Kolejka 1 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
4 - 1 |
Futsal Leszno |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
6 - 1 |
LSSS Lębork |
12 września 2021
12.09 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
0 - 6 |
AZS UW Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
AZS UG Gdańsk |
2 - 2 |
Red Devils Chojnice |
12 września 2021
12.09 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 4 |
FC Toruń |
11 września 2021
11.09 - 19:00 |
Constract Lubawa |
4 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 4 |
Piast Gliwice |
11 września 2021
11.09 - 20:00 |
Futsal Team Brzeg |
6 - 5 |
Red Dragons Pniewy |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Kolejka 2 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
3 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
18 września 2021
18.09 - 18:00 |
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Futsal Team Brzeg |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 5 |
Clearex Chorzów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
FC Toruń |
3 - 6 |
Constract Lubawa |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Red Devils Chojnice |
1 - 8 |
Rekord Bielsko-Biała |
18 września 2021
18.09 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
6 - 2 |
AZS UG Gdańsk |
18 września 2021
18.09 - 19:00 |
LSSS Lębork |
6 - 2 |
Górnik Polkowice |
17 września 2021
17.09 - 20:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
0 - 3 |
Legia Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 19:00 |
Kolejka 3 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 0 |
Futsal Leszno |
26 września 2021
26.09 - 19:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 8 |
Legia Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 20:00 |
AZS UG Gdańsk |
5 - 4 |
LSSS Lębork |
26 września 2021
26.09 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 2 |
AZS UW Warszawa |
26 września 2021
26.09 - 18:00 |
Constract Lubawa |
9 - 1 |
Red Devils Chojnice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
2 - 2 |
FC Toruń |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Red Dragons Pniewy |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
1 - 5 |
Piast Gliwice |
1 października 2021
1.10 - 20:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
5 - 4 |
Red Dragons Pniewy |
1 października 2021
1.10 - 20:00 |
FC Toruń |
5 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Red Devils Chojnice |
4 - 2 |
Clearex Chorzów |
2 października 2021
2.10 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
5 - 5 |
Constract Lubawa |
30 września 2021
30.09 - 19:00 |
LSSS Lębork |
2 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 października 2021
1.10 - 20:30 |
Legia Warszawa |
3 - 0 |
AZS UG Gdańsk |
2 października 2021
2.10 - 18:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
9 - 3 |
Górnik Polkowice |
1 października 2021
1.10 - 18:30 |
Kolejka 5 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Polkowice |
4 - 4 |
Futsal Leszno |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
4 - 3 |
AZS UG Gdańsk |
10 października 2021
10.10 - 19:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 - 1 |
Legia Warszawa |
12 października 2021
12.10 - 18:00 |
Constract Lubawa |
6 - 2 |
LSSS Lębork |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
2 - 2 |
AZS UW Warszawa |
10 października 2021
10.10 - 17:00 |
Futsal Team Brzeg |
3 - 3 |
Red Devils Chojnice |
9 października 2021
9.10 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 5 |
FC Toruń |
10 października 2021
10.10 - 18:00 |
Piast Gliwice |
6 - 4 |
Słoneczny Stok Białystok |
10 października 2021
10.10 - 18:00 |
Kolejka 6 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
7 - 3 |
Słoneczny Stok Białystok |
16 października 2021
16.10 - 18:00 |
FC Toruń |
4 - 2 |
Piast Gliwice |
16 października 2021
16.10 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
2 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
7 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
LSSS Lębork |
3 - 3 |
Clearex Chorzów |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
Constract Lubawa |
5 - 2 |
Legia Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 12:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
3 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
17 października 2021
17.10 - 19:00 |
Górnik Polkowice |
7 - 4 |
AZS UG Gdańsk |
17 października 2021
17.10 - 17:00 |
Kolejka 7 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UG Gdańsk |
