Baner

Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stolem Gniewino 14 42 14 0 0 123 - 4
2. GOSRiT Luzino 14 33 11 0 3 83 - 24
3. KP Gdynia AP 14 21 7 0 7 31 - 35
4. Klif Chłapowo 14 18 6 0 8 31 - 61 2 3 1 0 1 9 - 8
5. Jedynka II Reda 14 18 6 0 8 39 - 47 2 3 1 0 1 8 - 9
6. Korona Żelistrzewo 14 15 5 0 9 33 - 43
7. Barca Bolszewo 14 12 4 0 10 26 - 68
8. Orkan Rumia 14 9 3 0 11 23 - 107


Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo 13 - 1 Orkan Rumia 1 września 2021 - 17:00
Jedynka II Reda 0 - 3 Stolem Gniewino 29 sierpnia 2021 - 11:00
Barca Bolszewo 0 - 4 KP Gdynia AP 1 września 2021 - 19:30
Pauza: GOSRiT Luzino, Klif Chłapowo,
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 19 - 0 Barca Bolszewo 3 września 2021 - 18:00
Orkan Rumia 2 - 9 Jedynka II Reda 4 września 2021 - 11:30
Klif Chłapowo 4 - 3 KP Gdynia AP 5 września 2021 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 6 - 2 Orkan Rumia 11 września 2021 - 16:00
GOSRiT Luzino 11 - 0 Klif Chłapowo 11 września 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 0 - 6 Stolem Gniewino 3 października 2021 - 17:00
Pauza: Jedynka II Reda, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 3 - 1 KP Gdynia AP 18 września 2021 - 11:30
GOSRiT Luzino 4 - 3 Korona Żelistrzewo 15 września 2021 - 18:00
Klif Chłapowo 0 - 14 Stolem Gniewino 18 września 2021 - 11:00
Pauza: Jedynka II Reda, Barca Bolszewo,
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo 2 - 1 Klif Chłapowo 25 września 2021 - 11:00
Jedynka II Reda 0 - 4 GOSRiT Luzino 25 września 2021 - 13:00
Stolem Gniewino 26 - 0 Orkan Rumia 25 września 2021 - 11:00
Pauza: Barca Bolszewo, KP Gdynia AP,
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 10 - 1 Barca Bolszewo 2 października 2021 - 09:00
Korona Żelistrzewo 6 - 2 Jedynka II Reda 2 października 2021 - 11:00
Klif Chłapowo 2 - 1 Orkan Rumia 2 października 2021 - 11:00
Pauza: KP Gdynia AP, Stolem Gniewino,
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 7 GOSRiT Luzino 9 października 2021 - 15:00
Barca Bolszewo 2 - 3 Korona Żelistrzewo 9 października 2021 - 13:00
Jedynka II Reda 3 - 6 Klif Chłapowo 9 października 2021 - 15:30
Pauza: Orkan Rumia, Stolem Gniewino,
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 1 - 6 Stolem Gniewino 15 października 2021 - 15:00
Korona Żelistrzewo 5 - 1 KP Gdynia AP 16 października 2021 - 11:00
Jedynka II Reda 3 - 7 Barca Bolszewo 16 października 2021 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia, Klif Chłapowo,
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 2 - 10 GOSRiT Luzino 24 października 2021 - 14:00
Barca Bolszewo 3 - 2 Klif Chłapowo 23 października 2021 - 13:00
Stolem Gniewino 9 - 0 Korona Żelistrzewo 7 listopada 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 2 - 1 Jedynka II Reda 24 października 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 5 - 1 Korona Żelistrzewo 10 kwietnia 2022 - 11:30
Stolem Gniewino 3 - 2 Jedynka II Reda 9 kwietnia 2022 - 12:00
KP Gdynia AP 7 - 1 Barca Bolszewo 9 kwietnia 2022 - 15:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Klif Chłapowo,
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 0 - 3 Stolem Gniewino 14 kwietnia 2022 - 18:00
Jedynka II Reda 3 - 2 Orkan Rumia 14 kwietnia 2022 - 18:00
KP Gdynia AP 1 - 0 Klif Chłapowo 6 kwietnia 2022 - 20:30
Pauza: GOSRiT Luzino, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia 3 - 1 Barca Bolszewo 24 kwietnia 2022 - 11:30
Klif Chłapowo 0 - 5 GOSRiT Luzino 23 kwietnia 2022 - 11:00
Stolem Gniewino 3 - 0 KP Gdynia AP 15 maja 2022 - 11:00
Pauza: Jedynka II Reda, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 1 - 0 Orkan Rumia 30 kwietnia 2022 - 19:00
Korona Żelistrzewo 0 - 3 GOSRiT Luzino 30 kwietnia 2022 - 14:00
Stolem Gniewino 11 - 0 Klif Chłapowo 1 maja 2022 - 11:00
Pauza: Jedynka II Reda, Barca Bolszewo,
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Klif Chłapowo 3 - 0 Korona Żelistrzewo 7 maja 2022 - 15:00
GOSRiT Luzino 4 - 1 Jedynka II Reda 7 maja 2022 - 12:00
Orkan Rumia 0 - 11 Stolem Gniewino 8 maja 2022 - 16:00
Pauza: Barca Bolszewo, KP Gdynia AP,
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 0 - 6 GOSRiT Luzino 14 maja 2022 - 10:00
Jedynka II Reda 3 - 0 Korona Żelistrzewo 15 maja 2022 - 14:00
Orkan Rumia 2 - 7 Klif Chłapowo 14 maja 2022 - 11:00
Pauza: KP Gdynia AP, Stolem Gniewino,
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 1 - 2 KP Gdynia AP 20 maja 2022 - 19:00
Korona Żelistrzewo 0 - 3 Barca Bolszewo 21 maja 2022 - 11:00
Klif Chłapowo 3 - 5 Jedynka II Reda 21 maja 2022 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia, Stolem Gniewino,
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 6 - 1 GOSRiT Luzino 26 maja 2022 - 18:00
KP Gdynia AP 3 - 0 Korona Żelistrzewo 28 maja 2022 - 13:00
Barca Bolszewo 2 - 3 Jedynka II Reda 28 maja 2022 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia, Klif Chłapowo,
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 16 - 0 Orkan Rumia 3 czerwca 2022 - 18:00
Klif Chłapowo 3 - 0 Barca Bolszewo 4 czerwca 2022 - 12:00
Korona Żelistrzewo 0 - 3 Stolem Gniewino 4 czerwca 2022 - 11:00
Jedynka II Reda 4 - 3 KP Gdynia AP 4 czerwca 2022 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE