Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Subkowia Subkowy |
3 - 1 |
Grom Kleszczewo |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Unia Tczew |
4 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
6 sierpnia 2006
6.08 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Osiczanka Osice |
6 sierpnia 2006
6.08 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Grom Kleszczewo |
1 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Wisła Tczew |
4 - 3 |
Pomezania Malbork |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
12 sierpnia 2006
12.08 - 18:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
13 sierpnia 2006
13.08 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
vo (na boisku 0-1. W zespole Wdy grał nieuprawniony zawodnik) |
Subkowia Subkowy |
1 - 3 |
Unia Tczew |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Unia Tczew |
3 - 1 |
Grom Kleszczewo |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Wda Lipusz |
2 - 2 |
Subkowia Subkowy |
20 sierpnia 2006
20.08 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
20 sierpnia 2006
20.08 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 2 |
Osiczanka Osice |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 sierpnia 2006
19.08 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Pogoń Prabuty |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 3 |
Wisła Tczew |
19 sierpnia 2006
19.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Grom Kleszczewo |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
26 sierpnia 2006
26.08 - 18:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
27 sierpnia 2006
27.08 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
26 sierpnia 2006
26.08 - 11:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Subkowia Subkowy |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Unia Tczew |
6 - 0 |
Wda Lipusz |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Grom Kleszczewo |
3 września 2006
3.09 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 5 |
Unia Tczew |
3 września 2006
3.09 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Subkowia Subkowy |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 4 |
Powiśle Stary Targ |
3 września 2006
3.09 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
2 września 2006
2.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 2 |
Osiczanka Osice |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 września 2006
2.09 - 11:00 |
Wisła Tczew |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
2 września 2006
2.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Grom Kleszczewo |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
10 września 2006
10.09 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
9 września 2006
9.09 - 11:00 |
Subkowia Subkowy |
3 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Unia Tczew |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Wda Lipusz |
4 - 1 |
Borowiak Czersk |
10 września 2006
10.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Grom Kleszczewo |
17 września 2006
17.09 - 15:00 |
vo |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
16 września 2006
16.09 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 1 |
Unia Tczew |
16 września 2006
16.09 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 0 |
Subkowia Subkowy |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wisła Tczew |
5 - 1 |
Osiczanka Osice |
16 września 2006
16.09 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
24 września 2006
24.09 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
24 września 2006
24.09 - 11:00 |
Powiśle Stary Targ |
4 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Subkowia Subkowy |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Unia Tczew |
10 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
0 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
24 września 2006
24.09 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
24 września 2006
24.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Grom Kleszczewo |
30 września 2006
30.09 - 16:30 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 3 |
Borowiak Czersk |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
30 września 2006
30.09 - 15:30 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Unia Tczew |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 3 |
Subkowia Subkowy |
|
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
30 września 2006
30.09 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
30 września 2006
30.09 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Osiczanka Osice |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Grom Kleszczewo |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Pogoń Prabuty |
7 października 2006
7.10 - 15:00 |
Subkowia Subkowy |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
7 października 2006
7.10 - 15:30 |
Unia Tczew |
6 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
7 października 2006
7.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
4 - 2 |
Pomezania Malbork |
8 października 2006
8.10 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
8 października 2006
8.10 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
7 października 2006
7.10 - 16:30 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
14 października 2006
14.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Borowiak Czersk |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Wisła Tczew |
0 - 0 |
Unia Tczew |
14 października 2006
14.10 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Subkowia Subkowy |
14 października 2006
14.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Powiśle Stary Targ |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
15 października 2006
15.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Grom Kleszczewo |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Powiśle Stary Targ |
5 - 1 |
Osiczanka Osice |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Subkowia Subkowy |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Unia Tczew |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
22 października 2006
22.10 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
22 października 2006
22.10 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
21 października 2006
21.10 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
21 października 2006
21.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Grom Kleszczewo |
28 października 2006
28.10 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
28 października 2006
28.10 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Wisła Tczew |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
28 października 2006
28.10 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Unia Tczew |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 3 |
Subkowia Subkowy |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
28 października 2006
28.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Grom Kleszczewo |
0 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
4 listopada 2006
4.11 - 14:00 |
Subkowia Subkowy |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
26 listopada 2006
26.11 - 12:00 |
Unia Tczew |
3 - 1 |
Osiczanka Osice |
4 listopada 2006
4.11 - 14:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
5 listopada 2006
5.11 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
4 listopada 2006
4.11 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
4 listopada 2006
4.11 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
26 listopada 2006
26.11 - 12:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Grom Kleszczewo |
11 listopada 2006
11.11 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Wisła Tczew |
4 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
11 listopada 2006
11.11 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
11 listopada 2006
11.11 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
11 listopada 2006
11.11 - 13:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
11 listopada 2006
11.11 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Unia Tczew |
11 listopada 2006
11.11 - 11:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 3 |
Subkowia Subkowy |
11 listopada 2006
11.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (135) |
Grom Kleszczewo |
2 - 3 |
Subkowia Subkowy |
18 marca 2007
18.03 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Unia Tczew |
17 marca 2007
17.03 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
17 marca 2007
17.03 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
Borowiak Czersk |
18 marca 2007
18.03 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
17 marca 2007
17.03 - 15:00 |
Wisła Tczew |
5 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
17 marca 2007
17.03 - 12:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
17 marca 2007
17.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Wisła Korzeniewo |
4 - 3 |
Grom Kleszczewo |
24 marca 2007
24.03 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
24 marca 2007
24.03 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
24 marca 2007
24.03 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 marca 2007
24.03 - 11:30 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 0 |
Osiczanka Osice |
24 marca 2007
24.03 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
9 maja 2007
9.05 - 17:30 |
odwołany |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
24 marca 2007
24.03 - 16:00 |
Unia Tczew |
1 - 0 |
Subkowia Subkowy |
24 marca 2007
24.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Grom Kleszczewo |
0 - 3 |
Unia Tczew |
31 marca 2007
31.03 - 16:00 |
Subkowia Subkowy |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
31 marca 2007
31.03 - 16:00 |
vo (drużyna gości nie stawi?a się na spotkanie) |
Powiśle Stary Targ |
0 - 0 |
Borowiak Czersk |
31 marca 2007
31.03 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
31 marca 2007
31.03 |
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
1 kwietnia 2007
1.04 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
31 marca 2007
31.03 - 15:00 |
Wisła Tczew |
3 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
31 marca 2007
31.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Wisła Tczew |
1 - 2 |
Grom Kleszczewo |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 1 |
Osiczanka Osice |
7 kwietnia 2007
7.04 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
Subkowia Subkowy |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Unia Tczew |
7 kwietnia 2007
7.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
14 kwietnia 2007
14.04 - 17:00 |
Unia Tczew |
4 - 1 |
Borowiak Czersk |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
Subkowia Subkowy |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
15 kwietnia 2007
15.04 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
15 kwietnia 2007
15.04 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Grom Kleszczewo |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Wisła Tczew |
1 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 kwietnia 2007
21.04 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Osiczanka Osice |
21 kwietnia 2007
21.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Subkowia Subkowy |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Unia Tczew |
21 kwietnia 2007
21.04 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
22 kwietnia 2007
22.04 - 15:00 |
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Grom Kleszczewo |
3 - 1 |
Borowiak Czersk |
28 kwietnia 2007
28.04 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
29 kwietnia 2007
29.04 - 16:00 |
Unia Tczew |
5 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
28 kwietnia 2007
28.04 - 16:00 |
Subkowia Subkowy |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
28 kwietnia 2007
28.04 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
28 kwietnia 2007
28.04 |
Osiczanka Osice |
1 - 4 |
Wisła Tczew |
29 kwietnia 2007
29.04 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 3 |
Grom Kleszczewo |
3 maja 2007
3.05 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Osiczanka Osice |
3 maja 2007
3.05 - 16:00 |
Wisła Tczew |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
3 maja 2007
3.05 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 6 |
Powiśle Stary Targ |
3 maja 2007
3.05 - 15:30 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Subkowia Subkowy |
3 maja 2007
3.05 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
Unia Tczew |
3 maja 2007
3.05 |
Kolejarz Chojnice |
5 - 0 |
Wda Lipusz |
3 maja 2007
3.05 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
3 maja 2007
3.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Grom Kleszczewo |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
6 maja 2007
6.05 - 15:00 |
Wda Lipusz |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
6 maja 2007
6.05 - 10:00 |
Unia Tczew |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
Subkowia Subkowy |
3 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
|
Powiśle Stary Targ |
0 - 2 |
Wisła Tczew |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Osiczanka Osice |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 maja 2007
6.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Osiczanka Osice |
1 - 2 |
Grom Kleszczewo |
13 maja 2007
13.05 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
12 maja 2007
12.05 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
12 maja 2007
12.05 - 16:00 |
Wisła Tczew |
0 - 3 |
Subkowia Subkowy |
12 maja 2007
12.05 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 5 |
Unia Tczew |
12 maja 2007
12.05 - 15:30 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
12 maja 2007
12.05 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Kolejarz Chojnice |
3 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
12 maja 2007
12.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Wietcisa Skarszewy |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
20 maja 2007
20.05 - 15:00 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
|
Unia Tczew |
0 - 0 |
Wisła Tczew |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Subkowia Subkowy |
3 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Stary Targ |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Kolejka 27 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Grom Kleszczewo |
26 maja 2007
26.05 |
Osiczanka Osice |
1 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
27 maja 2007
27.05 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Subkowia Subkowy |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 7 |
Unia Tczew |
26 maja 2007
26.05 - 16:00 |
Wisła Tczew |
1 - 3 |
Wda Lipusz |
26 maja 2007
26.05 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
26 maja 2007
26.05 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
26 maja 2007
26.05 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
26 maja 2007
26.05 |
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Grom Kleszczewo |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
3 czerwca 2007
3.06 - 15:00 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
Unia Tczew |
4 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
Subkowia Subkowy |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
|
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Powiśle Stary Targ |
4 - 3 |
Grom Kleszczewo |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Subkowia Subkowy |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 6 |
Unia Tczew |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Wda Lipusz |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Wisła Tczew |
5 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (127) |
Grom Kleszczewo |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
vo, na boisku 4-1, pierwotnie obustronny vo |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Unia Tczew |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Subkowia Subkowy |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
|