Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
2 - 2 |
Grasz Dwumiasto |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:30 |
Diego Lębork AP |
3 - 3 |
Trójka Lębork |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Orliki Kończewo |
1 - 7 |
Gryf Słupsk KS |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 5 |
Gryf Słupsk |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Trójka Lębork |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Orliki Kończewo |
2 - 6 |
Diego Lębork AP |
4 września 2021
4.09 - 12:00 |
Grasz Dwumiasto |
10 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 3 |
Byki Słupsk |
3 września 2021
3.09 - 18:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
1 - 1 |
Trójka Lębork |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 22 |
Gryf Słupsk |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Diego Lębork AP |
3 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Jantar Ustka |
6 - 1 |
Orliki Kończewo |
10 września 2021
10.09 - 17:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Trójka Lębork |
8 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Grasz Dwumiasto |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Orliki Kończewo |
0 - 4 |
Byki Słupsk |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Diego Lębork AP |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
1 - 2 |
Diego Lębork AP |
25 września 2021
25.09 - 13:30 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 5 |
Gryf Słupsk |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 7 |
Orliki Kończewo |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
6 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
25 września 2021
25.09 - 13:30 |
Pauza: Trójka Lębork, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 5 |
Gryf Słupsk |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Byki Słupsk |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Trójka Lębork |
3 - 5 |
Grasz Dwumiasto |
2 października 2021
2.10 - 09:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 10 |
Diego Lębork AP |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Pauza: Orliki Kończewo, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
2 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
9 października 2021
9.10 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 12 |
Jantar Ustka |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 2 |
Orliki Kończewo |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
7 - 1 |
Trójka Lębork |
9 października 2021
9.10 - 13:30 |
Pauza: Diego Lębork AP, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
11 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
20 października 2021
20.10 - 18:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 1 |
Trójka Lębork |
16 października 2021
16.10 - 16:15 |
Orliki Kończewo |
1 - 9 |
Gryf Słupsk |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Diego Lębork AP |
7 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
13 października 2021
13.10 - 17:30 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 11 |
Gryf Słupsk KS |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Trójka Lębork |
4 - 2 |
Orliki Kończewo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 1 |
Diego Lębork AP |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Pauza: Byki Słupsk, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
0 - 5 |
Byki Słupsk |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Trójka Lębork |
1 - 6 |
Diego Lębork AP |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Orliki Kończewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
5 - 2 |
Trójka Lębork |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Diego Lębork AP |
5 - 0 |
Orliki Kończewo |
3 maja 2022
3.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 8 |
Grasz Dwumiasto |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Byki Słupsk |
0 - 3 |
Gryf Słupsk |
6 kwietnia 2022
6.04 - 18:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Trójka Lębork |
2 - 1 |
Byki Słupsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
10 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 5 |
Diego Lębork AP |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:15 |
Orliki Kończewo |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 7 |
Trójka Lębork |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Byki Słupsk |
2 - 2 |
Orliki Kończewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Diego Lębork AP |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Diego Lębork AP |
0 - 3 |
Byki Słupsk |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
7 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
Orliki Kończewo |
10 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
7 maja 2022
7.05 - 15:15 |
Pauza: Trójka Lębork, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk |
4 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
19 maja 2022
19.05 - 18:00 |
Byki Słupsk |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 1 |
Trójka Lębork |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Diego Lębork AP |
10 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Pauza: Orliki Kończewo, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
2 - 0 |
Byki Słupsk |
21 maja 2022
21.05 - 14:45 |
Jantar Ustka |
8 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
21 maja 2022
21.05 - 13:30 |
Orliki Kończewo |
2 - 1 |
Grasz Dwumiasto |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Trójka Lębork |
1 - 7 |
Gryf Słupsk |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Pauza: Diego Lębork AP, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 11 |
Byki Słupsk |
27 maja 2022
27.05 - 18:00 |
Trójka Lębork |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
8 - 0 |
Orliki Kończewo |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 3 |
Diego Lębork AP |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
9 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Orliki Kończewo |
2 - 1 |
Trójka Lębork |
2 czerwca 2022
2.06 - 16:30 |
Diego Lębork AP |
1 - 9 |
Gryf Słupsk |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Jantar Ustka |
4 - 2 |
Grasz Dwumiasto |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Pauza: Byki Słupsk, . |
|