Baner

Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 19 53 17 2 0 102 - 14
2. Arka Gdynia SI 19 51 17 0 2 130 - 11
3. Jantar Ustka 19 49 16 1 2 112 - 23
4. GKS Kowale AP 19 45 15 0 4 73 - 26
5. Chojniczanka Chojnice 19 41 13 2 4 65 - 26
6. Bałtyk Gdynia AP 19 39 12 3 4 111 - 29
7. Jaguar Gdańsk 19 36 11 3 5 54 - 19

8. Pomorzanin Gdynia 31 60 19 3 9 113 - 54
9. DSPN Kwidzyn 31 57 17 6 8 123 - 64
10. Gryf Tczew MKS 31 53 17 2 12 104 - 68
11. Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 47 14 5 12 141 - 65
12. Jedynka Reda 31 46 13 7 11 108 - 66
13. Lew Lębork 31 39 12 3 16 93 - 129
14. Akademia Sportu Kolbudy 31 37 11 4 16 75 - 87
15. Pomezania Malbork 31 36 11 3 17 99 - 95
16. Ósemka Lębork 31 25 8 1 22 102 - 107 2 3 1 0 1 11 - 4
17. Czarni Pruszcz Gdański 31 25 8 1 22 65 - 128 2 3 1 0 1 4 - 11
18. Gwiazda Karsin 31 21 6 3 22 57 - 162
19. KP Starogard Gdański 31 19 6 1 24 44 - 178
20. Gryf Wejherowo 31 0 0 0 31 8 - 428
* Drużyny z miejsc 1-7 rozgrywają nowy terminarz wraz z spadkowiczem - Olimpijczykiem Kwakowo


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 1 - 6 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2021 - 17:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Gwiazda Karsin 25 sierpnia 2021 - 17:30
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Lew Lębork 15 sierpnia 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 0 Jantar Ustka 25 sierpnia 2021 - 15:00
DSPN Kwidzyn 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 25 sierpnia 2021 - 14:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Jedynka Reda 1 września 2021 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 6 Bałtyk Gdynia AP 15 sierpnia 2021 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia SI 24 sierpnia 2021 - 20:30
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Ósemka Lębork 25 sierpnia 2021 - 16:00
GKS Kowale AP 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 5 - 1 Jedynka Reda 18 sierpnia 2021 - 19:00
Bałtyk Gdynia AP 0 - 1 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2021 - 12:00
Ósemka Lębork 11 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 13 października 2021 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 6 Gryf Tczew MKS 18 sierpnia 2021 - 19:15
Gwiazda Karsin 5 - 0 Gryf Wejherowo 18 sierpnia 2021 - 17:00
Lew Lębork 3 - 2 Pomezania Malbork 18 sierpnia 2021 - 17:00
Arka Gdynia SI 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia 2021 - 16:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 2 Pomorzanin Gdynia 1 września 2021 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 DSPN Kwidzyn 18 sierpnia 2021 - 16:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale AP 18 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Gdynia 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 sierpnia 2021 - 19:00
DSPN Kwidzyn 1 - 3 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 7 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 22 sierpnia 2021 - 11:00
Pomezania Malbork 1 - 6 Arka Gdynia SI 22 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Lew Lębork 31 sierpnia 2021 - 17:30
Gryf Tczew MKS 11 - 2 Gwiazda Karsin 22 sierpnia 2021 - 15:30
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Ósemka Lębork 21 sierpnia 2021 - 13:00
Jedynka Reda 3 - 3 Bałtyk Gdynia AP 21 sierpnia 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 2 - 5 Jantar Ustka 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin 1 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2021 - 15:00
Lew Lębork 1 - 4 Gryf Tczew MKS 29 sierpnia 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 18 - 0 Gryf Wejherowo 29 sierpnia 2021 - 18:30
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 1 Pomezania Malbork 28 sierpnia 2021 - 14:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 29 sierpnia 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk 4 - 2 Pomorzanin Gdynia 28 sierpnia 2021 - 09:00
Jantar Ustka 5 - 2 Bałtyk Gdynia AP 28 sierpnia 2021 - 13:00
Ósemka Lębork 1 - 6 Jedynka Reda 28 sierpnia 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Jaguar Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 4 - 0 DSPN Kwidzyn 29 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 września 2021 - 13:25
Gryf Wejherowo 0 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 4 września 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 0 - 8 Arka Gdynia SI 5 września 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Lew Lębork 4 września 2021 - 15:00
Jaguar Gdańsk 6 - 0 Gwiazda Karsin 4 września 2021 - 13:00
Jedynka Reda 6 - 2 KP Starogard Gdański 4 września 2021 - 18:00
Bałtyk Gdynia AP 6 - 1 Ósemka Lębork 4 września 2021 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gedania Gdańsk 5 września 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 2 - 1 Jantar Ustka 5 września 2021 - 13:00
Pomorzanin Gdynia 2 - 3 GKS Kowale AP 5 września 2021 - 09:00
Kolejka 6 - 8. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 8 września 2021 - 17:30
Lew Lębork 0 - 7 Jaguar Gdańsk 8 września 2021 - 17:00
Jantar Ustka 4 - 1 Ósemka Lębork 8 września 2021 - 18:00
KP Starogard Gdański 0 - 0 Bałtyk Gdynia AP 7 września 2021 - 19:15
Gwiazda Karsin 1 - 1 Jedynka Reda 8 września 2021 - 18:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2021 - 16:00
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 3 Gryf Tczew MKS 7 września 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 - 0 Gryf Wejherowo 8 września 2021 - 18:00
Gedania Gdańsk 7 - 0 Pomezania Malbork 8 września 2021 - 15:00
DSPN Kwidzyn 5 - 2 Pomorzanin Gdynia 8 września 2021 - 17:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 września 2021 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 2 - 4 Jantar Ustka 12 września 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 DSPN Kwidzyn 11 września 2021 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 6 GKS Kowale AP 12 września 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 19 Gedania Gdańsk 11 września 2021 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 11 września 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia SI 11 września 2021 - 16:00
Jedynka Reda 1 - 1 Lew Lębork 12 września 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 11 - 0 Gwiazda Karsin 12 września 2021 - 11:00
Ósemka Lębork 5 - 6 KP Starogard Gdański 11 września 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 4 Jaguar Gdańsk 13 października 2021 - 16:00
Jantar Ustka 13 - 0 KP Starogard Gdański 19 września 2021 - 17:30
Gwiazda Karsin 0 - 4 Ósemka Lębork 18 września 2021 - 10:00
Lew Lębork 1 - 10 Bałtyk Gdynia AP 19 września 2021 - 15:00
Arka Gdynia SI 6 - 1 Jedynka Reda 18 września 2021 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 września 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Gryf Tczew MKS 19 września 2021 - 19:00
DSPN Kwidzyn 5 - 1 Pomezania Malbork 18 września 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 9 - 0 Gryf Wejherowo 19 września 2021 - 13:00
Kolejka 9 - 22. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 września 2021 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 4 Jantar Ustka 21 września 2021 - 18:30
Pomezania Malbork 3 - 6 Pomorzanin Gdynia 29 września 2021 - 16:00
Gryf Wejherowo 1 - 18 DSPN Kwidzyn 22 września 2021 - 16:00
Gryf Tczew MKS 0 - 4 GKS Kowale AP 22 września 2021 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 7 Gedania Gdańsk 22 września 2021 - 16:00
Jedynka Reda 0 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 28 września 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 2 Arka Gdynia SI 22 września 2021 - 17:30
Ósemka Lębork 3 - 3 Lew Lębork 22 września 2021 - 17:00
KP Starogard Gdański 4 - 1 Gwiazda Karsin 21 września 2021 - 19:15
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 4 - 1 Jaguar Gdańsk 26 września 2021 - 19:00
DSPN Kwidzyn 2 - 1 Gryf Tczew MKS 25 września 2021 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 3 - 0 Gryf Wejherowo 26 września 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pomezania Malbork 25 września 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Jedynka Reda 26 września 2021 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 6 Bałtyk Gdynia AP 26 września 2021 - 17:00
Arka Gdynia SI 7 - 0 Ósemka Lębork 25 września 2021 - 13:30
Lew Lębork 9 - 1 KP Starogard Gdański 26 września 2021 - 15:00
Jantar Ustka 11 - 0 Gwiazda Karsin 25 września 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 września 2021 - 16:30
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 13 Chojniczanka Chojnice 2 października 2021 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 6 Jantar Ustka 3 października 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 4 Pomorzanin Gdynia 2 października 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 DSPN Kwidzyn 2 października 2021 - 14:00
Jaguar Gdańsk 0 - 1 GKS Kowale AP 2 października 2021 - 09:00
Jedynka Reda 2 - 4 Gedania Gdańsk 3 października 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 października 2021 - 11:00
Ósemka Lębork 5 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 3 października 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 16 Arka Gdynia SI 3 października 2021 - 13:00
Gwiazda Karsin 6 - 2 Lew Lębork 2 października 2021 - 10:00
Kolejka 12 - 6. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 4 - 3 Jedynka Reda 6 października 2021 - 15:30
DSPN Kwidzyn 0 - 0 Jaguar Gdańsk 6 października 2021 - 16:00
Pomezania Malbork 12 - 0 Gryf Wejherowo 6 października 2021 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Gryf Tczew MKS 6 października 2021 - 18:30
Arka Gdynia SI 3 - 0 Gwiazda Karsin 6 października 2021 - 16:00
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 0 KP Starogard Gdański 5 października 2021 - 16:45
Jantar Ustka 16 - 1 Lew Lębork 6 października 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Ósemka Lębork 6 października 2021 - 16:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 6 października 2021 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 7 października 2021 - 19:00
Kolejka 13 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 października 2021 - 13:00
Gwiazda Karsin 3 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 10 października 2021 - 11:00
Lew Lębork 0 - 13 Arka Gdynia SI 10 października 2021 - 13:00
Jedynka Reda 1 - 0 DSPN Kwidzyn 9 października 2021 - 13:30
Ósemka Lębork 1 - 5 Gedania Gdańsk 9 października 2021 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 9 października 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Pomezania Malbork 9 października 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 19 Jantar Ustka 10 października 2021 - 13:30
Bałtyk Gdynia AP 3 - 5 GKS Kowale AP 9 października 2021 - 19:00
Jaguar Gdańsk 2 - 2 Pomorzanin Gdynia 10 października 2021 - 16:00
Kolejka 14 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 1 Gwiazda Karsin 16 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 4 Arka Gdynia SI 17 października 2021 - 13:30
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 1 Lew Lębork 16 października 2021 - 16:00
Gedania Gdańsk 11 - 0 KP Starogard Gdański 16 października 2021 - 13:00
DSPN Kwidzyn 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 16 października 2021 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 7 - 0 Jedynka Reda 17 października 2021 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Jaguar Gdańsk 16 października 2021 - 14:00
Pomezania Malbork 6 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 17 października 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 14 Gryf Tczew MKS 17 października 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 3 - 0 Ósemka Lębork 17 października 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 3 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 października 2021 - 15:00
Arka Gdynia SI 5 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 23 października 2021 - 13:30
KP Starogard Gdański 0 - 4 GKS Kowale AP 23 października 2021 - 13:00
Ósemka Lębork 1 - 3 DSPN Kwidzyn 23 października 2021 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 5 - 2 Pomorzanin Gdynia 23 października 2021 - 17:00
Jedynka Reda 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 23 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork 23 października 2021 - 20:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Gryf Wejherowo 23 października 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 0 - 4 Jantar Ustka 23 października 2021 - 15:00
Gwiazda Karsin 0 - 8 Gedania Gdańsk 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 16 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 7 - 2 Gwiazda Karsin 30 października 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 20 listopada 2021 - 09:15
Jantar Ustka 2 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 27 października 2021 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 6 Arka Gdynia SI 30 października 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 10 - 0 Lew Lębork 27 października 2021 - 15:00
DSPN Kwidzyn 4 - 0 KP Starogard Gdański 26 października 2021 - 15:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 28 października 2021 - 18:30
Pomezania Malbork 4 - 1 Jedynka Reda 27 października 2021 - 15:00
