Baner

Pomorska Liga Juniorów Młodszych B2 - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 24 63 21 0 3 145 - 23
2. Bałtyk Gdynia AP 24 54 17 3 4 95 - 36
3. GOSRiT Luzino 24 52 17 1 6 80 - 41
4. Gedania Gdańsk 24 51 17 0 7 112 - 52
5. Radunia Stężyca 24 49 16 1 7 93 - 36
6. Jaguar Gdańsk 24 42 14 0 10 88 - 51
7. Gryf Słupsk KS 24 37 12 1 11 57 - 62
8. Akademia Sportowa Pomorze 23 36 12 0 11 81 - 72
9. Zatoka Puck 24 26 8 2 14 55 - 83
10. Salos Słupsk 24 20 6 2 16 46 - 116
11. Piki Gdańsk 24 19 6 1 17 49 - 102
12. FC Gowidlino 24 8 2 2 20 20 - 163
13. Lew Lębork (*) 23 1 0 1 22 17 - 101
* Lew Lębork wycofał się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 4 - 1 FC Gowidlino 9 września 2021 - 18:00
Salos Słupsk 0 - 6 Gryf Tczew MKS 14 sierpnia 2021 - 11:30
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Radunia Stężyca 14 sierpnia 2021 - 17:00
Lew Lębork 2 - 4 Gedania Gdańsk 14 sierpnia 2021 - 13:00
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Gryf Słupsk KS 31 sierpnia 2021 - 19:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Zatoka Puck, GOSRiT Luzino,
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 4 Gryf Słupsk KS 21 sierpnia 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 5 - 1 Jaguar Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 17:30
Zatoka Puck 5 - 1 Lew Lębork 21 sierpnia 2021 - 14:00
Gryf Tczew MKS 7 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 21 sierpnia 2021 - 11:00
Piki Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia AP 21 sierpnia 2021 - 12:15
Pauza: GOSRiT Luzino, Salos Słupsk, Radunia Stężyca,
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 13 - 1 FC Gowidlino 28 sierpnia 2021 - 13:00
GOSRiT Luzino 9 - 0 Piki Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 11:00
Lew Lębork 1 - 6 Radunia Stężyca 28 sierpnia 2021 - 13:00
Jaguar Gdańsk 3 - 4 Zatoka Puck 28 sierpnia 2021 - 16:00
Gryf Słupsk KS 3 - 5 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 15:00
Pauza: Salos Słupsk, Gryf Tczew MKS, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 6 Gedania Gdańsk 1 września 2021 - 16:00
Zatoka Puck 1 - 2 Gryf Słupsk KS 7 września 2021 - 18:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Jaguar Gdańsk 4 września 2021 - 14:30
vo, na boisku 2-1
Gryf Tczew MKS 11 - 1 Lew Lębork 4 września 2021 - 12:30
Piki Gdańsk 2 - 3 Salos Słupsk 5 września 2021 - 11:15
Bałtyk Gdynia AP 3 - 1 GOSRiT Luzino 4 września 2021 - 19:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 6 - 0 FC Gowidlino 12 września 2021 - 11:00
Salos Słupsk 3 - 3 Bałtyk Gdynia AP 11 września 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 1 Piki Gdańsk 11 września 2021 - 19:00
Jaguar Gdańsk 1 - 2 Gryf Tczew MKS 10 września 2021 - 18:30
Gryf Słupsk KS 1 - 0 Radunia Stężyca 14 września 2021 - 14:00
Gedania Gdańsk 5 - 2 Zatoka Puck 11 września 2021 - 16:30
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 6 Zatoka Puck 18 września 2021 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Gedania Gdańsk 18 września 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 5 - 0 Gryf Słupsk KS 18 września 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 19 września 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 1 - 1 Salos Słupsk 14 września 2021 - 16:00
Pauza: Lew Lębork, Piki Gdańsk, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Słupsk 4 - 2 FC Gowidlino 25 września 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 GOSRiT Luzino 25 września 2021 - 17:00
Lew Lębork 2 - 3 Piki Gdańsk 25 września 2021 - 13:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Gryf Tczew MKS 29 września 2021 - 15:00
Zatoka Puck 2 - 2 Radunia Stężyca 25 września 2021 - 15:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 10 Radunia Stężyca 2 października 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 11 - 0 Zatoka Puck 2 października 2021 - 11:00
Piki Gdańsk 2 - 3 Jaguar Gdańsk 2 października 2021 - 12:15
Bałtyk Gdynia AP 6 - 0 Lew Lębork 3 października 2021 - 13:00
Salos Słupsk 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 2 października 2021 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, GOSRiT Luzino, Gedania Gdańsk,
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 FC Gowidlino 9 października 2021 - 19:00
Lew Lębork 3 - 5 GOSRiT Luzino 9 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 4 Bałtyk Gdynia AP 9 października 2021 - 18:00
Gryf Słupsk KS 6 - 2 Piki Gdańsk 10 października 2021 - 13:30
Radunia Stężyca 0 - 4 Gryf Tczew MKS 9 października 2021 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Zatoka Puck, Salos Słupsk,
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 6 Gryf Tczew MKS 16 października 2021 - 13:00
Piki Gdańsk 2 - 3 Gedania Gdańsk 16 października 2021 - 13:45
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Gryf Słupsk KS 17 października 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 2 Jaguar Gdańsk 16 października 2021 - 13:30
Salos Słupsk 3 - 1 Lew Lębork 16 października 2021 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck, Akademia Sportowa Pomorze, Radunia Stężyca,
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 3 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 23 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 7 - 1 Salos Słupsk 23 października 2021 - 18:00
Gryf Słupsk KS 4 - 0 GOSRiT Luzino 23 października 2021 - 16:30
Gedania Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia AP 30 października 2021 - 17:00
Zatoka Puck 4 - 2 Piki Gdańsk 23 października 2021 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca, Gryf Tczew MKS, FC Gowidlino,
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 1 - 5 Radunia Stężyca 27 października 2021 - 17:30
Bałtyk Gdynia AP 6 - 0 Zatoka Puck 27 października 2021 - 15:00
GOSRiT Luzino 2 - 0 Gedania Gdańsk 28 października 2021 - 15:00
Gryf Słupsk KS 2 - 0 Salos Słupsk 4 listopada 2021 - 12:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 5 Jaguar Gdańsk 27 października 2021 - 15:00
Pauza: Gryf Tczew MKS, Lew Lębork, FC Gowidlino,
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 1 - 1 FC Gowidlino 7 listopada 2021 - 11:00
Gryf Słupsk KS 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 20 listopada 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 9 - 0 Salos Słupsk 6 listopada 2021 - 13:00
Zatoka Puck 1 - 4 GOSRiT Luzino 6 listopada 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP 6 listopada 2021 - 14:30
Gryf Tczew MKS 12 - 3 Piki Gdańsk 7 listopada 2021 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 4 Gryf Tczew MKS 11 listopada 2021 - 17:30
Radunia Stężyca 3 - 1 GOSRiT Luzino 17 listopada 2021 - 18:00
Salos Słupsk 1 - 3 Zatoka Puck 10 października 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 3 Gedania Gdańsk 11 listopada 2021 - 09:00
Lew Lębork 1 - 13 Jaguar Gdańsk 11 listopada 2021 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino, Gryf Słupsk KS, Piki Gdańsk,
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 10 - 0 FC Gowidlino 14 listopada 2021 - 17:00
Gryf Słupsk KS 5 - 1 Lew Lębork 14 listopada 2021 - 17:00
Zatoka Puck 2 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 14 listopada 2021 - 14:00
Radunia Stężyca 3 - 1 Salos Słupsk 14 listopada 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 0 - 3 GOSRiT Luzino 14 listopada 2021 - 11:00
vo, na boisku 4-1
Pauza: Piki Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP, Gedania Gdańsk,
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 1 Piki Gdańsk 19 marca 2022 - 13:00
Gryf Tczew MKS 14 - 0 Salos Słupsk 19 marca 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 7 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 19 marca 2022 - 15:30
Gedania Gdańsk 3 - 0 Lew Lębork
Gryf Słupsk KS 0 - 3 Jaguar Gdańsk 19 marca 2022 - 17:30
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Zatoka Puck, GOSRiT Luzino,
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 2 - 2 FC Gowidlino 27 marca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 6 - 1 Gedania Gdańsk 27 marca 2022 - 15:00
Lew Lębork 0 - 3 Zatoka Puck
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Gryf Tczew MKS 26 marca 2022 - 17:00
Bałtyk Gdynia AP 9 - 1 Piki Gdańsk 27 marca 2022 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Salos Słupsk, Radunia Stężyca,
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 7 Bałtyk Gdynia AP 2 kwietnia 2022 - 16:00
Piki Gdańsk 2 - 8 GOSRiT Luzino 3 kwietnia 2022 - 11:15
Radunia Stężyca 3 - 0 Lew Lębork
Zatoka Puck 1 - 7 Jaguar Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 5 - 4 Gryf Słupsk KS 2 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Salos Słupsk, Gryf Tczew MKS, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 14 - 2 FC Gowidlino 9 kwietnia 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 3 - 2 Zatoka Puck 20 kwietnia 2022 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 5 Radunia Stężyca 9 kwietnia 2022 - 15:30
Lew Lębork 0 - 3 Gryf Tczew MKS
Salos Słupsk 3 - 1 Piki Gdańsk 10 kwietnia 2022 - 11:00
GOSRiT Luzino 1 - 4 Bałtyk Gdynia AP 9 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 20 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 7 GOSRiT Luzino 14 kwietnia 2022 - 14:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Salos Słupsk 16 kwietnia 2022 - 13:00
Piki Gdańsk 3 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 13 kwietnia 2022 - 17:30
Gryf Tczew MKS 5 - 0 Jaguar Gdańsk 13 kwietnia 2022 - 16:00
Radunia Stężyca 5 - 1 Gryf Słupsk KS 30 marca 2022 - 17:00
Zatoka Puck 1 - 6 Gedania Gdańsk 16 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 7 - 1 FC Gowidlino 24 kwietnia 2022 - 14:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Radunia Stężyca 24 kwietnia 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 2 - 0 Gryf Tczew MKS 24 kwietnia 2022 - 13:30
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Bałtyk Gdynia AP 23 kwietnia 2022 - 17:00
Salos Słupsk 2 - 8 GOSRiT Luzino 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Lew Lębork, Piki Gdańsk, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 4 - 3 Salos Słupsk 30 kwietnia 2022 - 14:00
GOSRiT Luzino 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 30 kwietnia 2022 - 11:00
vo, na boisku 4-0
Piki Gdańsk 3 - 0 Lew Lębork
Gryf Tczew MKS 4 - 1 Gedania Gdańsk 30 kwietnia 2022 - 11:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Zatoka Puck 13 maja 2022 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 23 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 13 - 0 FC Gowidlino 5 maja 2022 - 17:00
Zatoka Puck 0 - 8 Gryf Tczew MKS 23 maja 2022 - 17:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Piki Gdańsk 3 maja 2022 - 17:30
Lew Lębork 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 3 Salos Słupsk 3 maja 2022 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, GOSRiT Luzino, Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 7 maja 2022 - 17:00
GOSRiT Luzino 3 - 0 Lew Lębork
Bałtyk Gdynia AP 6 - 1 Jaguar Gdańsk 7 maja 2022 - 19:00
Piki Gdańsk 6 - 2 Gryf Słupsk KS 11 czerwca 2022 - 19:45
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Radunia Stężyca 7 maja 2022 - 10:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Zatoka Puck, Salos Słupsk,
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 16 - 0 FC Gowidlino 14 maja 2022 - 11:00
Gedania Gdańsk 4 - 2 Piki Gdańsk 15 maja 2022 - 15:00
Gryf Słupsk KS 0 - 4 Bałtyk Gdynia AP 14 maja 2022 - 13:30
Jaguar Gdańsk 1 - 3 GOSRiT Luzino 15 maja 2022 - 17:00
Lew Lębork 0 - 3 Salos Słupsk
Pauza: Zatoka Puck, Akademia Sportowa Pomorze, Radunia Stężyca,
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze - Lew Lębork
Salos Słupsk 2 - 3 Jaguar Gdańsk 21 maja 2022 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 2 Gryf Słupsk KS 21 maja 2022 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 5 Gedania Gdańsk 21 maja 2022 - 13:00
Piki Gdańsk 4 - 3 Zatoka Puck 21 maja 2022 - 15:15
Pauza: Radunia Stężyca, Gryf Tczew MKS, FC Gowidlino,
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 4 - 0 Piki Gdańsk 26 maja 2022 - 19:00
Zatoka Puck 0 - 0 Bałtyk Gdynia AP 1 czerwca 2022 - 18:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 GOSRiT Luzino 29 maja 2022 - 13:00
Salos Słupsk 1 - 6 Gryf Słupsk KS 26 maja 2022 - 18:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 29 maja 2022 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS, Lew Lębork, FC Gowidlino,
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 3 - 0 Lew Lębork
Akademia Sportowa Pomorze 8 - 2 Gryf Słupsk KS 4 czerwca 2022 - 17:00
Salos Słupsk 2 - 12 Gedania Gdańsk 4 czerwca 2022 - 11:00
GOSRiT Luzino 2 - 0 Zatoka Puck 4 czerwca 2022 - 13:30
Bałtyk Gdynia AP 4 - 1 Radunia Stężyca 5 czerwca 2022 - 13:00
Piki Gdańsk 1 - 9 Gryf Tczew MKS 4 czerwca 2022 - 15:15
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Bałtyk Gdynia AP 11 czerwca 2022 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 1 Radunia Stężyca 9 czerwca 2022 - 18:45
Zatoka Puck 6 - 2 Salos Słupsk 12 czerwca 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk 7 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 11 czerwca 2022 - 09:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Lew Lębork
Pauza: FC Gowidlino, Gryf Słupsk KS, Piki Gdańsk,
Kolejka 30 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 7 Jaguar Gdańsk 16 czerwca 2022 - 14:00
Lew Lębork 0 - 3 Gryf Słupsk KS
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Zatoka Puck 16 czerwca 2022 - 14:00
Salos Słupsk 4 - 9 Radunia Stężyca 16 czerwca 2022 - 14:00
GOSRiT Luzino 1 - 5 Gryf Tczew MKS 14 czerwca 2022 - 17:00
Pauza: Piki Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP, Gedania Gdańsk, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE