Baner

Pomorska Liga Juniorów Młodszych B1 - jesień - sezon 2021/2022

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 13 37 12 1 0 70 - 11
2. Jantar Ustka 13 27 8 3 2 57 - 17
3. Jaguar Gdańsk 13 26 7 5 1 61 - 20
4. Arka Gdynia SI 13 25 7 4 2 41 - 16
5. Radunia Stężyca 13 21 6 3 4 55 - 33
6. Chojniczanka Chojnice 13 20 6 2 5 34 - 29
7. KP Gdynia AP 13 19 6 1 6 38 - 34
8. GOSRiT Luzino 13 18 5 3 5 42 - 37
9. Bałtyk Gdynia AP 13 17 5 2 6 42 - 34
10. Gryf Słupsk KS 13 16 5 1 7 35 - 39
11. Pomezania Malbork 13 15 4 3 6 32 - 41
12. Gryf Wejherowo 13 6 1 3 9 16 - 72 1 3 1 0 0 4 - 1
13. Akademia Sportu Kolbudy 13 6 2 0 11 15 - 77 1 0 0 0 1 1 - 4
14. Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 4 1 1 11 5 - 83


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 0 - 5 Bałtyk Gdynia AP 14 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 6 Chojniczanka Chojnice 1 września 2021 - 18:00
Jantar Ustka 1 - 1 Jaguar Gdańsk 14 sierpnia 2021 - 14:00
Arka Gdynia SI 3 - 0 GOSRiT Luzino 14 sierpnia 2021 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 5 KP Gdynia AP 25 sierpnia 2021 - 18:00
vo, na boisku 1-5
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 10 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2021 - 17:00
Radunia Stężyca 4 - 3 Gryf Słupsk KS 1 września 2021 - 14:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 22 sierpnia 2021 - 19:00
Gryf Słupsk KS 8 - 1 Gryf Wejherowo 22 sierpnia 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 1 - 11 Radunia Stężyca 22 sierpnia 2021 - 13:00
GOSRiT Luzino 6 - 2 Pomezania Malbork 22 sierpnia 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 9 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 22 sierpnia 2021 - 14:30
Jantar Ustka 10 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 14:30
KP Gdynia AP 2 - 7 Arka Gdynia SI 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 13 Jantar Ustka 29 sierpnia 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 1 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 3 KP Gdynia AP 28 sierpnia 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 3 GOSRiT Luzino 9 listopada 2021 - 18:30
Gryf Wejherowo 0 - 8 Bałtyk Gdynia AP 29 sierpnia 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Gryf Słupsk KS 25 sierpnia 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 10 Jaguar Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 13:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 4 - 4 Chojniczanka Chojnice 4 września 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Gryf Słupsk KS 4 września 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 5 - 0 Gryf Wejherowo 4 września 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 7 - 1 Pomezania Malbork 5 września 2021 - 14:30
Jantar Ustka 3 - 0 Arka Gdynia SI 4 września 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 4 września 2021 - 15:00
KP Gdynia AP 3 - 1 Radunia Stężyca 5 września 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 2 - 2 Jantar Ustka 14 września 2021 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 6 Gedania Gdańsk 11 września 2021 - 14:30
Gryf Wejherowo 0 - 3 KP Gdynia AP 12 września 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 GOSRiT Luzino 11 września 2021 - 14:00
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 11 września 2021 - 12:30
Arka Gdynia SI 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 września 2021 - 17:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 14 Jaguar Gdańsk 12 września 2021 - 11:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 6 Arka Gdynia SI 19 września 2021 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 2 Radunia Stężyca 13 października 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Pomezania Malbork 18 września 2021 - 13:00
Gedania Gdańsk 12 - 0 Gryf Wejherowo 18 września 2021 - 13:00
Jaguar Gdańsk 5 - 2 Bałtyk Gdynia AP 18 września 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 2 Gryf Słupsk KS 19 września 2021 - 16:15
KP Gdynia AP 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 września 2021 - 13:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 GOSRiT Luzino 11 listopada 2021 - 15:00
Arka Gdynia SI 3 - 3 Jaguar Gdańsk 26 września 2021 - 15:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 25 września 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 10 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 września 2021 - 14:30
Gryf Wejherowo 0 - 6 Jantar Ustka 26 września 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gedania Gdańsk 26 września 2021 - 17:00
Gryf Słupsk KS 3 - 1 KP Gdynia AP 26 września 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 3 października 2021 - 11:00
vo, na boisku 2-3
Jaguar Gdańsk 4 - 4 GOSRiT Luzino 2 października 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 5 - 1 Gryf Słupsk KS 3 października 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Gryf Wejherowo 2 października 2021 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 7 Radunia Stężyca 3 października 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 7 - 2 Pomezania Malbork 3 października 2021 - 13:00
KP Gdynia AP 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP 3 października 2021 - 17:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 października 2021 - 17:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Jaguar Gdańsk 9 października 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 3 Arka Gdynia SI 9 października 2021 - 15:30
Gryf Słupsk KS 1 - 3 Jantar Ustka 10 października 2021 - 17:30
Gryf Wejherowo 4 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 10 października 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 3 KP Gdynia AP 10 października 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 0 - 2 Gedania Gdańsk 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 6 - 0 Radunia Stężyca 16 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 2 KP Gdynia AP 16 października 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 7 - 2 GOSRiT Luzino 17 października 2021 - 15:00
Jantar Ustka 5 - 0 Bałtyk Gdynia AP 16 października 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Gryf Słupsk KS 15 października 2021 - 17:45
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 17 października 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 2 - 2 Gryf Wejherowo 30 października 2021 - 17:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 8 Akademia Sportu Kolbudy 24 października 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 2 Jaguar Gdańsk 23 października 2021 - 13:00
Gryf Wejherowo 5 - 5 Pomezania Malbork 24 października 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Arka Gdynia SI 24 października 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia AP 11 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 października 2021 - 19:00
GOSRiT Luzino 1 - 4 Jantar Ustka 24 października 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 1 - 4 Gedania Gdańsk 24 października 2021 - 17:00
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 27 października 2021 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 9 GOSRiT Luzino 30 października 2021 - 13:00
Jantar Ustka 7 - 4 KP Gdynia AP 30 października 2021 - 13:00
Jaguar Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk 30 października 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 6 - 1 Gryf Wejherowo 27 października 2021 - 15:00
Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf Słupsk KS 3 listopada 2021 - 14:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 5 Bałtyk Gdynia AP 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 0 - 3 Arka Gdynia SI 7 listopada 2021 - 19:00
vo, na boisku 1-1
Gryf Wejherowo 0 - 8 Jaguar Gdańsk 7 listopada 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Radunia Stężyca 6 listopada 2021 - 17:00
Gryf Słupsk KS 4 - 4 Pomezania Malbork 7 listopada 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 7 listopada 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 Jantar Ustka 6 listopada 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 7 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 listopada 2021 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE