Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Szczecin |
5 - 0 |
FASE Szczecin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Lech Poznań |
6 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Warta Poznań |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
AP Reissa Poznań |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FASE Szczecin |
1 - 0 |
AP Reissa Poznań |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
CWZS Bydgoszcz |
3 - 4 |
Lechia Gdańsk |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 2 |
Lech Poznań |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
3 - 0 |
FASE Szczecin |
26 sierpnia 2020
26.08 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 4 |
Pogoń Szczecin |
9 września 2020
9.09 - 11:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Warta Poznań |
4 - 0 |
AP Reissa Poznań |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FASE Szczecin |
3 - 1 |
Warta Poznań |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
CWZS Bydgoszcz |
3 - 4 |
AP Reissa Poznań |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Lech Poznań |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
FASE Szczecin |
13 września 2020
13.09 - 12:15 |
Arka Gdynia |
2 - 3 |
Lech Poznań |
23 września 2020
23.09 - 12:30 |
AP Reissa Poznań |
4 - 2 |
Pogoń Szczecin |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
CWZS Bydgoszcz |
0 - 2 |
Warta Poznań |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FASE Szczecin |
3 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Warta Poznań |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Lech Poznań |
3 - 1 |
AP Reissa Poznań |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
FASE Szczecin |
26 września 2020
26.09 - 10:00 |
AP Reissa Poznań |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Warta Poznań |
0 - 5 |
Lech Poznań |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
CWZS Bydgoszcz |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FASE Szczecin |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
27 października 2020
27.10 - 16:00 |
CWZS Bydgoszcz |
1 - 3 |
Lech Poznań |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Warta Poznań |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
AP Reissa Poznań |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Reissa Poznań |
2 - 1 |
FASE Szczecin |
10 października 2020
10.10 - 14:30 |
Arka Gdynia |
0 - 4 |
Warta Poznań |
4 listopada 2020
4.11 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 1 |
CWZS Bydgoszcz |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Lech Poznań |
5 - 1 |
Pogoń Szczecin |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FASE Szczecin |
0 - 2 |
Lech Poznań |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Pogoń Szczecin |
4 - 1 |
Lechia Gdańsk |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
CWZS Bydgoszcz |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
AP Reissa Poznań |
3 - 1 |
Warta Poznań |
20 października 2020
20.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
1 - 1 |
FASE Szczecin |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
AP Reissa Poznań |
3 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Arka Gdynia |
0 - 3 |
Pogoń Szczecin |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 4 |
Lech Poznań |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FASE Szczecin |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Lech Poznań |
6 - 0 |
Arka Gdynia |
30 października 2020
30.10 - 14:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 3 |
AP Reissa Poznań |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Warta Poznań |
2 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
30 października 2020
30.10 - 12:30 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
CWZS Bydgoszcz |
1 - 2 |
FASE Szczecin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Pogoń Szczecin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
AP Reissa Poznań |
0 - 3 |
Lech Poznań |
6 listopada 2020
6.11 - 11:00 |
Arka Gdynia |
2 - 4 |
Lechia Gdańsk |
7 listopada 2020
7.11 - 15:00 |
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FASE Szczecin |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
15 listopada 2020
15.11 - 15:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
AP Reissa Poznań |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Lech Poznań |
3 - 2 |
Warta Poznań |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Pogoń Szczecin |
7 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
14 listopada 2020
14.11 - 15:00 |
|