Kolejka 1 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
7 września 2021
7.09 - 17:00 |
U-2 Bytów |
3 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
5 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
6 września 2021
6.09 - 17:00 |
Kolejka 2 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
U-2 Bytów |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
11 września 2021
11.09 - 13:30 |
Junior Football Academy Przechlewo |
10 - 0 |
Bytovia Bytów |
15 września 2021
15.09 - 18:00 |
Kolejka 3 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
18 września 2021
18.09 - 18:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
17 września 2021
17.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
2 - 4 |
U-2 Bytów |
25 września 2021
25.09 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
28 września 2021
28.09 - 17:30 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 7 |
Junior Football Academy Przechlewo |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 6 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 października 2021
5.10 - 17:30 |
Junior Football Academy Przechlewo |
6 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
1 października 2021
1.10 - 17:00 |
U-2 Bytów |
0 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
29 września 2021
29.09 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 4 |
Kolejarz Chojnice |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Kolejka 6 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
8 października 2021
8.10 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
9 października 2021
9.10 - 13:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 4 |
Junior Football Academy Przechlewo |
8 października 2021
8.10 - 16:30 |
Kolejka 7 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
13 października 2021
13.10 - 18:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 4 |
U-2 Bytów |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
5 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 kwietnia 2022
26.04 - 17:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
1 - 1 |
U-2 Bytów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
Bytovia Bytów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Kolejka 9 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 5 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 maja 2022
2.05 - 12:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 8 |
Junior Football Academy Przechlewo |
4 maja 2022
4.05 - 19:00 |
Kolejka 10 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
U-2 Bytów |
10 maja 2022
10.05 - 18:30 |
Chojniczanka Chojnice |
10 - 0 |
Bytovia Bytów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
3 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Kolejka 11 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
Junior Football Academy Przechlewo |
6 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
10 maja 2022
10.05 - 17:30 |
Kolejka 12 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
20 maja 2022
20.05 - 17:45 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 6 |
Junior Football Academy Przechlewo |
25 maja 2022
25.05 - 18:30 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 4 |
U-2 Bytów |
17 maja 2022
17.05 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Kolejka 13 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 3 |
U-2 Bytów |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
5 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Kolejka 14 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
3 czerwca 2022
3.06 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
U-2 Bytów |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
1 czerwca 2022
1.06 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 4 |
Junior Football Academy Przechlewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
|