SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk KS 16 48 16 0 0 118 - 7
2. Grasz Dwumiasto 16 40 13 1 2 105 - 15
3. Orły Dębnica Kaszubska 16 32 10 2 4 66 - 20
4. Lew Lębork 16 27 8 3 5 64 - 37
5. Echo Biesowice 16 20 6 2 8 32 - 46
6. Stal Jezierzyce 16 16 5 1 10 26 - 55 2 6 2 0 0 7 - 3
7. Wybrzeże Objazda 16 16 5 1 10 37 - 79 2 0 0 0 2 3 - 7
8. Anioły Garczegorze 16 9 3 0 13 19 - 117
9. KS Damnica (*) 16 3 1 0 15 9 - 100
* KS Damnica wycofała się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Objazda 0 - 14 Gryf Słupsk KS 28 sierpnia 2021 - 17:00
Lew Lębork 17 - 0 Anioły Garczegorze 29 sierpnia 2021 - 15:00
KS Damnica 0 - 12 Orły Dębnica Kaszubska 2 września 2021 - 17:00
Echo Biesowice 0 - 4 Grasz Dwumiasto 28 sierpnia 2021 - 16:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grasz Dwumiasto 3 - 0 Stal Jezierzyce 5 września 2021 - 11:00
Orły Dębnica Kaszubska 4 - 3 Echo Biesowice 5 września 2021 - 13:00
KS Damnica 2 - 6 Anioły Garczegorze 7 września 2021 - 17:30
Wybrzeże Objazda 4 - 11 Lew Lębork 4 września 2021 - 17:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 0 - 6 Gryf Słupsk KS 12 września 2021 - 11:00
KS Damnica 6 - 4 Wybrzeże Objazda 16 września 2021 - 17:00
Echo Biesowice 2 - 0 Anioły Garczegorze 11 września 2021 - 13:00
Stal Jezierzyce 1 - 4 Orły Dębnica Kaszubska 12 września 2021 - 16:00
Pauza: Grasz Dwumiasto,
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 4 - 2 Grasz Dwumiasto 18 września 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 4 Stal Jezierzyce 18 września 2021 - 11:00
Wybrzeże Objazda 3 - 1 Echo Biesowice 19 września 2021 - 13:00
Lew Lębork 4 - 1 KS Damnica 19 września 2021 - 11:00
Pauza: Orły Dębnica Kaszubska,
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Damnica 0 - 15 Gryf Słupsk KS 23 września 2021 - 17:00
Echo Biesowice 0 - 3 Lew Lębork 26 września 2021 - 14:00
Stal Jezierzyce 5 - 2 Wybrzeże Objazda 26 września 2021 - 16:00
Grasz Dwumiasto 2 - 2 Orły Dębnica Kaszubska 25 września 2021 - 12:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 4 - 0 Orły Dębnica Kaszubska 2 października 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 0 - 10 Grasz Dwumiasto 3 października 2021 - 11:00
Lew Lębork 5 - 0 Stal Jezierzyce 3 października 2021 - 11:00
KS Damnica 0 - 9 Echo Biesowice 2 października 2021 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Echo Biesowice 2 - 13 Gryf Słupsk KS 12 października 2021 - 16:00
Stal Jezierzyce 7 - 0 KS Damnica 11 listopada 2021 - 11:00
Grasz Dwumiasto 13 - 0 Wybrzeże Objazda 9 października 2021 - 11:00
Orły Dębnica Kaszubska 10 - 1 Anioły Garczegorze 10 października 2021 - 13:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 8 - 1 Anioły Garczegorze 16 października 2021 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 8 Orły Dębnica Kaszubska 16 października 2021 - 15:00
Lew Lębork 3 - 5 Grasz Dwumiasto 17 października 2021 - 15:00
Echo Biesowice 1 - 1 Stal Jezierzyce 17 października 2021 - 14:00
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 0 - 13 Gryf Słupsk KS 20 października 2021 - 18:00
Grasz Dwumiasto 19 - 0 KS Damnica 29 września 2021 - 17:00
Orły Dębnica Kaszubska 2 - 2 Lew Lębork 24 października 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze 2 - 7 Wybrzeże Objazda 23 października 2021 - 11:00
Pauza: Echo Biesowice,
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 8 - 1 Wybrzeże Objazda 10 kwietnia 2022 - 13:30
Anioły Garczegorze 1 - 9 Lew Lębork 10 kwietnia 2022 - 11:00
Orły Dębnica Kaszubska 3 - 0 KS Damnica
Grasz Dwumiasto 4 - 0 Echo Biesowice 9 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 1 - 7 Grasz Dwumiasto 13 kwietnia 2022 - 18:00
Echo Biesowice 1 - 0 Orły Dębnica Kaszubska 13 kwietnia 2022 - 17:30
Anioły Garczegorze 3 - 0 KS Damnica
Lew Lębork 1 - 1 Wybrzeże Objazda 15 kwietnia 2022 - 15:30
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 2 - 0 Lew Lębork 23 kwietnia 2022 - 13:30
Wybrzeże Objazda 3 - 0 KS Damnica
Anioły Garczegorze 0 - 3 Echo Biesowice 23 kwietnia 2022 - 11:00
Orły Dębnica Kaszubska 4 - 1 Stal Jezierzyce 23 kwietnia 2022 - 15:00
Pauza: Grasz Dwumiasto,
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grasz Dwumiasto 1 - 2 Gryf Słupsk KS 30 kwietnia 2022 - 11:00
Stal Jezierzyce 0 - 3 Anioły Garczegorze 30 kwietnia 2022 - 14:00
Echo Biesowice 1 - 4 Wybrzeże Objazda 1 maja 2022 - 14:00
KS Damnica 0 - 3 Lew Lębork
Pauza: Orły Dębnica Kaszubska,
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 0 KS Damnica
Lew Lębork 1 - 1 Echo Biesowice 8 maja 2022 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 2 Stal Jezierzyce 18 maja 2022 - 17:00
Orły Dębnica Kaszubska 0 - 3 Grasz Dwumiasto 8 maja 2022 - 11:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orły Dębnica Kaszubska 0 - 1 Gryf Słupsk KS 14 maja 2022 - 14:00
Grasz Dwumiasto 16 - 0 Anioły Garczegorze 14 maja 2022 - 11:00
Stal Jezierzyce 0 - 3 Lew Lębork 14 maja 2022 - 13:00
Echo Biesowice 3 - 0 KS Damnica
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 8 - 0 Echo Biesowice 21 maja 2022 - 13:00
KS Damnica 0 - 3 Stal Jezierzyce
Wybrzeże Objazda 1 - 3 Grasz Dwumiasto 21 maja 2022 - 15:00
Anioły Garczegorze 0 - 10 Orły Dębnica Kaszubska 22 maja 2022 - 11:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze 0 - 14 Gryf Słupsk KS 28 maja 2022 - 11:00
Orły Dębnica Kaszubska 3 - 0 Wybrzeże Objazda 28 maja 2022 - 13:00
Grasz Dwumiasto 10 - 2 Lew Lębork 25 maja 2022 - 19:00
Stal Jezierzyce 1 - 5 Echo Biesowice 28 maja 2022 - 13:00
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 0 Stal Jezierzyce 4 czerwca 2022 - 15:00
KS Damnica 0 - 3 Grasz Dwumiasto
Lew Lębork 0 - 4 Orły Dębnica Kaszubska 4 czerwca 2022 - 15:00
Wybrzeże Objazda 5 - 1 Anioły Garczegorze 2 czerwca 2022 - 18:00
Pauza: Echo Biesowice, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE