SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2003/2004

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 30 78 25 3 2 108 - 32
2. Wierzyca Pelplin 30 64 19 7 4 100 - 28
3. Czarni Pruszcz Gdański 30 60 19 3 8 100 - 56
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 57 17 6 7 71 - 41
5. Borowiak Czersk 30 53 16 5 9 51 - 39
6. Powiśle Stary Targ 30 41 12 5 13 44 - 59
7. LKS Waplewo 30 40 12 4 14 45 - 62
8. Sokół Zblewo 30 37 10 7 13 35 - 50
9. Kolejarz Chojnice 30 36 10 6 14 51 - 65
10. Pogoń Prabuty 30 35 10 5 15 43 - 56
11. Grom Kleszczewo 30 32 8 8 14 32 - 51
12. Pogoń Smętowo 30 32 10 2 18 46 - 69
13. Tęcza Brusy 30 32 9 5 16 44 - 84
14. Wietcisa Skarszewy 30 27 7 6 17 38 - 66
15. Subkowia Subkowy 30 27 7 6 17 54 - 83
16. Agra Ostrowite 30 24 6 6 18 39 - 60
Ostatni komentarz dodał lechkwaczyński 31.10.2009, 23:01:03


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy 1 - 3 Rodło Kwidzyn 18 czerwca 2004 - 17:30
LKS Waplewo 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 18 czerwca 2004 - 17:00
Agra Ostrowite 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca 2004 - 15:00
Grom Kleszczewo 0 - 1 Sokół Zblewo 18 czerwca 2004 - 17:00
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Pogoń Smętowo 18 czerwca 2004 - 17:00
vo (na boisku 2-1)
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Borowiak Czersk 18 czerwca 2004 - 17:00
Subkowia Subkowy 2 - 2 Wierzyca Pelplin 19 czerwca 2004 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Pogoń Prabuty 18 czerwca 2004 - 17:00
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Kolejarz Chojnice
Borowiak Czersk 2 - 1 Subkowia Subkowy
Pogoń Smętowo 4 - 1 Wietcisa Skarszewy
Sokół Zblewo 1 - 1 Powiśle Stary Targ
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Grom Kleszczewo
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Agra Ostrowite
Tęcza Brusy 2 - 2 LKS Waplewo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKS Waplewo 0 - 1 Rodło Kwidzyn
Agra Ostrowite 0 - 1 Tęcza Brusy
mecz w Brusach
Grom Kleszczewo 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Powiśle Stary Targ 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Sokół Zblewo
Subkowia Subkowy 1 - 3 Pogoń Smętowo
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Borowiak Czersk
Pogoń Prabuty 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk 3 - 0 Pogoń Prabuty
Pogoń Smętowo 2 - 4 Kolejarz Chojnice
Sokół Zblewo 1 - 4 Subkowia Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Powiśle Stary Targ
Tęcza Brusy 2 - 0 Grom Kleszczewo
LKS Waplewo 0 - 4 Agra Ostrowite
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Agra Ostrowite 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Grom Kleszczewo 0 - 3 LKS Waplewo
Powiśle Stary Targ 2 - 0 Tęcza Brusy
Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
Subkowia Subkowy 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejarz Chojnice 5 - 2 Sokół Zblewo
Pogoń Prabuty 2 - 0 Pogoń Smętowo
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Borowiak Czersk
Pogoń Smętowo 2 - 2 Wierzyca Pelplin
Sokół Zblewo 1 - 1 Pogoń Prabuty
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Kolejarz Chojnice
vo (na boisku 3-2)
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Subkowia Subkowy
Tęcza Brusy 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
LKS Waplewo 1 - 2 Powiśle Stary Targ
Agra Ostrowite 1 - 1 Grom Kleszczewo
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Kleszczewo 2 - 5 Rodło Kwidzyn
Powiśle Stary Targ 1 - 0 Agra Ostrowite
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 LKS Waplewo
Subkowia Subkowy 2 - 7 Tęcza Brusy
Kolejarz Chojnice 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Prabuty 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Sokół Zblewo
Borowiak Czersk 2 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Pogoń Smętowo
Sokół Zblewo 0 - 1 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty
Tęcza Brusy 3 - 1 Kolejarz Chojnice
LKS Waplewo 1 - 2 Subkowia Subkowy
Agra Ostrowite 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
Grom Kleszczewo 2 - 2 Powiśle Stary Targ
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Stary Targ 2 - 2 Rodło Kwidzyn
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Grom Kleszczewo
Subkowia Subkowy 0 - 1 Agra Ostrowite
Kolejarz Chojnice 3 - 0 LKS Waplewo
Pogoń Prabuty 3 - 1 Tęcza Brusy
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Smętowo 2 - 0 Sokół Zblewo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Sokół Zblewo
(2:0)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Pogoń Smętowo
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk
Tęcza Brusy 0 - 4 Wierzyca Pelplin
LKS Waplewo 3 - 2 Pogoń Prabuty
Agra Ostrowite 0 - 1 Kolejarz Chojnice
Grom Kleszczewo 2 - 1 Subkowia Subkowy
Powiśle Stary Targ 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wietcisa Skarszewy 0 - 7 Rodło Kwidzyn
Subkowia Subkowy 1 - 2 Powiśle Stary Targ
Kolejarz Chojnice 4 - 1 Grom Kleszczewo
Pogoń Prabuty 2 - 0 Agra Ostrowite
Wierzyca Pelplin 3 - 1 LKS Waplewo
Borowiak Czersk 6 - 1 Tęcza Brusy
Pogoń Smętowo 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Sokół Zblewo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Sokół Zblewo
Tęcza Brusy 3 - 0 Pogoń Smętowo
LKS Waplewo 0 - 1 Borowiak Czersk
Agra Ostrowite 2 - 2 Wierzyca Pelplin
Grom Kleszczewo 1 - 2 Pogoń Prabuty
Powiśle Stary Targ 1 - 0 Kolejarz Chojnice
Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Subkowia Subkowy
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Subkowia Subkowy 4 - 5 Rodło Kwidzyn
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty 0 - 2 Powiśle Stary Targ
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Grom Kleszczewo
Borowiak Czersk 3 - 1 Agra Ostrowite
Pogoń Smętowo 4 - 0 LKS Waplewo
Sokół Zblewo 1 - 2 Tęcza Brusy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Tęcza Brusy 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
LKS Waplewo 3 - 0 Sokół Zblewo
vo (na boisku 3-2)
Agra Ostrowite 4 - 2 Pogoń Smętowo
Grom Kleszczewo 2 - 0 Borowiak Czersk
Powiśle Stary Targ 0 - 4 Wierzyca Pelplin
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Pogoń Prabuty
Subkowia Subkowy 0 - 3 Kolejarz Chojnice
vo (na boisku 3-1)
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 1 - 4 Rodło Kwidzyn
Pogoń Prabuty 4 - 0 Subkowia Subkowy
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wietcisa Skarszewy
Borowiak Czersk 2 - 0 Powiśle Stary Targ
Pogoń Smętowo 1 - 2 Grom Kleszczewo
Sokół Zblewo 0 - 4 Agra Ostrowite
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 LKS Waplewo
Czarni Pruszcz Gdański 13 - 0 Tęcza Brusy
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Tęcza Brusy
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 LKS Waplewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Agra Ostrowite
Sokół Zblewo 3 - 0 Grom Kleszczewo
vo (na boisku 0-1)
Pogoń Smętowo 0 - 1 Powiśle Stary Targ
Borowiak Czersk 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Subkowia Subkowy
Pogoń Prabuty 2 - 0 Kolejarz Chojnice
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty 0 - 3 Rodło Kwidzyn
vo (na boisku 1-1)
Kolejarz Chojnice 0 - 1 Wierzyca Pelplin
Subkowia Subkowy 0 - 0 Borowiak Czersk
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Pogoń Smętowo
Powiśle Stary Targ 0 - 1 Sokół Zblewo
Grom Kleszczewo 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Agra Ostrowite 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
LKS Waplewo 3 - 2 Tęcza Brusy
przełożony
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 3 - 1 LKS Waplewo
Tęcza Brusy 0 - 0 Agra Ostrowite
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Grom Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Powiśle Stary Targ
Sokół Zblewo 3 - 1 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Smętowo 2 - 1 Subkowia Subkowy
Borowiak Czersk 1 - 0 Kolejarz Chojnice
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Pogoń Prabuty
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Rodło Kwidzyn
Pogoń Prabuty 2 - 1 Borowiak Czersk
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Pogoń Smętowo
Subkowia Subkowy 2 - 2 Sokół Zblewo
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Stary Targ 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Grom Kleszczewo 3 - 0 Tęcza Brusy
Agra Ostrowite 1 - 3 LKS Waplewo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Agra Ostrowite
LKS Waplewo 0 - 0 Grom Kleszczewo
Tęcza Brusy 1 - 3 Powiśle Stary Targ
Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Subkowia Subkowy
Sokół Zblewo 2 - 1 Kolejarz Chojnice
Pogoń Smętowo 4 - 2 Pogoń Prabuty
Borowiak Czersk 3 - 1 Wierzyca Pelplin
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk 3 - 2 Rodło Kwidzyn
Wierzyca Pelplin 6 - 0 Pogoń Smętowo
Pogoń Prabuty 1 - 2 Sokół Zblewo
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Subkowia Subkowy 2 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Tęcza Brusy
Powiśle Stary Targ 1 - 3 LKS Waplewo
Grom Kleszczewo 2 - 1 Agra Ostrowite
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Grom Kleszczewo
Agra Ostrowite 1 - 4 Powiśle Stary Targ
LKS Waplewo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
Tęcza Brusy 2 - 1 Subkowia Subkowy
Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Kolejarz Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Pogoń Prabuty
Sokół Zblewo 1 - 1 Wierzyca Pelplin
Pogoń Smętowo 1 - 3 Borowiak Czersk
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo 0 - 4 Rodło Kwidzyn
Borowiak Czersk 1 - 3 Sokół Zblewo
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejarz Chojnice 4 - 3 Tęcza Brusy
Subkowia Subkowy 0 - 2 LKS Waplewo
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Agra Ostrowite
Powiśle Stary Targ 1 - 1 Grom Kleszczewo
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 5 - 2 Powiśle Stary Targ
Grom Kleszczewo - - - Wietcisa Skarszewy
obustronny vo (na boisku 0-1)
Agra Ostrowite 1 - 2 Subkowia Subkowy
LKS Waplewo 3 - 2 Kolejarz Chojnice
Tęcza Brusy 0 - 2 Pogoń Prabuty
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk
przełożony
Sokół Zblewo 0 - 0 Pogoń Smętowo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Zblewo 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Pogoń Smętowo 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Borowiak Czersk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Wierzyca Pelplin 10 - 1 Tęcza Brusy
Pogoń Prabuty 1 - 2 LKS Waplewo
Kolejarz Chojnice 1 - 0 Agra Ostrowite
Subkowia Subkowy 1 - 1 Grom Kleszczewo
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Powiśle Stary Targ
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 7 - 1 Wietcisa Skarszewy
Powiśle Stary Targ 1 - 2 Subkowia Subkowy
Grom Kleszczewo 3 - 0 Kolejarz Chojnice
vo (goście nie przyjechali)
Agra Ostrowite 1 - 1 Pogoń Prabuty
LKS Waplewo 0 - 8 Wierzyca Pelplin
Tęcza Brusy 0 - 0 Borowiak Czersk
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Smętowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Sokół Zblewo
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Rodło Kwidzyn
Sokół Zblewo 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Smętowo 5 - 3 Tęcza Brusy
Borowiak Czersk 1 - 2 LKS Waplewo
Wierzyca Pelplin 5 - 0 Agra Ostrowite
Pogoń Prabuty 0 - 1 Grom Kleszczewo
Kolejarz Chojnice 5 - 3 Powiśle Stary Targ
Subkowia Subkowy 5 - 3 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 8 - 0 Subkowia Subkowy
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Kolejarz Chojnice
Powiśle Stary Targ 2 - 3 Pogoń Prabuty
Grom Kleszczewo 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Agra Ostrowite 2 - 3 Borowiak Czersk
LKS Waplewo 1 - 0 Pogoń Smętowo
Tęcza Brusy 1 - 0 Sokół Zblewo
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Rodło Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Tęcza Brusy
vo (goście nie przyjechali)
Sokół Zblewo 1 - 1 LKS Waplewo
Pogoń Smętowo 3 - 2 Agra Ostrowite
Borowiak Czersk 3 - 3 Grom Kleszczewo
Wierzyca Pelplin 9 - 2 Powiśle Stary Targ
Pogoń Prabuty 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
Kolejarz Chojnice 4 - 4 Subkowia Subkowy
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 6 - 2 Kolejarz Chojnice
Subkowia Subkowy 6 - 2 Pogoń Prabuty
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Wierzyca Pelplin
Powiśle Stary Targ 1 - 1 Borowiak Czersk
Grom Kleszczewo 0 - 2 Pogoń Smętowo
Agra Ostrowite 1 - 2 Sokół Zblewo
LKS Waplewo 4 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Tęcza Brusy 3 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
rozegrany awansem
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE