Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
- |
Czarni Czarne |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
anulowany, było 4-1 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 15 |
Lew Lębork |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 1 |
Bytovia Bytów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 1 |
Tęcza Brusy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Tęcza Brusy |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Lew Lębork |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Piast Człuchów |
- |
Wybrzeże Objazda |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
anulowany, było 11-2 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 6 |
Czarni Czarne |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
Piast Człuchów |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
anulowany, było 5-1 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 4 |
Lew Lębork |
13 września 2020
13.09 - 14:30 |
Tęcza Brusy |
5 - 3 |
Bytovia Bytów |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
Lew Lębork |
10 - 0 |
Tęcza Brusy |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Piast Człuchów |
- |
Gryf Słupsk KS |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
anulowany, było 3-5 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 12 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
7 października 2020
7.10 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
10 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
- |
Piast Człuchów |
23 września 2020
23.09 - 17:00 |
anulowany, było 3-1 |
Bytovia Bytów |
1 - 3 |
Lew Lębork |
14 października 2020
14.10 - 18:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
0 - 4 |
Lew Lębork |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Piast Człuchów |
- |
Bytovia Bytów |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-4 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 10 |
Tęcza Brusy |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Tęcza Brusy |
2 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Lew Lębork |
- |
Piast Człuchów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
anulowany, było 3-0 |
Kolejka 10 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Lew Lębork |
4 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
7 - 1 |
Tęcza Brusy |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, |
Kolejka 11 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
6 - 1 |
Czarni Czarne |
4 maja 2021
4.05 - 17:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 3 |
Lew Lębork |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 12 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Lew Lębork |
4 - 4 |
Bytovia Bytów |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Pauza: Tęcza Brusy, |
Kolejka 13 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
16 maja 2021
16.05 - 14:30 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
16 maja 2021
16.05 - 15:30 |
Pauza: Bytovia Bytów, |
Kolejka 14 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
8 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 2 |
Tęcza Brusy |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 7 |
Bytovia Bytów |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Pauza: Lew Lębork, |
Kolejka 8 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
7 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Pauza: Czarni Czarne, |
Kolejka 9 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Lew Lębork |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Pauza: Wybrzeże Objazda, . |
|