Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
4 - 2 |
Sokół Strzelno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Ajax Leśniewo |
1 - 2 |
Barca Bolszewo |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
1 - 3 |
Cassubian AP |
1 września 2021
1.09 - 18:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Zenit II Łęczyce |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 1 |
Huragan Smolno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:30 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 5 |
Feniks Mechowo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Pauza: Arka Prusewo, |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Smolno |
1 - 5 |
Sztorm II Kosakowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Zenit II Łęczyce |
4 - 3 |
Puma Darżlubie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 3 |
Cassubian AP |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Barca Bolszewo |
1 - 2 |
Lider Dębogórze |
9 września 2021
9.09 - 20:30 |
Sokół Strzelno |
1 - 2 |
Ajax Leśniewo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Pauza: Norda Karwia, Feniks Mechowo, Arka Prusewo, |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
1 - 5 |
Arka Prusewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
5 - 1 |
Sokół Strzelno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:30 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
Barca Bolszewo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:30 |
Puma Darżlubie |
2 - 3 |
Cassubian AP |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
7 - 0 |
Zenit II Łęczyce |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Pauza: Feniks Mechowo, Huragan Smolno, Ajax Leśniewo, |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Arka Prusewo |
0 - 0 |
Feniks Mechowo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Sztorm II Kosakowo |
6 - 3 |
Cassubian AP |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Barca Bolszewo |
6 - 2 |
Puma Darżlubie |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 6 |
Kaszuby Połchowo |
4 września 2021
4.09 - 18:00 |
Norda Karwia |
1 - 1 |
Ajax Leśniewo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pauza: Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce, Huragan Smolno, |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
1 - 0 |
Arka Prusewo |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
9 - 2 |
Norda Karwia |
12 września 2021
12.09 - 14:30 |
Puma Darżlubie |
4 - 0 |
Sokół Strzelno |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
0 - 0 |
Barca Bolszewo |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Feniks Mechowo |
1 - 1 |
Huragan Smolno |
12 września 2021
12.09 - 13:30 |
Pauza: Zenit II Łęczyce, Cassubian AP, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
2 - 1 |
Huragan Smolno |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Zenit II Łęczyce |
6 - 2 |
Feniks Mechowo |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
18 września 2021
18.09 - 18:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Norda Karwia |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 2 |
Lider Dębogórze |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Pauza: Puma Darżlubie, Barca Bolszewo, Cassubian AP, |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Dębogórze |
1 - 1 |
Arka Prusewo |
26 września 2021
26.09 - 14:30 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 2 |
Ajax Leśniewo |
25 września 2021
25.09 - 15:30 |
Puma Darżlubie |
8 - 4 |
Norda Karwia |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Feniks Mechowo |
4 - 3 |
Cassubian AP |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Huragan Smolno |
3 - 1 |
Zenit II Łęczyce |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Pauza: Barca Bolszewo, Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo, |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
5 - 2 |
Zenit II Łęczyce |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Cassubian AP |
3 - 1 |
Huragan Smolno |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
6 - 2 |
Feniks Mechowo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Norda Karwia |
2 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Ajax Leśniewo |
7 - 1 |
Puma Darżlubie |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
2 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
3 października 2021
3.10 - 14:30 |
Pauza: Sokół Strzelno, |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
2 - 2 |
Arka Prusewo |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 5 |
Lider Dębogórze |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
4 - 3 |
Ajax Leśniewo |
9 października 2021
9.10 - 14:30 |
Feniks Mechowo |
3 - 0 |
Sokół Strzelno |
10 października 2021
10.10 - 13:30 |
Huragan Smolno |
1 - 2 |
Barca Bolszewo |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Zenit II Łęczyce |
0 - 4 |
Cassubian AP |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
3 - 2 |
Cassubian AP |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Barca Bolszewo |
3 - 1 |
Zenit II Łęczyce |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 3 |
Huragan Smolno |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
17 października 2021
17.10 - 14:30 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 1 |
Puma Darżlubie |
17 października 2021
17.10 - 14:30 |
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia, Feniks Mechowo, |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puma Darżlubie |
1 - 4 |
Arka Prusewo |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Feniks Mechowo |
3 - 0 |
Norda Karwia |
24 października 2021
24.10 - 13:30 |
vo, na boisku 0-1 |
Zenit II Łęczyce |
3 - 0 |
Sokół Strzelno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Cassubian AP |
1 - 4 |
Barca Bolszewo |
24 października 2021
24.10 - 11:30 |
Pauza: Huragan Smolno, Ajax Leśniewo, Lider Dębogórze, |
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
1 - 2 |
Barca Bolszewo |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 4 |
Cassubian AP |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Norda Karwia |
2 - 1 |
Huragan Smolno |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 5 |
Feniks Mechowo |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Puma Darżlubie |
3 - 7 |
Sztorm II Kosakowo |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce, |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Kosakowo |
6 - 0 |
Arka Prusewo |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Feniks Mechowo |
9 - 0 |
Lider Dębogórze |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Huragan Smolno |
3 - 3 |
Ajax Leśniewo |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Zenit II Łęczyce |
6 - 1 |
Norda Karwia |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Barca Bolszewo |
8 - 1 |
Sokół Strzelno |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Pauza: Cassubian AP, Kaszuby Połchowo, Puma Darżlubie, |
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
3 - 1 |
Sokół Strzelno |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Norda Karwia |
1 - 8 |
Cassubian AP |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
2 - 2 |
Zenit II Łęczyce |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
2 - 5 |
Huragan Smolno |
4 września 2021
4.09 - 17:30 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Feniks Mechowo |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Pauza: Sztorm II Kosakowo, Puma Darżlubie, Barca Bolszewo, |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puma Darżlubie |
1 - 3 |
Feniks Mechowo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Huragan Smolno |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Zenit II Łęczyce |
2 - 1 |
Lider Dębogórze |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Cassubian AP |
3 - 3 |
Ajax Leśniewo |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Barca Bolszewo |
2 - 2 |
Norda Karwia |
13 listopada 2021
13.11 - 16:00 |
Pauza: Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo, Arka Prusewo, |
Kolejka 16 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Strzelno |
0 - 6 |
Norda Karwia |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Barca Bolszewo |
1 - 1 |
Ajax Leśniewo |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Cassubian AP |
0 - 2 |
Lider Dębogórze |
13 marca 2022
13.03 - 13:00 |
Zenit II Łęczyce |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
13 marca 2022
13.03 - 13:00 |
Huragan Smolno |
4 - 3 |
Puma Darżlubie |
12 marca 2022
12.03 - 16:00 |
Feniks Mechowo |
1 - 2 |
Sztorm II Kosakowo |
13 marca 2022
13.03 - 13:30 |
Pauza: Arka Prusewo, |
Kolejka 17 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Kosakowo |
2 - 0 |
Huragan Smolno |
20 marca 2022
20.03 - 15:30 |
Puma Darżlubie |
2 - 5 |
Zenit II Łęczyce |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Cassubian AP |
5 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 7 |
Barca Bolszewo |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Ajax Leśniewo |
5 - 1 |
Sokół Strzelno |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Pauza: Norda Karwia, Feniks Mechowo, Arka Prusewo, |
Kolejka 18 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
2 - 4 |
Norda Karwia |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Sokół Strzelno |
0 - 4 |
Lider Dębogórze |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Barca Bolszewo |
13 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
26 marca 2022
26.03 - 16:45 |
Cassubian AP |
8 - 1 |
Puma Darżlubie |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Zenit II Łęczyce |
5 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Pauza: Feniks Mechowo, Huragan Smolno, Ajax Leśniewo, |
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feniks Mechowo |
2 - 1 |
Arka Prusewo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Cassubian AP |
2 - 5 |
Sztorm II Kosakowo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 7 |
Barca Bolszewo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 0 |
Sokół Strzelno |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Ajax Leśniewo |
2 - 0 |
Norda Karwia |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:30 |
Pauza: Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce, Huragan Smolno, |
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
0 - 4 |
Ajax Leśniewo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Norda Karwia |
5 - 3 |
Lider Dębogórze |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 3 |
Puma Darżlubie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:15 |
Huragan Smolno |
1 - 1 |
Feniks Mechowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Pauza: Zenit II Łęczyce, Cassubian AP, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 21 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Smolno |
6 - 1 |
Arka Prusewo |
20 kwietnia 2022
20.04 - 18:00 |
Feniks Mechowo |
3 - 1 |
Zenit II Łęczyce |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 0 |
Sokół Strzelno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
Norda Karwia |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
5 - 3 |
Ajax Leśniewo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 18:00 |
Pauza: Puma Darżlubie, Barca Bolszewo, Cassubian AP, |
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
1 - 0 |
Lider Dębogórze |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
5 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Norda Karwia |
9 - 1 |
Puma Darżlubie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Cassubian AP |
2 - 6 |
Feniks Mechowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Zenit II Łęczyce |
0 - 1 |
Huragan Smolno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Pauza: Barca Bolszewo, Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo, |
Kolejka 23 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit II Łęczyce |
0 - 3 |
Arka Prusewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Huragan Smolno |
1 - 2 |
Cassubian AP |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Feniks Mechowo |
3 - 1 |
Barca Bolszewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 0 |
Norda Karwia |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 3 |
Ajax Leśniewo |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
Lider Dębogórze |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Pauza: Sokół Strzelno, |
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
2 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Lider Dębogórze |
2 - 0 |
Puma Darżlubie |
7 maja 2022
7.05 - 14:30 |
Ajax Leśniewo |
1 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 4 |
Feniks Mechowo |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Barca Bolszewo |
3 - 1 |
Huragan Smolno |
7 maja 2022
7.05 - 15:30 |
Cassubian AP |
1 - 2 |
Zenit II Łęczyce |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cassubian AP |
0 - 5 |
Arka Prusewo |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Zenit II Łęczyce |
1 - 0 |
Barca Bolszewo |
14 maja 2022
14.05 - 18:15 |
Huragan Smolno |
5 - 0 |
Sokół Strzelno |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Sztorm II Kosakowo |
0 - 3 |
Lider Dębogórze |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
vo, na boisku 8-2 |
Puma Darżlubie |
1 - 6 |
Kaszuby Połchowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia, Feniks Mechowo, |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
3 - 5 |
Puma Darżlubie |
21 maja 2022
21.05 - 15:30 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 6 |
Feniks Mechowo |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
2 - 5 |
Zenit II Łęczyce |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Barca Bolszewo |
3 - 0 |
Cassubian AP |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Pauza: Huragan Smolno, Ajax Leśniewo, Lider Dębogórze, |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
6 - 2 |
Arka Prusewo |
28 maja 2022
28.05 - 09:05 |
Cassubian AP |
12 - 3 |
Sokół Strzelno |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Huragan Smolno |
2 - 1 |
Norda Karwia |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Feniks Mechowo |
5 - 3 |
Ajax Leśniewo |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Sztorm II Kosakowo |
4 - 1 |
Puma Darżlubie |
28 maja 2022
28.05 - 16:30 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce, |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
2 - 7 |
Sztorm II Kosakowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
3 - 8 |
Feniks Mechowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Ajax Leśniewo |
5 - 5 |
Huragan Smolno |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Norda Karwia |
9 - 3 |
Zenit II Łęczyce |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 11 |
Barca Bolszewo |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Pauza: Cassubian AP, Kaszuby Połchowo, Puma Darżlubie, |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Strzelno |
0 - 5 |
Arka Prusewo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:30 |
Cassubian AP |
0 - 3 |
Norda Karwia |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
vo, na boisku 10-3 |
Zenit II Łęczyce |
6 - 3 |
Ajax Leśniewo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Huragan Smolno |
4 - 2 |
Lider Dębogórze |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Feniks Mechowo |
6 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:30 |
Pauza: Sztorm II Kosakowo, Puma Darżlubie, Barca Bolszewo, |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feniks Mechowo |
0 - 1 |
Puma Darżlubie |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 4 |
Huragan Smolno |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Lider Dębogórze |
4 - 3 |
Zenit II Łęczyce |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Ajax Leśniewo |
3 - 0 |
Cassubian AP |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Norda Karwia |
2 - 9 |
Barca Bolszewo |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Pauza: Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo, Arka Prusewo, . |
|