Baner

Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stolem II Gniewino 18 54 18 0 0 123 - 13
2. Sopocka Akademia Piłkarska 18 42 14 0 4 93 - 48 2 6 2 0 0 6 - 3
3. Gedania II Gdańsk 18 42 14 0 4 78 - 30 2 0 0 0 2 3 - 6
4. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 18 31 10 1 7 80 - 50 2 6 2 0 0 8 - 0
5. Jaguar II Gdańsk 18 31 10 1 7 55 - 33 2 0 0 0 2 0 - 8
6. Bałtyk II Gdynia AP 18 28 9 1 8 71 - 52
7. Sparta Gdańsk 18 18 6 0 12 51 - 91
8. Stoczniowiec Gdańsk 18 9 3 0 15 16 - 115
9. KP II Gdynia AP 18 6 2 0 16 20 - 101
10. Akademia Sportowa Pomorze (*) 18 7 2 1 15 31 - 85
* Akademia Sportowa Pomorze wycofała się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 11 Sparta Gdańsk 21 sierpnia 2021 - 11:00
Stolem II Gniewino 1 - 0 Jaguar II Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 11:00
Gedania II Gdańsk 2 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 25 sierpnia 2021 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 11 - 1 KP II Gdynia AP 21 sierpnia 2021 - 09:00
Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 21 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Gdańsk 0 - 8 Stolem II Gniewino 13 października 2021 - 19:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 16:00
Gedania II Gdańsk 5 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 29 sierpnia 2021 - 11:00
KP II Gdynia AP 1 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 29 sierpnia 2021 - 19:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 4 września 2021 - 17:00
Bałtyk II Gdynia AP 1 - 2 Gedania II Gdańsk 4 września 2021 - 17:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 7 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 września 2021 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 7 - 2 Sparta Gdańsk 4 września 2021 - 09:00
Pauza: Stolem II Gniewino, KP II Gdynia AP,
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 2 Sparta Gdańsk 11 września 2021 - 16:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 8 Stolem II Gniewino 12 września 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 15 Bałtyk II Gdynia AP 11 września 2021 - 17:00
KP II Gdynia AP 1 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 9 października 2021 - 17:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 0 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 18 września 2021 - 09:00
Bałtyk II Gdynia AP 4 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 18 września 2021 - 13:00
Stolem II Gniewino 13 - 0 KP II Gdynia AP 19 września 2021 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 6 Gedania II Gdańsk 15 września 2021 - 16:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Sparta Gdańsk,
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 0 - 5 Jaguar II Gdańsk 25 września 2021 - 17:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 8 - 2 Sparta Gdańsk 26 września 2021 - 15:00
Gedania II Gdańsk 2 - 5 Stolem II Gniewino 26 września 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 25 września 2021 - 19:00
vo, na boisku 5-1
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 0 - 1 Gedania II Gdańsk 2 października 2021 - 15:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 11 Bałtyk II Gdynia AP 2 października 2021 - 17:00
Stolem II Gniewino 11 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 3 października 2021 - 11:00
Sparta Gdańsk 6 - 2 KP II Gdynia AP 2 października 2021 - 15:30
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 3 Stolem II Gniewino 10 października 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 9 Jaguar II Gdańsk 9 października 2021 - 09:00
Gedania II Gdańsk 5 - 0 Sparta Gdańsk 10 października 2021 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 8 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 10 października 2021 - 11:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, KP II Gdynia AP,
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 9 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 16 października 2021 - 15:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 11 - 0 KP II Gdynia AP 16 października 2021 - 15:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 11 Sopocka Akademia Piłkarska 16 października 2021 - 14:00
Sparta Gdańsk 4 - 8 Akademia Sportowa Pomorze 17 października 2021 - 11:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, Stolem II Gniewino,
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 14 Stolem II Gniewino 23 października 2021 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 1 KP II Gdynia AP 23 października 2021 - 11:00
Gedania II Gdańsk 5 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 23 października 2021 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 3 Sparta Gdańsk 24 października 2021 - 13:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Gdynia AP 0 - 10 Gedania II Gdańsk 30 października 2021 - 15:00
Stolem II Gniewino 9 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 27 października 2021 - 16:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 30 października 2021 - 15:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 31 października 2021 - 13:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Sparta Gdańsk,
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Gdańsk 3 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 27 marca 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 8 Stolem II Gniewino 27 marca 2022 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Gedania II Gdańsk 26 marca 2022 - 14:00
KP II Gdynia AP 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 26 marca 2022 - 15:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 27 marca 2022 - 17:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem II Gniewino 8 - 0 Sparta Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 3 kwietnia 2022 - 08:45
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Gedania II Gdańsk
Bałtyk II Gdynia AP 3 - 1 KP II Gdynia AP 2 kwietnia 2022 - 09:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Gedania II Gdańsk 5 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 9 kwietnia 2022 - 11:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 13 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 10 kwietnia 2022 - 09:00
Sparta Gdańsk 2 - 5 Jaguar II Gdańsk 9 kwietnia 2022 - 13:30
Pauza: Stolem II Gniewino, KP II Gdynia AP,
Kolejka 15 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Gdańsk 1 - 6 Sopocka Akademia Piłkarska 20 kwietnia 2022 - 19:00
Stolem II Gniewino 3 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 13 kwietnia 2022 - 18:00
Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 4 KP II Gdynia AP 27 kwietnia 2022 - 18:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 0 Jaguar II Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 23 kwietnia 2022 - 11:00
KP II Gdynia AP 1 - 7 Stolem II Gniewino 23 kwietnia 2022 - 11:00
Gedania II Gdańsk 12 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 14:30
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Sparta Gdańsk,
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 1 - 0 KP II Gdynia AP 1 maja 2022 - 09:00
Sparta Gdańsk 2 - 6 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 29 kwietnia 2022 - 20:30
Stolem II Gniewino 7 - 2 Gedania II Gdańsk 4 maja 2022 - 17:30
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 7 maja 2022 - 15:00
Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 7 maja 2022 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Stolem II Gniewino
KP II Gdynia AP 1 - 7 Sparta Gdańsk 7 maja 2022 - 15:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem II Gniewino 8 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 14 maja 2022 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Sparta Gdańsk 1 - 6 Gedania II Gdańsk 14 maja 2022 - 13:30
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 15 maja 2022 - 09:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, KP II Gdynia AP,
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 2 Jaguar II Gdańsk 21 maja 2022 - 17:00
KP II Gdynia AP 0 - 7 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 21 maja 2022 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 22 maja 2022 - 14:30
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Sparta Gdańsk
Pauza: Gedania II Gdańsk, Stolem II Gniewino,
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem II Gniewino 3 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 29 maja 2022 - 15:00
KP II Gdynia AP 1 - 6 Sopocka Akademia Piłkarska 28 maja 2022 - 13:00
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 4 Gedania II Gdańsk 29 maja 2022 - 13:00
Sparta Gdańsk 2 - 7 Bałtyk II Gdynia AP 28 maja 2022 - 12:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 4 - 3 KP II Gdynia AP 19 marca 2022 - 09:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 4 Stolem II Gniewino 4 czerwca 2022 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 Jaguar II Gdańsk 4 czerwca 2022 - 12:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Sparta Gdańsk, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE