Baner

Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 30 80 25 5 0 100 - 13
2. SUKP Słupsk 30 70 22 4 4 87 - 33
3. Arka Gdynia 30 54 16 6 8 63 - 41
4. Bałtyk Gdynia 30 53 16 5 9 70 - 51
5. SWSiEMP Arka Gdynia 30 50 14 8 8 71 - 48
6. Polonia Gdańsk 30 47 14 5 11 66 - 52
7. Gryf 95 Słupsk 30 44 13 5 12 54 - 55
8. Cartusia Kartuzy 30 39 11 6 13 52 - 48
9. Rodło Kwidzyn 30 35 9 8 13 39 - 71
10. KP Sopot 30 33 9 6 15 50 - 55
11. Pomezania Malbork 30 33 10 3 17 43 - 66
12. Piast Człuchów 30 32 10 2 18 37 - 86
13. Chojniczanka Chojnice 30 31 7 10 13 33 - 37
14. Wisła Tczew 30 28 8 4 18 44 - 73
15. Bytovia Bytów 30 26 8 2 20 59 - 88
16. Wierzyca Starogard Gdański 30 22 5 7 18 29 - 80
Ostatni komentarz dodał Bastek 06.07.2007, 17:21:00


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (74) 
Bytovia Bytów 6 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 19 sierpnia 2006 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 KP Sopot 20 sierpnia 2006
Lechia Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk 20 sierpnia 2006 - 10:30
Pomezania Malbork 1 - 2 Rodło Kwidzyn 20 sierpnia 2006 - 12:00
Wisła Tczew 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia 6 - 1 Piast Człuchów 20 sierpnia 2006 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 2 SUKP Słupsk
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 2 - 23. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2006 - 11:00
SUKP Słupsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 23 sierpnia 2006
Piast Człuchów 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 23 sierpnia 2006
Bałtyk Gdynia 5 - 3 Arka Gdynia 23 sierpnia 2006 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Wisła Tczew 23 sierpnia 2006
Polonia Gdańsk 3 - 2 Pomezania Malbork 23 sierpnia 2006 - 18:00
KP Sopot 0 - 4 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2006
Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2006
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 27 sierpnia 2006
Lechia Gdańsk 6 - 0 Bytovia Bytów 27 sierpnia 2006
Pomezania Malbork 2 - 1 KP Sopot 26 sierpnia 2006 - 12:00
Wisła Tczew 3 - 2 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2006 - 13:00
Arka Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2006 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2006
SWSiEMP Arka Gdynia 7 - 3 Piast Człuchów 27 sierpnia 2006
Cartusia Kartuzy 4 - 0 SUKP Słupsk 27 sierpnia 2006
Kolejka 4 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 4 SUKP Słupsk
Piast Człuchów 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia 1 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
Rodło Kwidzyn 5 - 5 Gryf 95 Słupsk
Polonia Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia 2 września 2006 - 14:00
KP Sopot 0 - 1 Wisła Tczew
Bytovia Bytów 3 - 2 Pomezania Malbork
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
Lechia Gdańsk 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Pomezania Malbork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 września 2006 - 12:00
Wisła Tczew 1 - 2 Bytovia Bytów
Arka Gdynia 4 - 2 KP Sopot 10 września 2006 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 6 Polonia Gdańsk
SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Rodło Kwidzyn
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Bałtyk Gdynia
SUKP Słupsk 6 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 6 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Piast Człuchów
Bałtyk Gdynia 0 - 1 SUKP Słupsk
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Polonia Gdańsk 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
KP Sopot 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
Bytovia Bytów 0 - 3 Arka Gdynia 16 września 2006 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Wisła Tczew
Lechia Gdańsk 0 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 7 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
Pomezania Malbork 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 23 września 2006 - 12:00
Wisła Tczew 1 - 4 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Bytovia Bytów
SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 KP Sopot
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Polonia Gdańsk
SUKP Słupsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Piast Człuchów 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 5 Bałtyk Gdynia
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Piast Człuchów
Polonia Gdańsk 1 - 3 SUKP Słupsk
KP Sopot 7 - 0 Cartusia Kartuzy
Bytovia Bytów 1 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia
Pomezania Malbork 0 - 1 Wisła Tczew 1 października 2006 - 12:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
Wisła Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Arka Gdynia 3 - 1 Pomezania Malbork
Gryf 95 Słupsk 1 - 4 Lechia Gdańsk
SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Bytovia Bytów
SUKP Słupsk 1 - 1 KP Sopot
Piast Człuchów 2 - 1 Polonia Gdańsk
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 10 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Polonia Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
KP Sopot 4 - 1 Piast Człuchów
Bytovia Bytów 2 - 2 SUKP Słupsk
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Cartusia Kartuzy
Lechia Gdańsk 4 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
Pomezania Malbork 0 - 4 Gryf 95 Słupsk 15 października 2006 - 12:00
Wisła Tczew 2 - 5 Arka Gdynia
Kolejka 11 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (53) 
Arka Gdynia 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Wisła Tczew
SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 2 Pomezania Malbork
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Lechia Gdańsk
SUKP Słupsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Piast Człuchów 2 - 4 Bytovia Bytów
Bałtyk Gdynia 1 - 0 KP Sopot
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 12 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (37) 
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 3 Polonia Gdańsk
KP Sopot 3 - 3 Rodło Kwidzyn
Bytovia Bytów 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Piast Człuchów
Lechia Gdańsk 4 - 1 SUKP Słupsk
Pomezania Malbork 4 - 1 Cartusia Kartuzy 29 października 2006 - 12:00
Wisła Tczew 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
Arka Gdynia 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Arka Gdynia
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Wisła Tczew 26 listopada 2006
SUKP Słupsk 3 - 4 Pomezania Malbork
Piast Człuchów 0 - 8 Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Bytovia Bytów
Polonia Gdańsk 2 - 0 KP Sopot 4 listopada 2006
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 KP Sopot
Bytovia Bytów 2 - 3 Polonia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Rodło Kwidzyn
Lechia Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Pomezania Malbork 3 - 0 Piast Człuchów 12 listopada 2006 - 12:00
Wisła Tczew 2 - 3 SUKP Słupsk
Arka Gdynia 3 - 0 Cartusia Kartuzy
Gryf 95 Słupsk 4 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
SUKP Słupsk 2 - 2 Arka Gdynia
Piast Człuchów 3 - 1 Wisła Tczew
Bałtyk Gdynia 4 - 3 Pomezania Malbork
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Lechia Gdańsk
Polonia Gdańsk 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
KP Sopot 4 - 1 Bytovia Bytów
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
Wierzyca Starogard Gdański 4 - 4 Bytovia Bytów 18 marca 2007 - 13:00
KP Sopot 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 marca 2007 - 11:00
Polonia Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 17 marca 2007 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pomezania Malbork 18 marca 2007 - 11:00
Bałtyk Gdynia 5 - 0 Wisła Tczew 18 marca 2007 - 13:00
vo (na boisku 5:2, w zespole Wis?y grał nieuprawniony zawodnik)
Piast Człuchów 0 - 0 Arka Gdynia 17 marca 2007 - 12:00
SUKP Słupsk 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 18 marca 2007 - 13:00
Cartusia Kartuzy 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 18 marca 2007 - 11:00
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 25 marca 2007 - 11:00
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 4 SUKP Słupsk 24 marca 2007 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Piast Człuchów 25 marca 2007 - 12:00
Arka Gdynia 2 - 2 Bałtyk Gdynia 25 marca 2007 - 11:00
Wisła Tczew 0 - 3 Rodło Kwidzyn 25 marca 2007 - 11:00
vo (na boisku 3:1, w zespole Wis?y grał nieuprawniony zawodnik).
Pomezania Malbork 2 - 0 Polonia Gdańsk 25 marca 2007 - 12:00
Lechia Gdańsk 7 - 0 KP Sopot 24 marca 2007 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Bytovia Bytów 24 marca 2007 - 14:00
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 1 kwietnia 2007 - 13:00
Bytovia Bytów 2 - 3 Lechia Gdańsk 31 marca 2007 - 11:00
KP Sopot 0 - 1 Pomezania Malbork 1 kwietnia 2007 - 11:00
Polonia Gdańsk 3 - 2 Wisła Tczew 1 kwietnia 2007 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Arka Gdynia 1 kwietnia 2007 - 11:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 1 kwietnia 2007 - 11:00
Piast Człuchów 1 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia 31 marca 2007 - 12:00
SUKP Słupsk 4 - 1 Cartusia Kartuzy 31 marca 2007 - 12:00
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
SUKP Słupsk 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 7 kwietnia 2007 - 14:00
Cartusia Kartuzy 5 - 1 Piast Człuchów 7 kwietnia 2007
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2007 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Rodło Kwidzyn 5 kwietnia 2007
Arka Gdynia 3 - 0 Polonia Gdańsk 5 kwietnia 2007 - 16:00
Wisła Tczew 2 - 3 KP Sopot 7 kwietnia 2007 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 2 Bytovia Bytów 7 kwietnia 2007 - 12:00
Lechia Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 6 Lechia Gdańsk 15 kwietnia 2007 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Pomezania Malbork
Bytovia Bytów 1 - 2 Wisła Tczew 14 kwietnia 2007 - 11:00
KP Sopot 0 - 1 Arka Gdynia 15 kwietnia 2007 - 11:00
Polonia Gdańsk 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 14 kwietnia 2007 - 14:30
Rodło Kwidzyn 2 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 15 kwietnia 2007 - 11:00
Bałtyk Gdynia 3 - 3 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2007 - 13:00
Piast Człuchów 0 - 5 SUKP Słupsk 14 kwietnia 2007 - 12:00
vo
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
Piast Człuchów 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 22 kwietnia 2007 - 15:00
vo, na boisku 3-1
SUKP Słupsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2007 - 11:00
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia 2007 - 11:00
SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 4 KP Sopot 22 kwietnia 2007 - 12:00
Arka Gdynia 3 - 1 Bytovia Bytów 21 kwietnia 2007 - 11:00
Wisła Tczew 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 22 kwietnia 2007 - 14:00
Pomezania Malbork 0 - 1 Lechia Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 12:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 29 kwietnia 2007 - 13:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Wisła Tczew 28 kwietnia 2007 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Arka Gdynia
Bytovia Bytów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 kwietnia 2007 - 11:00
KP Sopot 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 29 kwietnia 2007 - 11:00
Polonia Gdańsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2007 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 SUKP Słupsk 29 kwietnia 2007 - 11:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Piast Człuchów 29 kwietnia 2007 - 11:00
vo
Kolejka 23 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 6 maja 2007 - 13:00
Piast Człuchów 0 - 3 Rodło Kwidzyn 5 maja 2007 - 12:00
vo (na boisku 3-1)
SUKP Słupsk 4 - 0 Polonia Gdańsk 6 maja 2007 - 14:00
Cartusia Kartuzy 4 - 0 KP Sopot 6 maja 2007 - 11:00
vo
SWSiEMP Arka Gdynia 9 - 1 Bytovia Bytów 6 maja 2007 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2007 - 12:00
Arka Gdynia 0 - 4 Lechia Gdańsk 5 maja 2007 - 11:00
Wisła Tczew 2 - 3 Pomezania Malbork 6 maja 2007 - 14:00
Kolejka 24 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 5 Wisła Tczew 13 maja 2007 - 13:00
Pomezania Malbork 0 - 3 Arka Gdynia 13 maja 2007 - 12:00
vo, na boisku 0-1
Lechia Gdańsk 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 12 maja 2007 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 12 maja 2007
vo, na boisku 1-1
Bytovia Bytów 0 - 3 Cartusia Kartuzy 12 maja 2007 - 11:00
KP Sopot 0 - 3 SUKP Słupsk 13 maja 2007 - 11:00
vo (na boisku 2-0)
Polonia Gdańsk 6 - 0 Piast Człuchów 12 maja 2007 - 14:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Bałtyk Gdynia 13 maja 2007 - 11:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 19 maja 2007 - 11:00
Bałtyk Gdynia 4 - 6 Polonia Gdańsk 20 maja 2007 - 13:00
Piast Człuchów 3 - 0 KP Sopot 20 maja 2007 - 15:00
vo, na boisku 1-2
SUKP Słupsk 5 - 2 Bytovia Bytów 19 maja 2007 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 maja 2007 - 11:00
SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk 20 maja 2007 - 11:00
vo, na boisku 0-0
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Pomezania Malbork 19 maja 2007 - 12:00
vo
Arka Gdynia 3 - 4 Wisła Tczew 19 maja 2007 - 11:00
Kolejka 26 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Arka Gdynia 27 maja 2007 - 13:00
Wisła Tczew 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 27 maja 2007 - 14:00
Pomezania Malbork 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia 27 maja 2007 - 12:00
vo, na boisku 2-5
Lechia Gdańsk 2 - 2 Cartusia Kartuzy 26 maja 2007 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 SUKP Słupsk
Bytovia Bytów 3 - 4 Piast Człuchów 26 maja 2007 - 11:00
KP Sopot 1 - 3 Bałtyk Gdynia 27 maja 2007 - 11:00
Polonia Gdańsk 5 - 1 Rodło Kwidzyn 26 maja 2007 - 14:00
Kolejka 27 - 30. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
Polonia Gdańsk 9 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 30 maja 2007 - 17:00
Rodło Kwidzyn 1 - 3 KP Sopot 30 maja 2007 - 15:00
Bałtyk Gdynia 4 - 3 Bytovia Bytów 30 maja 2007 - 13:00
Piast Człuchów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2007 - 17:00
SUKP Słupsk 1 - 2 Lechia Gdańsk 30 maja 2007 - 16:00
Cartusia Kartuzy 5 - 0 Pomezania Malbork 30 maja 2007 - 15:00
vo, na boisku 5-2
SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 2 Wisła Tczew 30 maja 2007 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Arka Gdynia 30 maja 2007 - 12:00
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca 2007 - 13:00
Arka Gdynia 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 3 czerwca 2007 - 11:00
vo, na boisku 1-0
Wisła Tczew 0 - 3 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2007 - 14:00
vo, na boisku 1-2
Pomezania Malbork 0 - 6 SUKP Słupsk 3 czerwca 2007 - 12:00
vo
Lechia Gdańsk 3 - 0 Piast Człuchów 3 czerwca 2007 - 11:00
vo
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Bałtyk Gdynia
Bytovia Bytów 5 - 0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2007 - 11:00
KP Sopot 4 - 0 Polonia Gdańsk 3 czerwca 2007 - 11:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
KP Sopot 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 7 czerwca 2007
Polonia Gdańsk 6 - 3 Bytovia Bytów 7 czerwca 2007
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 7 czerwca 2007
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk 7 czerwca 2007
Piast Człuchów 0 - 2 Pomezania Malbork 7 czerwca 2007
SUKP Słupsk 3 - 0 Wisła Tczew 7 czerwca 2007
vo, na boisku 1-1
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Arka Gdynia 7 czerwca 2007
vo, na boisku 4-3
SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 2 Gryf 95 Słupsk 7 czerwca 2007
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia 10 czerwca 2007
Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2007
Arka Gdynia 0 - 2 SUKP Słupsk 10 czerwca 2007
Wisła Tczew 0 - 3 Piast Człuchów 10 czerwca 2007
vo, na boisku 8-1
Pomezania Malbork 0 - 3 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2007
vo, na boisku 1-3
Lechia Gdańsk 8 - 0 Rodło Kwidzyn 10 czerwca 2007
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Polonia Gdańsk 10 czerwca 2007
Bytovia Bytów 2 - 5 KP Sopot 10 czerwca 2007
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE