SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Agra Ostrowite 18 47 15 2 1 61 - 13
2. Zieloni Łąg 18 39 12 3 3 56 - 22
3. Jantar Pawłowo 18 35 11 2 5 46 - 32
4. Grom Leśno 18 34 11 1 6 45 - 27
5. Kolejarz II Chojnice 18 26 8 2 8 27 - 39
6. Sparta Konarzyny 18 21 6 3 9 34 - 36
7. Brda Rytel 18 21 6 3 9 26 - 32
8. KS Dziemiany 18 18 5 3 10 39 - 47
9. Wierzyca Stara Kiszewa 18 13 4 1 13 19 - 57
10. Orkan Huta 18 6 2 0 16 27 - 75
Ostatni komentarz dodał Kamilos 17.07.2007, 17:41:21


Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
Grom Leśno 1 - 1 Kolejarz II Chojnice 6 września 2006
Jantar Pawłowo 8 - 1 Orkan Huta
Agra Ostrowite 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 28 października 2006
Zieloni Łąg 9 - 1 KS Dziemiany
Brda Rytel 3 - 2 Sparta Konarzyny
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
Kolejarz II Chojnice 2 - 1 Sparta Konarzyny
KS Dziemiany 2 - 2 Brda Rytel
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Zieloni Łąg
Orkan Huta 1 - 7 Agra Ostrowite
Grom Leśno 5 - 0 Jantar Pawłowo
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
Jantar Pawłowo 4 - 1 Kolejarz II Chojnice
Agra Ostrowite 4 - 1 Grom Leśno
Zieloni Łąg 7 - 0 Orkan Huta
Brda Rytel 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
Sparta Konarzyny 5 - 2 KS Dziemiany
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
Kolejarz II Chojnice 3 - 1 KS Dziemiany
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Sparta Konarzyny
Orkan Huta 1 - 3 Brda Rytel
Grom Leśno 2 - 1 Zieloni Łąg
Jantar Pawłowo 0 - 3 Agra Ostrowite
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
Agra Ostrowite 12 - 1 Kolejarz II Chojnice
Zieloni Łąg 3 - 0 Jantar Pawłowo
Brda Rytel 2 - 0 Grom Leśno
Sparta Konarzyny 2 - 0 Orkan Huta
KS Dziemiany 6 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
Kolejarz II Chojnice 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
vo (goście nie stawili się na spotkanie)
Orkan Huta 3 - 5 KS Dziemiany
Grom Leśno 2 - 3 Sparta Konarzyny
Jantar Pawłowo 4 - 2 Brda Rytel
Agra Ostrowite 3 - 2 Zieloni Łąg
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
Zieloni Łąg 3 - 0 Kolejarz II Chojnice
vo, goście nie przyjechali
Brda Rytel 0 - 3 Agra Ostrowite
Sparta Konarzyny 0 - 2 Jantar Pawłowo
KS Dziemiany 1 - 2 Grom Leśno
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Orkan Huta
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
Kolejarz II Chojnice 1 - 0 Orkan Huta
Grom Leśno 6 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
Jantar Pawłowo 4 - 3 KS Dziemiany
Agra Ostrowite 0 - 0 Sparta Konarzyny
Zieloni Łąg 3 - 0 Brda Rytel
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
Brda Rytel 4 - 0 Kolejarz II Chojnice
Sparta Konarzyny 1 - 2 Zieloni Łąg
KS Dziemiany 0 - 2 Agra Ostrowite
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 1 Jantar Pawłowo
Orkan Huta 1 - 2 Grom Leśno
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
Kolejarz II Chojnice 2 - 1 Grom Leśno
Orkan Huta 0 - 5 Jantar Pawłowo
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Agra Ostrowite
vo (gospodarze nie stawili się na mecz)
KS Dziemiany 0 - 2 Zieloni Łąg
Sparta Konarzyny 0 - 0 Brda Rytel
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
Sparta Konarzyny 3 - 1 Kolejarz II Chojnice
Brda Rytel 1 - 1 KS Dziemiany
Zieloni Łąg 5 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
Agra Ostrowite 5 - 1 Orkan Huta
Jantar Pawłowo 2 - 1 Grom Leśno
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
Kolejarz II Chojnice 1 - 2 Jantar Pawłowo
Grom Leśno 1 - 2 Agra Ostrowite
Orkan Huta 1 - 4 Zieloni Łąg
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 1 Brda Rytel
KS Dziemiany 4 - 1 Sparta Konarzyny
Kolejka 13 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
KS Dziemiany 0 - 3 Kolejarz II Chojnice
vo (w zespole KS Dziemiany grał nieuprawniony zawodnik)
Sparta Konarzyny 1 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
Brda Rytel 0 - 3 Orkan Huta
vo
Zieloni Łąg 0 - 3 Grom Leśno
vo, na boisku 2-0
Agra Ostrowite 3 - 0 Jantar Pawłowo
Kolejka 14 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
Kolejarz II Chojnice 1 - 2 Agra Ostrowite
Jantar Pawłowo 3 - 3 Zieloni Łąg
Grom Leśno 3 - 0 Brda Rytel
vo, na boisku 3-2
Orkan Huta 2 - 6 Sparta Konarzyny
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 KS Dziemiany
vo, na boisku 6-1
Kolejka 15 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Kolejarz II Chojnice
vo, na boisku 5-0
KS Dziemiany 7 - 1 Orkan Huta
Sparta Konarzyny 2 - 3 Grom Leśno
Brda Rytel 1 - 2 Jantar Pawłowo
Zieloni Łąg 2 - 0 Agra Ostrowite
Kolejka 16 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
Kolejarz II Chojnice 1 - 1 Zieloni Łąg
Agra Ostrowite 3 - 0 Brda Rytel
Jantar Pawłowo 4 - 1 Sparta Konarzyny
Grom Leśno 3 - 1 KS Dziemiany
Orkan Huta 6 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 17 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
Orkan Huta 2 - 3 Kolejarz II Chojnice
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Grom Leśno
vo, na boisku 1-0
KS Dziemiany 2 - 2 Jantar Pawłowo
Sparta Konarzyny 2 - 2 Agra Ostrowite
Brda Rytel 2 - 3 Zieloni Łąg
Kolejka 18 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
Kolejarz II Chojnice 0 - 2 Brda Rytel
Zieloni Łąg 4 - 2 Sparta Konarzyny
Agra Ostrowite 3 - 0 KS Dziemiany
Jantar Pawłowo 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
Grom Leśno 6 - 2 Orkan Huta
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE