Kolejka 1 - 12. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Karol Pęplino |
5 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Iskra Dretyń |
6 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Miastko |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Leśnik Cewice |
2 - 4 |
Piast Człuchów |
|
Koral Dębnica |
5 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Polonez Bobrowniki |
5 - 0 |
Start Łeba |
|
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Błękitni Główczyce |
2 - 3 |
Start Łeba |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
|
Gryf 95 Słupsk |
14 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Piast Człuchów |
2 - 3 |
Koral Dębnica |
|
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Start Miastko |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Karol Pęplino |
7 - 2 |
Iskra Dretyń |
|
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Iskra Dretyń |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Start Miastko |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Leśnik Cewice |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Koral Dębnica |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Polonez Bobrowniki |
6 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Start Łeba |
5 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Gryf 95 Słupsk |
5 - 1 |
Start Łeba |
26 sierpnia 2006
26.08 - 11:00 |
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
|
MKS Debrzno |
3 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Koral Dębnica |
|
Sparta Sycewice |
0 - 4 |
Leśnik Cewice |
|
Karol Pęplino |
5 - 1 |
Start Miastko |
|
Iskra Dretyń |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
|
Start Miastko |
0 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Karol Pęplino |
|
Koral Dębnica |
3 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Dąb Kusowo |
6 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Start Łeba |
9 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Błękitni Główczyce |
0 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Piast Człuchów |
0 - 4 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
MKS Debrzno |
2 - 2 |
Start Łeba |
|
Kaszubia Studzienice |
0 - 9 |
Polonez Bobrowniki |
|
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
|
Iskra Dretyń |
4 - 2 |
Leśnik Cewice |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Start Miastko |
|
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Start Miastko |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Leśnik Cewice |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Koral Dębnica |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Polonez Bobrowniki |
5 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Start Łeba |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Błękitni Główczyce |
4 - 0 |
Piast Człuchów |
|
MKS Debrzno |
0 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Sparta Sycewice |
6 - 2 |
Start Łeba |
|
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Iskra Dretyń |
4 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
Pogoń Lębork |
4 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Start Miastko |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
|
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Leśnik Cewice |
0 - 3 |
Błękitni Główczyce |
|
Koral Dębnica |
7 - 0 |
Start Miastko |
|
Dąb Kusowo |
4 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Polonez Bobrowniki |
8 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Start Łeba |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Gryf 95 Słupsk |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Piast Człuchów |
0 - 3 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Błękitni Główczyce |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Sparta Sycewice |
0 - 7 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Karol Pęplino |
3 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Iskra Dretyń |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
walkower |
Pogoń Lębork |
1 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
|
Start Miastko |
1 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Leśnik Cewice |
0 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Koral Dębnica |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Dąb Kusowo |
0 - 2 |
Leśnik Cewice |
|
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
vo. |
Start Łeba |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Gryf 95 Słupsk |
5 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Błękitni Główczyce |
3 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
MKS Debrzno |
|
Karol Pęplino |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Iskra Dretyń |
2 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Start Miastko |
3 - 1 |
Start Łeba |
|
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Koral Dębnica |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
|
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Dąb Kusowo |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
|
Polonez Bobrowniki |
7 - 1 |
Koral Dębnica |
|
Start Łeba |
4 - 1 |
Leśnik Cewice |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 2 |
Start Miastko |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Błękitni Główczyce |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Karol Pęplino |
3 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Iskra Dretyń |
4 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Start Miastko |
1 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Leśnik Cewice |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Koral Dębnica |
1 - 0 |
Start Łeba |
|
Dąb Kusowo |
2 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Polonez Bobrowniki |
10 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Start Łeba |
1 - 3 |
Dąb Kusowo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
|
vo. |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Start Miastko |
|
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Kaszubia Studzienice |
5 - 2 |
Iskra Dretyń |
|
Sparta Sycewice |
4 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 16 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
25 marca 2007
25.03 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 2 |
Iskra Dretyń |
24 marca 2007
24.03 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
25 marca 2007
25.03 - 14:00 |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Start Miastko |
25 marca 2007
25.03 - 16:00 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Leśnik Cewice |
25 marca 2007
25.03 - 15:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 2 |
Koral Dębnica |
24 marca 2007
24.03 - 12:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Dąb Kusowo |
24 marca 2007
24.03 - 16:00 |
Start Łeba |
1 - 8 |
Polonez Bobrowniki |
25 marca 2007
25.03 - 12:00 |
Kolejka 17 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Start Łeba |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
1 kwietnia 2007
1.04 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
5 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 kwietnia 2007
1.04 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 6 |
Gryf 95 Słupsk |
1 kwietnia 2007
1.04 - 11:00 |
Koral Dębnica |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
1 kwietnia 2007
1.04 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
9 - 1 |
MKS Debrzno |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Start Miastko |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Pogoń Lębork |
1 kwietnia 2007
1.04 - 12:00 |
Iskra Dretyń |
3 - 2 |
Karol Pęplino |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Iskra Dretyń |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Start Miastko |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 5 |
Leśnik Cewice |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Dąb Kusowo |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 0 |
Start Łeba |
7 kwietnia 2007
7.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
14 kwietnia 2007
14.04 - 17:00 |
Start Łeba |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
15 kwietnia 2007
15.04 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
15 kwietnia 2007
15.04 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 3 |
MKS Debrzno |
15 kwietnia 2007
15.04 - 11:00 |
vo, na boisku 6-2 |
Koral Dębnica |
0 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
15 kwietnia 2007
15.04 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
Iskra Dretyń |
15 kwietnia 2007
15.04 - 12:00 |
Kolejka 20 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Błękitni Główczyce |
2 - 3 |
Pogoń Lębork |
22 kwietnia 2007
22.04 - 11:00 |
Iskra Dretyń |
3 - 0 |
Start Miastko |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Leśnik Cewice |
22 kwietnia 2007
22.04 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Koral Dębnica |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Dąb Kusowo |
22 kwietnia 2007
22.04 - 15:00 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
22 kwietnia 2007
22.04 - 16:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Start Łeba |
22 kwietnia 2007
22.04 - 12:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
21 kwietnia 2007
21.04 - 14:00 |
Kolejka 21 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 0 |
Błękitni Główczyce |
28 kwietnia 2007
28.04 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Start Łeba |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
29 kwietnia 2007
29.04 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
29 kwietnia 2007
29.04 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
7 - 1 |
Dąb Kusowo |
28 kwietnia 2007
28.04 |
Koral Dębnica |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Kolejka 22 - 3. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Błękitni Główczyce |
1 - 5 |
Start Miastko |
3 maja 2007
3.05 - 12:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 3 |
Leśnik Cewice |
3 maja 2007
3.05 - 17:00 |
Iskra Dretyń |
3 - 2 |
Koral Dębnica |
3 maja 2007
3.05 - 14:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Dąb Kusowo |
3 maja 2007
3.05 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
3 maja 2007
3.05 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Start Łeba |
3 maja 2007
3.05 - 12:00 |
walkower |
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 maja 2007
3.05 - 15:00 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
3 maja 2007
3.05 - 15:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Kolejka 23 - 6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
6 maja 2007
6.05 - 15:00 |
walkower |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 1 |
MKS Debrzno |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
6 maja 2007
6.05 - 17:00 |
Start Łeba |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
6 maja 2007
6.05 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
6 maja 2007
6.05 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 3 |
Iskra Dretyń |
6 maja 2007
6.05 - 11:00 |
Koral Dębnica |
4 - 0 |
Pogoń Lębork |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Start Miastko |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Błękitni Główczyce |
0 - 6 |
Leśnik Cewice |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
Start Miastko |
0 - 2 |
Koral Dębnica |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Dąb Kusowo |
13 maja 2007
13.05 - 12:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Start Łeba |
13 maja 2007
13.05 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
12 maja 2007
12.05 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
13 maja 2007
13.05 - 15:00 |
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Piast Człuchów |
13 maja 2007
13.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (40) |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
20 maja 2007
20.05 - 16:00 |
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
20 maja 2007
20.05 - 12:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
19 maja 2007
19.05 - 18:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 3 |
Karol Pęplino |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Start Łeba |
2 - 2 |
Iskra Dretyń |
20 maja 2007
20.05 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
6 - 0 |
Pogoń Lębork |
20 maja 2007
20.05 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
4 - 0 |
Start Miastko |
20 maja 2007
20.05 - 11:00 |
Koral Dębnica |
1 - 2 |
Leśnik Cewice |
20 maja 2007
20.05 - 13:00 |
Kolejka 26 - 23. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Błękitni Główczyce |
0 - 5 |
Koral Dębnica |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
Dąb Kusowo |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Start Łeba |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Iskra Dretyń |
3 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 2 |
MKS Debrzno |
23 maja 2007
23.05 - 18:00 |
Kolejka 27 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Kaszubia Studzienice |
5 - 0 |
Błękitni Główczyce |
27 maja 2007
27.05 - 15:00 |
MKS Debrzno |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
27 maja 2007
27.05 - 16:00 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
27 maja 2007
27.05 - 15:00 |
Gryf 95 Słupsk |
8 - 1 |
Iskra Dretyń |
26 maja 2007
26.05 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Start Łeba |
2 - 2 |
Start Miastko |
27 maja 2007
27.05 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Leśnik Cewice |
27 maja 2007
27.05 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 0 |
Koral Dębnica |
27 maja 2007
27.05 - 11:00 |
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Błękitni Główczyce |
2 - 5 |
Dąb Kusowo |
3 czerwca 2007
3.06 - 11:00 |
Koral Dębnica |
3 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
3 czerwca 2007
3.06 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
7 - 1 |
Start Łeba |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Start Miastko |
6 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
3 czerwca 2007
3.06 - 12:00 |
Iskra Dretyń |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Karol Pęplino |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
3 czerwca 2007
3.06 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
MKS Debrzno |
4 - 0 |
Iskra Dretyń |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Start Miastko |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 5 |
Leśnik Cewice |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
Start Łeba |
1 - 5 |
Koral Dębnica |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
7 czerwca 2007
7.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Błękitni Główczyce |
1 - 5 |
Polonez Bobrowniki |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
4 - 1 |
Start Łeba |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
Koral Dębnica |
4 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
Start Miastko |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
MKS Debrzno |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
Iskra Dretyń |
7 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
Karol Pęplino |
4 - 1 |
Sparta Sycewice |
10 czerwca 2007
10.06 - 12:00 |
|