Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champions Kwidzyn |
4 - 4 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Unia Tczew |
5 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:30 |
Styna Godziszewo |
3 - 13 |
DSPN Kwidzyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 11 |
Gryf II Tczew MKS |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 6 |
KP II Starogard Gdański |
29 sierpnia 2020
29.08 - 10:00 |
Pomezania II Malbork |
0 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
KP II Starogard Gdański |
4 - 0 |
Pomezania II Malbork |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
8 - 1 |
Pogoń Smętowo |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
20 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 6 |
Styna Godziszewo |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Champions Kwidzyn |
9 - 1 |
Unia Tczew |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
2 - 3 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 12 |
Champions Kwidzyn |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
12 września 2020
12.09 - 12:30 |
Pomezania II Malbork |
0 - 9 |
Gryf II Tczew MKS |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
7 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
2 - 3 |
KP II Starogard Gdański |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
9 - 0 |
Pomezania II Malbork |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 1 |
Pogoń Smętowo |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Champions Kwidzyn |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Unia Tczew |
4 - 0 |
Styna Godziszewo |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
26 września 2020
26.09 - 10:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 5 |
Unia Tczew |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 4 |
Champions Kwidzyn |
26 września 2020
26.09 - 09:00 |
Pomezania II Malbork |
4 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 6 |
DSPN Kwidzyn |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
1 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
6 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
10 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 12 |
Rodło Kwidzyn |
14 października 2020
14.10 - 16:30 |
Champions Kwidzyn |
3 - 1 |
Pomezania II Malbork |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Unia Tczew |
3 - 2 |
Pogoń Smętowo |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
1 - 2 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 2 |
Styna Godziszewo |
10 października 2020
10.10 - 09:00 |
Pomezania II Malbork |
1 - 3 |
Unia Tczew |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Champions Kwidzyn |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
8 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Gryf II Tczew MKS |
8 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
7 października 2020
7.10 - 20:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
0 - 5 |
DSPN Kwidzyn |
18 października 2020
18.10 - 10:30 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 11 |
Gryf II Tczew MKS |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Champions Kwidzyn |
7 - 2 |
KP II Starogard Gdański |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Unia Tczew |
0 - 9 |
Rodło Kwidzyn |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 4 |
Pomezania II Malbork |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 0 |
Pogoń Smętowo |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
2 - 5 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
3 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
15 - 1 |
Styna Godziszewo |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
3 - 0 |
Unia Tczew |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 4 |
Champions Kwidzyn |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
DSPN Kwidzyn |
8 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Champions Kwidzyn |
2 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Unia Tczew |
2 - 10 |
Gryf II Tczew MKS |
31 października 2020
31.10 - 09:30 |
Styna Godziszewo |
1 - 5 |
KP II Starogard Gdański |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 10 |
Rodło Kwidzyn |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 0 |
Pomezania II Malbork |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania II Malbork |
1 - 3 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
10 - 1 |
Pogoń Smętowo |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
7 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Gryf II Tczew MKS |
9 - 1 |
Styna Godziszewo |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
8 - 0 |
Unia Tczew |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 6 |
Champions Kwidzyn |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
6 - 1 |
Styna Godziszewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Unia Tczew |
0 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Champions Kwidzyn |
10 - 2 |
Pogoń Smętowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 3 |
Pomezania II Malbork |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:30 |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 0 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
2 - 9 |
DSPN Kwidzyn |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
14 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
1 - 7 |
Champions Kwidzyn |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 4 |
Unia Tczew |
1 maja 2021
1.05 - 10:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Styna Godziszewo |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
6 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Unia Tczew |
3 - 4 |
Pomezania II Malbork |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Champions Kwidzyn |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 9 |
KP II Starogard Gdański |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
8 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
5 - 1 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
9 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
0 - 3 |
Champions Kwidzyn |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
Unia Tczew |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
0 - 0 |
Styna Godziszewo |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
15 maja 2021
15.05 - 09:30 |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 1 |
Pogoń Smętowo |
20 maja 2021
20.05 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 10 |
Pomezania II Malbork |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 12 |
Rodło Kwidzyn |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Unia Tczew |
1 - 10 |
KP II Starogard Gdański |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Champions Kwidzyn |
5 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 8 |
DSPN Kwidzyn |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 3 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
3 - 3 |
Champions Kwidzyn |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
10 - 1 |
Unia Tczew |
8 czerwca 2021
8.06 - 19:00 |
KP II Starogard Gdański |
10 - 1 |
Styna Godziszewo |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
10 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
27 maja 2021
27.05 - 17:45 |
Pomezania II Malbork |
1 - 4 |
Pogoń Smętowo |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
7 - 0 |
Unia Tczew |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Champions Kwidzyn |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
11 - 1 |
Pogoń Smętowo |
2 czerwca 2021
2.06 - 16:00 |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 2 |
Pomezania II Malbork |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
KP II Starogard Gdański |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:45 |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
1 - 0 |
Pomezania II Malbork |
5 czerwca 2021
5.06 - 12:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 14 |
Rodło Kwidzyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 09:30 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 14 |
KP II Starogard Gdański |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
Gryf II Tczew MKS |
5 czerwca 2021
5.06 - 09:30 |
Unia Tczew |
2 - 8 |
DSPN Kwidzyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Champions Kwidzyn |
7 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
2 - 3 |
Champions Kwidzyn |
11 czerwca 2021
11.06 - 19:15 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Unia Tczew |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
8 - 1 |
Styna Godziszewo |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
KP II Starogard Gdański |
9 - 2 |
Pogoń Smętowo |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Rodło Kwidzyn |
9 - 1 |
Pomezania II Malbork |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Starogard Gdański |
0 - 5 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:45 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pomezania II Malbork |
2 - 8 |
DSPN Kwidzyn |
16 czerwca 2021
16.06 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
7 czerwca 2021
7.06 - 19:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 12 |
Champions Kwidzyn |
16 czerwca 2021
16.06 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 3 |
Unia Tczew |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Pomezania II Malbork |
4 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
21 czerwca 2021
21.06 - 18:30 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 14 |
DSPN Kwidzyn |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:30 |
Unia Tczew |
3 - 0 |
Champions Kwidzyn |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
|