Baner

Pomorska Liga Juniorów Starszych - grupa I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia AP 16 35 11 2 3 111 - 24
2. Jantar Ustka 16 30 9 3 4 56 - 34
3. Stoczniowiec Gdańsk 16 29 9 2 5 42 - 37
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 28 9 1 6 65 - 27
5. KP Starogard Gdański 16 24 7 3 6 55 - 45
6. GTS Pruszcz Gdański 16 23 7 2 7 33 - 36
7. Kolejarz Chojnice 16 15 4 3 9 37 - 63
8. Sobieski Gniew 16 3 1 0 15 11 - 165
9. Chojniczanka Chojnice (*) 16 21 7 0 9 51 - 30
* Chojniczanka Chojnice wycofała się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 sierpnia 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański 1 - 9 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia 2021 - 11:00
Sobieski Gniew 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2021 - 11:00
vo, na boisku 0-2
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP, Jantar Ustka,
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 Bałtyk Gdynia AP 21 sierpnia 2021 - 11:00
Jantar Ustka 7 - 1 Kolejarz Chojnice 31 sierpnia 2021 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 21 sierpnia 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 4 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 0 - 0 Jantar Ustka 24 sierpnia 2021 - 19:15
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 sierpnia 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 14 - 1 Sobieski Gniew 29 września 2021 - 18:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Kolejarz Chojnice, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Bałtyk Gdynia AP 5 września 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 - 1 Sobieski Gniew 5 września 2021 - 13:00
Jantar Ustka 6 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 5 września 2021 - 11:00
Kolejarz Chojnice 5 - 5 KP Starogard Gdański 5 września 2021 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 1 Kolejarz Chojnice 11 września 2021 - 11:00
Sobieski Gniew 0 - 14 Jantar Ustka 11 września 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 4 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 września 2021 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Chojniczanka Chojnice, KP Starogard Gdański,
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 1 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 19 września 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański 19 września 2021 - 17:00
Jantar Ustka 3 - 3 Bałtyk Gdynia AP 16 września 2021 - 19:00
Kolejarz Chojnice 8 - 2 Sobieski Gniew 19 września 2021 - 13:30
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 września 2021 - 11:00
Sobieski Gniew 1 - 7 KP Starogard Gdański 26 września 2021 - 12:30
Bałtyk Gdynia AP 9 - 0 Kolejarz Chojnice 25 września 2021 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stoczniowiec Gdańsk, Jantar Ustka,
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 10 - 0 Sobieski Gniew 2 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański 2 października 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Bałtyk Gdynia AP 3 października 2021 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Kolejarz Chojnice, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Kolejarz Chojnice 9 października 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 października 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 6 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 9 października 2021 - 17:00
Pauza: Jantar Ustka, Sobieski Gniew, KP Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 0 - 21 Bałtyk Gdynia AP 23 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 17 października 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański 17 października 2021 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 Stoczniowiec Gdańsk 23 października 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Kolejarz Chojnice 24 października 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Jantar Ustka 22 października 2021 - 19:15
Pauza: KP Starogard Gdański, Sobieski Gniew, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 0 Kolejarz Chojnice 27 marca 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 KP Starogard Gdański
GTS Pruszcz Gdański 9 - 0 Sobieski Gniew 26 marca 2022 - 11:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP, Jantar Ustka,
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 4 - 2 GTS Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Jantar Ustka 3 kwietnia 2022 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
KP Starogard Gdański 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 kwietnia 2022 - 19:15
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 3 - 2 KP Starogard Gdański 10 kwietnia 2022 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 10 kwietnia 2022 - 11:00
Sobieski Gniew 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Kolejarz Chojnice, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Sobieski Gniew 0 - 14 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 kwietnia 2022 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk 5 - 2 Jantar Ustka 7 maja 2022 - 11:00
KP Starogard Gdański 3 - 2 Kolejarz Chojnice 13 kwietnia 2022 - 17:45
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 1 - 4 Stoczniowiec Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 11:00
Jantar Ustka 4 - 1 Sobieski Gniew 24 kwietnia 2022 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 24 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Chojniczanka Chojnice, KP Starogard Gdański,
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 5 KP Starogard Gdański 1 maja 2022 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia AP 13 - 2 Jantar Ustka 30 kwietnia 2022 - 19:00
Sobieski Gniew 1 - 5 Kolejarz Chojnice 30 kwietnia 2022 - 16:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 maja 2022 - 18:00
KP Starogard Gdański 14 - 0 Sobieski Gniew 8 maja 2022 - 11:00
Kolejarz Chojnice 2 - 6 Bałtyk Gdynia AP 11 maja 2022 - 17:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stoczniowiec Gdańsk, Jantar Ustka,
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 1 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 14 maja 2022 - 11:30
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Jantar Ustka 14 maja 2022 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 10 - 2 KP Starogard Gdański 14 maja 2022 - 13:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Kolejarz Chojnice, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 2 - 4 GTS Pruszcz Gdański 22 maja 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 25 maja 2022 - 18:00
Pauza: Jantar Ustka, Sobieski Gniew, KP Starogard Gdański,
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 22 - 0 Sobieski Gniew 28 maja 2022 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Jantar Ustka
GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 KP Starogard Gdański 28 maja 2022 - 14:30
Pauza: Kolejarz Chojnice, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 2 GTS Pruszcz Gdański 5 czerwca 2022 - 11:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Jantar Ustka 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 czerwca 2022 - 18:30
Pauza: KP Starogard Gdański, Sobieski Gniew, Bałtyk Gdynia AP, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE