Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 11 |
Sparta Gdańsk |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
1 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
25 sierpnia 2021
25.08 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
11 - 1 |
KP II Gdynia AP |
21 sierpnia 2021
21.08 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
0 - 8 |
Stolem II Gniewino |
13 października 2021
13.10 - 19:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
KP II Gdynia AP |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia AP |
29 sierpnia 2021
29.08 - 19:00 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Stoczniowiec Gdańsk, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 7 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
7 - 2 |
Sparta Gdańsk |
4 września 2021
4.09 - 09:00 |
Pauza: Stolem II Gniewino, KP II Gdynia AP, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 2 |
Sparta Gdańsk |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
0 - 8 |
Stolem II Gniewino |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 15 |
Bałtyk II Gdynia AP |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
KP II Gdynia AP |
1 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
9 października 2021
9.10 - 17:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
18 września 2021
18.09 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
4 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Stolem II Gniewino |
13 - 0 |
KP II Gdynia AP |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
15 września 2021
15.09 - 16:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Sparta Gdańsk, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Gdynia AP |
0 - 5 |
Jaguar II Gdańsk |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
8 - 2 |
Sparta Gdańsk |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 5 |
Stolem II Gniewino |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Stoczniowiec Gdańsk |
25 września 2021
25.09 - 19:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 11 |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 października 2021
2.10 - 17:00 |
Stolem II Gniewino |
11 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
6 - 2 |
KP II Gdynia AP |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
0 - 3 |
Stolem II Gniewino |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 9 |
Jaguar II Gdańsk |
9 października 2021
9.10 - 09:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 0 |
Sparta Gdańsk |
10 października 2021
10.10 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, KP II Gdynia AP, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
9 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
11 - 0 |
KP II Gdynia AP |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 11 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Sparta Gdańsk |
4 - 8 |
Akademia Sportowa Pomorze |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, Stolem II Gniewino, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 14 |
Stolem II Gniewino |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 - 1 |
KP II Gdynia AP |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 3 |
Sparta Gdańsk |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Gdynia AP |
0 - 10 |
Gedania II Gdańsk |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Stolem II Gniewino |
9 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
27 października 2021
27.10 - 16:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
3 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Sparta Gdańsk, |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
3 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 8 |
Stolem II Gniewino |
27 marca 2022
27.03 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
KP II Gdynia AP |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
4 - 2 |
Bałtyk II Gdynia AP |
27 marca 2022
27.03 - 17:00 |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem II Gniewino |
8 - 0 |
Sparta Gdańsk |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
5 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 kwietnia 2022
3.04 - 08:45 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
|
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 1 |
KP II Gdynia AP |
2 kwietnia 2022
2.04 - 09:00 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Stoczniowiec Gdańsk, |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gedania II Gdańsk |
5 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
13 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
10 kwietnia 2022
10.04 - 09:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 5 |
Jaguar II Gdańsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:30 |
Pauza: Stolem II Gniewino, KP II Gdynia AP, |
Kolejka 15 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
1 - 6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
20 kwietnia 2022
20.04 - 19:00 |
Stolem II Gniewino |
3 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
13 kwietnia 2022
13.04 - 18:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 4 |
KP II Gdynia AP |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
6 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 4 |
Bałtyk II Gdynia AP |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
KP II Gdynia AP |
1 - 7 |
Stolem II Gniewino |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
12 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:30 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Sparta Gdańsk, |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 0 |
KP II Gdynia AP |
1 maja 2022
1.05 - 09:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 6 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
29 kwietnia 2022
29.04 - 20:30 |
Stolem II Gniewino |
7 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
4 maja 2022
4.05 - 17:30 |
Stoczniowiec Gdańsk |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Stolem II Gniewino |
|
KP II Gdynia AP |
1 - 7 |
Sparta Gdańsk |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem II Gniewino |
8 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
14 maja 2022
14.05 - 13:30 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
6 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
15 maja 2022
15.05 - 09:00 |
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, KP II Gdynia AP, |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
KP II Gdynia AP |
0 - 7 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
22 maja 2022
22.05 - 14:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Sparta Gdańsk |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, Stolem II Gniewino, |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem II Gniewino |
3 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
KP II Gdynia AP |
1 - 6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
1 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 7 |
Bałtyk II Gdynia AP |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
4 - 3 |
KP II Gdynia AP |
19 marca 2022
19.03 - 09:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 4 |
Stolem II Gniewino |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Sparta Gdańsk, . |
|