Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Żelki Żelkowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
9 - 2 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
9 września 2021
9.09 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 9 |
Gryf Słupsk KS |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
MKS Debrzno |
1 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
Czarni Czarne |
3 - 6 |
Start Miastko |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Start Miastko |
2 - 7 |
Grasz Dwumiasto |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Żelki Żelkowo |
1 - 11 |
Chojniczanka Chojnice |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 1 |
Pogoń Lębork |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
9 - 3 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
Grasz Dwumiasto |
6 - 2 |
MKS Debrzno |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
2 - 5 |
Start Miastko |
12 września 2021
12.09 - 14:30 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Żelki Żelkowo |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
6 - 0 |
Czarni Czarne |
19 września 2021
19.09 - 13:30 |
Żelki Żelkowo |
2 - 3 |
Grasz Dwumiasto |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 0 |
Start Miastko |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Żelki Żelkowo |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Start Miastko |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
27 września 2021
27.09 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 5 |
Pogoń Lębork |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
5 - 5 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
11 - 0 |
MKS Debrzno |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Żelki Żelkowo |
5 - 1 |
Start Miastko |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 0 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
15 - 0 |
Czarni Czarne |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
5 - 1 |
Grasz Dwumiasto |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
4 - 3 |
Żelki Żelkowo |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Start Miastko |
5 - 9 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
2 - 4 |
Pogoń Lębork |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 7 |
Gryf Słupsk KS |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
0 - 12 |
Grasz Dwumiasto |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
4 - 0 |
Żelki Żelkowo |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
MKS Debrzno |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
10 - 1 |
Start Miastko |
20 października 2021
20.10 - 17:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żelki Żelkowo |
1 - 7 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Grasz Dwumiasto |
4 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
28 października 2021
28.10 - 16:00 |
MKS Debrzno |
0 - 11 |
Pogoń Lębork |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żelki Żelkowo |
1 - 11 |
Pogoń Lębork |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Grasz Dwumiasto |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
10 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Start Miastko |
4 - 5 |
Czarni Czarne |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
6 - 2 |
Start Miastko |
20 kwietnia 2022
20.04 - 18:00 |
Czarni Czarne |
2 - 3 |
MKS Debrzno |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 0 |
Żelki Żelkowo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 15:30 |
Pogoń Lębork |
5 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
4 - 7 |
Pogoń Lębork |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
MKS Debrzno |
0 - 11 |
Grasz Dwumiasto |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Start Miastko |
3 - 5 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Żelki Żelkowo |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 3 |
Pogoń Lębork |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Czarni Czarne |
2 - 5 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
8 - 1 |
Żelki Żelkowo |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Start Miastko |
0 - 14 |
Gryf Słupsk KS |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
9 maja 2022
9.05 - 17:45 |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żelki Żelkowo |
2 - 2 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
MKS Debrzno |
6 - 4 |
Start Miastko |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
7 maja 2022
7.05 - 13:30 |
Pogoń Lębork |
8 - 0 |
Czarni Czarne |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
5 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Start Miastko |
4 - 4 |
Żelki Żelkowo |
16 maja 2022
16.05 - 18:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
1 - 5 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żelki Żelkowo |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
30 maja 2022
30.05 - 18:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 - 0 |
Start Miastko |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
7 - 0 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
22 maja 2022
22.05 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
9 - 1 |
Czarni Czarne |
22 maja 2022
22.05 - 13:30 |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
5 - 1 |
Czarni Czarne |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Żelki Żelkowo |
0 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
MKS Debrzno |
3 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
1 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Start Miastko |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 - 0 |
Żelki Żelkowo |
3 czerwca 2022
3.06 - 16:30 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 8 |
Grasz Dwumiasto |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Czarni Czarne |
4 - 2 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Start Miastko |
4 czerwca 2022
4.06 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
|