Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (22) |
GTS Rotmanka |
2 - 0 |
Orion Gdańsk |
|
GTS Rokitnica |
4 - 2 |
Lechia III Gdańsk |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
0 - 7 |
Królewski II Gdańsk |
|
GTS Trutnowy |
7 - 0 |
Champion Kokoszki |
|
Morena II Gdańsk |
3 - 2 |
GTS Przywidz |
|
GTS Juszkowo |
1 - 3 |
GTS Goszyn |
|
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Orion Gdańsk |
3 - 3 |
GTS Goszyn |
|
GTS Przywidz |
6 - 0 |
GTS Juszkowo |
|
Champion Kokoszki |
0 - 3 |
Morena II Gdańsk |
|
Królewski II Gdańsk |
3 - 0 |
GTS Trutnowy |
|
Lechia III Gdańsk |
5 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
GTS Rotmanka |
1 - 2 |
GTS Rokitnica |
|
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (28) |
GTS Rokitnica |
2 - 1 |
Orion Gdańsk |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
|
GTS Trutnowy |
0 - 1 |
Lechia III Gdańsk |
|
Morena II Gdańsk |
0 - 1 |
Królewski II Gdańsk |
|
GTS Juszkowo |
6 - 0 |
Champion Kokoszki |
|
GTS Goszyn |
4 - 0 |
GTS Przywidz |
|
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Orion Gdańsk |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
|
vo, goście nie przyjechali |
Champion Kokoszki |
0 - 1 |
GTS Goszyn |
|
Królewski II Gdańsk |
3 - 2 |
GTS Juszkowo |
|
Lechia III Gdańsk |
2 - 1 |
Morena II Gdańsk |
|
GTS Rotmanka |
2 - 6 |
GTS Trutnowy |
|
GTS Rokitnica |
9 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
vo, na boisku 9-2 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Walmar Grabiny Zameczek |
0 - 1 |
Orion Gdańsk |
|
GTS Trutnowy |
2 - 4 |
GTS Rokitnica |
|
Morena II Gdańsk |
2 - 2 |
GTS Rotmanka |
|
GTS Juszkowo |
3 - 7 |
Lechia III Gdańsk |
|
GTS Goszyn |
0 - 4 |
Królewski II Gdańsk |
|
GTS Przywidz |
5 - 0 |
Champion Kokoszki |
|
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Orion Gdańsk |
4 - 0 |
Champion Kokoszki |
|
Królewski II Gdańsk |
6 - 0 |
GTS Przywidz |
|
Lechia III Gdańsk |
4 - 3 |
GTS Goszyn |
|
GTS Rotmanka |
2 - 2 |
GTS Juszkowo |
|
GTS Rokitnica |
5 - 3 |
Morena II Gdańsk |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
2 - 8 |
GTS Trutnowy |
|
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (57) |
GTS Trutnowy |
4 - 4 |
Orion Gdańsk |
|
Morena II Gdańsk |
6 - 1 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
GTS Juszkowo |
1 - 5 |
GTS Rokitnica |
|
GTS Goszyn |
4 - 2 |
GTS Rotmanka |
|
GTS Przywidz |
0 - 4 |
Lechia III Gdańsk |
|
Champion Kokoszki |
2 - 3 |
Królewski II Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Orion Gdańsk |
1 - 0 |
Królewski II Gdańsk |
|
Lechia III Gdańsk |
4 - 2 |
Champion Kokoszki |
|
GTS Rotmanka |
1 - 0 |
GTS Przywidz |
|
GTS Rokitnica |
2 - 2 |
GTS Goszyn |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
6 - 2 |
GTS Juszkowo |
|
GTS Trutnowy |
4 - 0 |
Morena II Gdańsk |
|
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Morena II Gdańsk |
1 - 2 |
Orion Gdańsk |
|
GTS Juszkowo |
0 - 6 |
GTS Trutnowy |
|
vo, na boisku 1-6 |
GTS Goszyn |
2 - 1 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
GTS Przywidz |
3 - 1 |
GTS Rokitnica |
|
Champion Kokoszki |
1 - 4 |
GTS Rotmanka |
|
Królewski II Gdańsk |
2 - 5 |
Lechia III Gdańsk |
|
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Orion Gdańsk |
2 - 4 |
Lechia III Gdańsk |
|
GTS Rotmanka |
0 - 7 |
Królewski II Gdańsk |
|
GTS Rokitnica |
8 - 2 |
Champion Kokoszki |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
3 - 3 |
GTS Przywidz |
|
GTS Trutnowy |
3 - 2 |
GTS Goszyn |
|
Morena II Gdańsk |
4 - 0 |
GTS Juszkowo |
|
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (97) |
GTS Juszkowo |
0 - 3 |
Orion Gdańsk |
|
vo |
GTS Goszyn |
2 - 3 |
Morena II Gdańsk |
|
GTS Przywidz |
2 - 4 |
GTS Trutnowy |
11 listopada 2006
11.11 |
Champion Kokoszki |
2 - 3 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
Królewski II Gdańsk |
7 - 2 |
GTS Rokitnica |
11 listopada 2006
11.11 |
Lechia III Gdańsk |
7 - 2 |
GTS Rotmanka |
11 listopada 2006
11.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Orion Gdańsk |
4 - 0 |
GTS Rotmanka |
31 marca 2007
31.03 - 11:00 |
Lechia III Gdańsk |
3 - 2 |
GTS Rokitnica |
31 marca 2007
31.03 - 11:00 |
Królewski II Gdańsk |
5 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Champion Kokoszki |
4 - 6 |
GTS Trutnowy |
1 kwietnia 2007
1.04 |
GTS Przywidz |
1 - 3 |
Morena II Gdańsk |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
GTS Goszyn |
4 - 1 |
GTS Juszkowo |
31 marca 2007
31.03 - 16:00 |
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (72) |
GTS Goszyn |
0 - 2 |
Orion Gdańsk |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 1 |
GTS Przywidz |
|
Morena II Gdańsk |
0 - 2 |
Champion Kokoszki |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
2 - 1 |
Królewski II Gdańsk |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
0 - 2 |
Lechia III Gdańsk |
|
GTS Rokitnica |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
|
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Orion Gdańsk |
1 - 1 |
GTS Rokitnica |
21 kwietnia 2007
21.04 - 11:00 |
GTS Rotmanka |
2 - 6 |
Walmar Grabiny Zameczek |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Lechia III Gdańsk |
5 - 0 |
GTS Trutnowy |
22 kwietnia 2007
22.04 - 11:00 |
Królewski II Gdańsk |
1 - 3 |
Morena II Gdańsk |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Champion Kokoszki |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
|
GTS Przywidz |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
|
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (37) |
GTS Przywidz |
1 - 4 |
Orion Gdańsk |
|
GTS Goszyn |
4 - 1 |
Champion Kokoszki |
28 kwietnia 2007
28.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
7 - 3 |
Królewski II Gdańsk |
|
Morena II Gdańsk |
1 - 3 |
Lechia III Gdańsk |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
7 - 1 |
GTS Rotmanka |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
GTS Rokitnica |
|
Kolejka 16 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Orion Gdańsk |
3 - 1 |
Walmar Grabiny Zameczek |
6 maja 2007
6.05 - 11:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 3 |
GTS Trutnowy |
|
GTS Rotmanka |
2 - 0 |
Morena II Gdańsk |
5 maja 2007
5.05 - 16:00 |
Lechia III Gdańsk |
19 - 3 |
GTS Juszkowo |
5 maja 2007
5.05 - 11:00 |
Królewski II Gdańsk |
3 - 1 |
GTS Goszyn |
6 maja 2007
6.05 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
2 - 4 |
GTS Przywidz |
|
Kolejka 17 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Champion Kokoszki |
0 - 1 |
Orion Gdańsk |
|
GTS Przywidz |
3 - 3 |
Królewski II Gdańsk |
|
GTS Goszyn |
1 - 1 |
Lechia III Gdańsk |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
GTS Juszkowo |
3 - 4 |
GTS Rotmanka |
|
Morena II Gdańsk |
0 - 2 |
GTS Rokitnica |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
7 - 2 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
Kolejka 18 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Orion Gdańsk |
0 - 3 |
GTS Trutnowy |
19 maja 2007
19.05 - 11:00 |
v.o.; na boisku 6-3 |
Walmar Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
Morena II Gdańsk |
|
GTS Rokitnica |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
|
GTS Rotmanka |
0 - 5 |
GTS Goszyn |
19 maja 2007
19.05 - 16:00 |
Lechia III Gdańsk |
11 - 1 |
GTS Przywidz |
20 maja 2007
20.05 - 15:00 |
Królewski II Gdańsk |
2 - 0 |
Champion Kokoszki |
20 maja 2007
20.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (91) |
Królewski II Gdańsk |
1 - 1 |
Orion Gdańsk |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Champion Kokoszki |
2 - 3 |
Lechia III Gdańsk |
|
GTS Przywidz |
5 - 3 |
GTS Rotmanka |
|
GTS Goszyn |
2 - 1 |
GTS Rokitnica |
26 maja 2007
26.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 3 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
Morena II Gdańsk |
1 - 1 |
GTS Trutnowy |
27 maja 2007
27.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Orion Gdańsk |
2 - 1 |
Morena II Gdańsk |
3 czerwca 2007
3.06 - 11:00 |
GTS Trutnowy |
5 - 4 |
GTS Juszkowo |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
3 - 3 |
GTS Goszyn |
|
GTS Rokitnica |
4 - 2 |
GTS Przywidz |
|
GTS Rotmanka |
3 - 4 |
Champion Kokoszki |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Lechia III Gdańsk |
3 - 0 |
Królewski II Gdańsk |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (124) |
Lechia III Gdańsk |
0 - 3 |
Orion Gdańsk |
9 czerwca 2007
9.06 - 11:00 |
v.o. |
Królewski II Gdańsk |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Champion Kokoszki |
5 - 3 |
GTS Rokitnica |
|
GTS Przywidz |
2 - 0 |
Walmar Grabiny Zameczek |
|
GTS Goszyn |
2 - 0 |
GTS Trutnowy |
9 czerwca 2007
9.06 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 5 |
Morena II Gdańsk |
|
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (120) |
Orion Gdańsk |
2 - 5 |
GTS Juszkowo |
17 czerwca 2007
17.06 - 11:00 |
Morena II Gdańsk |
2 - 3 |
GTS Goszyn |
17 czerwca 2007
17.06 - 14:00 |
GTS Trutnowy |
3 - 3 |
GTS Przywidz |
|
Walmar Grabiny Zameczek |
1 - 3 |
Champion Kokoszki |
|
GTS Rokitnica |
5 - 2 |
Królewski II Gdańsk |
|
GTS Rotmanka |
2 - 5 |
Lechia III Gdańsk |
16 czerwca 2007
16.06 - 16:00 |
|