III liga - grupa II - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 23 61 20 1 2 74 - 12
2. Świt Skolwin (Szczecin) 23 53 16 5 2 50 - 16
3. Polonia Środa Wielkopolska 23 50 15 5 3 48 - 21
4. KP Starogard Gdański 23 42 13 3 7 33 - 29
5. GKS Przodkowo 23 39 11 6 6 37 - 23
6. Elana Toruń 23 37 10 7 6 41 - 21
7. Bałtyk Gdynia 23 34 9 7 7 32 - 26 1 3 1 0 0 1 - 0
8. Pogoń II Szczecin 23 34 10 4 9 48 - 44 1 0 0 0 1 0 - 1

9. Kotwica Kołobrzeg 22 35 9 8 5 35 - 24
10. Sokół Kleczew 22 33 10 3 9 36 - 33
11. Bałtyk Koszalin 22 32 9 5 8 45 - 36
12. Unia Janikowo 22 30 8 6 8 33 - 39
13. Pomorzanin Toruń 22 29 7 8 7 21 - 22 1 1 0 1 0 1 - 1
14. Jarota Jarocin 22 29 8 5 9 43 - 36 1 1 0 1 0 1 - 1
15. Gwardia Koszalin 22 28 8 4 10 29 - 33
16. Nielba Wągrowiec 22 27 7 6 9 42 - 40
17. Flota Świnoujście 22 26 6 8 8 27 - 38
18. Unia Swarzędz 22 25 7 4 11 31 - 26
19. Gryf Wejherowo 22 22 6 4 12 32 - 50
20. Chemik Police 22 9 2 3 17 10 - 66
21. Górnik Konin 22 8 2 2 18 15 - 57
22. Mieszko Gniezno 22 2 0 2 20 9 - 79
Ostatni komentarz dodał Rodem214 11.04.2021, 13:51:41


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Przodkowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Chemik Police 1 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 1 Radunia Stężyca 1 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Górnik Konin 2 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Elana Toruń 2 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 6 Jarota Jarocin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 1 Unia Janikowo 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 1 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Koszalin 3 - 4 Bałtyk Gdynia 8 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 1 Pomorzanin Toruń 8 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 2 - 2 Pogoń II Szczecin 8 sierpnia 2020 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 6 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 2 KP Starogard Gdański 21 października 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 0 - 6 Gwardia Koszalin 7 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Przodkowo 4 - 2 Unia Swarzędz 8 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Swarzędz 0 - 3 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 1 Chemik Police 16 sierpnia 2020 - 18:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Górnik Konin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Elana Toruń 15 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 4 Jarota Jarocin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 4 - 2 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Pogoń II Szczecin 14 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 16 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2020 - 19:30
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 5 - 2 Sokół Kleczew 22 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Janikowo 2 - 4 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Pomorzanin Toruń 23 sierpnia 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 6 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 3 - 1 Flota Świnoujście 22 sierpnia 2020 - 16:00
Elana Toruń 1 - 1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 2 - 3 Gryf Wejherowo 22 sierpnia 2020 - 15:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia 2020 - 18:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Gwardia Koszalin 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwardia Koszalin 3 - 0 Bałtyk Koszalin 29 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Unia Swarzędz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Chemik Police 29 sierpnia 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 Radunia Stężyca 29 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Górnik Konin 29 sierpnia 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 4 Elana Toruń 29 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Jarota Jarocin 28 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 3 - 1 Mieszko Gniezno 29 sierpnia 2020 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 29 sierpnia 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 2 Unia Janikowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Unia Janikowo 5 września 2020 - 11:00
Pogoń II Szczecin 0 - 7 Sokół Kleczew 4 września 2020 - 18:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Bałtyk Gdynia 5 września 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Pomorzanin Toruń 5 września 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 6 września 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 1 Flota Świnoujście 5 września 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Nielba Wągrowiec 6 września 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 5 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 5 września 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 4 - 1 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Bałtyk Koszalin 12 września 2020 - 16:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 12 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Unia Swarzędz 12 września 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 GKS Przodkowo 12 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Chemik Police 12 września 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 8 - 1 Flota Świnoujście 12 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Górnik Konin 12 września 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Elana Toruń 12 września 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jarota Jarocin 12 września 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Mieszko Gniezno 12 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 4 - 1 Pogoń II Szczecin 12 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 19 września 2020 - 13:00
