Kolejka 1 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
3 - 6 |
Bałtyk Sztutowo |
2 września 2006
2.09 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 2 |
Jaguar Malenin |
|
Zieloni Marzęcino |
5 - 2 |
Lisovia Lisewo |
3 września 2006
3.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
Delta Małżewko |
|
Kolejka 2 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 2 |
Delta Małżewko |
9 września 2006
9.09 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 0 |
GLKS Różyny |
|
Jaguar Malenin |
0 - 18 |
Zieloni Marzęcino |
|
Tęcza Siwiałka |
1 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
1 - 3 |
Styna Godziszewo |
10 września 2006
10.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Styna Godziszewo |
1 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
17 września 2006
17.09 - 14:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 4 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Zieloni Marzęcino |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
17 września 2006
17.09 - 14:00 |
GLKS Różyny |
3 - 7 |
Jaguar Malenin |
|
Delta Małżewko |
1 - 3 |
Lisovia Lisewo |
|
Kolejka 4 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Bałtyk Sztutowo |
7 - 1 |
Lisovia Lisewo |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 2 |
Delta Małżewko |
|
Tęcza Siwiałka |
2 - 0 |
GLKS Różyny |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
7 - 5 |
Zieloni Marzęcino |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 9 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Zieloni Marzęcino |
2 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
GLKS Różyny |
5 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
1 października 2006
1.10 - 15:00 |
Delta Małżewko |
1 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Lisovia Lisewo |
21 - 0 |
Jaguar Malenin |
|
Kolejka 6 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Jaguar Malenin |
|
vo, goscie nie przyjechali |
Tęcza Siwiałka |
0 - 3 |
Lisovia Lisewo |
8 października 2006
8.10 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
3 - 1 |
Delta Małżewko |
|
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
GLKS Różyny |
|
vo (na boisku 1-1) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
|
Kolejka 7 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zieloni Marzęcino |
2 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
GLKS Różyny |
2 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Delta Małżewko |
0 - 1 |
Styna Godziszewo |
|
Lisovia Lisewo |
4 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
Jaguar Malenin |
0 - 3 |
Tęcza Siwiałka |
|
vo |
Kolejka 8 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
4 - 2 |
Jaguar Malenin |
|
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 1 |
Delta Małżewko |
|
Zieloni Marzęcino |
1 - 0 |
GLKS Różyny |
|
Kolejka 9 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GLKS Różyny |
3 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Delta Małżewko |
0 - 4 |
Zieloni Marzęcino |
|
Lisovia Lisewo |
6 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Jaguar Malenin |
0 - 11 |
Styna Godziszewo |
|
Tęcza Siwiałka |
3 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Kolejka 10 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Bałtyk Sztutowo |
7 - 0 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
7 kwietnia 2007
7.04 |
Jaguar Malenin |
1 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
7 kwietnia 2007
7.04 |
Lisovia Lisewo |
2 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
7 kwietnia 2007
7.04 |
Delta Małżewko |
2 - 2 |
GLKS Różyny |
7 kwietnia 2007
7.04 |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Delta Małżewko |
0 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
GLKS Różyny |
6 - 2 |
Lisovia Lisewo |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
5 - 2 |
Jaguar Malenin |
15 kwietnia 2007
15.04 - 15:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 0 |
Tęcza Siwiałka |
15 kwietnia 2007
15.04 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 4 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Bałtyk Sztutowo |
7 - 1 |
Styna Godziszewo |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
1 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Tęcza Siwiałka |
0 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Jaguar Malenin |
3 - 3 |
GLKS Różyny |
|
Lisovia Lisewo |
7 - 3 |
Delta Małżewko |
|
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Lisovia Lisewo |
5 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
Delta Małżewko |
4 - 0 |
Jaguar Malenin |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
GLKS Różyny |
2 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
29 kwietnia 2007
29.04 - 15:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
29 kwietnia 2007
29.04 - 15:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 0 |
Styna Godziszewo |
29 kwietnia 2007
29.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
5 maja 2007
5.05 - 17:00 |
vo, goscie nie mieli kart zdrowia |
Styna Godziszewo |
0 - 4 |
Zieloni Marzęcino |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 1 |
GLKS Różyny |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 1 |
Delta Małżewko |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Jaguar Malenin |
1 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Kolejka 15 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Jaguar Malenin |
0 - 6 |
Bałtyk Sztutowo |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Delta Małżewko |
0 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
GLKS Różyny |
4 - 1 |
Styna Godziszewo |
13 maja 2007
13.05 - 15:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
13 maja 2007
13.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
GLKS Różyny |
20 maja 2007
20.05 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 3 |
Delta Małżewko |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
11 - 0 |
Lisovia Lisewo |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
11 - 2 |
Jaguar Malenin |
20 maja 2007
20.05 |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Tęcza Siwiałka |
1 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
Jaguar Malenin |
2 - 5 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
5 - 3 |
Styna Godziszewo |
|
Delta Małżewko |
3 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
GLKS Różyny |
1 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
27 maja 2007
27.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 0 |
GLKS Różyny |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
Zieloni Marzęcino |
6 - 1 |
Delta Małżewko |
3 czerwca 2007
3.06 - 17:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Styna Godziszewo |
6 - 0 |
Jaguar Malenin |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
4 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
|