Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Urania Udorpie |
6 - 1 |
Lider Rychnowy |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Grom Nakla |
7 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
LKS Łebunia |
0 - 4 |
Leśnik Cewice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Lider Rychnowy |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Leśnik Cewice |
7 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 8 |
Zenit Redkowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 0 |
Grom Nakla |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Lider Rychnowy |
5 września 2021
5.09 - 16:15 |
Grom Nakla |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 0 |
Orkan Gostkowo |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
LKS Łebunia |
5 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 6 |
Pomorze Potęgowo |
5 września 2021
5.09 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 5 |
Leśnik Cewice |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Lider Rychnowy |
1 - 1 |
Leśnik Cewice |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
5 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 4 |
Magic Niezabyszewo |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 0 |
LKS Łebunia |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Urania Udorpie |
3 - 3 |
Zenit Redkowice |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 2 |
Grom Nakla |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Grom Nakla |
5 - 0 |
Lider Rychnowy |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 4 |
Błękitni Motarzyno |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
LKS Łebunia |
3 - 1 |
Urania Udorpie |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 2 |
Orkan Gostkowo |
19 września 2021
19.09 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Lider Rychnowy |
2 - 6 |
Pomorze Potęgowo |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 4 |
Leśnik Cewice |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Urania Udorpie |
5 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
26 września 2021
26.09 - 15:30 |
Grom Nakla |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
26 września 2021
26.09 - 16:45 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Zenit Redkowice |
0 - 5 |
Lider Rychnowy |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
4 - 0 |
Grom Nakla |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
3 października 2021
3.10 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Lider Rychnowy |
9 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Grom Nakla |
7 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (22) |
LKS Łebunia |
4 - 2 |
Lider Rychnowy |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 3 |
Zenit Redkowice |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 2 |
Grom Nakla |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
5 - 4 |
Urania Udorpie |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 9 |
Orkan Gostkowo |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Lider Rychnowy |
3 - 3 |
Orkan Gostkowo |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Grom Nakla |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Zenit Redkowice |
8 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
3 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Magic Niezabyszewo |
3 - 4 |
Lider Rychnowy |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
LKS Łebunia |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 3 |
Zenit Redkowice |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 2 |
Grom Nakla |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 6 |
Błękitni Motarzyno |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
30 października 2021
30.10 - 13:30 |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Lider Rychnowy |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 6 |
Grom Nakla |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:30 |
Leśnik Cewice |
0 - 2 |
LKS Łebunia |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:30 |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Chrobry Charbrowo |
1 - 5 |
Lider Rychnowy |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:30 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:30 |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Grom Nakla |
1 - 0 |
Orkan Gostkowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Lider Rychnowy |
1 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Urania Udorpie |
1 - 2 |
Grom Nakla |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Zenit Redkowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
5 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
8 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
Lider Rychnowy |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:30 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 5 |
Victoria Dąbrówka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:30 |
LKS Łebunia |
1 - 4 |
Orkan Gostkowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
5 - 2 |
Urania Udorpie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Grom Nakla |
1 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Lider Rychnowy |
1 - 0 |
Grom Nakla |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 0 |
Zenit Redkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Urania Udorpie |
9 - 2 |
LKS Łebunia |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 4 |
Magic Niezabyszewo |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 2 |
Leśnik Cewice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Pomorze Potęgowo |
5 - 1 |
Lider Rychnowy |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 8 |
Orkan Gostkowo |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 5 |
Urania Udorpie |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
LKS Łebunia |
2 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 3 |
Grom Nakla |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Lider Rychnowy |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Grom Nakla |
2 - 3 |
LKS Łebunia |
14 maja 2022
14.05 - 18:30 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 2 |
Leśnik Cewice |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Victoria Dąbrówka |
0 - 2 |
Lider Rychnowy |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 3 |
Orkan Gostkowo |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 4 |
Grom Nakla |
22 maja 2022
22.05 - 13:30 |
LKS Łebunia |
4 - 1 |
Zenit Redkowice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Lider Rychnowy |
5 - 1 |
LKS Łebunia |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Zenit Redkowice |
4 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Grom Nakla |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 1 |
Leśnik Cewice |
28 maja 2022
28.05 - 18:30 |
Urania Udorpie |
3 - 5 |
Pomorze Potęgowo |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Lider Rychnowy |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 3 |
Urania Udorpie |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Pomorze Potęgowo |
5 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Grom Nakla |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Zenit Redkowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 4 |
LKS Łebunia |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Lider Rychnowy |
6 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 0 |
Leśnik Cewice |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Grom Nakla |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
6 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Urania Udorpie |
3 - 3 |
Orkan Gostkowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
|