Gryf Wejherowo 0 - 11 Jaguar Gdańsk 30 października 2021 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 1 - 0 Ósemka Lębork 30 października 2021 - 09:00
Kolejka 17 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 listopada 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 1 Gedania Gdańsk 6 listopada 2021 - 13:30
Lew Lębork 0 - 8 GKS Kowale AP 6 listopada 2021 - 13:00
Gwiazda Karsin 2 - 6 DSPN Kwidzyn 7 listopada 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 5 Pomorzanin Gdynia 6 listopada 2021 - 10:00
Ósemka Lębork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2021 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 5 - 1 Pomezania Malbork 6 listopada 2021 - 13:00
Jedynka Reda 16 - 0 Gryf Wejherowo 6 listopada 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Gryf Tczew MKS 6 listopada 2021 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 4 Jantar Ustka 6 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 18 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 1 - 3 Arka Gdynia SI 11 listopada 2021 - 12:00
Pomorzanin Gdynia 8 - 1 Gwiazda Karsin 11 listopada 2021 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Jaguar Gdańsk 11 listopada 2021 - 11:00
Jantar Ustka 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 listopada 2021 - 13:30
Gedania Gdańsk 5 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 11 listopada 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 8 - 0 Lew Lębork 11 listopada 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 8 Chojniczanka Chojnice 10 listopada 2021 - 19:30
Pomezania Malbork 3 - 5 Ósemka Lębork 11 listopada 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 33 Bałtyk Gdynia AP 11 listopada 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Jedynka Reda 11 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 19 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 1 - 2 Jantar Ustka 14 listopada 2021 - 19:00
Bałtyk Gdynia AP 9 - 1 Gryf Tczew MKS 14 listopada 2021 - 11:00
Jedynka Reda 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 13 listopada 2021 - 11:00
Ósemka Lębork 23 - 0 Gryf Wejherowo 14 listopada 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork 14 listopada 2021 - 11:00
Gwiazda Karsin 3 - 11 Chojniczanka Chojnice 14 listopada 2021 - 11:00
Lew Lębork 0 - 6 Pomorzanin Gdynia 13 listopada 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 10 - 1 DSPN Kwidzyn 14 listopada 2021 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 2 GKS Kowale AP 14 listopada 2021 - 10:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Gedania Gdańsk 14 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 16 - 0 Gryf Wejherowo 19 marca 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 8 - 0 Gwiazda Karsin 19 marca 2022 - 14:00
Lew Lębork 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 19 marca 2022 - 15:00
Jedynka Reda 5 - 0 KP Starogard Gdański 19 marca 2022 - 11:00
Ósemka Lębork 1 - 4 Pomezania Malbork 19 marca 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 19 marca 2022 - 15:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 marca 2022 - 11:00
KP Starogard Gdański 4 - 3 Ósemka Lębork 27 marca 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Jedynka Reda 27 marca 2022 - 11:00
Gwiazda Karsin 2 - 1 Lew Lębork 26 marca 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 12 Gryf Tczew MKS 26 marca 2022 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 6 - 0 DSPN Kwidzyn 27 marca 2022 - 11:00
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Pomorzanin Gdynia 2 kwietnia 2022 - 11:00
Lew Lębork 27 - 0 Gryf Wejherowo 3 kwietnia 2022 - 15:00
Jedynka Reda 7 - 2 Gwiazda Karsin 3 kwietnia 2022 - 14:00
Ósemka Lębork 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 2 kwietnia 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 0 KP Starogard Gdański 2 kwietnia 2022 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 4 Pomezania Malbork 3 kwietnia 2022 - 13:00
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 1 - 12 Akademia Sportu Kolbudy 9 kwietnia 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 9 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 kwietnia 2022 - 11:00
Gwiazda Karsin 3 - 1 Ósemka Lębork 9 kwietnia 2022 - 10:00
Gryf Wejherowo 0 - 17 Jedynka Reda 10 kwietnia 2022 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 8 - 3 Lew Lębork 10 kwietnia 2022 - 11:00
DSPN Kwidzyn 1 - 0 Gryf Tczew MKS 9 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 24 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 1 - 2 DSPN Kwidzyn 27 kwietnia 2022 - 17:00
Jedynka Reda 0 - 1 Pomorzanin Gdynia 14 kwietnia 2022 - 12:00
Ósemka Lębork 17 - 0 Gryf Wejherowo 14 kwietnia 2022 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Gwiazda Karsin 13 kwietnia 2022 - 19:00
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2022 - 17:45
Pomezania Malbork 14 - 0 KP Starogard Gdański 14 kwietnia 2022 - 14:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 5 Pomezania Malbork 23 kwietnia 2022 - 11:00
Gwiazda Karsin 2 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 24 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 22 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 4 - 1 Ósemka Lębork 24 kwietnia 2022 - 11:00
DSPN Kwidzyn 2 - 2 Jedynka Reda 23 kwietnia 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 4 Lew Lębork 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 7 - 1 Gryf Tczew MKS 30 kwietnia 2022 - 11:00
Ósemka Lębork 4 - 8 DSPN Kwidzyn 30 kwietnia 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Pomorzanin Gdynia 29 kwietnia 2022 - 19:15
Akademia Sportu Kolbudy 14 - 0 Gryf Wejherowo 30 kwietnia 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 4 - 2 Gwiazda Karsin 1 maja 2022 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 9 Czarni Pruszcz Gdański 30 kwietnia 2022 - 15:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 27 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin 5 - 1 KP Starogard Gdański 7 maja 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 12 Pomezania Malbork 8 maja 2022 - 13:30
Pomorzanin Gdynia 5 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 8 maja 2022 - 11:00
DSPN Kwidzyn 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 maja 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 6 - 2 Ósemka Lębork 7 maja 2022 - 14:00
Lew Lębork 2 - 6 Jedynka Reda 8 maja 2022 - 16:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ósemka Lębork 2 - 3 Lew Lębork 14 maja 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Gryf Tczew MKS 15 maja 2022 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 6 - 4 DSPN Kwidzyn 8 czerwca 2022 - 18:30
Pomezania Malbork 3 - 3 Pomorzanin Gdynia 14 maja 2022 - 11:00
KP Starogard Gdański 9 - 0 Gryf Wejherowo 14 maja 2022 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Gwiazda Karsin 15 maja 2022 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 12 Czarni Pruszcz Gdański 22 maja 2022 - 13:30
Pomorzanin Gdynia 3 - 0 KP Starogard Gdański 22 maja 2022 - 13:00
DSPN Kwidzyn 3 - 2 Pomezania Malbork 21 maja 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 21 maja 2022 - 11:00
Lew Lębork 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 maja 2022 - 15:00
Jedynka Reda 4 - 0 Ósemka Lębork 22 maja 2022 - 16:30
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Jedynka Reda 28 maja 2022 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 3 Lew Lębork 28 maja 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 1 Gryf Tczew MKS 29 maja 2022 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 12 DSPN Kwidzyn 29 maja 2022 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pomorzanin Gdynia 29 maja 2022 - 11:00
Gwiazda Karsin 8 - 2 Gryf Wejherowo 1 czerwca 2022 - 18:00
Pauza: Ósemka Lębork,
Kolejka 31 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Gdynia 9 - 1 Gwiazda Karsin 5 czerwca 2022 - 09:00
DSPN Kwidzyn 7 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 czerwca 2022 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 KP Starogard Gdański 4 czerwca 2022 - 11:00
Lew Lębork 5 - 2 Pomezania Malbork 4 czerwca 2022 - 11:00
Jedynka Reda 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 5 czerwca 2022 - 19:00
Ósemka Lębork 3 - 11 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 czerwca 2022 - 15:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 32 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ósemka Lębork 3 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 11 czerwca 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Jedynka Reda 12 czerwca 2022 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 5 Lew Lębork 12 czerwca 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 7 Gryf Tczew MKS 12 czerwca 2022 - 11:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 DSPN Kwidzyn 12 czerwca 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 2 - 13 Pomorzanin Gdynia 12 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE