Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk V - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 24 64 21 1 2 151 - 13
2. Chojniczanka II Chojnice 24 63 21 0 3 165 - 30
3. AP II Kartuzy 24 61 20 1 3 167 - 18
4. Wierzyca Stara Kiszewa 24 60 20 0 4 147 - 35
5. Santana Wielki Klincz 24 43 14 1 9 103 - 43
6. AP Banino 24 35 11 2 11 42 - 91
7. FC Gowidlino 24 30 8 6 10 63 - 50 2 4 1 1 0 15 - 5
8. Amator Kiełpino 24 30 9 3 12 63 - 124 2 1 0 1 1 5 - 15
9. AP Kościerzyna 24 21 6 3 15 48 - 94
10. KS Skorzewo 24 14 3 5 16 27 - 135 2 4 1 1 0 3 - 2
11. Borowiak Czersk 24 14 3 5 16 24 - 120 2 1 0 1 1 2 - 3
12. Brda Rytel 24 9 2 3 19 41 - 181
13. Szargan Somonino 24 8 2 2 20 29 - 136


Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 FC Gowidlino 1 września 2021 - 18:00
AP Banino 2 - 5 AP II Kartuzy 1 września 2021 - 19:00
KS Skorzewo 4 - 2 Brda Rytel 21 sierpnia 2021 - 13:00
Santana Wielki Klincz 0 - 2 Radunia Stężyca 22 sierpnia 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 3 - 1 AP Kościerzyna 22 sierpnia 2021 - 13:30
Borowiak Czersk 4 - 1 Szargan Somonino 22 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel 1 - 12 Chojniczanka II Chojnice 28 sierpnia 2021 - 11:00
AP II Kartuzy 13 - 0 Amator Kiełpino 28 sierpnia 2021 - 15:00
FC Gowidlino 10 - 0 Borowiak Czersk 29 sierpnia 2021 - 15:00
Radunia Stężyca 9 - 0 KS Skorzewo 1 września 2021 - 19:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Santana Wielki Klincz 29 sierpnia 2021 - 11:00
Szargan Somonino 0 - 3 AP Banino 29 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: AP Kościerzyna,
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Radunia Stężyca 4 września 2021 - 11:00
KS Skorzewo 0 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 4 września 2021 - 11:00
Borowiak Czersk 3 - 3 Brda Rytel 5 września 2021 - 11:00
AP Banino 4 - 2 FC Gowidlino 4 września 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 8 - 2 Szargan Somonino 5 września 2021 - 11:00
AP Kościerzyna 0 - 6 AP II Kartuzy 4 września 2021 - 11:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel 2 - 3 AP Banino 11 września 2021 - 11:00
Santana Wielki Klincz 2 - 0 KS Skorzewo 12 września 2021 - 11:00
Szargan Somonino 0 - 4 AP Kościerzyna 12 września 2021 - 11:00
FC Gowidlino 11 - 1 Amator Kiełpino 12 września 2021 - 15:00
Radunia Stężyca 8 - 0 Borowiak Czersk 12 września 2021 - 10:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 11 września 2021 - 11:00
Pauza: AP II Kartuzy,
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP II Kartuzy 14 - 0 Szargan Somonino 18 września 2021 - 15:00
Borowiak Czersk 0 - 18 Wierzyca Stara Kiszewa 18 września 2021 - 16:30
Chojniczanka II Chojnice 6 - 2 Santana Wielki Klincz 18 września 2021 - 11:00
AP Banino 0 - 3 Radunia Stężyca 18 września 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 13 - 2 Brda Rytel 19 września 2021 - 11:00
AP Kościerzyna 3 - 3 FC Gowidlino 18 września 2021 - 11:00
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel 3 - 5 AP Kościerzyna 25 września 2021 - 11:00
Wierzyca Stara Kiszewa 10 - 1 AP Banino 25 września 2021 - 11:00
FC Gowidlino 0 - 1 AP II Kartuzy 25 września 2021 - 10:00
Radunia Stężyca 13 - 0 Amator Kiełpino 25 września 2021 - 10:00
Santana Wielki Klincz 7 - 0 Borowiak Czersk 26 września 2021 - 11:00
KS Skorzewo 2 - 10 Chojniczanka II Chojnice 29 września 2021 - 17:30
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk 0 - 1 KS Skorzewo 2 października 2021 - 11:00
AP Banino 0 - 6 Santana Wielki Klincz 3 października 2021 - 14:00
Amator Kiełpino 0 - 7 Wierzyca Stara Kiszewa 3 października 2021 - 11:00
AP Kościerzyna 1 - 6 Radunia Stężyca 6 października 2021 - 17:00
AP II Kartuzy 14 - 0 Brda Rytel 2 października 2021 - 16:00
Szargan Somonino 2 - 4 FC Gowidlino 2 października 2021 - 11:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel 4 - 6 Szargan Somonino 9 października 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 0 - 3 AP II Kartuzy 13 października 2021 - 16:30
Wierzyca Stara Kiszewa 6 - 1 AP Kościerzyna 9 października 2021 - 15:00
Santana Wielki Klincz 6 - 2 Amator Kiełpino 10 października 2021 - 11:00
KS Skorzewo 1 - 3 AP Banino 9 października 2021 - 10:00
Chojniczanka II Chojnice 11 - 0 Borowiak Czersk 9 października 2021 - 14:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 1 - 4 Radunia Stężyca 17 października 2021 - 11:00
FC Gowidlino 8 - 2 Brda Rytel 16 października 2021 - 11:00
AP II Kartuzy 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 16 października 2021 - 11:00
AP Kościerzyna 2 - 5 Santana Wielki Klincz 16 października 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 4 - 3 KS Skorzewo 17 października 2021 - 11:00
AP Banino 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 17 października 2021 - 11:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka II Chojnice 7 - 0 Amator Kiełpino 24 października 2021 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 1 AP Banino 23 października 2021 - 10:00
Radunia Stężyca 3 - 0 FC Gowidlino 23 października 2021 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 1 Szargan Somonino 24 października 2021 - 16:30
Santana Wielki Klincz 1 - 1 AP II Kartuzy 24 października 2021 - 11:00
KS Skorzewo 2 - 2 AP Kościerzyna 23 października 2021 - 12:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 30 października 2021 - 17:00
vo, na boisku 1-0
Brda Rytel 4 - 12 Radunia Stężyca 30 października 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 3 - 1 Borowiak Czersk 27 października 2021 - 16:30
AP Kościerzyna 1 - 6 Chojniczanka II Chojnice 30 października 2021 - 13:00
AP II Kartuzy 15 - 0 KS Skorzewo 30 października 2021 - 11:00
Szargan Somonino 0 - 6 Santana Wielki Klincz 30 października 2021 - 12:00
Pauza: AP Banino,
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk 4 - 1 AP Kościerzyna 6 listopada 2021 - 11:00
AP Banino 2 - 1 Amator Kiełpino 7 listopada 2021 - 13:30
Wierzyca Stara Kiszewa 21 - 0 Brda Rytel 11 listopada 2021 - 11:00
Santana Wielki Klincz 1 - 3 FC Gowidlino 7 listopada 2021 - 11:00
KS Skorzewo 2 - 1 Szargan Somonino 6 listopada 2021 - 12:00
AP II Kartuzy 2 - 3 Chojniczanka II Chojnice 10 listopada 2021 - 18:30
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel 0 - 9 Santana Wielki Klincz 13 listopada 2021 - 12:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 14 listopada 2021 - 15:00
AP Kościerzyna 1 - 2 AP Banino 13 listopada 2021 - 11:00
AP II Kartuzy 7 - 0 Borowiak Czersk 14 listopada 2021 - 11:00
Szargan Somonino 0 - 6 Chojniczanka II Chojnice 13 listopada 2021 - 09:30
FC Gowidlino 4 - 0 KS Skorzewo 13 listopada 2021 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 19 marca 2022 - 11:00
AP II Kartuzy 6 - 0 AP Banino 16 marca 2022 - 18:00
Brda Rytel 3 - 3 KS Skorzewo 19 marca 2022 - 14:00
Radunia Stężyca 6 - 1 Santana Wielki Klincz 19 marca 2022 - 11:00
AP Kościerzyna 2 - 4 Amator Kiełpino 19 marca 2022 - 11:00
Szargan Somonino 3 - 6 Borowiak Czersk 20 marca 2022 - 11:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka II Chojnice 24 - 0 Brda Rytel 26 marca 2022 - 14:00
Amator Kiełpino 2 - 6 AP II Kartuzy 27 marca 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 1 FC Gowidlino 26 marca 2022 - 13:00
KS Skorzewo 0 - 11 Radunia Stężyca 26 marca 2022 - 13:00
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 27 marca 2022 - 16:00
AP Banino 6 - 1 Szargan Somonino 26 marca 2022 - 11:00
Pauza: AP Kościerzyna,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 6 - 0 Chojniczanka II Chojnice 2 kwietnia 2022 - 18:00
Wierzyca Stara Kiszewa 9 - 0 KS Skorzewo 2 kwietnia 2022 - 11:00
Brda Rytel 6 - 1 Borowiak Czersk 2 kwietnia 2022 - 11:00
FC Gowidlino 2 - 0 AP Banino 3 kwietnia 2022 - 14:00
Szargan Somonino 1 - 1 Amator Kiełpino 3 kwietnia 2022 - 11:00
AP II Kartuzy 11 - 1 AP Kościerzyna 2 kwietnia 2022 - 13:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Banino 3 - 0 Brda Rytel 9 kwietnia 2022 - 13:00
KS Skorzewo 0 - 10 Santana Wielki Klincz 9 kwietnia 2022 - 11:00
AP Kościerzyna 5 - 2 Szargan Somonino 9 kwietnia 2022 - 11:00
Amator Kiełpino 4 - 4 FC Gowidlino 10 kwietnia 2022 - 12:00
Borowiak Czersk 0 - 0 Radunia Stężyca 9 kwietnia 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 10 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: AP II Kartuzy,
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 0 - 18 AP II Kartuzy 13 kwietnia 2022 - 18:00
Wierzyca Stara Kiszewa 8 - 0 Borowiak Czersk 13 kwietnia 2022 - 15:00
Santana Wielki Klincz 3 - 6 Chojniczanka II Chojnice 16 kwietnia 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 14 - 0 AP Banino 14 kwietnia 2022 - 11:00
Brda Rytel 1 - 4 Amator Kiełpino 16 kwietnia 2022 - 11:00
FC Gowidlino 0 - 0 AP Kościerzyna 13 kwietnia 2022 - 16:30
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Kościerzyna 5 - 1 Brda Rytel 23 kwietnia 2022 - 11:00
AP Banino 0 - 15 Wierzyca Stara Kiszewa 23 kwietnia 2022 - 13:00
AP II Kartuzy 5 - 0 FC Gowidlino 24 kwietnia 2022 - 14:00
Amator Kiełpino 0 - 9 Radunia Stężyca 24 kwietnia 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 10 Santana Wielki Klincz 23 kwietnia 2022 - 14:00
Chojniczanka II Chojnice 20 - 0 KS Skorzewo 23 kwietnia 2022 - 14:00
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Skorzewo 2 - 2 Borowiak Czersk 30 kwietnia 2022 - 13:00
Santana Wielki Klincz 6 - 1 AP Banino 4 maja 2022 - 17:00
Wierzyca Stara Kiszewa 10 - 2 Amator Kiełpino 30 kwietnia 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 7 - 0 AP Kościerzyna 30 kwietnia 2022 - 11:00
Brda Rytel 1 - 8 AP II Kartuzy 30 kwietnia 2022 - 11:00
FC Gowidlino 1 - 2 Szargan Somonino 30 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 1 - 2 Brda Rytel 8 maja 2022 - 11:00
AP II Kartuzy 0 - 2 Radunia Stężyca 7 maja 2022 - 11:00
AP Kościerzyna 0 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 7 maja 2022 - 11:00
Amator Kiełpino 2 - 6 Santana Wielki Klincz 8 maja 2022 - 11:00
AP Banino 2 - 1 KS Skorzewo 7 maja 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 2 Chojniczanka II Chojnice 7 maja 2022 - 14:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 13 - 0 Szargan Somonino 14 maja 2022 - 16:00
Brda Rytel 1 - 1 FC Gowidlino 14 maja 2022 - 11:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 AP II Kartuzy 18 maja 2022 - 18:00
Santana Wielki Klincz 3 - 1 AP Kościerzyna 18 maja 2022 - 18:00
KS Skorzewo 1 - 4 Amator Kiełpino 14 maja 2022 - 14:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 AP Banino 14 maja 2022 - 14:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 1 - 14 Chojniczanka II Chojnice 22 maja 2022 - 11:00
AP Banino 2 - 1 Borowiak Czersk 25 maja 2022 - 17:00
FC Gowidlino 0 - 3 Radunia Stężyca 21 maja 2022 - 13:00
Szargan Somonino 3 - 7 Wierzyca Stara Kiszewa 22 maja 2022 - 10:00
AP II Kartuzy 2 - 0 Santana Wielki Klincz 21 maja 2022 - 13:00
AP Kościerzyna 4 - 1 KS Skorzewo 21 maja 2022 - 11:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 2 FC Gowidlino 28 maja 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 8 - 0 Brda Rytel 28 maja 2022 - 16:00
Borowiak Czersk 0 - 2 Amator Kiełpino 29 maja 2022 - 13:30
Chojniczanka II Chojnice 12 - 1 AP Kościerzyna 29 maja 2022 - 11:00
KS Skorzewo 0 - 11 AP II Kartuzy 28 maja 2022 - 13:00
Santana Wielki Klincz 9 - 0 Szargan Somonino 29 maja 2022 - 16:00
Pauza: AP Banino,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Kościerzyna 3 - 0 Borowiak Czersk 4 czerwca 2022 - 11:00
Amator Kiełpino 2 - 2 AP Banino 5 czerwca 2022 - 11:00
Brda Rytel 2 - 6 Wierzyca Stara Kiszewa 4 czerwca 2022 - 11:00
FC Gowidlino 3 - 2 Santana Wielki Klincz 4 czerwca 2022 - 11:00
Szargan Somonino 2 - 2 KS Skorzewo 5 czerwca 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 4 AP II Kartuzy 4 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Santana Wielki Klincz 7 - 1 Brda Rytel 12 czerwca 2022 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 9 Radunia Stężyca 11 czerwca 2022 - 10:00
AP Banino 5 - 4 AP Kościerzyna 12 czerwca 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 10 AP II Kartuzy 11 czerwca 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 0 Szargan Somonino 11 czerwca 2022 - 15:30
KS Skorzewo 2 - 2 FC Gowidlino 11 czerwca 2022 - 13:00
Pauza: Amator Kiełpino, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE