Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (41) |
OTS Osiek |
2 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 5 |
MKP Szlachta |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 2 |
Orzeł Borkowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 - 3 |
Orkan Huta |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Grom Leśno |
6 - 0 |
Korona Rywałd |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 0 |
LZS Bytonia |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
13 - 0 |
Sokół Lubnia |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 6 |
Sokół Lubichowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
4 - 4 |
OTS Osiek |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Korona Rywałd |
4 - 0 |
Perła Czyczkowy |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 7 |
Huragan Nowe Polaszki |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
MKP Szlachta |
1 - 2 |
Orkan Huta |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LZS Bytonia |
0 - 0 |
Grom Leśno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
Korona Rywałd |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Orkan Huta |
2 - 2 |
Orzeł Borkowo |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
OTS Osiek |
3 - 8 |
MKP Szlachta |
22 września 2021
22.09 - 17:30 |
Sokół Lubichowo |
10 - 0 |
Zieloni Łąg |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 3 |
Kolejarz II Chojnice |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Sokół Lubnia |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 1 |
LZS Bytonia |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Zieloni Łąg |
1 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
OTS Osiek |
3 - 2 |
Sokół Lubichowo |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
MKP Szlachta |
5 - 1 |
Orzeł Borkowo |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
Korona Rywałd |
2 - 2 |
Orkan Huta |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
LZS Bytonia |
1 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 5 |
Perła Czyczkowy |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Kolejarz II Chojnice |
5 - 3 |
Grom Leśno |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 1 |
OTS Osiek |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
5 - 1 |
MKP Szlachta |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Grom Leśno |
3 - 3 |
Zieloni Łąg |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
4 - 3 |
Kolejarz II Chojnice |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
Sokół Lubnia |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Orkan Huta |
3 - 3 |
LZS Bytonia |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 1 |
Korona Rywałd |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (51) |
OTS Osiek |
3 - 1 |
Grom Leśno |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 6 |
Perła Czyczkowy |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
5 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
3 - 0 |
Orkan Huta |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
vo, na boisku 1-2 |
LZS Bytonia |
2 - 1 |
Orzeł Borkowo |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Korona Rywałd |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Orzeł Borkowo |
1 - 5 |
Sokół Lubnia |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Korona Rywałd |
1 - 0 |
LZS Bytonia |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 6 |
MKP Szlachta |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 8 |
Sokół Lubichowo |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 2 |
OTS Osiek |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
5 - 1 |
Zieloni Łąg |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Orkan Huta |
3 - 5 |
Kolejarz II Chojnice |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Sokół Lubnia |
3 - 1 |
Korona Rywałd |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
MKP Szlachta |
9 - 0 |
LZS Bytonia |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Kolejarz II Chojnice |
5 - 3 |
Orzeł Borkowo |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Zieloni Łąg |
2 - 1 |
Orkan Huta |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
OTS Osiek |
1 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
6 - 1 |
Perła Czyczkowy |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
6 - 3 |
Grom Leśno |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Korona Rywałd |
2 - 3 |
Kolejarz II Chojnice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LZS Bytonia |
2 - 1 |
Sokół Lubnia |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 4 |
Zieloni Łąg |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
4 - 0 |
OTS Osiek |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 4 |
Sokół Lubichowo |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
0 - 11 |
MKP Szlachta |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 2 |
Perła Czyczkowy |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
MKP Szlachta |
6 - 0 |
Sokół Lubnia |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejarz II Chojnice |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 0 |
Korona Rywałd |
24 października 2021
24.10 - 15:30 |
OTS Osiek |
5 - 1 |
Orzeł Borkowo |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 1 |
Orkan Huta |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (12) |
LZS Bytonia |
2 - 0 |
Zieloni Łąg |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Sokół Lubnia |
0 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 4 |
MKP Szlachta |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
Grom Leśno |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Orkan Huta |
1 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 5 |
Sokół Lubichowo |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Korona Rywałd |
0 - 2 |
OTS Osiek |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Grom Leśno |
2 - 2 |
Orkan Huta |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
MKP Szlachta |
4 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 2 |
Sokół Lubnia |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
OTS Osiek |
0 - 1 |
LZS Bytonia |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
6 - 0 |
Korona Rywałd |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 1 |
Orzeł Borkowo |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Sokół Lubnia |
1 - 2 |
OTS Osiek |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Kolejarz II Chojnice |
5 - 1 |
Zieloni Łąg |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 4 |
