Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dragon Pomorze 24 62 20 2 2 124 - 32
2. AP Karol Piątek 24 60 20 0 4 97 - 24
3. Błękitni Wejherowo 24 59 19 2 3 150 - 25
4. Jedynka Reda 24 55 18 1 5 125 - 50
5. KP Gdynia AP 24 43 13 4 7 81 - 55
6. Sztorm Kosakowo 24 36 11 3 10 52 - 54
7. Dragon Bojano 24 35 11 2 11 72 - 49
8. Orkan Rumia 24 32 10 2 12 61 - 74
9. Korona Żelistrzewo 24 28 9 1 14 55 - 88
10. Zatoka Puck 24 21 6 3 15 45 - 85
11. Salos Rumia 24 19 5 4 15 46 - 121
12. Cassubian AP 24 6 2 0 22 21 - 138
13. Kaszuby Połchowo (*) 24 0 0 0 24 12 - 146
* Kaszuby Połchowo wycofały się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo 0 - 4 Jedynka Reda 1 września 2021 - 18:00
Dragon Bojano 4 - 1 Sztorm Kosakowo 8 września 2021 - 18:30
Salos Rumia 2 - 1 Orkan Rumia 21 sierpnia 2021 - 11:00
AP Karol Piątek 3 - 2 Dragon Pomorze 31 sierpnia 2021 - 16:30
Cassubian AP 0 - 7 Zatoka Puck 22 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 5 - 1 KP Gdynia AP 1 września 2021 - 18:30
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 2 - 2 KP Gdynia AP 29 sierpnia 2021 - 13:30
Błękitni Wejherowo 3 - 0 AP Karol Piątek 8 września 2021 - 18:30
Orkan Rumia 5 - 1 Korona Żelistrzewo 29 sierpnia 2021 - 15:00
Dragon Bojano 2 - 2 Salos Rumia 28 sierpnia 2021 - 10:00
Dragon Pomorze 15 - 1 Kaszuby Połchowo 28 sierpnia 2021 - 14:00
Sztorm Kosakowo 3 - 0 Zatoka Puck 29 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: Cassubian AP,
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo 0 - 9 Błękitni Wejherowo 4 września 2021 - 11:00
Salos Rumia 1 - 1 Sztorm Kosakowo 5 września 2021 - 13:30
Korona Żelistrzewo 1 - 3 Dragon Bojano 5 września 2021 - 11:00
AP Karol Piątek 0 - 3 Jedynka Reda 5 września 2021 - 18:00
Cassubian AP 2 - 6 Dragon Pomorze 5 września 2021 - 13:30
KP Gdynia AP 6 - 1 Orkan Rumia 5 września 2021 - 19:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 7 - 1 Zatoka Puck 12 września 2021 - 15:30
Błękitni Wejherowo 20 - 0 Cassubian AP 11 września 2021 - 11:00
Jedynka Reda 20 - 2 Kaszuby Połchowo 12 września 2021 - 13:30
Orkan Rumia 1 - 4 AP Karol Piątek 11 września 2021 - 14:00
Dragon Bojano 5 - 2 KP Gdynia AP 12 września 2021 - 13:30
Salos Rumia 5 - 5 Korona Żelistrzewo 12 września 2021 - 11:30
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Karol Piątek 5 - 0 Dragon Bojano 18 września 2021 - 11:00
Cassubian AP 3 - 8 Jedynka Reda 19 września 2021 - 17:00
Zatoka Puck 1 - 2 Błękitni Wejherowo 18 września 2021 - 13:30
Kaszuby Połchowo 2 - 4 Orkan Rumia 18 września 2021 - 13:30
Korona Żelistrzewo 1 - 2 Sztorm Kosakowo 19 września 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 11 - 2 Salos Rumia 19 września 2021 - 15:00
Pauza: Dragon Pomorze,
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 14 - 0 Kaszuby Połchowo 26 września 2021 - 11:00
Salos Rumia 1 - 4 AP Karol Piątek 25 września 2021 - 10:00
Korona Żelistrzewo 2 - 4 KP Gdynia AP 26 września 2021 - 11:00
Orkan Rumia 3 - 1 Cassubian AP 29 września 2021 - 17:45
Jedynka Reda 7 - 2 Zatoka Puck 26 września 2021 - 13:30
Sztorm Kosakowo 2 - 6 Dragon Pomorze 26 września 2021 - 11:00
Pauza: Błękitni Wejherowo,
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 1 Sztorm Kosakowo 2 października 2021 - 15:00
Zatoka Puck 3 - 3 Orkan Rumia 7 października 2021 - 17:15
Dragon Pomorze 3 - 3 Błękitni Wejherowo 2 października 2021 - 13:30
AP Karol Piątek 4 - 0 Korona Żelistrzewo 2 października 2021 - 15:30
Kaszuby Połchowo 1 - 4 Salos Rumia 2 października 2021 - 11:00
Cassubian AP 0 - 5 Dragon Bojano 2 października 2021 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 1 - 7 Dragon Pomorze 9 października 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 6 - 1 Sztorm Kosakowo 13 października 2021 - 18:45
Dragon Bojano 2 - 2 Zatoka Puck 9 października 2021 - 16:30
Salos Rumia 3 - 1 Cassubian AP 14 października 2021 - 19:30
Korona Żelistrzewo 12 - 0 Kaszuby Połchowo 10 października 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 1 - 6 AP Karol Piątek 10 października 2021 - 15:00
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 5 - 0 Orkan Rumia 16 października 2021 - 16:30
Błękitni Wejherowo 3 - 1 Jedynka Reda 17 października 2021 - 13:30
Zatoka Puck 2 - 2 Salos Rumia 16 października 2021 - 11:00
Cassubian AP 0 - 4 Korona Żelistrzewo 16 października 2021 - 11:00
Kaszuby Połchowo 3 - 4 KP Gdynia AP 16 października 2021 - 11:00
AP Karol Piątek 4 - 0 Sztorm Kosakowo 16 października 2021 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 5 - 2 Cassubian AP 23 października 2021 - 15:00
AP Karol Piątek 11 - 0 Kaszuby Połchowo 23 października 2021 - 14:00
Sztorm Kosakowo 1 - 8 Jedynka Reda 24 października 2021 - 11:00
Orkan Rumia 5 - 1 Błękitni Wejherowo 23 października 2021 - 16:00
Dragon Bojano 1 - 3 Dragon Pomorze 23 października 2021 - 10:00
Korona Żelistrzewo 0 - 1 Zatoka Puck 20 października 2021 - 16:15
Pauza: Salos Rumia,
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 7 - 1 Orkan Rumia 27 października 2021 - 15:00
Kaszuby Połchowo 1 - 6 Sztorm Kosakowo 30 października 2021 - 13:30
Cassubian AP 0 - 5 AP Karol Piątek 28 października 2021 - 16:00
Zatoka Puck 1 - 5 KP Gdynia AP 30 października 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 10 - 2 Salos Rumia 30 października 2021 - 09:00
Błękitni Wejherowo 5 - 0 Dragon Bojano 27 października 2021 - 19:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo 2 - 4 Cassubian AP 6 listopada 2021 - 12:15
Sztorm Kosakowo 4 - 2 Orkan Rumia 7 listopada 2021 - 11:00
Dragon Bojano 2 - 4 Jedynka Reda 10 listopada 2021 - 17:00
Salos Rumia 0 - 10 Błękitni Wejherowo 7 listopada 2021 - 11:30
Korona Żelistrzewo 1 - 8 Dragon Pomorze 6 listopada 2021 - 11:00
AP Karol Piątek 7 - 1 Zatoka Puck 10 listopada 2021 - 14:30
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 3 - 1 Dragon Bojano 20 października 2021 - 17:45
Cassubian AP 1 - 4 Sztorm Kosakowo 22 listopada 2021 - 18:30
Zatoka Puck 7 - 0 Kaszuby Połchowo 13 listopada 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 1 - 1 KP Gdynia AP 11 listopada 2021 - 14:00
Błękitni Wejherowo 11 - 0 Korona Żelistrzewo 13 listopada 2021 - 11:00
Jedynka Reda 5 - 1 Salos Rumia 17 listopada 2021 - 17:00
Pauza: AP Karol Piątek,
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 7 - 2 Korona Żelistrzewo 19 marca 2022 - 14:00
Sztorm Kosakowo 3 - 0 Dragon Bojano 19 marca 2022 - 14:30
Orkan Rumia 3 - 2 Salos Rumia 19 marca 2022 - 11:00
Dragon Pomorze 4 - 3 AP Karol Piątek 19 marca 2022 - 13:00
Zatoka Puck 3 - 1 Cassubian AP 19 marca 2022 - 11:00
KP Gdynia AP 0 - 7 Błękitni Wejherowo 19 marca 2022 - 17:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 1 - 2 Jedynka Reda 26 marca 2022 - 17:00
AP Karol Piątek 2 - 1 Błękitni Wejherowo 26 marca 2022 - 10:00
Korona Żelistrzewo 4 - 1 Orkan Rumia 26 marca 2022 - 11:00
Salos Rumia 1 - 10 Dragon Bojano 27 marca 2022 - 11:30
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Dragon Pomorze
Zatoka Puck 0 - 2 Sztorm Kosakowo 27 marca 2022 - 11:00
Pauza: Cassubian AP,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 3 - 0 Kaszuby Połchowo
Sztorm Kosakowo 4 - 1 Salos Rumia 6 kwietnia 2022 - 17:30
Dragon Bojano 1 - 2 Korona Żelistrzewo 2 kwietnia 2022 - 11:00
Jedynka Reda 0 - 3 AP Karol Piątek 2 kwietnia 2022 - 11:00
Dragon Pomorze 9 - 0 Cassubian AP 2 kwietnia 2022 - 13:00
Orkan Rumia 2 - 2 KP Gdynia AP 2 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 0 - 1 Dragon Pomorze 9 kwietnia 2022 - 11:00
Cassubian AP 1 - 7 Błękitni Wejherowo 20 kwietnia 2022 - 17:00
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Jedynka Reda
AP Karol Piątek 5 - 0 Orkan Rumia 9 kwietnia 2022 - 13:00
KP Gdynia AP 5 - 0 Dragon Bojano 14 maja 2022 - 15:00
Korona Żelistrzewo 2 - 1 Salos Rumia 9 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 1 - 2 AP Karol Piątek 13 kwietnia 2022 - 19:00
Jedynka Reda 6 - 0 Cassubian AP 27 kwietnia 2022 - 17:00
Błękitni Wejherowo 7 - 1 Zatoka Puck 14 kwietnia 2022 - 17:30
Orkan Rumia 3 - 0 Kaszuby Połchowo
Sztorm Kosakowo 1 - 0 Korona Żelistrzewo 13 kwietnia 2022 - 17:00
Salos Rumia 2 - 7 KP Gdynia AP 13 kwietnia 2022 - 17:30
Pauza: Dragon Pomorze,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Dragon Bojano
AP Karol Piątek 6 - 2 Salos Rumia 24 kwietnia 2022 - 10:00
KP Gdynia AP 1 - 2 Korona Żelistrzewo 23 kwietnia 2022 - 17:00
Cassubian AP 0 - 5 Orkan Rumia 23 kwietnia 2022 - 09:00
Zatoka Puck 2 - 6 Jedynka Reda 24 kwietnia 2022 - 11:00
Dragon Pomorze 4 - 1 Sztorm Kosakowo 23 kwietnia 2022 - 12:00
Pauza: Błękitni Wejherowo,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 0 - 0 KP Gdynia AP 30 kwietnia 2022 - 11:00
Orkan Rumia 7 - 0 Zatoka Puck 30 kwietnia 2022 - 15:00
Błękitni Wejherowo 3 - 1 Dragon Pomorze 30 kwietnia 2022 - 13:30
Korona Żelistrzewo 1 - 5 AP Karol Piątek 30 kwietnia 2022 - 14:00
Salos Rumia 3 - 0 Kaszuby Połchowo
Dragon Bojano 3 - 0 Cassubian AP 30 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 3 - 1 Jedynka Reda 7 maja 2022 - 11:00
Sztorm Kosakowo 1 - 1 Błękitni Wejherowo 8 maja 2022 - 17:00
Zatoka Puck 1 - 6 Dragon Bojano 7 maja 2022 - 11:00
Cassubian AP 0 - 4 Salos Rumia 7 maja 2022 - 09:00
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Korona Żelistrzewo
AP Karol Piątek 0 - 3 KP Gdynia AP 8 czerwca 2022 - 18:00
Pauza: Orkan Rumia,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 2 - 6 Dragon Pomorze 15 maja 2022 - 13:30
Jedynka Reda 1 - 6 Błękitni Wejherowo 1 czerwca 2022 - 18:30
Salos Rumia 1 - 4 Zatoka Puck 15 maja 2022 - 11:30
Korona Żelistrzewo 5 - 1 Cassubian AP 14 maja 2022 - 11:00
KP Gdynia AP 3 - 0 Kaszuby Połchowo
Sztorm Kosakowo 0 - 4 AP Karol Piątek 14 maja 2022 - 17:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cassubian AP 1 - 8 KP Gdynia AP 21 maja 2022 - 11:00
Kaszuby Połchowo 0 - 3 AP Karol Piątek
Jedynka Reda 4 - 1 Sztorm Kosakowo 22 maja 2022 - 11:00
Błękitni Wejherowo 8 - 1 Orkan Rumia 22 maja 2022 - 11:00
Dragon Pomorze 2 - 1 Dragon Bojano 8 czerwca 2022 - 18:30
Zatoka Puck 1 - 5 Korona Żelistrzewo 22 maja 2022 - 11:00
Pauza: Salos Rumia,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 5 - 7 Jedynka Reda 29 maja 2022 - 13:30
Sztorm Kosakowo 3 - 0 Kaszuby Połchowo
AP Karol Piątek 6 - 0 Cassubian AP 28 maja 2022 - 11:00
KP Gdynia AP 6 - 2 Zatoka Puck 28 maja 2022 - 15:00
Salos Rumia 1 - 3 Dragon Pomorze 31 maja 2022 - 18:00
Dragon Bojano 3 - 1 Błękitni Wejherowo 28 maja 2022 - 12:30
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cassubian AP 3 - 0 Kaszuby Połchowo
Orkan Rumia 3 - 0 Sztorm Kosakowo 1 czerwca 2022 - 17:40
Jedynka Reda 4 - 2 Dragon Bojano 4 czerwca 2022 - 11:00
Błękitni Wejherowo 15 - 2 Salos Rumia 8 czerwca 2022 - 19:30
Dragon Pomorze 9 - 2 Korona Żelistrzewo 4 czerwca 2022 - 11:00
Zatoka Puck 0 - 5 AP Karol Piątek 4 czerwca 2022 - 10:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 3 - 0 Orkan Rumia 11 czerwca 2022 - 11:00
Sztorm Kosakowo 10 - 0 Cassubian AP 11 czerwca 2022 - 11:00
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Zatoka Puck
KP Gdynia AP 0 - 6 Dragon Pomorze 11 czerwca 2022 - 15:00
Korona Żelistrzewo 0 - 13 Błękitni Wejherowo 11 czerwca 2022 - 11:00
Salos Rumia 1 - 14 Jedynka Reda 10 czerwca 2022 - 18:00
Pauza: AP Karol Piątek, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE