POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2003/2004

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia 28 59 17 8 3 85 - 23
2. Radunia Stężyca 28 58 17 7 4 79 - 41
3. Polonia Gdańsk 28 57 17 6 5 71 - 33
4. Stolem Gniewino 28 55 16 7 5 55 - 26
5. Orzeł Trąbki Wielkie 28 42 11 9 8 40 - 34
6. Murkam Przodkowo 28 41 11 8 9 31 - 28
7. GKS Sierakowice 28 39 11 6 11 49 - 57
8. Sporting Leźno 28 35 10 5 13 54 - 52
9. GKS Kolbudy 28 35 9 8 11 53 - 69
10. KS Żukowo 28 34 10 4 14 39 - 41
11. Zapro Gdańsk 28 32 9 5 14 39 - 61
12. Motława Suchy Dąb 28 30 9 3 16 38 - 64
13. GKS Kowale 28 27 7 6 15 32 - 59
14. Gedania II Gdańsk 28 24 6 6 16 32 - 53
15. Celtic Reda 28 13 3 4 21 26 - 82
16. Nauta Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
* Nauta Gdynia wycofała się po rundzie jesiennej. Wyniki jej meczów zostały anulowane


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zapro Gdańsk 0 - 1 KS Żukowo
Celtic Reda 1 - 4 Radunia Stężyca
GKS Kowale 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Arka II Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk
GKS Sierakowice 1 - 1 Murkam Przodkowo
Nauta Gdynia - Stolem Gniewino
anulowany (było 0-2)
GKS Kolbudy 3 - 2 Motława Suchy Dąb
Gedania II Gdańsk 0 - 3 Sporting Leźno
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 4 - 2 Sporting Leźno
Motława Suchy Dąb 0 - 1 Gedania II Gdańsk
Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Kolbudy
Murkam Przodkowo - Nauta Gdynia
anulowany (było 2-1)
Polonia Gdańsk 3 - 2 GKS Sierakowice
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Arka II Gdynia
Radunia Stężyca 5 - 0 GKS Kowale
Zapro Gdańsk 2 - 1 Celtic Reda
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Celtic Reda 1 - 4 KS Żukowo
GKS Kowale 2 - 2 Zapro Gdańsk
Arka II Gdynia 9 - 0 Radunia Stężyca
GKS Sierakowice 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Nauta Gdynia - Polonia Gdańsk
anulowany (było 0-3)
GKS Kolbudy 2 - 0 Murkam Przodkowo
Gedania II Gdańsk 0 - 2 Stolem Gniewino
Sporting Leźno 4 - 1 Motława Suchy Dąb
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 6 - 2 Motława Suchy Dąb
Stolem Gniewino 4 - 2 Sporting Leźno
Murkam Przodkowo 1 - 0 Gedania II Gdańsk
w Le?nie
Polonia Gdańsk 5 - 3 GKS Kolbudy
Orzeł Trąbki Wielkie - Nauta Gdynia
anulowany (było 2-0)
Radunia Stężyca 6 - 2 GKS Sierakowice
Zapro Gdańsk 0 - 4 Arka II Gdynia
Celtic Reda 1 - 2 GKS Kowale
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 0 - 5 KS Żukowo
Arka II Gdynia 4 - 1 Celtic Reda
GKS Sierakowice 4 - 0 Zapro Gdańsk
Nauta Gdynia - Radunia Stężyca
anulowany (było 0-5)
GKS Kolbudy 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania II Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk
Sporting Leźno 0 - 1 Murkam Przodkowo
Motława Suchy Dąb 0 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 0 - 0 Stolem Gniewino
Murkam Przodkowo 1 - 2 Motława Suchy Dąb
Polonia Gdańsk 4 - 3 Sporting Leźno
(3:0)
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Gedania II Gdańsk
(0:0)
Radunia Stężyca 5 - 2 GKS Kolbudy
Zapro Gdańsk - Nauta Gdynia
anulowany (było 1-5)
Celtic Reda 2 - 5 GKS Sierakowice
GKS Kowale 1 - 4 Arka II Gdynia
(1:1)
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia 2 - 1 KS Żukowo
GKS Sierakowice 4 - 1 GKS Kowale
Nauta Gdynia - Celtic Reda
anulowany (było 0-2)
GKS Kolbudy 7 - 4 Zapro Gdańsk
(1:3)
Gedania II Gdańsk 2 - 5 Radunia Stężyca
Sporting Leźno 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Motława Suchy Dąb 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo (na boisku 3-6)
Stolem Gniewino 2 - 0 Murkam Przodkowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 0 - 1 Murkam Przodkowo
Polonia Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Motława Suchy Dąb
Radunia Stężyca 7 - 0 Sporting Leźno
Zapro Gdańsk 0 - 0 Gedania II Gdańsk
Celtic Reda 1 - 2 GKS Kolbudy
GKS Kowale - Nauta Gdynia
anulowany (było 0-0)
