Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Tęcza Szropy |
2 - 5 |
Gryf Tczew KP |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Real Myszewo |
1 - 1 |
Skra Kończewice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:30 |
Lisovia Lisewo |
6 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Nogat Malbork |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Pomezania II Malbork |
3 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Ruch Gościszewo |
0 - 2 |
Lisovia Lisewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 0 |
Pomezania II Malbork |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Skra Kończewice |
1 - 0 |
Nogat Malbork |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Orzeł Ząbrowo |
2 - 3 |
Real Myszewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 2 |
Gryf Tczew KP |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Błękitni Kmiecin |
4 - 1 |
Tęcza Szropy |
31 sierpnia 2021
31.08 - 18:30 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Nogat Malbork |
4 - 3 |
Orzeł Ząbrowo |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Pomezania II Malbork |
6 - 1 |
Skra Kończewice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Gryf Tczew KP |
2 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
4 września 2021
4.09 - 15:30 |
Real Myszewo |
4 - 3 |
Ruch Gościszewo |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Ruch Gościszewo |
4 - 2 |
Nogat Malbork |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
4 - 5 |
Pomezania II Malbork |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
6 - 0 |
Real Myszewo |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Skra Kończewice |
4 - 0 |
Tęcza Szropy |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
Gryf Tczew KP |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Tęcza Szropy |
2 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Gryf Tczew KP |
11 - 1 |
Skra Kończewice |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
7 - 0 |
Jurand Lasowice |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Real Myszewo |
2 - 5 |
Bałtyk Sztutowo |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Nogat Malbork |
0 - 3 |
Lisovia Lisewo |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pomezania II Malbork |
6 - 0 |
Ruch Gościszewo |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Ruch Gościszewo |
2 - 1 |
Tęcza Szropy |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Lisovia Lisewo |
7 - 1 |
Pomezania II Malbork |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Real Myszewo |
0 - 2 |
Nogat Malbork |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Skra Kończewice |
1 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Orzeł Ząbrowo |
0 - 3 |
Gryf Tczew KP |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Pomezania II Malbork |
6 - 0 |
Real Myszewo |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Nogat Malbork |
2 - 5 |
Bałtyk Sztutowo |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 4 |
Lisovia Lisewo |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Gryf Tczew KP |
3 - 3 |
Ruch Gościszewo |
2 października 2021
2.10 - 14:30 |
Błękitni Kmiecin |
14 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
Skra Kończewice |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Ruch Gościszewo |
1 - 6 |
Błękitni Kmiecin |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Real Myszewo |
2 - 3 |
Tęcza Szropy |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Nogat Malbork |
1 - 0 |
Pomezania II Malbork |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 0 |
Skra Kończewice |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
4 - 3 |
Jurand Lasowice |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 3 |
Gryf Tczew KP |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Skra Kończewice |
6 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
3 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 2 |
Nogat Malbork |
16 października 2021
16.10 - 14:35 |
Gryf Tczew KP |
2 - 1 |
Real Myszewo |
17 października 2021
17.10 - 14:30 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 3 |
Lisovia Lisewo |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 3 |
Ruch Gościszewo |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Ruch Gościszewo |
3 - 0 |
Skra Kończewice |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pomezania II Malbork |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Nogat Malbork |
2 - 4 |
Gryf Tczew KP |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Real Myszewo |
2 - 6 |
Błękitni Kmiecin |
23 października 2021
23.10 - 15:30 |
Lisovia Lisewo |
6 - 2 |
Jurand Lasowice |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Gryf Tczew KP |
2 - 0 |
Pomezania II Malbork |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
4 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
7 - 1 |
Nogat Malbork |
30 października 2021
30.10 - 15:30 |
Jurand Lasowice |
0 - 1 |
Real Myszewo |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Skra Kończewice |
2 - 2 |
Lisovia Lisewo |
27 października 2021
27.10 - 15:30 |
Orzeł Ząbrowo |
0 - 5 |
Ruch Gościszewo |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Gryf Tczew KP |
6 - 0 |
Tęcza Szropy |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Skra Kończewice |
1 - 2 |
Real Myszewo |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Orzeł Ząbrowo |
1 - 9 |
Lisovia Lisewo |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Jurand Lasowice |
5 - 0 |
Nogat Malbork |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
5 - 0 |
Pomezania II Malbork |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Ruch Gościszewo |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Lisovia Lisewo |
1 - 0 |
Ruch Gościszewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Pomezania II Malbork |
5 - 1 |
Jurand Lasowice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Nogat Malbork |
1 - 2 |
Skra Kończewice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Real Myszewo |
1 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Gryf Tczew KP |
10 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Tęcza Szropy |
3 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:30 |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Orzeł Ząbrowo |
2 - 2 |
Nogat Malbork |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Skra Kończewice |
2 - 3 |
Pomezania II Malbork |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 2 |
Tęcza Szropy |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 1 |
Gryf Tczew KP |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 4 |
Real Myszewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 0 |
Lisovia Lisewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Kolejka 15 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Nogat Malbork |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 |
Pomezania II Malbork |
0 - 3 |
Orzeł Ząbrowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
vo, na boisku 5-0 |
Real Myszewo |
2 - 5 |
Lisovia Lisewo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 2 |
Skra Kończewice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:30 |
Gryf Tczew KP |
6 - 0 |
Jurand Lasowice |
14 kwietnia 2022
14.04 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
5 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Orzeł Ząbrowo |
3 - 3 |
Tęcza Szropy |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Skra Kończewice |
1 - 2 |
Gryf Tczew KP |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 1 |
Real Myszewo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Lisovia Lisewo |
6 - 0 |
Nogat Malbork |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 4 |
Pomezania II Malbork |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Tęcza Szropy |
2 - 2 |
Ruch Gościszewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:30 |
Pomezania II Malbork |
4 - 2 |
Lisovia Lisewo |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Nogat Malbork |
2 - 1 |
Real Myszewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
6 - 1 |
Skra Kończewice |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Gryf Tczew KP |
4 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:30 |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Real Myszewo |
1 - 4 |
Pomezania II Malbork |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 1 |
Nogat Malbork |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 4 |
Gryf Tczew KP |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
0 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Skra Kończewice |
3 - 2 |
Jurand Lasowice |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błękitni Kmiecin |
5 - 0 |
Ruch Gościszewo |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 1 |
Real Myszewo |
14 maja 2022
14.05 - 15:30 |
Pomezania II Malbork |
6 - 0 |
Nogat Malbork |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Skra Kończewice |
4 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Gryf Tczew KP |
2 - 1 |
Lisovia Lisewo |
14 maja 2022
14.05 - 14:30 |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Orzeł Ząbrowo |
2 - 3 |
Skra Kończewice |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 2 |
Pomezania II Malbork |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Nogat Malbork |
1 - 0 |
Tęcza Szropy |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Real Myszewo |
2 - 5 |
Gryf Tczew KP |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 4 |
Jurand Lasowice |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Skra Kończewice |
5 - 1 |
Ruch Gościszewo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 2 |
Pomezania II Malbork |
28 maja 2022
28.05 - 15:30 |
Gryf Tczew KP |
8 - 0 |
Nogat Malbork |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Błękitni Kmiecin |
5 - 2 |
Real Myszewo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 8 |
Lisovia Lisewo |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Orzeł Ząbrowo |
1 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Pomezania II Malbork |
3 - 2 |
Gryf Tczew KP |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Bałtyk Sztutowo |
9 - 0 |
Tęcza Szropy |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Nogat Malbork |
2 - 6 |
Błękitni Kmiecin |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Real Myszewo |
4 - 6 |
Jurand Lasowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
4 - 1 |
Skra Kończewice |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Ruch Gościszewo |
6 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
|