Mieszko Gniezno 1 - 4 Unia Janikowo 19 września 2020 - 16:00
Jarota Jarocin 0 - 1 Sokół Kleczew 19 września 2020 - 16:30
Elana Toruń 1 - 1 Bałtyk Gdynia 19 września 2020 - 16:00
Górnik Konin 0 - 3 Pomorzanin Toruń 19 września 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 września 2020 - 16:00
Chemik Police 0 - 0 Flota Świnoujście 19 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Nielba Wągrowiec 19 września 2020 - 15:00
Unia Swarzędz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Gryf Wejherowo 19 września 2020 - 15:30
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gryf Wejherowo 2 - 3 Bałtyk Koszalin 26 września 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 września 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gwardia Koszalin 26 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 4 - 3 Unia Swarzędz 26 września 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 1 GKS Przodkowo 26 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Chemik Police 25 września 2020 - 16:00
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Radunia Stężyca 26 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Górnik Konin 26 września 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 1 Elana Toruń 26 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 3 - 1 Jarota Jarocin 26 września 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Mieszko Gniezno 27 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Bałtyk Koszalin 7 - 1 Mieszko Gniezno 4 października 2020 - 12:00
Jarota Jarocin 3 - 3 Pogoń II Szczecin 21 października 2020 - 15:30
Elana Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 4 października 2020 - 20:08
Górnik Konin 0 - 1 Sokół Kleczew 3 października 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 października 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 0 Pomorzanin Toruń 3 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Flota Świnoujście 3 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 3 października 2020 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 3 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 KP Starogard Gdański 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Koszalin 10 października 2020 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gryf Wejherowo 21 listopada 2020 - 13:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Gwardia Koszalin 5 grudnia 2020 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Unia Swarzędz 10 października 2020 - 15:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 GKS Przodkowo 10 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Chemik Police 10 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 0 - 4 Radunia Stężyca 10 października 2020 - 15:00
Unia Janikowo 2 - 1 Górnik Konin 10 października 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Elana Toruń 3 grudnia 2020 - 12:30
Mieszko Gniezno 0 - 2 Jarota Jarocin 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Jarota Jarocin 17 października 2020 - 12:00
Elana Toruń 5 - 0 Mieszko Gniezno 17 października 2020 - 14:00
Górnik Konin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 17 października 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Unia Janikowo 18 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Sokół Kleczew 17 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 4 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Pomorzanin Toruń 17 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Flota Świnoujście 18 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 2 - 4 Nielba Wągrowiec 4 listopada 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Bałtyk Koszalin 24 października 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 0 - 2 KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 14:00
Flota Świnoujście 3 - 1 Gryf Wejherowo 24 października 2020 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 6 Świt Skolwin (Szczecin) 25 października 2020 - 14:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Gwardia Koszalin 24 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Unia Swarzędz 25 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 0 - 1 GKS Przodkowo 24 października 2020 - 13:00
Unia Janikowo 2 - 0 Chemik Police 24 października 2020 - 14:00
Pogoń II Szczecin 3 - 3 Radunia Stężyca 25 października 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Górnik Konin 24 października 2020 - 14:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Elana Toruń 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Elana Toruń 31 października 2020 - 12:00
Górnik Konin 1 - 9 Jarota Jarocin 31 października 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Mieszko Gniezno 31 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Pogoń II Szczecin 31 października 2020 - 13:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Unia Janikowo 4 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Sokół Kleczew 31 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Bałtyk Gdynia 31 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pomorzanin Toruń 6 grudnia 2020 - 12:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 31 października 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Flota Świnoujście 31 października 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Nielba Wągrowiec 30 października 2020 - 18:00
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Bałtyk Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Flota Świnoujście 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada 2020 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 listopada 2020 - 13:00
przełożony
Pomorzanin Toruń 3 - 0 Gryf Wejherowo 8 listopada 2020 - 12:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 28 listopada 2020 - 15:00
Sokół Kleczew 1 - 0 Gwardia Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Unia Janikowo 0 - 0 Unia Swarzędz 7 listopada 2020 - 12:00
Pogoń II Szczecin 1 - 4 GKS Przodkowo 8 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Chemik Police 7 listopada 2020 - 14:00
Jarota Jarocin 0 - 3 Radunia Stężyca 7 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń 2 - 0 Górnik Konin 25 listopada 2020 - 13:00
przełożony
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Górnik Konin 11 listopada 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Elana Toruń 21 listopada 2020 - 13:00
Chemik Police 0 - 3 Jarota Jarocin 11 listopada 2020 - 13:00
GKS Przodkowo 3 - 0 Mieszko Gniezno 11 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Unia Janikowo 11 listopada 2020 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 Sokół Kleczew 11 listopada 2020 - 13:30
Gryf Wejherowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 11 listopada 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pomorzanin Toruń 28 listopada 2020 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2020 - 11:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Flota Świnoujście 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Flota Świnoujście 0 - 3 Bałtyk Koszalin 14 listopada 2020 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Nielba Wągrowiec 14 listopada 2020 - 13:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 14 listopada 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 KP Starogard Gdański 21 listopada 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Gryf Wejherowo 14 listopada 2020 - 11:00
Unia Janikowo 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 listopada 2020 - 13:00
Pogoń II Szczecin 6 - 1 Gwardia Koszalin 14 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 0 - 7 Unia Swarzędz 14 listopada 2020 - 13:00
Jarota Jarocin 2 - 1 GKS Przodkowo 14 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń 6 - 0 Chemik Police 29 listopada 2020 - 13:00
Górnik Konin 0 - 3 Radunia Stężyca 14 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Bałtyk Koszalin 0 - 4 Radunia Stężyca 6 marca 2021 - 11:00
Chemik Police 1 - 2 Górnik Konin 6 marca 2021 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Elana Toruń 7 marca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Jarota Jarocin 6 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Mieszko Gniezno 6 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Pogoń II Szczecin 6 marca 2021 - 14:30
Gryf Wejherowo 1 - 4 Unia Janikowo 6 marca 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Sokół Kleczew 6 marca 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Bałtyk Gdynia 6 marca 2021 - 15:00
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Pomorzanin Toruń 6 marca 2021 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 6 marca 2021 - 13:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Bałtyk Koszalin 13 marca 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Flota Świnoujście 14 marca 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Nielba Wągrowiec 13 marca 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 5 Kotwica Kołobrzeg 13 marca 2021 - 15:00
Unia Janikowo 0 - 0 KP Starogard Gdański 13 marca 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin 3 - 2 Gryf Wejherowo 14 marca 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno 0 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 13 marca 2021 - 14:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Gwardia Koszalin 13 marca 2021 - 15:30
Elana Toruń 1 - 0 Unia Swarzędz 13 marca 2021 - 17:00
Górnik Konin 1 - 2 GKS Przodkowo 13 marca 2021 - 15:00
Radunia Stężyca 9 - 0 Chemik Police 13 marca 2021 - 11:00
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 2 - 3 Chemik Police 20 marca 2021 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Radunia Stężyca 20 marca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 0 - 2 Górnik Konin 20 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 3 Elana Toruń 20 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Jarota Jarocin 20 marca 2021 - 16:15
Gryf Wejherowo 5 - 0 Mieszko Gniezno 20 marca 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pogoń II Szczecin 20 marca 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Unia Janikowo 20 marca 2021 - 11:00
Nielba Wągrowiec 2 - 3 Sokół Kleczew 20 marca 2021 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 0 Bałtyk Gdynia 20 marca 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pomorzanin Toruń 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Bałtyk Koszalin 27 marca 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 27 marca 2021 - 14:00
Sokół Kleczew 0 - 2 Flota Świnoujście 27 marca 2021 - 14:00
Unia Janikowo 2 - 1 Nielba Wągrowiec 27 marca 2021 - 14:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 marca 2021 - 14:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 KP Starogard Gdański 27 marca 2021 - 14:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Gryf Wejherowo 27 marca 2021 - 14:00
Elana Toruń 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 26 marca 2021 - 19:30
Górnik Konin 0 - 1 Gwardia Koszalin 27 marca 2021 - 14:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Unia Swarzędz 27 marca 2021 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 GKS Przodkowo 27 marca 2021 - 14:00
Kolejka 22 - 7. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Radunia Stężyca 2 - 0 Pogoń II Szczecin 7 kwietnia 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 1 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2021 - 17:15
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 GKS Przodkowo 7 kwietnia 2021 - 17:00
Elana Toruń 0 - 1 KP Starogard Gdański 7 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Pogoń II Szczecin 0 - 3 KP Starogard Gdański 11 kwietnia 2021 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 0 Elana Toruń 10 kwietnia 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia 2021 - 14:30
Radunia Stężyca 3 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 10 kwietnia 2021 - 13:00
Mieszko Gniezno 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 10 kwietnia 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Górnik Konin 10 kwietnia 2021 - 12:00
Chemik Police 0 - 3 Bałtyk Koszalin 10 kwietnia 2021 - 14:00
Unia Janikowo 1 - 1 Gryf Wejherowo 10 kwietnia 2021 - 15:00
Jarota Jarocin 0 - 3 Gwardia Koszalin 10 kwietnia 2021 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 3 Nielba Wągrowiec 10 kwietnia 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Unia Swarzędz 10 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 17 kwietnia 2021 - 11:00
Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca 17 kwietnia 2021 - 16:00
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 17 kwietnia 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 17 kwietnia 2021 - 15:00
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno
Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin
Chemik Police - Unia Janikowo
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 25 kwietnia 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 24 kwietnia 2021 - 13:00
Radunia Stężyca - Elana Toruń 24 kwietnia 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska 24 kwietnia 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Chemik Police
Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście - Unia Swarzędz
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 1 maja 2021 - 16:00
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin) 1 maja 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1 maja 2021 - 16:00
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 maja 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno - Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin - Unia Swarzędz
Gryf Wejherowo - Pomorzanin Toruń
Chemik Police - Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin - Górnik Konin
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 9 maja 2021 - 11:00
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 8 maja 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 8 maja 2021 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń 8 maja 2021 - 16:00
Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin
Unia Janikowo - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń - Chemik Police
Gryf Wejherowo - Unia Swarzędz
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 15 maja 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 16 maja 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 15 maja 2021 - 12:00
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo - Flota Świnoujście
Chemik Police - Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń - Górnik Konin
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 23 maja 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 22 maja 2021 - 13:00
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 22 maja 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański - Elana Toruń
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Toruń
Górnik Konin - Unia Swarzędz
Flota Świnoujście - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - GKS Przodkowo 29 maja 2021 - 11:00
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 29 maja 2021 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca 29 maja 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno - Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin - Chemik Police
Flota Świnoujście - Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin - Unia Janikowo
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin) 3 czerwca 2021 - 11:00
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 3 czerwca 2021 - 13:00
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 3 czerwca 2021 - 18:00
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin - Pomorzanin Toruń
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin - Górnik Konin
Gryf Wejherowo - Chemik Police
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 6 czerwca 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Elana Toruń - Radunia Stężyca 6 czerwca 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 6 czerwca 2021 - 16:00
Chemik Police - Mieszko Gniezno
Gryf Wejherowo - Górnik Konin
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Unia Swarzędz
Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 13 czerwca 2021 - 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń 12 czerwca 2021 - 17:00
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 12 czerwca 2021 - 11:00
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno
Pomorzanin Toruń - Jarota Jarocin
Unia Swarzędz - Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin - Chemik Police
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 19 czerwca 2021 - 13:00
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 19 czerwca 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 19 czerwca 2021 - 14:00
Górnik Konin - Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police
Gryf Wejherowo - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
Unia Janikowo - Flota Świnoujście
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń - Nielba Wągrowiec
Kolejka 35 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo 26 czerwca 2021 - 17:00
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
Mieszko Gniezno - Pomorzanin Toruń
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec
Flota Świnoujście - Jarota Jarocin
Unia Janikowo - Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin - Gryf Wejherowo
Sokół Kleczew - Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin