Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
GKS Bobowo |
1 - 22 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
22 sierpnia 2021
22.08 - 09:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 2 |
Styna Godziszewo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
Pauza: Pogoń Tczew, Pomezania II Malbork, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 2 |
Pogoń Smętowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 5 |
KP Starogard Gdański |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
2 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 8 |
Pogoń Tczew |
8 września 2021
8.09 - 17:45 |
Pauza: Pomezania II Malbork, GKS Bobowo, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
14 września 2021
14.09 - 19:15 |
Pogoń Smętowo |
2 - 8 |
Styna Godziszewo |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Pogoń Tczew |
5 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
4 września 2021
4.09 - 10:00 |
GKS Bobowo |
2 - 6 |
Pomezania II Malbork |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Pauza: Meteor Pinczyn, Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Pogoń Tczew |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
20 - 1 |
Pogoń Smętowo |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
GKS Bobowo |
1 - 18 |
Keramzyt Szprudowo |
12 września 2021
12.09 - 10:00 |
Pomezania II Malbork |
9 - 0 |
Meteor Pinczyn |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
12 - 0 |
GKS Bobowo |
19 września 2021
19.09 - 09:00 |
Pogoń Tczew |
0 - 7 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
22 - 1 |
Pomezania II Malbork |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 6 |
Gryf II Tczew MKS |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Pauza: Styna Godziszewo, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
6 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
26 września 2021
26.09 - 12:30 |
Styna Godziszewo |
10 - 1 |
Meteor Pinczyn |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
GKS Bobowo |
2 - 3 |
Pogoń Smętowo |
26 września 2021
26.09 - 17:30 |
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański, Pogoń Tczew, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
13 - 1 |
Pomezania II Malbork |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 8 |
Keramzyt Szprudowo |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 3 |
Styna Godziszewo |
2 października 2021
2.10 - 11:30 |
Pogoń Tczew |
9 - 0 |
GKS Bobowo |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Keramzyt Szprudowo |
17 - 1 |
Pogoń Tczew |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 2 |
Pogoń Smętowo |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Pomezania II Malbork |
6 - 4 |
Styna Godziszewo |
10 października 2021
10.10 - 12:30 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
6 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Pauza: GKS Bobowo, Meteor Pinczyn, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Styna Godziszewo |
1 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 3 |
Pomezania II Malbork |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pogoń Tczew |
1 - 7 |
KP Starogard Gdański |
16 października 2021
16.10 - 10:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
GKS Bobowo |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania II Malbork |
0 - 8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
GKS Bobowo |
1 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
24 października 2021
24.10 - 18:00 |
Keramzyt Szprudowo |
13 - 0 |
Meteor Pinczyn |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
Pogoń Tczew |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, Styna Godziszewo, |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
0 - 20 |
KP Starogard Gdański |
27 października 2021
27.10 - 16:15 |
Styna Godziszewo |
5 - 0 |
GKS Bobowo |
29 października 2021
29.10 - 17:00 |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 5 |
Keramzyt Szprudowo |
27 października 2021
27.10 - 17:30 |
Pomezania II Malbork |
8 - 2 |
Pogoń Tczew |
29 października 2021
29.10 - 19:15 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Beniaminek 03 II Starogard Gdański, |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 5 |
KP Starogard Gdański |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 3 |
Pogoń Smętowo |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 0 |
GKS Bobowo |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Tczew, Pomezania II Malbork, |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
2 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
6 kwietnia 2022
6.04 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 1 |
Styna Godziszewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 7 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:30 |
Pogoń Tczew |
6 - 0 |
Meteor Pinczyn |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Pauza: Pomezania II Malbork, GKS Bobowo, |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
6 - 1 |
Pogoń Smętowo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 3 |
Pogoń Tczew |
9 kwietnia 2022
9.04 - 10:00 |
Pomezania II Malbork |
11 - 0 |
GKS Bobowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Pauza: Meteor Pinczyn, Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 15 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Tczew |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
13 kwietnia 2022
13.04 - 18:00 |
Keramzyt Szprudowo |
5 - 3 |
GKS Bobowo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 16 |
Pomezania II Malbork |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bobowo |
0 - 6 |
KP Starogard Gdański |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
4 - 0 |
Pogoń Tczew |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Pomezania II Malbork |
3 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 1 |
Meteor Pinczyn |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Pauza: Styna Godziszewo, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 3 |
Pomezania II Malbork |
30 kwietnia 2022
30.04 - 10:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 11 |
Styna Godziszewo |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański, Pogoń Tczew, |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania II Malbork |
4 - 9 |
KP Starogard Gdański |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
17 - 0 |
Pogoń Smętowo |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
7 maja 2022
7.05 - 14:30 |
GKS Bobowo |
3 - 0 |
Pogoń Tczew |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
19 - 1 |
Meteor Pinczyn |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Tczew |
2 - 2 |
Keramzyt Szprudowo |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 12 |
KP Starogard Gdański |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
9 - 1 |
Pomezania II Malbork |
15 maja 2022
15.05 - 10:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 19 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Pauza: GKS Bobowo, Meteor Pinczyn, |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
6 - 1 |
Styna Godziszewo |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Pomezania II Malbork |
9 - 4 |
Pogoń Smętowo |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Pogoń Tczew |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
GKS Bobowo |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
16 - 0 |
Pomezania II Malbork |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 1 |
GKS Bobowo |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 13 |
Keramzyt Szprudowo |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Pogoń Tczew |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, Styna Godziszewo, |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
9 - 1 |
Meteor Pinczyn |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
GKS Bobowo |
0 - 2 |
Styna Godziszewo |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Keramzyt Szprudowo |
9 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Pogoń Tczew |
4 - 2 |
Pomezania II Malbork |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:30 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Beniaminek 03 II Starogard Gdański, . |
|