 2022 - 13:00
Lech/UAM Poznań 8 - 2 GOSRiT Luzino 28 maja 2022 - 12:00
KKP Chełmża 0 - 3 Juna-Trans Stare Oborzyska 29 maja 2022 - 14:00
Victoria Niemcz 3 - 2 Lew Lębork 29 maja 2022 - 12:00
Górnicza Konin 3 - 2 Błękitni Stargard 28 maja 2022 - 15:00
Pauza: LFA Szczecin,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 2 Lech/UAM Poznań 5 czerwca 2022 - 15:00
Lew Lębork 3 - 0 Górnicza Konin 5 czerwca 2022 - 13:00
KA 4 RESPECT Krobia 3 - 2 KKP Chełmża 4 czerwca 2022 - 14:00
GOSRiT Luzino 2 - 2 Victoria Niemcz 5 czerwca 2022 - 12:00
LFA Szczecin 2 - 3 Lechia Gdańsk 4 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech/UAM Poznań 6 - 1 KA 4 RESPECT Krobia 11 czerwca 2022 - 14:00
KKP Chełmża 2 - 1 LFA Szczecin 12 czerwca 2022 - 14:00
Victoria Niemcz 1 - 8 Juna-Trans Stare Oborzyska 12 czerwca 2022 - 12:00
GOSRiT Luzino 3 - 0 Lew Lębork 12 czerwca 2022 - 13:30
Lechia Gdańsk 11 - 1 Błękitni Stargard 11 czerwca 2022 - 17:00
Pauza: Górnicza Konin,
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
LFA Szczecin 1 - 2 Lech/UAM Poznań 18 czerwca 2022 - 16:00
Juna-Trans Stare Oborzyska 3 - 0 GOSRiT Luzino 18 czerwca 2022 - 16:00
KA 4 RESPECT Krobia 3 - 0 Victoria Niemcz 18 czerwca 2022 - 16:00
Błękitni Stargard 3 - 0 KKP Chełmża 18 czerwca 2022 - 12:00
Górnicza Konin 0 - 5 Lechia Gdańsk 16 czerwca 2022 - 14:30
Pauza: Lew Lębork, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE