Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 5 |
Pomezania II Malbork |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
6 - 2 |
Pogoń Prabuty |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
10 - 0 |
Champions II Kwidzyn |
31 sierpnia 2021
31.08 - 19:15 |
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
1 - 6 |
KP Starogard Gdański |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Pomezania II Malbork |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
4 września 2021
4.09 - 10:30 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Pauza: Champions II Kwidzyn, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
29 września 2021
29.09 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 6 |
Pomezania II Malbork |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Champions II Kwidzyn |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
5 - 3 |
Champions II Kwidzyn |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Pomezania II Malbork |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Champions II Kwidzyn |
7 - 2 |
Pomezania II Malbork |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
GKS Gardeja |
1 - 7 |
Pogoń Prabuty |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania II Malbork |
1 - 0 |
GKS Gardeja |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 6 |
Champions II Kwidzyn |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 5 |
KP Starogard Gdański |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
7 - 4 |
Olimpia Sztum |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Champions II Kwidzyn |
3 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
8 października 2021
8.10 - 16:30 |
GKS Gardeja |
3 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Pomezania II Malbork |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Pogoń Prabuty |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
6 listopada 2021
6.11 - 10:30 |
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Champions II Kwidzyn |
16 października 2021
16.10 - 13:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Pauza: Pomezania II Malbork, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champions II Kwidzyn |
1 - 7 |
Powiśle Dzierzgoń |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
GKS Gardeja |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Pomezania II Malbork |
8 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania II Malbork |
4 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:30 |
Pogoń Prabuty |
2 - 5 |
Olimpia Sztum |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
GKS Gardeja |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Champions II Kwidzyn |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:30 |
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
12 - 0 |
GKS Gardeja |
14 kwietnia 2022
14.04 - 17:45 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 4 |
Pogoń Prabuty |
19 kwietnia 2022
19.04 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Pomezania II Malbork |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Pauza: Champions II Kwidzyn, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
8 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
GKS Gardeja |
6 - 1 |
Champions II Kwidzyn |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champions II Kwidzyn |
3 - 2 |
Pogoń Prabuty |
29 kwietnia 2022
29.04 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 4 |
Pomezania II Malbork |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
6 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 14 |
KP Starogard Gdański |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
4 - 5 |
Champions II Kwidzyn |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 2 |
GKS Gardeja |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
4 - 4 |
Pomezania II Malbork |
15 maja 2022
15.05 - 11:30 |
Champions II Kwidzyn |
5 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
15 maja 2022
15.05 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
4 - 2 |
KP Starogard Gdański |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 8 |
Champions II Kwidzyn |
19 maja 2022
19.05 - 17:30 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 7 |
GKS Gardeja |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
3 - 5 |
Pogoń Prabuty |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
5 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
27 maja 2022
27.05 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 5 |
GKS Gardeja |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Champions II Kwidzyn |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
29 maja 2022
29.05 - 14:30 |
KP Starogard Gdański |
5 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Pauza: Pomezania II Malbork, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 4 |
Champions II Kwidzyn |
5 czerwca 2022
5.06 - 09:30 |
Olimpia Sztum |
3 - 3 |
GKS Gardeja |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 4 |
Pogoń Prabuty |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 2 |
Pomezania II Malbork |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, . |
|