MKP Szlachta |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Orkan Huta |
1 - 4 |
Perła Czyczkowy |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 1 |
Grom Leśno |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Korona Rywałd |
0 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
LZS Bytonia |
3 - 5 |
Sokół Lubichowo |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 1 |
OTS Osiek |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
MKP Szlachta |
6 - 1 |
Zieloni Łąg |
20 marca 2022
20.03 - 15:30 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Perła Czyczkowy |
|
Orkan Huta |
5 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Korona Rywałd |
2 - 2 |
Grom Leśno |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Bytonia |
0 - 7 |
Brda Wielkie Chełmy |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Sokół Lubnia |
1 - 6 |
Sokół Lubichowo |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Sokół Lubichowo |
13 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
OTS Osiek |
7 - 4 |
Zieloni Łąg |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Korona Rywałd |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
Orkan Huta |
1 - 1 |
MKP Szlachta |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Sokół Lubnia |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Grom Leśno |
6 - 1 |
LZS Bytonia |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Korona Rywałd |
0 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Orkan Huta |
|
MKP Szlachta |
4 - 0 |
OTS Osiek |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:30 |
Zieloni Łąg |
0 - 9 |
Sokół Lubichowo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Sokół Lubnia |
2 - 3 |
Grom Leśno |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
LZS Bytonia |
4 - 4 |
Perła Czyczkowy |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 1 |
Zieloni Łąg |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
5 - 0 |
OTS Osiek |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
MKP Szlachta |
|
Orkan Huta |
3 - 0 |
Korona Rywałd |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
LZS Bytonia |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 1 |
Sokół Lubnia |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 3 |
Kolejarz II Chojnice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (17) |
OTS Osiek |
0 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
MKP Szlachta |
2 - 8 |
Sokół Lubichowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 1 |
Grom Leśno |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 1 |
Perła Czyczkowy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
2 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:00 |
LZS Bytonia |
1 - 0 |
Orkan Huta |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Korona Rywałd |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Grom Leśno |
3 - 0 |
OTS Osiek |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 4 |
Sokół Lubichowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:00 |
vo, na boisku 1-4 |
Orkan Huta |
2 - 2 |
Sokół Lubnia |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
|
Korona Rywałd |
1 - 10 |
MKP Szlachta |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Sokół Lubnia |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
LZS Bytonia |
2 - 0 |
Korona Rywałd |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
MKP Szlachta |
2 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Sokół Lubichowo |
3 - 0 |
Grom Leśno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
OTS Osiek |
1 - 6 |
Perła Czyczkowy |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejarz II Chojnice |
1 - 1 |
Orkan Huta |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Korona Rywałd |
2 - 2 |
Sokół Lubnia |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
MKP Szlachta |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Kolejarz II Chojnice |
|
Orkan Huta |
10 - 1 |
Zieloni Łąg |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 - 3 |
OTS Osiek |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 3 |
Sokół Lubichowo |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Kolejarz II Chojnice |
10 - 1 |
Korona Rywałd |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
OTS Osiek |
1 - 0 |
Orkan Huta |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
5 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 0 |
Perła Czyczkowy |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
MKP Szlachta |
0 - 1 |
Grom Leśno |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 2 |
Grom Leśno |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 7 |
MKP Szlachta |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
LZS Bytonia |
2 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Korona Rywałd |
0 - 0 |
Zieloni Łąg |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
OTS Osiek |
|
Orkan Huta |
1 - 2 |
Sokół Lubichowo |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Zieloni Łąg |
0 - 11 |
LZS Bytonia |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejarz II Chojnice |
5 - 0 |
Sokół Lubnia |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
MKP Szlachta |
14 - 0 |
Perła Czyczkowy |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 2 |
Orkan Huta |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
OTS Osiek |
2 - 0 |
Korona Rywałd |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Orkan Huta |
1 - 0 |
Grom Leśno |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 - 0 |
Perła Czyczkowy |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Kolejarz II Chojnice |
3 - 0 |
MKP Szlachta |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
5 - 2 |
Sokół Lubnia |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LZS Bytonia |
4 - 2 |
OTS Osiek |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Korona Rywałd |
1 - 3 |
Sokół Lubichowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
|
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (3) |
OTS Osiek |
1 - 1 |
Sokół Lubnia |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Zieloni Łąg |
4 - 4 |
Kolejarz II Chojnice |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
MKP Szlachta |
3 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 1 |
Orkan Huta |
11 czerwca 2022
11.06 - 12:00 |
Grom Leśno |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
|
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Korona Rywałd |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Sokół Lubichowo |
11 - 1 |
LZS Bytonia |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
|