1 - 8 |
Futsal Leszno |
24 października 2021
24.10 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 - 0 |
Górnik Polkowice |
22 października 2021
22.10 - 20:00 |
Constract Lubawa |
2 - 2 |
Dreman Opole Komprachcice |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
3 - 4 |
LSSS Lębork |
24 października 2021
24.10 - 17:00 |
Red Dragons Pniewy |
3 - 1 |
AZS UW Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Piast Gliwice |
4 - 3 |
Red Devils Chojnice |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 0 |
FC Toruń |
23 października 2021
23.10 - 18:00 |
Kolejka 8 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
7 - 1 |
FC Toruń |
31 października 2021
31.10 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
2 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
31 października 2021
31.10 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
3 - 5 |
Piast Gliwice |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
LSSS Lębork |
0 - 1 |
Red Dragons Pniewy |
30 października 2021
30.10 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
30 października 2021
30.10 - 18:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
5 - 1 |
Clearex Chorzów |
31 października 2021
31.10 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 9 |
Constract Lubawa |
31 października 2021
31.10 - 16:00 |
AZS UG Gdańsk |
3 - 10 |
Rekord Bielsko-Biała |
29 września 2021
29.09 - 20:00 |
Kolejka 9 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 3 |
Futsal Leszno |
6 listopada 2021
6.11 - 18:00 |
Constract Lubawa |
6 - 0 |
AZS UG Gdańsk |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
8 - 1 |
Górnik Polkowice |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 5 |
Dreman Opole Komprachcice |
7 listopada 2021
7.11 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
6 - 2 |
Legia Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Piast Gliwice |
6 - 2 |
LSSS Lębork |
6 listopada 2021
6.11 - 18:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 2 |
AZS UW Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 18:00 |
FC Toruń |
4 - 4 |
Red Devils Chojnice |
7 listopada 2021
7.11 - 18:00 |
Kolejka 10 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
9 - 0 |
Red Devils Chojnice |
11 listopada 2021
11.11 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 4 |
FC Toruń |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
LSSS Lębork |
5 - 3 |
Słoneczny Stok Białystok |
11 listopada 2021
11.11 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 3 |
Piast Gliwice |
11 listopada 2021
11.11 - 20:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
5 - 4 |
Red Dragons Pniewy |
11 listopada 2021
11.11 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
11 listopada 2021
11.11 - 16:00 |
AZS UG Gdańsk |
2 - 5 |
Clearex Chorzów |
11 listopada 2021
11.11 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 1 |
Constract Lubawa |
10 listopada 2021
10.11 - 17:45 |
Kolejka 11 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Constract Lubawa |
5 - 8 |
Futsal Leszno |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
1 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 grudnia 2021
1.12 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 2 |
AZS UG Gdańsk |
14 listopada 2021
14.11 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
7 - 1 |
Górnik Polkowice |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
Piast Gliwice |
6 - 5 |
Dreman Opole Komprachcice |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 2 |
Legia Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
FC Toruń |
2 - 1 |
LSSS Lębork |
14 listopada 2021
14.11 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
6 - 3 |
AZS UW Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 18:00 |
Kolejka 12 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
2 - 1 |
AZS UW Warszawa |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
LSSS Lębork |
5 - 5 |
Red Devils Chojnice |
21 listopada 2021
21.11 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 1 |
FC Toruń |
20 listopada 2021
20.11 - 18:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 1 |
Słoneczny Stok Białystok |
21 listopada 2021
21.11 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 11 |
Piast Gliwice |
21 listopada 2021
21.11 - 17:00 |
AZS UG Gdańsk |
3 - 4 |
Red Dragons Pniewy |
21 listopada 2021
21.11 - 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
20 listopada 2021
20.11 - 18:00 |
Constract Lubawa |
3 - 2 |
Clearex Chorzów |
20 listopada 2021
20.11 - 16:00 |
Kolejka 13 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Clearex Chorzów |
1 - 9 |
Futsal Leszno |
27 listopada 2021
27.11 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
1 - 6 |
Constract Lubawa |
27 listopada 2021
27.11 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
28 listopada 2021
28.11 - 12:00 |
Piast Gliwice |
6 - 0 |
AZS UG Gdańsk |
28 listopada 2021
28.11 - 18:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
3 - 5 |
Górnik Polkowice |
27 listopada 2021
27.11 - 18:00 |
FC Toruń |
3 - 2 |
Dreman Opole Komprachcice |
28 listopada 2021
28.11 - 19:00 |
Red Devils Chojnice |
6 - 7 |
Legia Warszawa |
28 listopada 2021
28.11 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 2 |
LSSS Lębork |
27 listopada 2021
27.11 - 20:00 |
Kolejka 14 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LSSS Lębork |
4 - 3 |
Futsal Leszno |
5 grudnia 2021
5.12 - 17:00 |
Legia Warszawa |
2 - 7 |
AZS UW Warszawa |
4 grudnia 2021
4.12 - 20:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
3 - 1 |
Red Devils Chojnice |
5 grudnia 2021
5.12 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 5 |
FC Toruń |
4 grudnia 2021
4.12 - 16:00 |
AZS UG Gdańsk |
6 - 6 |
Słoneczny Stok Białystok |
4 grudnia 2021
4.12 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 2 |
Piast Gliwice |
5 grudnia 2021
5.12 - 12:00 |
Constract Lubawa |
8 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
5 grudnia 2021
5.12 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
4 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
4 grudnia 2021
4.12 - 18:00 |
Kolejka 15 - 11/12. grudnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Team Brzeg |
5 - 2 |
Futsal Leszno |
11 grudnia 2021
11.12 - 16:00 |
Red Dragons Pniewy |
4 - 4 |
Clearex Chorzów |
11 grudnia 2021
11.12 - 16:00 |
Piast Gliwice |
1 - 6 |
Constract Lubawa |
12 grudnia 2021
12.12 - 12:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 6 |
Rekord Bielsko-Biała |
12 grudnia 2021
12.12 - 18:00 |
FC Toruń |
3 - 2 |
AZS UG Gdańsk |
12 grudnia 2021
12.12 - 20:00 |
Red Devils Chojnice |
8 - 0 |
Górnik Polkowice |
12 grudnia 2021
12.12 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
3 - 5 |
Dreman Opole Komprachcice |
11 grudnia 2021
11.12 - 19:00 |
LSSS Lębork |
6 - 4 |
Legia Warszawa |
12 grudnia 2021
12.12 - 18:00 |
Kolejka 16 - 12/13. lutego 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
3 - 1 |
Legia Warszawa |
12 lutego 2022
12.02 - 18:00 |
LSSS Lębork |
2 - 3 |
Dreman Opole Komprachcice |
13 lutego 2022
13.02 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
5 - 4 |
Górnik Polkowice |
13 lutego 2022
13.02 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
7 - 6 |
AZS UG Gdańsk |
13 lutego 2022
13.02 - 18:00 |
FC Toruń |
2 - 8 |
Rekord Bielsko-Biała |
12 lutego 2022
12.02 - 19:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 4 |
Constract Lubawa |
12 lutego 2022
12.02 - 17:00 |
Piast Gliwice |
9 - 0 |
Clearex Chorzów |
12 lutego 2022
12.02 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
3 - 1 |
Futsal Team Brzeg |
12 lutego 2022
12.02 - 16:00 |
Kolejka 17 - 19/20. lutego 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Red Dragons Pniewy |
4 - 2 |
Futsal Leszno |
20 lutego 2022
20.02 - 12:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 3 |
Piast Gliwice |
19 lutego 2022
19.02 - 19:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 3 |
Słoneczny Stok Białystok |
20 lutego 2022
20.02 - 16:00 |
Constract Lubawa |
6 - 2 |
FC Toruń |
19 lutego 2022
19.02 - 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Red Devils Chojnice |
19 lutego 2022
19.02 - 18:00 |
AZS UG Gdańsk |
2 - 5 |
AZS UW Warszawa |
19 lutego 2022
19.02 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 3 |
LSSS Lębork |
20 lutego 2022
20.02 - 16:00 |
Legia Warszawa |
5 - 1 |
Dreman Opole Komprachcice |
19 lutego 2022
19.02 - 18:00 |
Kolejka 18 - 26/27. lutego 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
1 - 4 |
Dreman Opole Komprachcice |
27 lutego 2022
27.02 - 18:00 |
Legia Warszawa |
4 - 2 |
Górnik Polkowice |
26 lutego 2022
26.02 - 18:00 |
LSSS Lębork |
6 - 3 |
AZS UG Gdańsk |
27 lutego 2022
27.02 - 16:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
23 marca 2022
23.03 - 20:00 |
Red Devils Chojnice |
2 - 5 |
Constract Lubawa |
27 lutego 2022
27.02 - 18:00 |
FC Toruń |
5 - 3 |
Clearex Chorzów |
27 lutego 2022
27.02 - 17:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
9 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
27 lutego 2022
27.02 - 12:00 |
Piast Gliwice |
6 - 0 |
Red Dragons Pniewy |
27 lutego 2022
27.02 - 16:00 |
Kolejka 19 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Gliwice |
5 - 2 |
Futsal Leszno |
5 marca 2022
5.03 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 3 |
Słoneczny Stok Białystok |
5 marca 2022
5.03 - 16:00 |
Futsal Team Brzeg |
3 - 3 |
FC Toruń |
5 marca 2022
5.03 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
0 - 2 |
Red Devils Chojnice |
5 marca 2022
5.03 - 18:00 |
Constract Lubawa |
4 - 1 |
AZS UW Warszawa |
6 marca 2022
6.03 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 2 |
LSSS Lębork |
6 marca 2022
6.03 - 17:00 |
AZS UG Gdańsk |
5 - 3 |
Legia Warszawa |
5 marca 2022
5.03 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
7 - 6 |
Dreman Opole Komprachcice |
6 marca 2022
6.03 - 12:00 |
Kolejka 20 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
8 - 5 |
Górnik Polkowice |
13 marca 2022
13.03 - 18:00 |
AZS UG Gdańsk |
2 - 5 |
Dreman Opole Komprachcice |
12 marca 2022
12.03 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
12 marca 2022
12.03 - 18:00 |
LSSS Lębork |
6 - 3 |
Constract Lubawa |
23 marca 2022
23.03 - 20:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 4 |
Clearex Chorzów |
13 marca 2022
13.03 - 12:00 |
Red Devils Chojnice |
2 - 5 |
Futsal Team Brzeg |
13 marca 2022
13.03 - 18:00 |
FC Toruń |
8 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
13 marca 2022
13.03 - 16:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
3 - 4 |
Piast Gliwice |
12 marca 2022
12.03 - 18:00 |
Kolejka 21 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słoneczny Stok Białystok |
3 - 4 |
Futsal Leszno |
19 marca 2022
19.03 - 18:00 |
Piast Gliwice |
5 - 0 |
FC Toruń |
20 marca 2022
20.03 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
1 - 2 |
Red Devils Chojnice |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Futsal Team Brzeg |
3 - 1 |
AZS UW Warszawa |
19 marca 2022
19.03 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
4 - 1 |
LSSS Lębork |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Legia Warszawa |
3 - 6 |
Constract Lubawa |
2 marca 2022
2.03 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 7 |
Dreman Opole Komprachcice |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
AZS UG Gdańsk |
3 - 5 |
Górnik Polkowice |
19 marca 2022
19.03 - 18:00 |
Kolejka 22 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
8 - 0 |
AZS UG Gdańsk |
26 marca 2022
26.03 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
4 - 7 |
Rekord Bielsko-Biała |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
1 - 6 |
Constract Lubawa |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Legia Warszawa |
4 - 4 |
Clearex Chorzów |
26 marca 2022
26.03 - 18:00 |
LSSS Lębork |
1 - 4 |
Futsal Team Brzeg |
27 marca 2022
27.03 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
3 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Red Devils Chojnice |
3 - 8 |
Piast Gliwice |
27 marca 2022
27.03 - 18:00 |
FC Toruń |
2 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
26 marca 2022
26.03 - 18:00 |
Kolejka 23 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Toruń |
3 - 3 |
Futsal Leszno |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
6 - 2 |
Red Devils Chojnice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 18:00 |
Piast Gliwice |
3 - 0 |
AZS UW Warszawa |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Red Dragons Pniewy |
7 - 3 |
LSSS Lębork |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Futsal Team Brzeg |
3 - 3 |
Legia Warszawa |
2 kwietnia 2022
2.04 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
2 - 3 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Constract Lubawa |
5 - 2 |
Górnik Polkowice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
10 - 2 |
AZS UG Gdańsk |
3 kwietnia 2022
3.04 - 18:00 |
Kolejka 24 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
2 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
AZS UG Gdańsk |
0 - 3 |
Constract Lubawa |
14 kwietnia 2022
14.04 - 20:45 |
Górnik Polkowice |
3 - 4 |
Clearex Chorzów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Legia Warszawa |
3 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
LSSS Lębork |
2 - 7 |
Piast Gliwice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
AZS UW Warszawa |
0 - 5 |
Słoneczny Stok Białystok |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Red Devils Chojnice |
4 - 3 |
FC Toruń |
16 kwietnia 2022
16.04 - 18:00 |
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Red Devils Chojnice |
2 - 4 |
Futsal Leszno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 18:00 |
FC Toruń |
4 - 1 |
AZS UW Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
5 - 0 |
LSSS Lębork |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Piast Gliwice |
5 - 2 |
Legia Warszawa |
24 kwietnia 2022
24.04 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 2 |
Dreman Opole Komprachcice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Futsal Team Brzeg |
5 - 1 |
Górnik Polkowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
6 - 1 |
AZS UG Gdańsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:00 |
Constract Lubawa |
2 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
24 kwietnia 2022
24.04 - 18:00 |
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
6 - 1 |
Constract Lubawa |
27 kwietnia 2022
27.04 - 19:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 - 0 |
Clearex Chorzów |
11 maja 2022
11.05 - 19:00 |
AZS UG Gdańsk |
2 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 5 |
Red Dragons Pniewy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 20:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 6 |
Piast Gliwice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Słoneczny Stok Białystok |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
LSSS Lębork |
3 - 5 |
FC Toruń |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
1 - 2 |
Red Devils Chojnice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Kolejka 27 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UW Warszawa |
7 - 4 |
Futsal Leszno |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Red Devils Chojnice |
6 - 3 |
LSSS Lębork |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
FC Toruń |
5 - 3 |
Legia Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
3 - 7 |
Dreman Opole Komprachcice |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Piast Gliwice |
6 - 0 |
Górnik Polkowice |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
3 - 4 |
AZS UG Gdańsk |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Futsal Team Brzeg |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 maja 2022
7.05 - 20:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 3 |
Constract Lubawa |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
5 - 3 |
Clearex Chorzów |
14 maja 2022
14.05 - 20:00 |
Constract Lubawa |
8 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 1 |
Red Dragons Pniewy |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
AZS UG Gdańsk |
1 - 12 |
Piast Gliwice |
14 maja 2022
14.05 - 19:00 |
Górnik Polkowice |
3 - 8 |
Słoneczny Stok Białystok |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
8 - 2 |
FC Toruń |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Legia Warszawa |
3 - 5 |
Red Devils Chojnice |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
LSSS Lębork |
1 - 5 |
AZS UW Warszawa |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
7 - 4 |
LSSS Lębork |
20 maja 2022
20.05 - 20:00 |
AZS UW Warszawa |
6 - 0 |
Legia Warszawa |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Red Devils Chojnice |
3 - 3 |
Dreman Opole Komprachcice |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
FC Toruń |
5 - 3 |
Górnik Polkowice |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Słoneczny Stok Białystok |
7 - 3 |
AZS UG Gdańsk |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Piast Gliwice |
5 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
6 - 1 |
Constract Lubawa |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Futsal Team Brzeg |
1 - 7 |
Clearex Chorzów |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Futsal Leszno |
13 - 4 |
Futsal Team Brzeg |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
5 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Constract Lubawa |
9 - 5 |
Piast Gliwice |
27 maja 2022
27.05 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 1 |
Słoneczny Stok Białystok |
27 maja 2022
27.05 - 18:00 |
AZS UG Gdańsk |
2 - 5 |
FC Toruń |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
6 - 2 |
Red Devils Chojnice |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
5 - 2 |
AZS UW Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Legia Warszawa |
3 - 3 |
LSSS Lębork |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
|