Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (171) |
Bytovia Bytów |
1 - 6 |
Wierzyca Starogard Gdański |
19 sierpnia 2006
19.08 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
20 sierpnia 2006
20.08 - 12:30 |
Pomezania Malbork |
4 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wisła Tczew |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
20 sierpnia 2006
20.08 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
6 - 1 |
Polonia Gdańsk |
19 sierpnia 2006
19.08 - 14:00 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 2 - 23. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (126) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
23 sierpnia 2006
23.08 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
23 sierpnia 2006
23.08 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
23 sierpnia 2006
23.08 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
23 sierpnia 2006
23.08 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
23 sierpnia 2006
23.08 |
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Pomezania Malbork |
23 sierpnia 2006
23.08 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
23 sierpnia 2006
23.08 |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
23 sierpnia 2006
23.08 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 6 |
Wierzyca Starogard Gdański |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 sierpnia 2006
26.08 - 14:00 |
Wisła Tczew |
1 - 7 |
Gedania Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
7 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
27 sierpnia 2006
27.08 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
8 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
26 sierpnia 2006
26.08 - 13:30 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
27 sierpnia 2006
27.08 |
Kolejka 4 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Wierzyca Starogard Gdański |
10 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 września 2006
3.09 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 5 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
3 września 2006
3.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 5 |
Wisła Tczew |
|
Bytovia Bytów |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Wietcisa Skarszewy |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 5 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pomezania Malbork |
3 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
9 września 2006
9.09 - 14:00 |
Wisła Tczew |
4 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 września 2006
10.09 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 6 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 7 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
23 września 2006
23.09 - 14:00 |
Wisła Tczew |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
vo, na boisku 0-2 |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
|
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Wisła Tczew |
1 października 2006
1.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
17 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 10 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Wierzyca Starogard Gdański |
6 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 11 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Bałtyk Gdynia |
6 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 12 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Bytovia Bytów |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Wietcisa Skarszewy |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wisła Tczew |
1 - 5 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
6 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
26 listopada 2006
26.11 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
8 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Gedania Gdańsk |
10 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Bytovia Bytów |
0 - 9 |
Gedania Gdańsk |
|
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
12 listopada 2006
12.11 - 14:00 |
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
7 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 5 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (70) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
7 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
SWSiEMP Arka Gdynia |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
1 kwietnia 2007
1.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 8 |
Lechia Gdańsk |
31 marca 2007
31.03 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
31 marca 2007
31.03 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
31 marca 2007
31.03 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
1 kwietnia 2007
1.04 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
1 kwietnia 2007
1.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
31 marca 2007
31.03 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
31 marca 2007
31.03 - 14:00 |
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
7 kwietnia 2007
7.04 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
7 kwietnia 2007
7.04 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
9 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
7 kwietnia 2007
7.04 - 16:00 |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
7 kwietnia 2007
7.04 - 11:00 |
Wisła Tczew |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Bytovia Bytów |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
11 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
7 kwietnia 2007
7.04 - 13:00 |
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
15 kwietnia 2007
15.04 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 6 |
Pomezania Malbork |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
14 kwietnia 2007
14.04 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
14 kwietnia 2007
14.04 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
14 kwietnia 2007
14.04 - 13:45 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 9 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
15 kwietnia 2007
15.04 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
15 kwietnia 2007
15.04 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
14 kwietnia 2007
14.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
21 kwietnia 2007
21.04 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
21 kwietnia 2007
21.04 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
22 kwietnia 2007
22.04 - 13:30 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
22 kwietnia 2007
22.04 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Bytovia Bytów |
21 kwietnia 2007
21.04 - 13:00 |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
22 kwietnia 2007
22.04 - 16:30 |
vo (na boisku 2-4) |
Pomezania Malbork |
1 - 6 |
Lechia Gdańsk |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
29 kwietnia 2007
29.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 1 |
Wisła Tczew |
28 kwietnia 2007
28.04 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
28 kwietnia 2007
28.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
28 kwietnia 2007
28.04 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
28 kwietnia 2007
28.04 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
28 kwietnia 2007
28.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Kolejka 23 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
6 maja 2007
6.05 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
5 maja 2007
5.05 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
5 maja 2007
5.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 maja 2007
6.05 - 13:30 |
vo (na boisku 2-1) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
18 - 0 |
Bytovia Bytów |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
5 maja 2007
5.05 - 14:00 |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
5 maja 2007
5.05 - 13:00 |
Wisła Tczew |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
6 maja 2007
6.05 - 16:30 |
Kolejka 24 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Wierzyca Starogard Gdański |
4 - 2 |
Wisła Tczew |
13 maja 2007
13.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
12 maja 2007
12.05 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 11 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
12 maja 2007
12.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
12 maja 2007
12.05 - 13:00 |
vo (na boisku 1-2) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
12 maja 2007
12.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
12 maja 2007
12.05 - 13:30 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
Kolejka 25 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Wierzyca Starogard Gdański |
19 maja 2007
19.05 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
20 maja 2007
20.05 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 maja 2007
19.05 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Bytovia Bytów |
19 maja 2007
19.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
20 maja 2007
20.05 - 13:30 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
20 maja 2007
20.05 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
19 maja 2007
19.05 - 14:00 |
vo |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Wisła Tczew |
19 maja 2007
19.05 - 13:00 |
Kolejka 26 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
27 maja 2007
27.05 - 11:00 |
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
27 maja 2007
27.05 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
1 - 13 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
26 maja 2007
26.05 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
26 maja 2007
26.05 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
26 maja 2007
26.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
26 maja 2007
26.05 - 13:30 |
Kolejka 27 - 30. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
30 maja 2007
30.05 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 maja 2007
30.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
30 maja 2007
30.05 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
30 maja 2007
30.05 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 7 |
Lechia Gdańsk |
30 maja 2007
30.05 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
30 maja 2007
30.05 - 17:00 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
10 - 0 |
Wisła Tczew |
30 maja 2007
30.05 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
30 maja 2007
30.05 - 14:00 |
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
3 czerwca 2007
3.06 - 11:00 |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 czerwca 2007
3.06 - 13:00 |
Wisła Tczew |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
3 czerwca 2007
3.06 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
3 czerwca 2007
3.06 - 13:00 |
vo |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
2 czerwca 2007
2.06 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
3 czerwca 2007
3.06 - 13:00 |
vo |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
2 czerwca 2007
2.06 - 11:00 |
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
7 czerwca 2007
7.06 |
vo |
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
7 czerwca 2007
7.06 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
7 czerwca 2007
7.06 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
7 czerwca 2007
7.06 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
7 czerwca 2007
7.06 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
7 czerwca 2007
7.06 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
7 czerwca 2007
7.06 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
5 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
7 czerwca 2007
7.06 |
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 7 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
10 czerwca 2007
10.06 |
Gryf 95 Słupsk |
8 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
10 czerwca 2007
10.06 |
Arka Gdynia |
8 - 0 |
Polonia Gdańsk |
10 czerwca 2007
10.06 |
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
10 czerwca 2007
10.06 |
Pomezania Malbork |
11 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
10 czerwca 2007
10.06 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
10 czerwca 2007
10.06 |
vo |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
10 czerwca 2007
10.06 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 czerwca 2007
10.06 |
|