Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
20 - 1 |
Pogoń Smętowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 10:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 4 |
DSPN II Kwidzyn |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
9 - 1 |
Orły Tczew |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 6 |
Keramzyt Szprudowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
1 - 13 |
Keramzyt Szprudowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 10:00 |
Olimpia Sztum |
13 - 2 |
Styna Godziszewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:30 |
Orły Tczew |
3 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 sierpnia 2021
29.08 - 10:00 |
DSPN II Kwidzyn |
9 - 3 |
Supra Kwidzyn |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
6 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
9 - 0 |
Pogoń Smętowo |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
4 - 7 |
Pogoń Prabuty |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
DSPN II Kwidzyn |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Styna Godziszewo |
1 - 6 |
Orły Tczew |
2 września 2021
2.09 - 17:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 4 |
Olimpia Sztum |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
2 - 5 |
Olimpia Sztum |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
1 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
DSPN II Kwidzyn |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 września 2021
12.09 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 4 |
Supra Kwidzyn |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
14 - 1 |
Pogoń Smętowo |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
Pogoń Prabuty |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 7 |
DSPN II Kwidzyn |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 7 |
Orły Tczew |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
1 - 7 |
Orły Tczew |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
6 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
26 września 2021
26.09 - 10:00 |
Pogoń Prabuty |
20 - 0 |
Styna Godziszewo |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
7 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
16 - 0 |
Pogoń Smętowo |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Supra Kwidzyn |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 5 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Keramzyt Szprudowo |
5 - 4 |
Pogoń Prabuty |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
DSPN II Kwidzyn |
2 października 2021
2.10 - 13:30 |
Pauza: Orły Tczew, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN II Kwidzyn |
13 - 2 |
Orły Tczew |
10 października 2021
10.10 - 09:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 11 |
Keramzyt Szprudowo |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Supra Kwidzyn |
6 - 0 |
Styna Godziszewo |
10 października 2021
10.10 - 13:30 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 października 2021
12.10 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 - 0 |
Pogoń Smętowo |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
17 października 2021
17.10 - 13:30 |
Keramzyt Szprudowo |
2 - 1 |
Supra Kwidzyn |
17 października 2021
17.10 - 10:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Orły Tczew |
2 - 4 |
Pogoń Prabuty |
16 października 2021
16.10 - 10:00 |
Pauza: DSPN II Kwidzyn, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
2 - 7 |
DSPN II Kwidzyn |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 5 |
Orły Tczew |
23 października 2021
23.10 - 10:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 2 |
Olimpia Sztum |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 3 |
Styna Godziszewo |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Pogoń Smętowo |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
4 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 października 2021
27.10 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 7 |
Wietcisa Skarszewy |
17 listopada 2021
17.11 - 17:30 |
Orły Tczew |
4 - 3 |
Supra Kwidzyn |
6 listopada 2021
6.11 - 09:30 |
DSPN II Kwidzyn |
5 - 0 |
Pogoń Prabuty |
23 września 2021
23.09 - 17:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
1 - 8 |
Pogoń Prabuty |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Orły Tczew |
0 - 8 |
Wietcisa Skarszewy |
27 marca 2022
27.03 - 10:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 marca 2022
26.03 - 10:00 |
Keramzyt Szprudowo |
5 - 5 |
Styna Godziszewo |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Keramzyt Szprudowo |
16 - 1 |
Pogoń Smętowo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 4 |
Olimpia Sztum |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 - 0 |
Orły Tczew |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 6 |
DSPN II Kwidzyn |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Pogoń Prabuty |
5 - 3 |
Supra Kwidzyn |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
7 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Orły Tczew |
3 - 1 |
Styna Godziszewo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 09:30 |
Olimpia Sztum |
2 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 15 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
9 - 1 |
Pogoń Smętowo |
14 kwietnia 2022
14.04 - 18:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 1 |
Orły Tczew |
14 kwietnia 2022
14.04 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
DSPN II Kwidzyn |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 8 |
Pogoń Prabuty |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
0 - 7 |
Supra Kwidzyn |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Pogoń Prabuty |
5 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
13 - 0 |
Styna Godziszewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:30 |
Orły Tczew |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
24 kwietnia 2022
24.04 - 10:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:00 |
Keramzyt Szprudowo |
4 - 2 |
DSPN II Kwidzyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 6 |
Pogoń Prabuty |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Wietcisa Skarszewy |
5 - 3 |
Supra Kwidzyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
1 - 16 |
Wietcisa Skarszewy |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 maja 2022
5.05 - 17:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 3 |
Styna Godziszewo |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Keramzyt Szprudowo |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
8 maja 2022
8.05 - 13:30 |
Pauza: Orły Tczew, |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
1 - 4 |
DSPN II Kwidzyn |
14 maja 2022
14.05 - 09:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
13 maja 2022
13.05 - 17:00 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Styna Godziszewo |
0 - 11 |
Supra Kwidzyn |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
0 - 11 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 maja 2022
20.05 - 17:30 |
Wietcisa Skarszewy |
9 - 3 |
Styna Godziszewo |
30 maja 2022
30.05 - 18:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
21 maja 2022
21.05 - 13:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Prabuty |
11 - 0 |
Orły Tczew |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Pauza: DSPN II Kwidzyn, |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN II Kwidzyn |
14 - 0 |
Pogoń Smętowo |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Orły Tczew |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Olimpia Sztum |
2 - 6 |
Supra Kwidzyn |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
- |
Wietcisa Skarszewy |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 czerwca 2022
1.06 - 17:30 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
0 - 3 |
Styna Godziszewo |
3 czerwca 2022
3.06 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 3 |
Olimpia Sztum |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
6 - 0 |
Orły Tczew |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
7 - 1 |
DSPN II Kwidzyn |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, . |
|