Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
2 - 3 |
Ogniwo Sopot |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
9 - 1 |
Olimpia Osowa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
3 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 września 2021
7.09 - 17:30 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
1 - 11 |
Lechia II Gdańsk |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 - 0 |
Conrad Gdańsk |
4 września 2021
4.09 - 09:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
7 - 3 |
Sparta Gdańsk |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 8 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 września 2021
4.09 - 09:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 3 |
Olimpia Osowa |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
Sparta Gdańsk |
0 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
Conrad Gdańsk |
2 - 3 |
Stoczniowiec Gdańsk |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 - 0 |
Ogniwo Sopot |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
1 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
18 września 2021
18.09 - 09:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
7 - 1 |
Olimpia Osowa |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
4 - 3 |
Conrad Gdańsk |
18 września 2021
18.09 - 15:30 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
5 - 3 |
Ogniwo Sopot |
25 września 2021
25.09 - 08:30 |
Conrad Gdańsk |
7 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
5 - 2 |
Sparta Gdańsk |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
25 września 2021
25.09 - 09:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stoczniowiec Gdańsk |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Conrad Gdańsk |
3 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
Ogniwo Sopot |
2 października 2021
2.10 - 12:45 |
Akademia Sportowa Pomorze |
13 - 0 |
Olimpia Osowa |
2 października 2021
2.10 - 09:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 7 |
Sparta Gdańsk |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 11 |
Stoczniowiec Gdańsk |
9 października 2021
9.10 - 08:30 |
Ogniwo Sopot |
0 - 9 |
Akademia Sportowa Pomorze |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 2 |
Conrad Gdańsk |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
10 - 3 |
Olimpia Osowa |
20 października 2021
20.10 - 19:00 |
Conrad Gdańsk |
4 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
16 października 2021
16.10 - 16:45 |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 1 |
Ogniwo Sopot |
17 października 2021
17.10 - 17:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
6 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 7 |
Conrad Gdańsk |
23 października 2021
23.10 - 08:30 |
Ogniwo Sopot |
2 - 3 |
Sparta Gdańsk |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
23 października 2021
23.10 - 09:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
0 - 5 |
Conrad Gdańsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 12 |
Lechia II Gdańsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 09:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 - 0 |
Sparta Gdańsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 08:30 |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Ogniwo Sopot |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
7 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
13 kwietnia 2022
13.04 - 19:00 |
Conrad Gdańsk |
0 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 kwietnia 2022
12.04 - 20:30 |
Sparta Gdańsk |
4 - 6 |
Stoczniowiec Gdańsk |
13 kwietnia 2022
13.04 - 19:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 - 0 |
Olimpia Osowa |
14 kwietnia 2022
14.04 - 16:00 |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 15 |
Jaguar II Gdańsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 09:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
11 maja 2022
11.05 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 1 |
Sparta Gdańsk |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 5 |
Conrad Gdańsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Ogniwo Sopot |
1 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 2 |
Ogniwo Sopot |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
27 kwietnia 2022
27.04 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
26 kwietnia 2022
26.04 - 20:00 |
Conrad Gdańsk |
4 - 1 |
Sparta Gdańsk |
10 maja 2022
10.05 - 20:15 |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
5 - 3 |
Olimpia Osowa |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
Conrad Gdańsk |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Sparta Gdańsk |
6 - 7 |
Lechia II Gdańsk |
8 maja 2022
8.05 - 09:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
5 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 0 |
Sparta Gdańsk |
19 maja 2022
19.05 - 16:30 |
Lechia II Gdańsk |
7 - 1 |
Conrad Gdańsk |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Ogniwo Sopot |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 9 |
Akademia Sportowa Pomorze |
17 maja 2022
17.05 - 20:15 |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
0 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
9 - 0 |
Olimpia Osowa |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Ogniwo Sopot |
21 maja 2022
21.05 - 09:00 |
Conrad Gdańsk |
0 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
22 maja 2022
22.05 - 11:10 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
21 maja 2022
21.05 - 09:00 |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
3 - 5 |
Sparta Gdańsk |
31 maja 2022
31.05 - 20:15 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 0 |
Conrad Gdańsk |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
28 maja 2022
28.05 - 09:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
6 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Conrad Gdańsk |
13 - 1 |
Olimpia Osowa |
7 czerwca 2022
7.06 - 20:15 |
Sparta Gdańsk |
4 - 1 |
Ogniwo Sopot |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
|