Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 22 60 20 0 2 165 - 15 2 6 2 0 0 5 - 1
2. GKS Kowale AP 22 60 20 0 2 174 - 19 2 0 0 0 2 1 - 5
3. Akademia Sportowa Pomorze 22 51 17 0 5 175 - 51
4. Gedania II Gdańsk 22 43 14 1 7 93 - 60
5. MFS II Gdańsk 22 39 13 0 9 130 - 73
6. Arka II Gdynia SI 22 36 12 0 10 101 - 67
7. Błękitni III Wejherowo 21 34 11 1 9 75 - 113
8. Pomerania Gdańsk 22 20 6 2 14 46 - 78 2 6 2 0 0 7 - 2
9. EX Siedlce Gdańsk 22 20 6 2 14 39 - 104 2 0 0 0 2 2 - 7
10. Piki Gdańsk 22 14 4 2 16 43 - 185
11. Portowiec Gdańsk 21 3 1 0 20 30 - 229
12. Conrad Gdańsk (*) 22 8 2 2 18 28 - 105
* Conrad Gdańsk wycofał się z rozgrywek


Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 2 - 16 MFS II Gdańsk 21 sierpnia 2021 - 14:00
Conrad Gdańsk 1 - 6 Pomerania Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni III Wejherowo 5 - 10 Akademia Sportowa Pomorze 21 sierpnia 2021 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 23 Jaguar II Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 09:30
Portowiec Gdańsk 3 - 17 Gedania II Gdańsk 8 września 2021 - 18:30
Pauza: GKS Kowale AP, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
MFS II Gdańsk 3 - 0 Conrad Gdańsk 1 września 2021 - 14:30
Gedania II Gdańsk 11 - 2 Piki Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 15 - 0 Portowiec Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 09:00
GKS Kowale AP 13 - 0 EX Siedlce Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 14:30
Pomerania Gdańsk 0 - 4 Błękitni III Wejherowo 28 sierpnia 2021 - 17:30
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 3 Arka II Gdynia SI 28 sierpnia 2021 - 09:00
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk 0 - 13 GKS Kowale AP 4 września 2021 - 11:00
Piki Gdańsk 0 - 15 Jaguar II Gdańsk 5 września 2021 - 13:00
Conrad Gdańsk 0 - 0 Gedania II Gdańsk 5 września 2021 - 09:30
Błękitni III Wejherowo 4 - 1 MFS II Gdańsk 5 września 2021 - 11:00
Arka II Gdynia SI 10 - 0 Pomerania Gdańsk 4 września 2021 - 11:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
EX Siedlce Gdańsk 8 - 3 Portowiec Gdańsk 12 września 2021 - 09:30
MFS II Gdańsk 8 - 2 Arka II Gdynia SI 12 września 2021 - 11:00
Gedania II Gdańsk 3 - 2 Błękitni III Wejherowo 12 września 2021 - 13:00
GKS Kowale AP 14 - 0 Piki Gdańsk 12 września 2021 - 09:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Conrad Gdańsk 12 września 2021 - 11:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni III Wejherowo 0 - 16 Jaguar II Gdańsk 18 września 2021 - 12:30
Arka II Gdynia SI 4 - 0 Gedania II Gdańsk 18 września 2021 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 2 Pomerania Gdańsk 18 września 2021 - 17:00
Piki Gdańsk 3 - 3 EX Siedlce Gdańsk 18 września 2021 - 14:00
Conrad Gdańsk 1 - 6 GKS Kowale AP 19 września 2021 - 13:30
Pauza: Portowiec Gdańsk, MFS II Gdańsk,
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 6 - 0 Arka II Gdynia SI 25 września 2021 - 09:00
Portowiec Gdańsk 3 - 10 Piki Gdańsk 26 września 2021 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 2 Conrad Gdańsk 26 września 2021 - 09:30
GKS Kowale AP 12 - 1 Błękitni III Wejherowo 26 września 2021 - 10:00
MFS II Gdańsk 1 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 25 września 2021 - 17:15
Pauza: Pomerania Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 Gedania II Gdańsk 2 października 2021 - 17:00
Pomerania Gdańsk 2 - 3 MFS II Gdańsk 2 października 2021 - 17:30
Conrad Gdańsk 8 - 1 Portowiec Gdańsk 3 października 2021 - 13:30
Błękitni III Wejherowo 3 - 3 EX Siedlce Gdańsk 2 października 2021 - 11:00
Arka II Gdynia SI 2 - 5 GKS Kowale AP 29 września 2021 - 15:30
Pauza: Piki Gdańsk, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 9 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 9 października 2021 - 18:00
Piki Gdańsk 0 - 6 Conrad Gdańsk 9 października 2021 - 14:30
Gedania II Gdańsk 4 - 2 Pomerania Gdańsk 10 października 2021 - 15:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 7 Arka II Gdynia SI 10 października 2021 - 09:30
Portowiec Gdańsk 3 - 8 Błękitni III Wejherowo 10 października 2021 - 15:00
Pauza: MFS II Gdańsk, GKS Kowale AP,
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
MFS II Gdańsk 1 - 5 Gedania II Gdańsk 16 października 2021 - 09:30
Błękitni III Wejherowo 5 - 4 Piki Gdańsk 16 października 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 0 - 3 Jaguar II Gdańsk 16 października 2021 - 17:30
Arka II Gdynia SI 14 - 0 Portowiec Gdańsk 16 października 2021 - 16:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 6 GKS Kowale AP 16 października 2021 - 09:00
Pauza: Conrad Gdańsk, EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 4 - 0 MFS II Gdańsk 23 października 2021 - 16:00
Piki Gdańsk 1 - 6 Arka II Gdynia SI 20 października 2021 - 17:30
Conrad Gdańsk 3 - 10 Błękitni III Wejherowo 24 października 2021 - 09:30
EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 24 października 2021 - 09:30
GKS Kowale AP 4 - 1 Pomerania Gdańsk 24 października 2021 - 15:30
Pauza: Gedania II Gdańsk, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 26 - 0 Portowiec Gdańsk 30 października 2021 - 09:00
Pomerania Gdańsk 5 - 1 EX Siedlce Gdańsk 28 października 2021 - 18:15
MFS II Gdańsk 0 - 8 GKS Kowale AP 27 października 2021 - 17:30
Gedania II Gdańsk 0 - 3 Jaguar II Gdańsk 30 października 2021 - 13:00
Arka II Gdynia SI 3 - 0 Conrad Gdańsk 27 października 2021 - 16:00
Pauza: Błękitni III Wejherowo, Piki Gdańsk,
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 4 - 1 Gedania II Gdańsk 7 listopada 2021 - 12:30
Piki Gdańsk 0 - 11 Akademia Sportowa Pomorze 6 listopada 2021 - 13:30
Portowiec Gdańsk 1 - 7 Pomerania Gdańsk 6 listopada 2021 - 15:00
Błękitni III Wejherowo 5 - 4 Arka II Gdynia SI 3 listopada 2021 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 6 MFS II Gdańsk 7 listopada 2021 - 09:30
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Conrad Gdańsk,
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk 1 - 1 Piki Gdańsk 13 listopada 2021 - 17:30
MFS II Gdańsk 13 - 0 Portowiec Gdańsk 13 listopada 2021 - 09:30
Gedania II Gdańsk 4 - 3 EX Siedlce Gdańsk 13 listopada 2021 - 13:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale AP 9 listopada 2021 - 19:00
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 2 Conrad Gdańsk 13 listopada 2021 - 09:00
Pauza: Arka II Gdynia SI, Błękitni III Wejherowo,
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
MFS II Gdańsk 14 - 0 Piki Gdańsk 20 marca 2022 - 16:30
Pomerania Gdańsk 3 - 3 Conrad Gdańsk 19 marca 2022 - 12:10
Akademia Sportowa Pomorze 12 - 5 Błękitni III Wejherowo 19 marca 2022 - 09:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk 19 marca 2022 - 11:00
Gedania II Gdańsk 6 - 1 Portowiec Gdańsk 19 marca 2022 - 15:00
Pauza: GKS Kowale AP, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Conrad Gdańsk 0 - 19 MFS II Gdańsk 27 marca 2022 - 12:10
Piki Gdańsk 2 - 8 Gedania II Gdańsk 26 marca 2022 - 12:00
Portowiec Gdańsk 1 - 10 Jaguar II Gdańsk 26 marca 2022 - 15:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 2 GKS Kowale AP 27 marca 2022 - 09:30
Błękitni III Wejherowo 3 - 2 Pomerania Gdańsk 26 marca 2022 - 11:00
Arka II Gdynia SI 2 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 26 marca 2022 - 13:30
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 18 - 0 Portowiec Gdańsk 2 kwietnia 2022 - 09:00
Jaguar II Gdańsk 11 - 0 Piki Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 11:00
Gedania II Gdańsk 6 - 1 Conrad Gdańsk 2 kwietnia 2022 - 15:00
MFS II Gdańsk 11 - 2 Błękitni III Wejherowo 2 kwietnia 2022 - 10:00
Pomerania Gdańsk 0 - 6 Arka II Gdynia SI 2 kwietnia 2022 - 12:10
Pauza: EX Siedlce Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk 4 - 6 EX Siedlce Gdańsk 10 kwietnia 2022 - 11:00
Arka II Gdynia SI 7 - 1 MFS II Gdańsk 5 kwietnia 2022 - 15:30
Błękitni III Wejherowo 0 - 5 Gedania II Gdańsk 9 kwietnia 2022 - 11:00
Piki Gdańsk 0 - 16 GKS Kowale AP 11 kwietnia 2022 - 19:00
Conrad Gdańsk 1 - 10 Jaguar II Gdańsk 10 kwietnia 2022 - 11:10
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 10 - 2 Błękitni III Wejherowo 13 kwietnia 2022 - 17:15
Gedania II Gdańsk 8 - 1 Arka II Gdynia SI 16 kwietnia 2022 - 14:30
Pomerania Gdańsk 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 12 kwietnia 2022 - 19:20
EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 Piki Gdańsk 13 kwietnia 2022 - 18:30
GKS Kowale AP 3 - 0 Conrad Gdańsk 14 kwietnia 2022 - 16:30
Pauza: Portowiec Gdańsk, MFS II Gdańsk,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 0 - 3 Jaguar II Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 13:30
Piki Gdańsk 9 - 1 Portowiec Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 12:00
Conrad Gdańsk 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk
Błękitni III Wejherowo 0 - 9 GKS Kowale AP 23 kwietnia 2022 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 5 MFS II Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 09:30
Pauza: Pomerania Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 27 kwietnia 2022 - 16:30
MFS II Gdańsk 4 - 0 Pomerania Gdańsk 30 kwietnia 2022 - 10:00
Portowiec Gdańsk 3 - 0 Conrad Gdańsk
EX Siedlce Gdańsk 2 - 3 Błękitni III Wejherowo 1 maja 2022 - 09:30
GKS Kowale AP 12 - 2 Arka II Gdynia SI 30 kwietnia 2022 - 18:30
Pauza: Piki Gdańsk, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 2 Jaguar II Gdańsk 7 maja 2022 - 09:00
Conrad Gdańsk 0 - 3 Piki Gdańsk
Pomerania Gdańsk 1 - 4 Gedania II Gdańsk 7 maja 2022 - 12:10
Arka II Gdynia SI 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 7 maja 2022 - 13:30
Błękitni III Wejherowo - Portowiec Gdańsk 8 maja 2022 - 11:00
Pauza: MFS II Gdańsk, GKS Kowale AP,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 8 - 2 MFS II Gdańsk 14 maja 2022 - 13:30
Piki Gdańsk 2 - 7 Błękitni III Wejherowo 14 maja 2022 - 12:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Pomerania Gdańsk 15 maja 2022 - 11:00
Portowiec Gdańsk 1 - 8 Arka II Gdynia SI 22 maja 2022 - 13:00
GKS Kowale AP 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 14 maja 2022 - 18:30
Pauza: Conrad Gdańsk, EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
MFS II Gdańsk 2 - 6 Jaguar II Gdańsk 21 maja 2022 - 12:00
Arka II Gdynia SI 11 - 1 Piki Gdańsk 21 maja 2022 - 11:00
Błękitni III Wejherowo 3 - 0 Conrad Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 21 maja 2022 - 17:00
Pomerania Gdańsk 1 - 6 GKS Kowale AP 21 maja 2022 - 12:10
Pauza: Gedania II Gdańsk, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk 2 - 18 Akademia Sportowa Pomorze 28 maja 2022 - 15:00
EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 Pomerania Gdańsk 29 maja 2022 - 09:30
GKS Kowale AP 10 - 1 MFS II Gdańsk 30 maja 2022 - 19:15
Jaguar II Gdańsk 5 - 0 Gedania II Gdańsk 28 maja 2022 - 11:00
Conrad Gdańsk 0 - 3 Arka II Gdynia SI
Pauza: Błękitni III Wejherowo, Piki Gdańsk,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 0 - 8 GKS Kowale AP 4 czerwca 2022 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 18 - 0 Piki Gdańsk 4 czerwca 2022 - 09:00
Pomerania Gdańsk 3 - 1 Portowiec Gdańsk 4 czerwca 2022 - 12:10
Arka II Gdynia SI 1 - 3 Błękitni III Wejherowo 4 czerwca 2022 - 11:00
MFS II Gdańsk 7 - 1 EX Siedlce Gdańsk 4 czerwca 2022 - 12:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Conrad Gdańsk,
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 1 - 7 Pomerania Gdańsk 11 czerwca 2022 - 12:00
Portowiec Gdańsk 2 - 12 MFS II Gdańsk 12 czerwca 2022 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Gedania II Gdańsk 12 czerwca 2022 - 09:30
GKS Kowale AP 0 - 2 Jaguar II Gdańsk 11 czerwca 2022 - 11:00
Conrad Gdańsk 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Arka II Gdynia SI, Błękitni III Wejherowo, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE