II liga - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 4 10 3 1 0 9 - 3
2. Bytovia Bytów 4 10 3 1 0 8 - 2
3. Stal Rzeszów 4 9 3 0 1 6 - 2
4. Wigry Suwałki 4 9 3 0 1 7 - 4
5. Skra Częstochowa 4 7 2 1 1 4 - 3
6. GKS Katowice 3 6 2 0 1 7 - 4 1 3 1 0 0 2 - 0
7. Górnik Polkowice 4 6 2 0 2 7 - 4 2 3 1 0 1 3 - 2
8. KKS Kalisz 4 6 2 0 2 6 - 3
9. Sokół Ostróda 4 6 2 0 2 6 - 4 1 0 0 0 1 0 - 3
10. Motor Lublin 4 5 1 2 1 7 - 6
11. Znicz Pruszków 4 4 1 1 2 3 - 6
12. Błękitni Stargard 4 4 1 1 2 4 - 8
13. Lech II Poznań 3 3 1 0 2 7 - 8 1 3 1 0 0 6 - 3
14. Śląsk II Wrocław 3 3 1 0 2 3 - 5 1 3 1 0 0 3 - 1
15. Olimpia Grudziądz 4 3 1 0 3 2 - 9
16. Garbarnia Kraków 3 3 1 0 2 4 - 7 1 0 0 0 1 1 - 3
17. Hutnik Kraków 4 3 1 0 3 7 - 13 1 0 0 0 1 3 - 6
18. Olimpia Elbląg 4 1 0 1 3 2 - 6
19. Pogoń Siedlce 4 0 (-6) 2 0 2 5 - 7
* Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem sześciu punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Skra Częstochowa 30 sierpnia 2020 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 0 Błękitni Stargard 29 sierpnia 2020 - 17:00
Wigry Suwałki 2 - 1 Olimpia Elbląg 28 sierpnia 2020 - 18:00
Motor Lublin 1 - 2 Znicz Pruszków 29 sierpnia 2020 - 19:50
Bytovia Bytów 2 - 0 Olimpia Grudziądz 29 sierpnia 2020 - 19:46
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Pogoń Siedlce 28 sierpnia 2020 - 19:30
Stal Rzeszów 2 - 1 Górnik Polkowice 29 sierpnia 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 2 - 0 Lech II Poznań 28 sierpnia 2020 - 16:00
Hutnik Kraków 3 - 2 GKS Katowice 30 sierpnia 2020 - 13:30
Pauza: Garbarnia Kraków,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań 6 - 3 Hutnik Kraków 5 września 2020 - 12:00
Górnik Polkowice 3 - 0 Sokół Ostróda 5 września 2020 - 18:00
Pogoń Siedlce 0 - 2 Stal Rzeszów 5 września 2020 - 15:00
Olimpia Grudziądz 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 16:30
Znicz Pruszków 1 - 1 Bytovia Bytów 4 września 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 1 - 3 Motor Lublin 5 września 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Wigry Suwałki 5 września 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 0 KKS Kalisz 5 września 2020 - 17:00
Garbarnia Kraków 1 - 3 Śląsk II Wrocław 5 września 2020 - 17:00
Pauza: GKS Katowice,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 1 - 2 Garbarnia Kraków 12 września 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 2 - 1 Skra Częstochowa 11 września 2020 - 17:00
Motor Lublin 2 - 2 Błękitni Stargard 12 września 2020 - 18:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Olimpia Elbląg 12 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Znicz Pruszków 12 września 2020 - 17:00
Stal Rzeszów 0 - 1 Olimpia Grudziądz 12 września 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 0 - 1 Pogoń Siedlce 12 września 2020 - 18:00
Górnik Polkowice 3 - 0 Hutnik Kraków 13 września 2020 - 13:00
GKS Katowice 3 - 1 Lech II Poznań 13 września 2020 - 19:00
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Polkowice 0 - 2 GKS Katowice 19 września 2020 - 18:15
Pogoń Siedlce 2 - 1 Hutnik Kraków 19 września 2020 - 19:00
Olimpia Grudziądz 0 - 4 Sokół Ostróda 19 września 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Rzeszów 19 września 2020 - 15:30
Olimpia Elbląg 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 4 Bytovia Bytów 19 września 2020 - 15:00
Skra Częstochowa 1 - 1 Motor Lublin 19 września 2020 - 16:00
Garbarnia Kraków 1 - 3 Wigry Suwałki 19 września 2020 - 16:00
Śląsk II Wrocław 0 - 3 KKS Kalisz 20 września 2020 - 12:00
Pauza: Lech II Poznań,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław 25 września 2020 - 17:15
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 25 września 2020 - 19:30
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 26 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 26 września 2020 - 17:00
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 25 września 2020 - 16:00
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków 26 września 2020 - 18:00
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 26 września 2020 - 16:00
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 26 września 2020 - 18:00
Lech II Poznań - Górnik Polkowice 26 września 2020 - 12:00
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 6 - 30. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 30 września 2020 - 19:00
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 30 września 2020 - 18:00
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków 29 września 2020 - 19:00
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda 29 września 2020 - 20:30
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 30 września 2020 - 17:00
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 30 września 2020 - 16:00
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 30 września 2020 - 15:00
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin 30 września 2020 - 12:00
KKS Kalisz - Wigry Suwałki 30 września 2020 - 18:00
Pauza: Górnik Polkowice,
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin - KKS Kalisz 4 października 2020 - 17:00
Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław 3 października 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 3 października 2020 - 17:00
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa 4 października 2020 - 15:00
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard 3 października 2020 - 18:00
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 4 października 2020 - 13:30
GKS Katowice - Znicz Pruszków 3 października 2020 - 19:00
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz 4 października 2020 - 12:00
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 3 października 2020 - 16:00
Pauza: Wigry Suwałki,
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice 10 października 2020 - 18:00
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków 10 października 2020 - 15:00
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda 10 października 2020 - 16:00
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice 10 października 2020 - 12:00
KKS Kalisz - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Motor Lublin 10 października 2020 - 17:00
Pauza: Pogoń Siedlce,
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 17 października 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 17 października 2020 - 17:00
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław 17 października 2020 - 15:00
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków 17 października 2020 - 18:00
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa 17 października 2020 - 15:00
GKS Katowice - Błękitni Stargard 17 października 2020 - 17:00
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 17 października 2020 - 16:00
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Motor Lublin,
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 24 października 2020 - 15:00
Skra Częstochowa - GKS Katowice 24 października 2020 - 15:30
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda
KKS Kalisz - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 25 października 2020 - 16:00
Motor Lublin - Bytovia Bytów 24 października 2020 - 17:00
Pauza: Olimpia Grudziądz,
Kolejka 11 - 4. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin 4 listopada 2020 - 19:30
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 4 listopada 2020 - 13:00
Sokół Ostróda - KKS Kalisz 4 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 4 listopada 2020 - 14:00
GKS Katowice - Garbarnia Kraków 4 listopada 2020 - 18:00
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 4 listopada 2020 - 13:30
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 4 listopada 2020 - 17:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 8 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 7 listopada 2020 - 14:00
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - GKS Katowice
KKS Kalisz - Hutnik Kraków
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda 8 listopada 2020 - 15:00
Motor Lublin - Stal Rzeszów 8 listopada 2020 - 17:00
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2020 - 18:00
Pauza: Znicz Pruszków,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 14 listopada 2020 - 13:00
Sokół Ostróda - Motor Lublin 14 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki 15 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice - KKS Kalisz 14 listopada 2020 - 17:00
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 15 listopada 2020 - 12:00
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 14 listopada 2020 - 17:00
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 21 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
KKS Kalisz - Lech II Poznań
Wigry Suwałki - GKS Katowice 21 listopada 2020 - 15:00
Motor Lublin - Hutnik Kraków 21 listopada 2020 - 16:00
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda 21 listopada 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów 21 listopada 2020 - 16:00
Pauza: Olimpia Elbląg,
Kolejka 15 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice 28 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów 29 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice - Motor Lublin 28 listopada 2020 - 17:00
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
Górnik Polkowice - KKS Kalisz
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław 29 listopada 2020 - 12:00
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków 28 listopada 2020 - 16:00
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
Pauza: Stal Rzeszów,
Kolejka 16 - 2. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz 2 grudnia 2020 - 17:00
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice 2 grudnia 2020 - 16:00
Motor Lublin - Lech II Poznań 2 grudnia 2020 - 18:00
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2 grudnia 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 2 grudnia 2020 - 19:30
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda 2 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 17 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 6 grudnia 2020 - 13:00
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 5 grudnia 2020 - 17:00
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 6 grudnia 2020 - 12:00
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 5 grudnia 2020 - 16:00
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 5 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Ostróda,
Kolejka 18 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
KKS Kalisz - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 12 grudnia 2020 - 15:00
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 12 grudnia 2020 - 14:00
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 12 grudnia 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 12 grudnia 2020 - 16:00
Stal Rzeszów - GKS Katowice 12 grudnia 2020 - 13:00
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków 12 grudnia 2020 - 18:00
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 19 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Katowice - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków
Pauza: Hutnik Kraków,
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard - KKS Kalisz
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Katowice - Hutnik Kraków
Pauza: Garbarnia Kraków,
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard
KKS Kalisz - Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
Pauza: GKS Katowice,
Kolejka 22 - 17. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków - KKS Kalisz
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki
Błękitni Stargard - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - GKS Katowice
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 23 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
Motor Lublin - Skra Częstochowa
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław
Pauza: Lech II Poznań,
Kolejka 24 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Lech II Poznań
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 25 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - KKS Kalisz
Pauza: Górnik Polkowice,
Kolejka 26 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
Pauza: Wigry Suwałki,
Kolejka 27 - 14. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów - KKS Kalisz
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Pauza: Pogoń Siedlce,
Kolejka 28 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Pauza: Motor Lublin,
Kolejka 29 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - KKS Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Motor Lublin
Pauza: Olimpia Grudziądz,
Kolejka 30 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS Kalisz - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 31 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - KKS Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Pauza: Znicz Pruszków,
Kolejka 32 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS Kalisz - GKS Katowice
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 33 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - KKS Kalisz
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Olimpia Elbląg,
Kolejka 34 - 19. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
Bytovia Bytów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS Kalisz - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
Pauza: Stal Rzeszów,
Kolejka 35 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - KKS Kalisz
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Motor Lublin
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 36 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Motor Lublin - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Pauza: Sokół Ostróda,
Kolejka 37 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - KKS Kalisz
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 38 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
Pauza: Hutnik Kraków, .


Pokaż ukryte kolejki od 19 do 38