kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Gorzów Wielkopolski |
5 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
15 sierpnia 2021
15.08 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
3 - 2 |
Unifreeze Górzno |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Praga Warszawa |
1 - 2 |
Włókniarz Białystok |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
3 - 4 |
WAP Włocławek |
14 sierpnia 2021
14.08 - 13:30 |
Medyk II Konin |
3 - 2 |
Loczki Wyszków |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
SMS III Łódź |
12 - 0 |
KS Raszyn |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
3 - 2 |
KS Raszyn |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Loczki Wyszków |
2 - 3 |
SMS III Łódź |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
WAP Włocławek |
5 - 2 |
Medyk II Konin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Włókniarz Białystok |
1 - 0 |
AZS UW Warszawa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
3 - 0 |
Praga Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Marcus Gdynia |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Marcus Gdynia |
3 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Praga Warszawa |
3 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
AZS UW Warszawa |
1 - 11 |
Unifreeze Górzno |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Medyk II Konin |
3 - 1 |
Włókniarz Białystok |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
SMS III Łódź |
0 - 6 |
WAP Włocławek |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
KS Raszyn |
3 - 5 |
Loczki Wyszków |
9 września 2021
9.09 - 19:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
2 - 2 |
Loczki Wyszków |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
WAP Włocławek |
4 - 0 |
KS Raszyn |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Włókniarz Białystok |
4 - 5 |
SMS III Łódź |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Unifreeze Górzno |
5 - 3 |
Medyk II Konin |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
AZS UW Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
8 - 2 |
Praga Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Praga Warszawa |
4 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
0 - 5 |
Marcus Gdynia |
11 września 2021
11.09 - 13:30 |
Medyk II Konin |
4 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
SMS III Łódź |
3 - 2 |
Unifreeze Górzno |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
KS Raszyn |
2 - 3 |
Włókniarz Białystok |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Loczki Wyszków |
2 - 2 |
WAP Włocławek |
12 września 2021
12.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
0 - 1 |
WAP Włocławek |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Włókniarz Białystok |
1 - 3 |
Loczki Wyszków |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Unifreeze Górzno |
9 - 0 |
KS Raszyn |
13 października 2021
13.10 - 16:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
6 - 0 |
SMS III Łódź |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
4 - 1 |
Medyk II Konin |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Praga Warszawa |
6 - 2 |
AZS UW Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 - 3 |
AZS UW Warszawa |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Medyk II Konin |
4 - 2 |
Praga Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
SMS III Łódź |
4 - 3 |
Marcus Gdynia |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
KS Raszyn |
1 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Loczki Wyszków |
2 - 1 |
Unifreeze Górzno |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
WAP Włocławek |
9 - 0 |
Włókniarz Białystok |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
0 - 3 |
Włókniarz Białystok |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
0 - 4 |
WAP Włocławek |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
3 - 2 |
Loczki Wyszków |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
3 - 0 |
KS Raszyn |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
vo |
Praga Warszawa |
3 - 4 |
SMS III Łódź |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Medyk II Konin |
3 - 2 |
AZS UW Warszawa |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Medyk II Konin |
5 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
17 października 2021
17.10 - 13:30 |
SMS III Łódź |
10 - 0 |
AZS UW Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 12:00 |
KS Raszyn |
1 - 1 |
Praga Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Loczki Wyszków |
1 - 7 |
Marcus Gdynia |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
WAP Włocławek |
0 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Włókniarz Białystok |
3 - 4 |
Unifreeze Górzno |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 - 8 |
Unifreeze Górzno |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Włókniarz Białystok |
6 marca 2022
6.03 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
2 - 2 |
WAP Włocławek |
31 października 2021
31.10 - 17:00 |
Praga Warszawa |
3 - 1 |
Loczki Wyszków |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
1 - 3 |
KS Raszyn |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Medyk II Konin |
4 - 0 |
SMS III Łódź |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SMS III Łódź |
5 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
7 listopada 2021
7.11 - 14:30 |
KS Raszyn |
2 - 5 |
Medyk II Konin |
6 listopada 2021
6.11 - 15:00 |
Loczki Wyszków |
5 - 3 |
AZS UW Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 13:30 |
WAP Włocławek |
4 - 0 |
Praga Warszawa |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Włókniarz Białystok |
1 - 4 |
Marcus Gdynia |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Unifreeze Górzno |
4 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
7 listopada 2021
7.11 - 12:30 |
Kolejka 12 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
2 - 4 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
3 - 1 |
Marcus Gdynia |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Włókniarz Białystok |
2 - 2 |
Praga Warszawa |
12 marca 2022
12.03 - 12:30 |
WAP Włocławek |
1 - 2 |
AZS UW Warszawa |
13 marca 2022
13.03 - 12:00 |
Loczki Wyszków |
1 - 0 |
Medyk II Konin |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
KS Raszyn |
5 - 0 |
SMS III Łódź |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Kolejka 13 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
2 - 3 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
SMS III Łódź |
0 - 4 |
Loczki Wyszków |
19 marca 2022
19.03 - 17:00 |
Medyk II Konin |
2 - 1 |
WAP Włocławek |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 1 |
Włókniarz Białystok |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Praga Warszawa |
3 - 2 |
Unifreeze Górzno |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
5 - 2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
19 marca 2022
19.03 - 18:00 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
0 - 2 |
Marcus Gdynia |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Praga Warszawa |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
4 - 1 |
AZS UW Warszawa |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 3 |
Medyk II Konin |
26 marca 2022
26.03 - 13:30 |
WAP Włocławek |
2 - 2 |
SMS III Łódź |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Loczki Wyszków |
6 - 3 |
KS Raszyn |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Loczki Wyszków |
3 - 5 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
18 maja 2022
18.05 - 16:00 |
KS Raszyn |
2 - 0 |
WAP Włocławek |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
SMS III Łódź |
8 - 1 |
Włókniarz Białystok |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Medyk II Konin |
1 - 0 |
Unifreeze Górzno |
6 kwietnia 2022
6.04 - 16:00 |
AZS UW Warszawa |
0 - 2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
4 maja 2022
4.05 - 14:30 |
Praga Warszawa |
0 - 2 |
Marcus Gdynia |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Kolejka 16 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
2 - 1 |
Praga Warszawa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Marcus Gdynia |
2 - 0 |
AZS UW Warszawa |
15 kwietnia 2022
15.04 - 10:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
4 - 2 |
Medyk II Konin |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
10 - 0 |
SMS III Łódź |
13 kwietnia 2022
13.04 - 15:00 |
Włókniarz Białystok |
3 - 0 |
KS Raszyn |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:30 |
WAP Włocławek |
4 - 3 |
Loczki Wyszków |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
WAP Włocławek |
6 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Loczki Wyszków |
3 - 1 |
Włókniarz Białystok |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
KS Raszyn |
0 - 4 |
Unifreeze Górzno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
SMS III Łódź |
0 - 9 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Medyk II Konin |
2 - 1 |
Marcus Gdynia |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:30 |
AZS UW Warszawa |
0 - 3 |
Praga Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:30 |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UW Warszawa |
1 - 1 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:30 |
Praga Warszawa |
0 - 0 |
Medyk II Konin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
6 - 2 |
SMS III Łódź |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
KS Raszyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Unifreeze Górzno |
5 - 4 |
Loczki Wyszków |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Włókniarz Białystok |
1 - 2 |
WAP Włocławek |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Włókniarz Białystok |
3 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
WAP Włocławek |
5 - 4 |
Unifreeze Górzno |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Loczki Wyszków |
6 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
KS Raszyn |
0 - 1 |
Marcus Gdynia |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
SMS III Łódź |
0 - 3 |
Praga Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
AZS UW Warszawa |
1 - 0 |
Medyk II Konin |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
3 - 0 |
Medyk II Konin |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
vo, na boisku 1-6 |
AZS UW Warszawa |
6 - 2 |
SMS III Łódź |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Praga Warszawa |
4 - 1 |
KS Raszyn |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Marcus Gdynia |
1 - 0 |
Loczki Wyszków |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 5 |
WAP Włocławek |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
3 - 0 |
Włókniarz Białystok |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unifreeze Górzno |
3 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Włókniarz Białystok |
3 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
WAP Włocławek |
2 - 0 |
Marcus Gdynia |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Loczki Wyszków |
0 - 3 |
Praga Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
KS Raszyn |
3 - 5 |
AZS UW Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
SMS III Łódź |
3 - 2 |
Medyk II Konin |
19 maja 2022
19.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
3 - 0 |
SMS III Łódź |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Medyk II Konin |
8 - 0 |
KS Raszyn |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 1 |
Loczki Wyszków |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Praga Warszawa |
0 - 5 |
WAP Włocławek |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Marcus Gdynia |
1 - 0 |
Włókniarz Białystok |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 4 |
Unifreeze Górzno |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
|