Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Kosakowo |
4 - 2 |
Gedania Gdańsk |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
14 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
Orkan II Rumia MKS |
1 - 4 |
Błękitni Wejherowo |
16 września 2020
16.09 - 16:30 |
Ogniwo Sopot |
1 - 5 |
Ejsmond Club |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 7 |
AP Gdynia Dąbrowa |
25 sierpnia 2020
25.08 - 18:30 |
Jedynka II Reda |
0 - 9 |
Arka Gdynia SI |
19 sierpnia 2020
19.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 0 |
Iskra Gdynia |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 - 2 |
Jedynka II Reda |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:30 |
Ejsmond Club |
9 - 1 |
Dragon II Bojano |
1 września 2020
1.09 - 17:00 |
Błękitni Wejherowo |
14 - 0 |
Ogniwo Sopot |
2 września 2020
2.09 - 18:30 |
Jaguar Gdańsk AP |
9 - 1 |
Orkan II Rumia MKS |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Pomorzanin Gdynia |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 - 2 |
Sztorm II Kosakowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
1 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 sierpnia 2020
26.08 - 11:00 |
Orkan II Rumia MKS |
4 - 3 |
Gedania Gdańsk |
26 sierpnia 2020
26.08 - 12:00 |
Ogniwo Sopot |
0 - 14 |
Jaguar Gdańsk AP |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Dragon II Bojano |
1 - 13 |
Błękitni Wejherowo |
9 września 2020
9.09 - 18:30 |
Jedynka II Reda |
4 - 1 |
Ejsmond Club |
26 sierpnia 2020
26.08 - 15:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Iskra Gdynia |
0 - 23 |
Arka Gdynia SI |
26 sierpnia 2020
26.08 - 13:00 |
Pauza: Sztorm II Kosakowo, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
12 - 0 |
Iskra Gdynia |
29 sierpnia 2020
29.08 - 18:30 |
Ejsmond Club |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
6 - 0 |
Jedynka II Reda |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
28 - 0 |
Dragon II Bojano |
29 sierpnia 2020
29.08 - 09:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
Ogniwo Sopot |
30 sierpnia 2020
30.08 - 18:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 5 |
Orkan II Rumia MKS |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
2 - 6 |
Pomorzanin Gdynia |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:30 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia MKS |
2 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
5 września 2020
5.09 - 11:30 |
Ogniwo Sopot |
0 - 10 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
4 - 4 |
Gedania Gdańsk |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
1 - 9 |
Jaguar Gdańsk AP |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Iskra Gdynia |
2 - 6 |
Ejsmond Club |
5 września 2020
5.09 - 09:00 |
Arka Gdynia SI |
8 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
1 - 13 |
Arka Gdynia SI |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
21 - 0 |
Iskra Gdynia |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
12 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
12 września 2020
12.09 - 09:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 17 |
Jedynka II Reda |
12 września 2020
12.09 - 14:45 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
18 - 1 |
Dragon II Bojano |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
7 - 4 |
Ogniwo Sopot |
13 września 2020
13.09 - 14:30 |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 3 |
Orkan II Rumia MKS |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
1 - 1 |
Pomorzanin Gdynia |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 10 |
Sztorm II Kosakowo |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
0 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
19 września 2020
19.09 - 13:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 27 |
Jaguar Gdańsk AP |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
19 września 2020
19.09 - 14:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 2 |
Ejsmond Club |
20 września 2020
20.09 - 19:00 |
Pauza: Orkan II Rumia MKS, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Wejherowo |
4 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
23 września 2020
23.09 - 18:30 |
Jaguar Gdańsk AP |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
8 - 2 |
Iskra Gdynia |
27 września 2020
27.09 - 15:15 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Sztorm II Kosakowo |
2 - 4 |
Jedynka II Reda |
26 września 2020
26.09 - 09:00 |
Pomorzanin Gdynia |
2 - 2 |
Dragon II Bojano |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Orkan II Rumia MKS |
17 - 3 |
Ogniwo Sopot |
27 września 2020
27.09 - 13:30 |
Pauza: Ejsmond Club, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon II Bojano |
2 - 2 |
Orkan II Rumia MKS |
7 października 2020
7.10 - 16:30 |
Jedynka II Reda |
3 - 2 |
Pomorzanin Gdynia |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 9 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
8 - 0 |
Gedania Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 9 |
Jaguar Gdańsk AP |
3 października 2020
3.10 - 19:00 |
Ejsmond Club |
1 - 3 |
Błękitni Wejherowo |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Pauza: Ogniwo Sopot, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk AP |
15 - 0 |
Ejsmond Club |
10 października 2020
10.10 - 09:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
21 października 2020
21.10 - 15:45 |
Sztorm II Kosakowo |
13 - 1 |
Iskra Gdynia |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Pomorzanin Gdynia |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Orkan II Rumia MKS |
5 - 3 |
Jedynka II Reda |
11 października 2020
11.10 - 13:30 |
Ogniwo Sopot |
2 - 3 |
Dragon II Bojano |
11 października 2020
11.10 - 14:30 |
Pauza: Błękitni Wejherowo, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
7 - 0 |
Ogniwo Sopot |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 0 |
Orkan II Rumia MKS |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Iskra Gdynia |
2 - 6 |
Pomorzanin Gdynia |
17 października 2020
17.10 - 09:00 |
Arka Gdynia SI |
10 - 0 |
Sztorm II Kosakowo |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
18 października 2020
18.10 - 19:00 |
Ejsmond Club |
9 - 1 |
Gedania Gdańsk |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk AP |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: Dragon II Bojano, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
3 - 4 |
Błękitni Wejherowo |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 1 |
Ejsmond Club |
21 listopada 2020
21.11 - 14:00 |
Sztorm II Kosakowo |
1 - 7 |
AP Gdynia Dąbrowa |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 12 |
Arka Gdynia SI |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Orkan II Rumia MKS |
16 - 0 |
Iskra Gdynia |
25 października 2020
25.10 - 15:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 - 0 |
Ogniwo Sopot |
21 listopada 2020
21.11 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
1 - 6 |
Jedynka II Reda |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk AP, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 0 |
Dragon II Bojano |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Ogniwo Sopot |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
Orkan II Rumia MKS |
31 października 2020
31.10 - 16:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
6 - 2 |
Pomorzanin Gdynia |
31 października 2020
31.10 - 08:30 |
Ejsmond Club |
6 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
3 - 6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
31 października 2020
31.10 - 10:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
7 - 1 |
Gedania Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 09:00 |
Pauza: Jedynka II Reda, |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk AP |
9 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
14 listopada 2020
14.11 - 09:00 |
Sztorm II Kosakowo |
0 - 2 |
Błękitni Wejherowo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 2 |
Ejsmond Club |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Ogniwo Sopot |
0 - 23 |
Arka Gdynia SI |
8 listopada 2020
8.11 - 10:30 |
Dragon II Bojano |
8 - 1 |
Iskra Gdynia |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Jedynka II Reda |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 listopada 2020
7.11 - 15:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 7 |
Jedynka II Reda |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
14 - 0 |
Dragon II Bojano |
11 listopada 2020
11.11 - 18:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 - 2 |
Ogniwo Sopot |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Ejsmond Club |
2 - 4 |
Orkan II Rumia MKS |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
9 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
11 - 0 |
Sztorm II Kosakowo |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
11 listopada 2020
11.11 - 15:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 16 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
18 - 0 |
Sztorm II Kosakowo |
20 marca 2021
20.03 - 16:30 |
Pomorzanin Gdynia |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk AP |
21 marca 2021
21.03 - 09:00 |
Błękitni Wejherowo |
7 - 0 |
Orkan II Rumia MKS |
21 kwietnia 2021
21.04 - 18:00 |
Ejsmond Club |
6 - 2 |
Ogniwo Sopot |
20 kwietnia 2021
20.04 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 0 |
Dragon II Bojano |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Jedynka II Reda |
20 marca 2021
20.03 - 13:30 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
13 - 0 |
Ejsmond Club |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Błękitni Wejherowo |
|
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 11 |
Jaguar Gdańsk AP |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
Ogniwo Sopot |
1 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Orkan II Rumia MKS |
1 - 1 |
Pomorzanin Gdynia |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
3 - 1 |
Ogniwo Sopot |
2 maja 2021
2.05 - 09:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 0 |
Dragon II Bojano |
|
Sopocka Akademia Piłkarska |
13 - 0 |
Jedynka II Reda |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Błękitni Wejherowo |
0 - 12 |
Arka Gdynia SI |
19 maja 2021
19.05 - 19:00 |
Ejsmond Club |
0 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 maja 2021
1.05 - 10:00 |
Pauza: Orkan II Rumia MKS, |
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 - 4 |
Błękitni Wejherowo |
9 maja 2021
9.05 - 14:30 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk AP |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Jedynka II Reda |
3 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 3 |
Pomorzanin Gdynia |
|
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Orkan II Rumia MKS |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Ejsmond Club, |
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia MKS |
3 - 0 |
Dragon II Bojano |
|
Pomorzanin Gdynia |
3 - 1 |
Jedynka II Reda |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Sztorm II Kosakowo |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 9 |
Arka Gdynia SI |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
2 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
15 maja 2021
15.05 - 09:00 |
Błękitni Wejherowo |
7 - 0 |
Ejsmond Club |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Pauza: Ogniwo Sopot, |
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk AP |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
22 maja 2021
22.05 - 19:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 12 |
Arka Gdynia SI |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Sztorm II Kosakowo |
|
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 3 |
Pomorzanin Gdynia |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
2 - 2 |
Orkan II Rumia MKS |
22 maja 2021
22.05 - 13:30 |
Dragon II Bojano |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
|
Pauza: Błękitni Wejherowo, |
Kolejka 17 - 26. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 13 |
Arka Gdynia SI |
19 czerwca 2021
19.06 - 09:00 |
Jedynka II Reda |
7 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
26 maja 2021
26.05 - 16:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 3 |
Ejsmond Club |
|
Ogniwo Sopot |
2 - 11 |
Błękitni Wejherowo |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 19 |
Jaguar Gdańsk AP |
26 maja 2021
26.05 - 16:15 |
Pomorzanin Gdynia |
6 - 1 |
Gedania Gdańsk |
19 maja 2021
19.05 - 15:00 |
Sztorm II Kosakowo |
1 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ogniwo Sopot |
9 - 0 |
Jedynka II Reda |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Pomorzanin Gdynia |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Sztorm II Kosakowo |
0 - 11 |
Arka Gdynia SI |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
28 maja 2021
28.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Ejsmond Club |
30 maja 2021
30.05 - 14:45 |
Jaguar Gdańsk AP |
11 - 0 |
Błękitni Wejherowo |
29 maja 2021
29.05 - 09:00 |
Pauza: Dragon II Bojano, |
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Wejherowo |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:45 |
Ejsmond Club |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 2 |
Sztorm II Kosakowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 09:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:15 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Orkan II Rumia MKS |
|
Ogniwo Sopot |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Jedynka II Reda |
3 - 0 |
Dragon II Bojano |
|
Pauza: Jaguar Gdańsk AP, |
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon II Bojano |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Ogniwo Sopot |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Orkan II Rumia MKS |
0 - 17 |
Arka Gdynia SI |
16 czerwca 2021
16.06 - 16:00 |
Pomorzanin Gdynia |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 09:00 |
Sztorm II Kosakowo |
3 - 2 |
Ejsmond Club |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 15 |
Jaguar Gdańsk AP |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:15 |
Pauza: Jedynka II Reda, |
Kolejka 18 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
30 maja 2021
30.05 - 09:00 |
Gedania Gdańsk |
8 - 0 |
Orkan II Rumia MKS |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk AP |
9 - 0 |
Ogniwo Sopot |
9 czerwca 2021
9.06 - 15:00 |
Błękitni Wejherowo |
3 - 0 |
Dragon II Bojano |
|
Ejsmond Club |
2 - 0 |
Jedynka II Reda |
8 czerwca 2021
8.06 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Sztorm II Kosakowo, |
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 11 |
Jaguar Gdańsk AP |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Błękitni Wejherowo |
2 - 1 |
Sztorm II Kosakowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 10:00 |
Ejsmond Club |
2 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
12 czerwca 2021
12.06 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 1 |
Orkan II Rumia MKS |
12 czerwca 2021
12.06 - 19:30 |
Arka Gdynia SI |
13 - 0 |
Ogniwo Sopot |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Dragon II Bojano |
|
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 2 |
Jedynka II Reda |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Dragon II Bojano |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Ogniwo Sopot |
8 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Orkan II Rumia MKS |
1 - 3 |
Ejsmond Club |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 2 |
Błękitni Wejherowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Sztorm II Kosakowo |
0 - 16 |
Jaguar Gdańsk AP |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
18 czerwca 2021
18.06 - 16:30 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 20 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm II Kosakowo |
5 - 1 |
Orkan II Rumia MKS |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 0 |
Ogniwo Sopot |
24 czerwca 2021
24.06 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Dragon II Bojano |
|
Jaguar Gdańsk AP |
2 - 1 |
Jedynka II Reda |
23 czerwca 2021
23.06 - 15:00 |
Błękitni Wejherowo |
4 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 czerwca 2021
16.06 - 20:00 |
Ejsmond Club |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 10 |
Arka Gdynia SI |
25 czerwca 2021
25.06 - 20:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 0 |
Ejsmond Club |
23 czerwca 2021
23.06 - 16:30 |
Jedynka II Reda |
2 - 2 |
Błękitni Wejherowo |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk AP |
|
Ogniwo Sopot |
3 - 5 |
Gedania Gdańsk |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Orkan II Rumia MKS |
3 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:30 |
Pomorzanin Gdynia |
1 - 2 |
Sztorm II Kosakowo |
5 maja 2021
5.05 - 18:45 |
Pauza: Arka Gdynia SI, . |
|