Arka II Gdynia 7 - 0 GKS Sierakowice
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 2 - 3 KS Żukowo
Nauta Gdynia - Arka II Gdynia
anulowany (było 2-3)
GKS Kolbudy 4 - 1 GKS Kowale
Gedania II Gdańsk 1 - 3 Celtic Reda
Sporting Leźno 4 - 1 Zapro Gdańsk
Motława Suchy Dąb 1 - 2 Radunia Stężyca
Stolem Gniewino 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Murkam Przodkowo 1 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 1 - 4 Polonia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Murkam Przodkowo
Radunia Stężyca 3 - 1 Stolem Gniewino
Zapro Gdańsk 2 - 3 Motława Suchy Dąb
Celtic Reda 1 - 4 Sporting Leźno
GKS Kowale 4 - 1 Gedania II Gdańsk
Arka II Gdynia 13 - 1 GKS Kolbudy
GKS Sierakowice - Nauta Gdynia
anulowany - było 3-0vo (na boisku 2-2)
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nauta Gdynia - KS Żukowo
anulowany - było 0-4 vo (na boisku 1-4)
GKS Kolbudy - GKS Sierakowice
obustronny vo (na boisku 1-1)
Gedania II Gdańsk 0 - 3 Arka II Gdynia
vo (na boisku 0-2)
Sporting Leźno 0 - 3 GKS Kowale
vo (na boisku 8-1)
Motława Suchy Dąb 0 - 3 Celtic Reda
vo (na boisku 5-2)
Stolem Gniewino 8 - 1 Zapro Gdańsk
Murkam Przodkowo 0 - 0 Radunia Stężyca
Polonia Gdańsk 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Radunia Stężyca 5 - 3 Polonia Gdańsk
Zapro Gdańsk 0 - 3 Murkam Przodkowo
vo (na boisku 2-1)
Celtic Reda 1 - 4 Stolem Gniewino
GKS Kowale 3 - 0 Motława Suchy Dąb
vo (na boisku 1-2)
Arka II Gdynia 4 - 0 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 0 - 3 Gedania II Gdańsk
vo (na boisku 1-1)
Nauta Gdynia - GKS Kolbudy
anulowany - by? obustronny vo (na boisku 0-7)
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 0 - 3 KS Żukowo
vo (na boisku 3-1)
Gedania II Gdańsk - Nauta Gdynia
anulowany (było 4-2)
Sporting Leźno 4 - 0 GKS Sierakowice
vo (na boisku 4-2)
Motława Suchy Dąb 1 - 1 Arka II Gdynia
Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Kowale
Murkam Przodkowo 0 - 0 Celtic Reda
Polonia Gdańsk 3 - 1 Zapro Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 1 - 3 Radunia Stężyca
Zapro Gdańsk 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Celtic Reda 0 - 0 Polonia Gdańsk
GKS Kowale 0 - 4 Murkam Przodkowo
Arka II Gdynia 5 - 0 Stolem Gniewino
GKS Sierakowice 2 - 1 Motława Suchy Dąb
Nauta Gdynia - Sporting Leźno
anulowany - było 0-5 vo (na boisku 3-5)
GKS Kolbudy 0 - 3 Gedania II Gdańsk
vo (na boisku 1-2)
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 1 - 1 KS Żukowo
Sporting Leźno 3 - 1 GKS Kolbudy
Motława Suchy Dąb - Nauta Gdynia
anulowany (było 3-1)
Stolem Gniewino 4 - 1 GKS Sierakowice
Murkam Przodkowo 1 - 0 Arka II Gdynia
Polonia Gdańsk 7 - 1 GKS Kowale
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Celtic Reda
Radunia Stężyca 3 - 0 Zapro Gdańsk
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 2 - 0 Zapro Gdańsk
Radunia Stężyca 6 - 1 Celtic Reda
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Kowale
Polonia Gdańsk 2 - 0 Arka II Gdynia
Murkam Przodkowo 0 - 1 GKS Sierakowice
Motława Suchy Dąb 5 - 2 GKS Kolbudy
Sporting Leźno 3 - 0 Gedania II Gdańsk
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 1 - 2 KS Żukowo
Gedania II Gdańsk 4 - 1 Motława Suchy Dąb
GKS Kolbudy 0 - 1 Stolem Gniewino
GKS Sierakowice 0 - 0 Polonia Gdańsk
Arka II Gdynia 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo (na boisku 1-0)
GKS Kowale 0 - 1 Radunia Stężyca
przełożony
Celtic Reda 1 - 2 Zapro Gdańsk
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 1 - 2 Celtic Reda
Zapro Gdańsk 2 - 0 GKS Kowale
Radunia Stężyca 1 - 1 Arka II Gdynia
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Sierakowice
vo (na boisku 2-1)
Murkam Przodkowo 0 - 5 GKS Kolbudy
Stolem Gniewino 2 - 2 Gedania II Gdańsk
Motława Suchy Dąb 1 - 0 Sporting Leźno
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motława Suchy Dąb 1 - 0 KS Żukowo
Sporting Leźno 1 - 2 Stolem Gniewino
Gedania II Gdańsk 0 - 3 Murkam Przodkowo
GKS Kolbudy 0 - 0 Polonia Gdańsk
GKS Sierakowice 1 - 0 Radunia Stężyca
Arka II Gdynia 4 - 1 Zapro Gdańsk
(1:0)
GKS Kowale 2 - 0 Celtic Reda
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 1 - 1 GKS Kowale
Celtic Reda 1 - 1 Arka II Gdynia
Zapro Gdańsk 4 - 1 GKS Sierakowice
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 GKS Kolbudy
Polonia Gdańsk 1 - 1 Gedania II Gdańsk
Murkam Przodkowo 2 - 1 Sporting Leźno
Stolem Gniewino 4 - 1 Motława Suchy Dąb
(2:0)
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 1 - 0 KS Żukowo
Motława Suchy Dąb 1 - 0 Murkam Przodkowo
Sporting Leźno 0 - 0 Polonia Gdańsk
Gedania II Gdańsk 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Kolbudy 3 - 3 Radunia Stężyca
GKS Sierakowice 2 - 1 Celtic Reda
Arka II Gdynia 3 - 1 GKS Kowale
Pauza: Zapro Gdańsk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 0 - 0 Arka II Gdynia
GKS Kowale 0 - 0 GKS Sierakowice
Zapro Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy
Radunia Stężyca 1 - 1 Gedania II Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Sporting Leźno
Polonia Gdańsk 3 - 0 Motława Suchy Dąb
Murkam Przodkowo 1 - 1 Stolem Gniewino
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Murkam Przodkowo 1 - 0 KS Żukowo
Stolem Gniewino 2 - 0 Polonia Gdańsk
Motława Suchy Dąb 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Sporting Leźno 1 - 3 Radunia Stężyca
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Zapro Gdańsk
GKS Kolbudy 4 - 2 Celtic Reda
GKS Sierakowice 1 - 1 Arka II Gdynia
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 0 - 2 GKS Sierakowice
GKS Kowale 2 - 3 GKS Kolbudy
Celtic Reda 0 - 1 Gedania II Gdańsk
Zapro Gdańsk 1 - 1 Sporting Leźno
Radunia Stężyca 5 - 1 Motława Suchy Dąb
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Stolem Gniewino
Polonia Gdańsk 3 - 0 Murkam Przodkowo
vo (na boisku 1-1)
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 4 - 0 KS Żukowo
Murkam Przodkowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Stolem Gniewino 1 - 1 Radunia Stężyca
Motława Suchy Dąb 0 - 4 Zapro Gdańsk
vo (na boisku 2-4)
Sporting Leźno 4 - 1 Celtic Reda
Gedania II Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale
GKS Kolbudy 2 - 2 Arka II Gdynia
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 2 - 2 GKS Kolbudy
Arka II Gdynia 4 - 2 Gedania II Gdańsk
GKS Kowale 2 - 2 Sporting Leźno
Celtic Reda 0 - 3 Motława Suchy Dąb
Zapro Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
Radunia Stężyca 1 - 1 Murkam Przodkowo
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: KS Żukowo,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 KS Żukowo
Polonia Gdańsk 4 - 1 Radunia Stężyca
Murkam Przodkowo 1 - 2 Zapro Gdańsk
Stolem Gniewino 5 - 0 Celtic Reda
Motława Suchy Dąb 0 - 3 GKS Kowale
vo (przerwany w 70. min.)
Sporting Leźno 4 - 2 Arka II Gdynia
Gedania II Gdańsk 4 - 5 GKS Sierakowice
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 0 - 1 GKS Kolbudy
GKS Sierakowice 0 - 3 Sporting Leźno
Arka II Gdynia 1 - 1 Motława Suchy Dąb
GKS Kowale 0 - 0 Stolem Gniewino
Celtic Reda 0 - 3 Murkam Przodkowo
Zapro Gdańsk 2 - 3 Polonia Gdańsk
Radunia Stężyca 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 5 - 0 KS Żukowo
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Zapro Gdańsk
Polonia Gdańsk 10 - 0 Celtic Reda
Murkam Przodkowo 1 - 1 GKS Kowale
Stolem Gniewino 0 - 0 Arka II Gdynia
Motława Suchy Dąb 5 - 4 GKS Sierakowice
Gedania II Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Żukowo 2 - 1 Gedania II Gdańsk
GKS Kolbudy 2 - 2 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 2 - 0 Stolem Gniewino
Arka II Gdynia 2 - 0 Murkam Przodkowo
GKS Kowale 0 - 3 Polonia Gdańsk
przełożony
Celtic Reda 1 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie
Zapro Gdańsk 3 - 0 Radunia Stężyca
vo, na boisku 1-2 (afera korupcyjna)
Pauza: Motława Suchy Dąb, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE